Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Trumpai apie šį forumą

17 Lap 2016, 20:15

Šitas forumas yra tarsi tąsa bhaktų tarpusavio dalinimosi ir pagalbos grupės, kuri buvo plėtojama minds.com platformoje. Donatas jau labai seniai daug kartų ragino mus jungtis, tačiau galų gale pats suorganizavo grupę minds.com platformoje. Ji kažkiek gyvavo, bet ne taip, kaip norėtųsi. Šis forumas yra bandymas dar kartą mums apsijungti.

Donatas daug kartų yra apkalbėjęs, kodėl verta jungtis. Paakcentuosiu, kad jungimąsis per realias paslaugas, darbus, patirties dalinimąsi duoda didžiulę apčiuopiamą naudą tiek tarnystės požiūriu, tiek materialiai.

Nebūkime pasyvus, dalinkimės pačia įvairiausia informacija, kuri padėjo gyvenime. Nebūkime ir pasyvūs jos ėmėjai - parodykime, kad mums tai buvo svarbu. Tik taip megsis ryšiai. Nebūtina veltis į dideles draugystes, asmeninius ryšius, asmeniškumus ir panašiai. Tiesiog padarykim tarnystę sau ir vienas kitam:)

Su Dievu,
Vilius
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Trumpai apie šį forumą

01 Kov 2017, 21:44

...pastarąsias kelias savaites buvau paniręs į pasaulietinius darbus, įsivėlęs į materialius rūpesčius. Tai visada būna gera pamoka, kaip negalima gyventi. :) Sutapimas ar ne, bet ir forumas kažkiek apstingo.

Šiandien klausau Donato įrašo "Bendravimas. Klaipėdos vaišnavų kultūros centras. 2017.02.18" ir viena Donato realizacija tokia artima man pačiam, kad nutariau pasidalinti ir prigretinti prie forumo. (apie 59 minutė)

 Kartais nuo karto taip gera viduj būna, kad nesinori diskutuoti, nes kur diskusija, ten vis tiek dažniausiai sukyla ir aistra. Kartais tai nėra blogai, bet šiaip aš ir pats forumą įsivaizduoju, kaip tokią neutralią vietą, kur žmonės dalinasi savom realizacijom. Galbūt ne visos iškart bus visiems aktualios, bet anksčiau ar vėliau patirtis visada būna naudinga.

Harė Krišna:)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių