Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Del Gintaraska

15 Geg 2017, 15:30

Nezinau, kokiu tikslu siekia sis forumas. Lyg ir dalintis gyvaja patirtimi. Turekime minty, kad i si foruma gali uzsukti ir tiesos ieskantys jauni asmenys.
Gintaraska gi nesa atvira destrukcija ivairiu religiju atzvilgiu.
Blogiausia, kad jis niekina Abraomines religijas - Judaizma, Krikscionybe, Islama. O butent sios religijos butent siuo metu skirtos absoliuciai daugumai zmoniu. Vedanta ir jos modifikacija Budizmu paseks salyginai nedaug zmoniu. Gintaraska nori atimti lobi is paprastu materialistu, o ir apie Vedanta bei Budizma kalba neadekvaciai.
Idedu Gintaraska autoriteta imbecila Bogumil 2:
https://www.youtube.com/results?search_ ... 0%B8%D0%BB
https://www.youtube.com/watch?v=ybzNbyE-As8
Is seno forumo pokalbio aisku, kad sio imbecilo nuopelnas yra tas, kad isiverze i vadinamu zyduku, Jahovos liudytoju, sale bei sutrukde apeigas.
Jahovos liudytojai bent 20 galvu aukstesni uz imbecila Bogumila apsisaukusi, kuris tik destruktyviai elgtis tesugeba.
O Gintaraskos neapykanta vadinamiems zydukams kyla is jo paties noro tureti turto. Aksioma, kad dauguma zydu pasiturintys. Tik Gintaraska maiso tautybes su religijom.
Donatas is FB Gintaraska pastume, spreskit klausima ir jus.
Kiek galima skaityti ta pati- Adomas ir Ieva demonai (akivaizdi nesamone), Abraomines religijos demonu ar zyduku, Vedanta ir Budizmas irgi turi taikytis prie Gintaraska kliedesiu.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Del Gintaraska

15 Geg 2017, 16:18

Ko vertas vien jo pasisakymas, kad Bhaktivinoda Sarasvati musdavosi su mayavadziais. Nors kiek ismanantiems Vedantos doktrina tai parodo sio pasisakiusiojo proto busena.
O kodel nesimuse su ateistais?  :ugeek:
Tai gal Bhaktivinoda Sarasvati savo autoriteta ismuse? Ir as dabar pasitikiu fiziskai stipriausiu?
Gintaraska, pusk is sio forumo, jei nori zmonem gero. O realizuotis tau yra pilna kitu forumu.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Del Gintaraska

15 Geg 2017, 18:42

Man visada šiek tiek šypsnį kelią, kai du nusimanantys žmonės vienas kitą vadina neišmanėliais, nes vietose nesutampa požiūrio kampas :)

Visa problema, kad Gintaraska kalba kategoriškai, o tai mums kliūna, matyt, dėl to, kad patys esam kategoriški. Viskas gi tvarkoj yra, diskutuokim, argumentuokim, priimkim kito poziciją ir nedarykim kategoriškų išvadų apie vienas kitą. 

Sveikas prisijungęs prie forumo, Aidai. :)

P.S. būkim realistai - dar neaišku, kiek šimtų reinkarnacijų suksimės ir savo pamokas mokinsimės:)) Čia dar klausimas, kas blogiau, ar būti fanatišku sektantu, ar viskuom abejoti. O gal kitą reinkarnaciją vėl viskas apsivers, kol pradėsim koncentruotis į pačią esmę. Vienas Dievas težino, kas yra arčiau tiesos šiai dienai. 

Mano požiūriu, Gintaraska ribų dar neperžengė. Bet jei visiems pradės atrodyti kitaip, būsiu priverstas kažko imtis. Vis tik kviečiu visus prisidėti prie pozityvo :)
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Del Gintaraska

15 Geg 2017, 19:43

Aciu, Viliau, uz saltakraujiskuma.
Gintaraska nemegstu nuo seno forumo laiku, ta pati kalbejo, tik svelniau, dabar uzastrino visai, matomai, paprogresavo.
O as prisistatyti neturiu kuom. Nesu jokios religijos praktikas, nors ivairiu knygu skaiciau.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Del Gintaraska

15 Geg 2017, 20:32

turbūt, Aidai, tikrai neprieštarauju:) bet nelabai mėgstu spekuliuot apie kitus žmones, stengiuos pasiimt iš kiekvieno kažką ir pasimokyt. Kiekvienas mes su savais keistumais, savom traumom dėl to iki tam tikros ribos esu labai tolerantiškas. 

Jeigu šis forumas būtų griežtai ISCKON'o ar panašiai, tai be abejo, Gintaraska turbūt išmestų. Bet aš pats esu plačių pažiūrių, kiek pastebiu, ir kiti renkasi panašūs, kas mane džiugina. Man ši pozicija yra artimesnė negu griežtai sisteminė ir labiau dogmatiška. Žinoma, kategoriškesni asmenys šiuo atveju yra neišvengiami :) Bet bent jau kol kas esu labai patenkintas dalyvaunačia publika - žmonės intelektualūs ir nefanatikuojantys, mano subjektyvia nuomone, diskusijos šiek tiek rimtesnės nei FB. 
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Del Gintaraska

15 Geg 2017, 20:39

Taip, Viliau, turite labai gera savybe. O as atvirai pasakysiu, kad pykstu ant Gintaraska, del jo cia ir prisijungiau paskaites. Seniau irgi cia buvo forumas, tai su Gintaraska susiimdavom.
Gyvai susitikus greiciausiai to pykcio neliktu. Bet, kai skaitau tokius tekstus, tai labai pykstu. Aisku niekas neprivalo cia vadovautis mano pykciu.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Del Gintaraska

15 Geg 2017, 21:00

Atvirumas irgi gera savybė :) Be abejo, nepasitenkinimas čia suprantamas. Visgi kviečiu ir toliau bent laikas nuo laiko sudalyvaut forume. Nežinau, kokia viso to prasmė, bet aš Lietuvoje bent jau nežinau nieko panašaus, kur būtų susirinkę blaiviai mąstantys žmonės. Kaip ir nematau prasmės, mums nesusirinkti :)
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Del Gintaraska

15 Geg 2017, 21:07

As su savo piktu charakteriu Gintaraska nepakeisiu. Kaip ir minejau, tapo dar didesnis radikalas per keleta metu. Greiciausiai tik kantrybe gali jam padeti. O gal as tik jo veidrodis?
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Del Gintaraska

15 Geg 2017, 21:32

Nereikia nieko keisti, nebent atsiradus laisvai minutei, kažką parašyti ir pasidalinti. :) Žinoma, jei yra įdomu. Aš kviečiu tai padaryt. 

Aš pats esu intravertas, nemėgstu grupių žmonių, bet kažkaip nusprendžiau prisidėti prie forumo grąžinimo. Kalnų nenuversim, bet bent virtualius ryšius palaikyt su žmonėm, mąstančiais panašiai, yra reikalinga. Pasikartosiu - kol kas žmonės renkasi tikrai panašūs, gaila, kad vis tiek kartais paryškinam skirtumus. 
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Del Gintaraska

17 Geg 2017, 17:15

Aidas rase: Donatas is FB Gintaraska pastume spreskite klausima ir jus.

Gal kas artimai bendrauja su musu Dhanandzaja Pandit das (Donatu). Gal galima butu juo paprasyti parasyti seme forume del Gintaraskos?
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Del Gintaraska

17 Geg 2017, 18:15

O kaip del uzdaros skilties seme forume. Ar kaip tas dalykas vadinasi, uzdaros grupes, ar uzdaras forumas pagrindineme forume .
Zodziu tai tas, kai registruoti forumo dalyviai negali taip paprastai patekti i ta uzdara foruma, nebent jo dalyviai nusprendzia del naujo zmogaus priemimo i ta uzdara forumiuka .
Ir informacija is to forumiuko negali patekti i pagrindini foruma.

Taigi diskutuokite sau i sveikata.
Tokio budu ir bendras forumas butu svaresnis naujokams.
Tiesa, neismanau teh. dalyku o gal ir Vilius laiko neturi ar panasei. Tiesiog tokia ideja.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Del Gintaraska

17 Geg 2017, 20:56

Donatas kaip ir paliko forumą man prižiūrėti, pats sako ir taip veiklos turi, o jam forumo nereik, mums reikia:)  Aišku, jei pradėsim nesąmones krėsti jo puslapyje, tai negerai, bet , manyčiau, šį klausimą Donatas paliktų mums, net nemanau, kad yra reikalas skambintis ir trukdytis. 

Kazimierai, idėja tikrai gera, bet neaišku, ar yra didelis poreikis kol kas. Gal tie ginčai kaip tik daugeliui bus įdomūs - visų neapsaugosi. O ir laiko dabar turėsiu mažai visą vasarą. Aišku, programuoju tai ne aš :) Bet kokiu atveju, jei bus poreikis ir bus norinčių, manau, būtų galima taip padaryt. :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Del Gintaraska

17 Geg 2017, 21:19

Dekoju Viliau, esat labai diplomatiskas, ko as pasigirti negaliu..
Na, kol kas galima pasitenkinti ir asmenynemis zinutemis, beveik kaip ir uzdaras tas forumiukas. Hare Krisna.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Del Gintaraska

25 Geg 2017, 18:42

Na, taip, Viliau.
Pagalvojau, kad cia ne Yogos ar Krisnos samones bendrijos, o kiek platesnis forumas.
Tokiu atveju Gintaraska niekam cia netrukdo.
Atsiimu kaltinimus.  ;)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Del Gintaraska

25 Geg 2017, 19:31

Na, taip, Viliau.
Pagalvojau, kad cia ne Yogos ar Krisnos samones bendrijos, o kiek platesnis forumas.
Tokiu atveju Gintaraska niekam cia netrukdo.
Atsiimu kaltinimus.  ;)
Taip jau išėjo, kad išėjo platesnis. Jei apriboti forumą, tai reikėtų naujo administratoriaus, aš tam netinku. Vis tik esu labai patenkintas auditorija visu šimtu procentu :) 
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Del Gintaraska

05 Sau 2018, 20:37

Tai Viliau ,aš taip suprantu kad dabar Jus forumo šeimininkas nes Donatas nesikiša..

Norėjau dar kartą ir paskutinį paklausti Jusu Viliau:
Ka darysite su Gintaraskos pasisakymais nes pasak jo,Prabhupada nekūrė ISKCON ?

Turiu dar du klausimus dėl Mokytoju šmeižimo ir iskcono bet tiek to kolkas..
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Del Gintaraska

05 Sau 2018, 20:53

Kazimierai, juk Gintaraska pasitaise galiausiai, pakoregavo paskutines temas.
P.S. juk jo pasisakymai tai jo interpretacijos. Beda, kad jis tiki yotube, o ne patikimais saltiniais. Gal ne is gero gyvenimo.
Gal galim, Kazimierai, palaukti kitu Gintaraska pasisakymu? Butu aiskiau.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Del Gintaraska

05 Sau 2018, 21:12

Tai Viliau ,aš taip suprantu kad dabar Jus forumo šeimininkas nes Donatas nesikiša..

Norėjau dar kartą ir paskutinį paklausti Jusu Viliau:
Ka darysite su Gintaraskos pasisakymais nes pasak jo,Prabhupada nekūrė ISKCON ?

Turiu dar du klausimus dėl Mokytoju šmeižimo ir iskcono bet tiek to kolkas..
Kazimierai, Donatas nuo pat pradžių nesikišo į forumo reikalus, bet aš mažas šeimininkas čia, tiesiog įsivaizduoju, kad forumas turėtų būti plačių pažiūrių, nepaisant to, kad jis bhakti jogos puslapyje. Bhaktams trūksta platesnio požiūrio, kaip ir pagarbos vienas kitam, tai vat bandant suderinti šiuos du dalykus neišvengiamai ir kyla problemos :)

Man nemaišo pasisakymai, kad Prabhupada nekūrė ISKCON. Pats Prabhupada yra visiškai priešingai pasisakęs apie tą patį Adolfą Hitlerį, taigi tiesa dažnai yra reliatyvi, iš kurio taško pažiūrėsi - taip ir bus. Aš pats tikrai tiek gerai nenusimanau, kaip ten buvo, o jei ir nusimanyčiau, tai visada pasilieku galimybę, kad vis tik yra kitaip. Svarbu nuomonę išdėstyti pagarbiai, ką Gintaras lyg ir suprato. Tikiuosi ne vienam kartui, nes daugiau grubių pasisakymų nebetoleruosiu.

Dėl mokytojų šmeižimo - tai vėlgi tas pats - reikia turėti pagarbos. Nėra namų be dūmų, ir visi šventieji turi savo praeitį. Jei ne šiam, tai anam gyvenime. Kita vertus, man pačiam kai kurie kai kurių swamių poelgiai yra ,švelniai tariant, parodantys, kad ir jie turi atidirbinėti sistemai.

Taigi, Kazimierai, nesijaudinkite, stengsiuos savo darbą atlikti geriau - grubių ir labai nepagarbių pasisakymų nebeleisiu. Bet turėti savo nuomonę žmonėms - tikrai leisiu, kol galėsiu :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Del Gintaraska

05 Sau 2018, 22:46

"Svarbu prisiminti, kad dvasinis kelias yra labai individualus procesas. Kiekvienas žmogus yra unikalus ir jis turi praeiti savo asmeninius žingsnius, kad užbaigtų savo kelią. Būtent dėl to yra pavojinga tikėti, kad tam tikra organizacija yra vienintelis raktas j išganymą, ir kad joje yra viskas, ko kada nors gali prireikti žmogui. Dvasinis kelias yra procesas, turintis keletą pakopų. Tai, ko jums reikia iš pradžių, nėra tai, ko jums reikia pabaigoje, lygiai taip pat kaip skiriasi darželinuko ir mokslus baigiančio studento poreikiai. Jie abu yra mokiniai, tačiau jie yra akivaizdžiai skirtingose mokymosi pakopose."
Is "Kelione mistiniu Jėzaus keliu"
Man Gintaraskos pasisakymu stilius gal ir ne prie sirdies, kaip ir jo diskusiju saltinis youtube. Bet as vis tiek laukiu jo postu. Jie neleidzia uzmigti ant sofos, ismeta is komforto zonos :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių