Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Padėka forumo dalyviams

07 Sau 2018, 22:50

Norėjau padėkoti visiems, kurie dalyvauja šiame forume. Man labai džiugu, kad po truputį vystosi  branduolys, kad po truputį mokomės priimti vienas kitą. Kiekvienas įneša į forumą savo indėlį ir tokiu būdu jį padaro įvairiapusiškesnį. Taip pat labai ačiū Donatui Janickiui, kurio dėka apskritai viskas įvyko.

Linkiu kiekvienam atrasti vidinę ramybę nelengvam dvasiniam kelyje, kuri neatsiejama nuo atsidavimo Dievui. Tada ir forumas tikrai sužydės kaip bhakti jogos forumas :)

Dar kartą ačiū visiems,

Harė Krišna!
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Padėka forumo dalyviams

07 Sau 2018, 23:12

...
Paskutinį kartą redagavo 1 0lis. Iš viso redaguota 23 kartus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Padėka forumo dalyviams

08 Sau 2018, 08:12

Dekoju Kazimierui, Oliui, Gintaraska ir atskirai Viliui, kuris turejo mane tramdyti, uz galimybe truputi pazvelgti i save is salies. Atejo ir suvokimas, kad pacio dvasinio gyvenimo tikslai gali buti skirtingi. Ne visi siekia galutinio Vedu tikslo. Tad ir i ne Paramparos mokytojus poziuris pasikeite. Sis forumas daug man padejo.
Dar karta aciu ir sekmes sio forumo dalyviams.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Padėka forumo dalyviams

08 Sau 2018, 09:57

Dėkui, Oli, puiki citata.

Aidai, labai džiaugiuos, kažkaip jaučiu, kad visiems išėjo geros pamokos, nors, atrodo, paprasta internetinė erdvė ir tiek. Turiu galvoje ir save, ir Gintaraska, ir Olis galbūt gavo impulsą, ir Kazimieras atranda save čia, ir kiti, rečiau dalyvaujantys. Kai kurie, pavyzdžiui, Vydas galbūt nebeturi laiko dalyvauti, gal ir mūsų keliai išsiskirs, bet svarbiausia - išmoktos pamokos. :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Padėka forumo dalyviams

08 Sau 2018, 17:21

Viliau, impulsa gavau didziuli. Ir tik deka sio forumo, nes kito panasaus neradau. Aktyvesni dalyviai labai skirtingai suvokia dvadinguma ir tas tik i nauda. Jauciu visiems dideli dekinguma.
P.S.
Necitavau, palinkejau iš širdies, vienu is rytiniu ikvepimu...
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Padėka forumo dalyviams

08 Sau 2018, 20:05

Tipo,atrodo kad ir man čia reikia ką parašyti.

Naaa,nežinau ką . Šeip man regis kad čia kaip ir gerai.


Nebent norėčiau paskatinti visus naudotis šio forumų nes sklinda gandai (vedų pranašystės) kad žmonės sugrįš prie gamtos,dirbs žemę. Kitaip išsireiškus - paprastas kaimo gyvenimas. Internetas nebeturės paklausos.. Taigi kaip senais gerais laikais,susirašinėsime laiškais :)

Pasak pamokslautojos Lalana Orehova, internetas nebus reikalingas dar ir todėl kad žmogaus smegenis,subtilus kūnas veiks žymiai tobuliau už interneta. Jau dabar ekstrasensorika ikvėpenčiai plinta. Žmonėms reikia kažko naujo.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Padėka forumo dalyviams

08 Sau 2018, 20:27

Viliau, impulsa gavau didziuli. Ir tik deka sio forumo, nes kito panasaus neradau. Aktyvesni dalyviai labai skirtingai suvokia dvadinguma ir tas tik i nauda. Jauciu visiems dideli dekinguma.
P.S.
Necitavau, palinkejau iš širdies, vienu is rytiniu ikvepimu...
Oli. gražiai parašėt, plius pasirodė kažkur girdėta, tai ir pagalvojau, kad citata. Mintis labai gera, tas pasąmoninis noras susikurti patogų gyvenimą, kad ir su Dievu, pas kiekvieną yra - va, išmoksiu tą ir aną, ir jau bus gerai :) Net dorybėj nebus pilnos ramybės.

O dėl forumo, aš turėjau tokį vidinį tikslą pamėginti sutraukti įdomius, gilius, intelektualius žmones. Jaučiau, kad Donatas jau atitinkamus pritraukia, tai forume dar prasifiltruotų. Dar anksčiau, kai vietoj forumo buvo tokia socialinė platfoma, vienas labai įdomus, savotiškas ir protingas žmogus ieškojo bendraminčių, nes , anot jo, pas Donatą turėtų rinktis sveikiausia publika. Net ir čia ne visi atlaikė ir suprato jo ieškojimus :)) Bet faktas, kad čia nemažai praeina rimčiau nusiteikusių žmonių. Jie nėra nei geresni, nei blogesni, bet yra tam tikram etape, kuriame jau galima kažką nuveikti.

Dar ką noriu paminėt - tai karmą, ir kaip ji viską suveda. Labai jaučiu, kad visiems  šis forumas "atsirado" pagal karmą ir nepaisant kiekvieno amžiaus ir kitų niuansų davė išmokt tai, ko kiekvienam reikėjo tam momente. Būtų smagu, kad visiems tobulėjant ir apskritai bhaktų bendruomenei augant ir stiprėjant Lietuvoje, galėtume nuveikt ir kažką daugiau.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Padėka forumo dalyviams

08 Sau 2018, 20:33

Pasak pamokslautojos Lalana Orehova, internetas nebus reikalingas dar ir todėl kad žmogaus smegenis,subtilus kūnas veiks žymiai tobuliau už interneta. Jau dabar ekstrasensorika ikvėpenčiai plinta. Žmonėms reikia kažko naujo.
Čia turbūt Kali aukso amžiuj, Kazimierai :))
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Padėka forumo dalyviams

13 Sau 2018, 19:52

Aciu Kazimierui.
Kazimierui patarus ir seimoje apsitarus nuspresta nebepirkti jautienos, kiaulienos bei desreliu, kuriuose gali buti siu gyvuliu mesos.
Dar karta aciu!
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Padėka forumo dalyviams

13 Sau 2018, 22:50

Puiku, Aidai. Sveikinu. Ir noriu tik padrasinti ir palinketi sekmes. Patarimas. Jei sprendimas buvo pakankamai tvirtas, siulau susirasti nauja issuki. Nauja veikla ar darba su savimi...Pageidautina daug daugiau jegu reikalaujanti. Taip nukreipiamas demesys nuo dabartines problemos, del kurios sprendimas jau vistiek priimtas. Si ideja man buvo numesta is isores.
Sunku buvo paleisti viena prisirisima. Atejo tokia mintis. Nustok koncentruotis i demesio neverta problema. Tiesiog paleisk ja ir negaisk daugiau laiko. Geriau pazvelk kokiame Š tu sedi ir i ka verciau koncentruokis ir dirbk.
Dar, kas stabdydavo mano progresa, tai poziuris: Jei pralaimejau musi, pralaimejau kara. Per Kaledas, sveciuose tiesiog nepastebejau kad jau doroju vistiena :). Nezinau kaip tai ivyko. Mesos nevalges jau buvau gal menuo. Ir ne kiek del to nesutrikau, ir nebegau issivemti. Tiesiog klaida, bet ne pralaimejimas. Kaltes jausmas tai tik ego zabangos...
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Padėka forumo dalyviams

13 Sau 2018, 23:08

Aciu, Oli.
Neskaitant skaitymu bei apmastymu tai pirmas rimtesnis zingsnis.
Toliau matysime.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Padėka forumo dalyviams

14 Sau 2018, 11:26

Paantrinsiu Oliui dėl koncentracijos. Jei įmanoma, reikia pamiršti, kad vyksta kažkoks persilaužimas. Galima susikoncentruoti  į kažką teigiamo - pareigas ar panašiai. Praėjus savaitei kitai, bus dvigubas džiaugsmas, nes ir produktyviau nugyvenai, ir tuo pačiu kažkiek persilaužei.

Tikiuos, kad Olis ir Aidas pataps vegetarai, 2 žmonės Lietuvai jau daug reiškia :))

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių