Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Girdejau kad...

19 Kov 2017, 16:21

As girdejau as maciau, as esu skaites. Man papasakojo vienas ar kitas vaisnavas.

Mano galva, netinka. Netinka toks pasakymas temose nes nelabai itikinamai skamba. Pasiulymas butu toks kad jei svarbu tai ir fiksuokime informacijos saltynio koordinates . Fiksuokime kuo tiksliau . Apstraktus nustatymas, kada galima buvo nustatyti tikslei, juk nelabai visiems prijimtinas.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Girdejau kad...

19 Kov 2017, 16:38

Kadangi taip sakau , tai tas liecia ir mane.

Kiek paskaitu as esu klausias. Daug. O kad butu kur manimi uzregistruota kokia paskaita kas lektorius—tai to nera. Noreciau dabar daug ka pasakyti is to ka girdejau , bet kadangi neprisimenu Autoriaus ir paskaitos temos... Kas as toks kad manimi tiketu simtu procentu.
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Girdejau kad...

21 Kov 2017, 00:01

Suprantu, kad norisi konkretumo, tikslumo. Man pakaktų to tikslumo, jeigu citatos būtų nurodytos ar būtų pacituota. O kas liečia paskaitas ar ore tvyrančias tendencijas, tai čia vienam gale vienas pasakė, kitam gale kitas pakartojo ką išgirdo. Idealu nurodyti, kad tai sakė konkretus šaltinis, vardas. 
Aš irgi mėgstu rašyti kažkas sakė, kažkas minėjo, bet tik tais atvejais, kai nesu tikras kas konkrečiai sakė ARBA tų šaltinių yra ne vienas. ta prasme girdėjau tai kalbant skirtingus lektorius ar skirtingose paskaitose, ar ir viena ir kita. Bet tikrai nereikia prarasti budrumo - čia labai geras Kazimiero pastebėjimas, kad išlikti budriems. Labai lengva už tokių nekonkretumų paslėpti ydingą filosofiją ir apskritai pasimesti prieštaravimuose.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Girdejau kad...

29 Kov 2017, 15:10

Be abejo, šaltinis yra gerai. 

Bet jis neapsaugo nuo paklydimo. Kažkam reikia 16 ratų, o kažkam galbūt išvis ne(be)reikia jų skaičiuot, jo sąmonė visada su Dievu. Tas pats Prabhupada apie Hitlerį yra pasisakęs absoliučiai skirtingai. (šaltinį angliškai youtube nesunku atrasti) Daug kas priklauso nuo aplinkybių, todėl aklai remtis negalima nieko. Tie patys lektoriai dažnai atsakinėja į tam tikrą klausimą, bet tai nereiškia, kad tai 100% pasiteisina kitu atveju. Ir t.t. ir pan. Visatos dualizmo principas. Sunku jame nepaklysti, todėl sutinku su Kazimieru,kad šaltinis bent jau gelbsti kažkiek. 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių