Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Žmonijos valdymo per simbolius analizė

25 Spa 2020, 12:59

Norėčiau pasidalinti man labai patikusia filmuko "Aš naminis Ožys 2" analize ir interpretacija. Yra dvi versijos - viena analizuojama žiūrint filmuką iš pradžių, kita - žiūrint iš galo. 

https://karzygys.lt/as-naminis-ozys-2-iskodavimas/
https://karzygys.lt/666-zveris-jau-isleistas/

Neabejoju, kad kiekvienas analizę galėtų pritaikyti gilinant savo realybės suvokimą. Viskas susiveda į nesibaigiančią gėrio ir blogio kovą, kuri vyksta matricoje. Demonai nori mus nutraukti nuo Dievo, atimdami tikrąsias žinias ir vietoj to siūlydami materiją. Nors dualizmas akivaizdus, tuo pačiu jo nėra, kadangi tik supratę blogio jėgą žmonės gali atsigręžti ir pažinti Dievą. Nesibaigiantis ciklas, kuris yra būtinas, kaip ir bet kuris kitas ciklas gamtoje ir kosmose. 

Įdomus simbolizmas, bet ne mažiau įdomūs ir visi procesai, kuriais žmonija yra valdoma ir manipuliuojama. Neabejoju, kad juos supratus, daugeliui atkristų pačios įvairiausios klaidingos sampratos... Gero žiūrėjimo :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Žmonijos valdymo per simbolius analizė

27 Spa 2020, 13:48

Labai dviprasmiškos mintys užplūsta peržiūrėjus šią animaciją. Pakankamai ilgai klausiau įžvalgas, nors ir ne iki galo ir tarpais. Įdomu kas yra kūrinio šaltinis. T.y. kas diktavo pačią idėją. Ne vardai pavardės svarbios, bet pats kūrybiškumo šaltinis. Nes šią animaciją galima priskirti vos ne apreiškimui, jei jau patikint tuo kaip aiškina karžygys.lt analitikai. Ar tai apreikšta iš Dievo? Tuomet kur animacijoje jo vaidmuo? Gal Jis norėjo parodyti kad ateinančiame amžiuje Dievo nebus ir tik maža viltis išliks? Tuomet filmuko komentatoriai prieštarauja sau kitose ižvalgose. Nes vienur apie vandenio amžių išsireiškė labai palankiai. Imant šių dienų sunkią visuomenei situaciją daug alternatyvios informacijos kyla į paviršių. Nepriklausoma žiniasklaida vienas iš vandenio amžiaus bruožų. Bet tai suteikia lygias teises tuo naudotis ir blogio šaknims. Žmonija gauna didžiules galimybes sužinoti tiesą. Bet ji privalės ją atskirti, atsirinkti. Seniau ir to neturėjome :) Nežinau, kas labiau man sujaukė protą. Ar pats filmukas ar komentatoriai. Mintyse specialiai pasistengiau viską ką mačiau perinterpretuoti pozityviai. Ir galima sakyti man pavyko :) Tuo noriu pasakyti kad viską interpretuoti galime skirtingai. Užkliuvo keletas momentų. Kabala nuolat minima kaip blogio religija, Kali deivė taip pat paminima kaip griaunanti ir ne iš gerosios pusės. Sufijus, atliekantis šokį užsimerkęs apibūdinamas kaip jau aklas ir nejaučiantis Dievo. Nors šis šokis dažniausiai taip ir atliekamas. Filmuko autoriai tikrai pasistengė sudėdami daug simbolikos į tokįą trumpą juostą. Jei tai iš Dievo tuomet jis skirtas sujaukti
visuomenės protus, kad bent kiek paskleistų Majos šydą. Jei tai iš tamsos jėgų, vėlgi, gali labai pastūmėti į neviltį. Tai tarsi savotiška iniciacija ką pamatysi ir kuo paseksi. Dievas mus apleido, mes prakeikti už savo nuodėmingą gyvenimą ir už tai nuženks ne Kristus o Antikristas. Aš manau kad nenužengs niekas. Mes kiekvienas kaip individuali siela, atsisakanti savo asmeniškumo turime įžengti į savo pakylėjimą nepamirštant visų likusiųjų. Nes kančia yra bendra, bet tai jau jų apsisprendimas. Šiaip aš užskaitau šį kūrinį. Bet labai patarčiau tiems kas jį žiūrės perleisti giliai per save. Tik po to, esant norui paklausyti komentarų.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Žmonijos valdymo per simbolius analizė

27 Spa 2020, 22:47

Nežinau, kas labiau man sujaukė protą. Ar pats filmukas ar komentatoriai. Mintyse specialiai pasistengiau viską ką mačiau perinterpretuoti pozityviai. Ir galima sakyti man pavyko Paveikslėlis Tuo noriu pasakyti kad viską interpretuoti galime skirtingai.
Be abejonės. Antroje interpretacijoje, kai analizuojama nuo filmuko galo, Ainis ir mini, kad visada galima interpretuoti iš daug pusių, o patys procesai nėra galutinai užkoduoti, jie gali būti keičiami. Mane patį filmukas irgi nuteikė labiau pozityviai :)

Kas sukūrė filmuką , iš tiesų, labai įdomu. Aš būčiau linkęs manyti, kad patys "pasaulio šeimininkai" vienaip ar kitaip prie to prisidėjo, bet nebūtinai tai turi stumti į neviltį. Aš kažkaip manau, kad jie patys žino, kad ateina jų pabaiga. Jų sąmonė yra pakankama suprasti, kaip veikia šita matrica ir kad jų rolė tampa nebereikalinga. Šis filmukas gali būti eilinė jų kortų atskleidimo priemonė, jie tą daro nuolat dėl tam tikrų taisyklių, kurių privalo laikytis. 
Aš manau kad nenužengs niekas. Mes kiekvienas kaip individuali siela, atsisakanti savo asmeniškumo turime įžengti į savo pakylėjimą nepamirštant visų likusiųjų
Tai būtų vandenio eros bruožas. Vedos lyg ir nenumato irgi jokio mesijo nužengimo, tą jau padarė Čaitanja Mahaprabhu ir Vedų žinios turėtų pasklisti Aukso amžiuje. Bet galbūt viskas bus labiau grįsta kiekvieno individualiu darbu su savimi. Mano jaučiamos tendencijos tokios, kad tai yra tikrai tikėtina.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Žmonijos valdymo per simbolius analizė

28 Spa 2020, 07:28

Gal jau ir esu minėjęs apie Vandenio amžiaus bruožus, kurių savybės ir dabar ryškėja. Viskas bus atskleista, sunyks didžiųjų religinių  organizacijų svarba - ta pati elitizmo išraiška. Bet tai neįvyks tiesiogiai su aukštesniųjų jėgų įsikišimu. Tiesiog sąmoningi žmonės bus labiau susiderinę gauti įdėjas iš viršaus kaip tai padaryti. Taip pat ir mokslo raida, jo vieta  pasaulyje. Jo vizija į dvasinius dalykus. Bet iki tol darbą turi atlikti pats žmogus. Ir vandenio amžius tikriausiai ateis nepastebimai. Pvz per 100 ir daugiau metų. Bet visuomet yra galimybė kad ne šį kartą, nes vėlgi tai priklauso nuo žmonijos. Elitizmo mąstai, galima suprasti, bus atskleisti su tam tikra pagalba. Bet renkant vis naujus valdžios lyderius mes patys juos įkūnijame, prisitraukiame pagal daugumos sąmoningumą. Nors esame individai bet visi surišti viena virvele :) Tai labai trumpai.
Dėl šiuolaikinės neramios pandeminės situacijos. Akivaizdu kad žmonija patiria didžiulį stresą. Galima labai pavargti galvojant kas tikra, o kas ne. Akivaizdu kad problema egzistuoja. Serga mano bendradarbiai, draugai, vieni daugiau, kiti lengviau. Tegul tai būna ir paprastas gripas ar apendicitas.  Viskas labai paprasta man atrodo. Pasijauti blogai, manai, kad reikia medikų pagalbos. Priimti sprendimą kad pats nesusitvarkysi ir atsiduodi į jų rankas. Hospitalizuojiesi, nustato covid. Ir viskas, grįši arba sveikas arba karste. Čia jau jie sprendžia ir aš šią sistemą išlaikau savo mokesčiais. Juk buvo bent jau teorinė  galimybė ir neišlaikyti. Noriu pasakyti kad visuomet gali rinktis. Bet viskas galiausiai tampa nesvarbu kai mirtis tampa tavo palydovu. Kai nebetenki galimybės pasimatyti, pabendrauti su artimaisiais, o laikas tiksi ne tavo naudai. Viskas tampa nesvarbu. Ką norėtum perduoti artimiausiam žmogui? Nedaug tikriausia. Tą galima padaryti keliais žodžiais dabar.  Jau nebelieka prasmingų kalbų ir įžvalgų. Viskas nublanksta prieš faktą kai Amžinybė alsuoja tau į veidą.
"Tam kam lemta iš meilės sudegti
Niekada nenukausi kardu"
Kaip Maitrėja puikiai išsireiškė purvą gali užmesti ant kūno ir jį ištepliosi. Pabandykite išpurvinti saulės spindulį.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Žmonijos valdymo per simbolius analizė

28 Spa 2020, 13:37

Dėl koronoviruso, https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/covi ... /index.htm?

3 lentelė apačioje. Oficialus užkrečiamų ligų centras JAV deklaruoja, kad mirtys nuo sepsio buvo priskirtos mirčiai nuo koronoviruso. Aš niekaip netikiu, kad pats virusas yra esmė. O sirgs vis daugiau nuo streso, nuo kaukių ilgalaikio nešiojimo, perdėtos dezinfekcijos ir t.t. 

Turiu oficialų linką, kad Lenkijoje yra paruoštas įstatymo projektas, kad bus galima skiepyti per prievartą. Jei įdomu, galiu atsiųsti į PM. Taip kad fašizmas beldžiasi ir visiškai teisingai, kad kai mirtis beldžiasi, viskas nublanksta. Akivaizdu, kad žmonijai šiandien tai buvo neišvengiama, nes nuėjom gerokai per toli. Tik per tokius įvykius žmones prabunda... 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių