Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Gyvenimo atkarpa .

23 Bir 2017, 17:06

Kaip kas atejo i krisnos samone .

Nezinau kaip jus bet neretai girdziu va ta klausima .
" O kaip tu atejei i krisnos samone ? O tu kaip ?
Arba : " Pas mane tai nieko idomaus , bet man butu idomu kaip jus atejote ?
Pazengusiems bhaktams , svamems uzduoda tokius klausymus .
Labai smalsu . Toks geranoriskas smalsumas .
Ar pastebejote kad tas kas to klausia , ko gero ir jam paciam rupi kad kiti zinotu ta jo atejimo istorija . Matyt , kiekvienas turime savo individuale , labai brange gyvenimo atkarpa .

As kai pagalvoju , kur po galais as buciau jei ne krisnos samone...
Tiesiog ziuriu i zmones-pasaulecius ir jau matau kas galejo su manymi atsitikti jei ne bhakti joga...

Kai manes kas klausia is vaisnavu ar prijaucioju tarpo as kazkodel mielai pasipasakoju kaip tai atsitiko . Na nebent , " buve draugai " kritiskai pasidomi kad kaip pogalais taip galejo atsitikti kad as galutinai isprotejau . Tai tokiem , ka jau ten priaiskinsi..

Na ideja turbut jau aiski : skiltis " Kaip as atejau i krisnos samone " .

Taip taip , mes turime kur cia apie tai parasyti .. Bet kaip jau bandziau paaiskinti , kol taves nepraso tai tu ir nesipersi kad issipasakoti kaip tai atsitiko . Turbut kuklumas stabdo..

Beto , kas daugumai aktualu , issaugomas anonimiskumas .
Reiskia , kazkas parase bet nera nei vardo , pavardes , kur gyvena zodziu , koordinaciu beveik nera .
Pazinties skiltis turbut nelabai tam tinka ..
Noreciau pabriesti dar karta kad nevisi apie tai nepaprasyti pasakoja , nebent jei yra reikalas kazka pamineti is tos gyvenimo atkarpos..
O skiltis tik tam ir butu skirta kad issipasakoti ypac tiems kuriems truksta diemesio..

Tiesa , nezinau teh. galimybiu ir ar administracija turi laiko ( Vilius minejo kad sia vasara bus uzimtas ) , tat pracau priimti tai ka parasiau kaip va tokia ideja .

Hare Krisna .
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Gyvenimo atkarpa .

23 Bir 2017, 17:38

Nepaminejau vienos dideles gyvenimo atkarpos .

O ir isteketi rekia.. Gerbemos vaisnaves .
Ar ta skiltis jums nebutu i pagalba ?
Reikia ir vesti bet sio klausimu , palyginus su daile lytim , tie prabhu kiek maziau susirupine.. :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Gyvenimo atkarpa .

23 Bir 2017, 20:17

Labai gera ir graži idėja, Kazimierai... :)

Aš manyčiau, kad būtų galima sukurti tiesiog temą skiltyje "susipažinkime" ir iškelti ją į viršų... :) Neverta prikurti tiek daug naujų skilčių:)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Gyvenimo atkarpa .

26 Bir 2017, 14:40

Del visa ko pasitikslinsiu..
Taip suprantu kad ta tema galima iskelti toj skilti kur jieskoma nauju draugu , pazinciu , o ne ten kur forumo dalyviu prisistatymai ?
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Gyvenimo atkarpa .

26 Bir 2017, 17:45

Aš turbūt pakeisiu skiltį "susipažinkime", į tikslesnę - forumo dalyvių prisistatymai. Ten ir būtų galima iškelti temą, kaip aš atėjau į šią bendriją :) 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių