• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 7
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Situacija pasaulyje

22 Geg 2020, 20:17

Šis postas skirtas tiems, kurie supranta, kas šiandien vyksta pasaulyje.

Pagal Vedas, Kalijugos aukso amžius turėtų prasidėti artimiausiais metais/dešimtmečiais. Kaip žinome, tokie perėjimai neįvyksta ramiai, užtenka prisiminti Kurukšetros mūšį prieš 3000 metų. Taigi turime pasiruošti kovai. 

Pastaraisiais dešimtmečiais žmonijos degradacija buvo labai stipriai įsibėgėjusi, o paskutinieji įvykiai prisidengiant virusu tik dar labiau iškelia į paviršių melą ir demoniškus elito tikslus. Ant siūlo ir taip besilaikanti teisingumo koja tiesiog trūksta akyse... 

Akivaizdu kaip niekada tampa, kad aklai pasitikėti negalima ne tik politikais, bet ir neva gero siekiančiomis organizacijomis, tame tarpe net ir dvasinėmis.  

Šioje situacijoje tyli ir bažnyčia, ir ISKCON. Galiu klysti, bet aš nematau, kad žmonėms būtų nuleidžiama objektyvi informacija, kas vyksta pasaulyje. Taigi visa atsakomybė tenka ant tų, kurie supranta, kas vyksta. Mes privalome skleisti informaciją, remti tuos, kurie turi didesnes auditorijas, kurie dirba šviečiamą darbą, organizuoja įvairias programas, kovojančias prieš naująją pasaulio tvarką. Tai nėra politika, tai yra kova už prigimtines teises, tai yra kova prieš demonus.

Labai raginu visus tai daryti. Ir , žinoma, nepasiduoti baimei, panikai. Ramybės visiems :)
 
0lis
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

23 Geg 2020, 11:48

Suprantu nerimą Viliau. O ką gali pasakyti bažnyčia? Ji tik viena iš elito formų. Aišku nusileidžiant į parapijos lygmenis ten netgi daugiau laisvės reikštis atrodytų. Bet daugelis kunigų tiesiog toli nuo viso TO... Jie tiesiog seka įprasta žiniasklaida. Kylant aukščiau manau kad ryškėja tam tikros filtracijos kartu su supratimu. Aukščiausi sluoksniai jau sąmoningai netarnauja visuomenei ir foną nuleidžia iš viršaus pagal hierarchiją.
Kaip su ISKCON neįsivaizduoju. Ar jie iš viso jau pakilę, atitrūkę nuo šių, tik mums svarbių aktualijų ir atsidavę Krišnos vedimui ar dar kas nors kito. O gal tas pats panašumas kaip ir su bažnyčia.
Man pačiam visi šie neramumai kelia dviprasmiškų minčių. Krūvos informacijos nuvedančios į kraštutinumus. Vis paklausau tavo nurodyto Kazimiero kanalo. Daug naudingos info. Bet man viso to gaunamo aiškesnio vaizdo neatperka daugeliu atvejų kraštutinis požiūris, vizija, kaip jie ruošiasi tai išspręsti. Veikimas Tiesos vardu primena posakį "gerais norais ir pragaras grįstas" Pasigendu požiūrio "būkit gudrūs kaip žalčiai ir taikūs kaip balandžiai Mt 10:16" Būtent šiuo principu veikia tamsos jėgos ir dėl to jiems taip puikiai sekasi judėti pirmyn. Šiuo metu suprantu kad daugelis žmonių pradeda suvokti apie puolusio elito egzistavimą. Akivaizdu kad vyksta pasipriešinimas išorei. Bet iš tikro susipriešinimas vyksta viduje. Prarandama dvasios ramybė, kuri neleidžia atrasti už viso to stovintį ramų Dievą. Jei imant atskiras Qanono iškarpas, labai sausai pateikiami faktai, nepasiginčysi. Qdra varlinas, gal interpretuodamas paliečia tamsos jėgų ir Dievo aspektus, Kazimierui, vienok tai primena viduramžių požiūrį. Taip vienur jis buvo išsireiškęs. Aš kaip tik matau visoje šioje sumaištyje pagrindinę Dievo neįsisąmonijimo problemą ir tuo pačiu privalumą,viliuosi kad gal būt dabar didelė žmonijos dalis pagaliau pripažins ir tinkamai įvertins aukštesniąsias jėgas. Ko pasekoje kreipsis pagalbos į Kūrėją. Gal būt tik tokia galimybė šiame amžiuje yra įmanoma. Pripažinti aukštesniąsias jėgas tik per puolusių būtybių atskleidimą. O kerštą palikime Dievui. Kas gali su mumis nutikti blogo, jei mes nesame šis kūnas :)
Dvasingumo keliu einantiems ir giliau studijuojantiems savo vidinį pasaulį manau yra daug sunkiau apsispręsti, kokių veiksmų imtis. Nes pamatė įvertino kokį lygevertį priešininką sutiko. Tai netelpa galvon. Bet vidinė ramybė turėtų būti atsvara ir supratimas kad standartiniai kovos būdai nepadės. Kaip niekada ir nepadėjo per visą žmonijos istoriją. Tik vienovėje įveiksime dualizmą. O jei galvosime apie priešą - priešas visuomet pasirodys. Čia kaip ir su mokytoju :) Manau ką galiu naudingiausia padaryti ir ką darau tai tik švelniai užsiminti apie veiksnaus Dievo idėją. O nelaukiant kada kas nors nužengs iš dangaus pasaulio pabaigoje. Ir to būna daugeliui per daug. Velnią priimti daug lengviau nei Dievą, o dėl ko, nes jis mums labiau artimesnis :) Tokia kolektyvinė sąmonė, tokie ir rezultatai šiai dienai.


"Svarbu suprasti, kad, nors beveik kiekvienas gyvenimo aspektas yra paveiktas valdžios elito, tai nereiškia, kad valdžios elitas kontroliuoja kiekvieną gyvenimo aspektą. Tai nėra subalansuotas požiūris samprotauti, kad egzistuoja vienas, vieningas ir darnus valdžios elitas, viską kontroliuojantis užkulisiuose. Valdžios elitas naudoja skaldyk ir valdyk strategiją, kad suskaldytų dvasingus žmones Žemėje. Tačiau tai, ką darote kitiems, jau esate padarę sau. Tad valdžios elitas yra susiskaldęs į keletą besivaržančių frakcijų, kurios visos siekia aukščiausios valdžios. Ir tai darydami, jie kliudo sau įgyti šią aukščiausią valdžią. Iš tiesų, aukščiausia valdžia yra Dievas, ir kai Dievo vaikai pasirinks suteikti Dievui įgaliojimus įžengti, Dievas nuvers šio pasaulio jėgas. Tačiau, jeigu geri žmonės nieko nedarys, blogis kurį laiką triumfuos, kol save susinaikins. Nacizmo istorija yra puikus pavyzdys, kaip bet kokia jėga šiame pasaulyje sunaikins save, mėgindama įgyti aukščiausią valdžią"
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

23 Geg 2020, 14:03

Pritariu, Oli, labai panašiai ir aš viską matau. 

Kas liečia tą patį ISKCON, šiandien nebeturiu iliuzijų, kad jo elitas yra išskirtinis. Viskas kylą į paviršių, tuoj pasaulyje turėsime milijonus mąstančių kaip Gintaraska :) Tai yra gerai, nors kaip ir minėjot, nereikia koncentruotis į negatyvą. 

Dabar toks metas, kai labai stipriai pasimato, kas kam tarnauja. Mane asmeniškai kai kurie lietuviai lektoriai nuvylė, nors negerų įtarimų turėjau ir anksčiau. Tuo pat metu džiugu, kad yra nebijančių sakyti tiesą. 

Taip pat galutinai grįžau prie pozicijos, kad priklausymas religinėms, politinėms organizacijoms ir t.t. 99,99 % yra (buvo) tiesiog tarnavimas ne gėriui, o blogiui. Nuo vaikystės jutau tam antipatiją ir dabar vis labiau darosi akivaizdu, kad tai nebuvo tik ego žaidimai. 

Qdra varlinas, gal interpretuodamas paliečia tamsos jėgų ir Dievo aspektus, Kazimierui, vienok tai primena viduramžių požiūrį
Taip galėjo pasirodyti, iš pradžių Kazimierui buvo sunku priimti, jis tą pats pripažįsta. Dabar jau taip nepasakyčiau. 

Šiuo metu labai svarbu kelti sąmoningumą, skleisti gėrį, rūpintis sveikata. Keldami savo vibraciją, tokiu būdu pakelsime ir planetos vibraciją ir sukursime naują realybę. 

Man patiko ši prognozė apie 2020 metus. https://tealswan.com/teals-blog/forecast-for-2020-r578/

Galbūt turite kažkokių panašių skaitinių, ką rekomenduoja ir sako jūsų šaltiniai, Oli?:)
 
0lis
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

23 Geg 2020, 19:34

Iš tiesų jūsų pateiktą pranašystės nuoroda sutampa su mano samprata. Jau vien dėl to kad vengiama tikslių specifinių pranašavimų. Pvz tokių kaip viruso galimybė ir pan. Iš tikro duoda apstrakčius patarimus, bet to turi pilnai pakakti kad susidarytų aiškus situacijos vaizdas ką turime daryti pirmiausiai su savimi.

Yra daugelyje vietų aiškinama apie pranašystes, tuo kuo seku. Bet siūloma taip pat per daug prie jų neprisirišti.


http://www.kristustavyje.lt/html/klausi ... systes.php

Įkelsiu tik dalį Gautamos šių metų sausio pirmos dienos tradicinio sveikinimo kuriame užsimenama apie ateinančius metus.
"2020 metų iššūkiai
Na o dabar, kas liečia šiuos ateinančius 2020 metus, jokiu būdu nenoriu kelti panikos ir nenoriu sėti baimės. Tačiau noriu, kad žinotumėte, jog šiais metais egzistuoja tam tikras karų potencialas, kurie gali kilti įvairiose planetos vietose. Tad mūsų darbui būtų nepaprastai naudinga, jeigu paimtumėte knygą kaip sustabdyti karą ( Padėkite Pakylėtiesiems Mokytojams sustabdyti karą) ir naudotumėtės ja bendrai situacijai pagerinti, bet taip pat specifinėms situacijoms, kuriose matote augant tam tikrą įtampą.
Yra svarbu vizualizuoti, ir išsakyti prašymus, kad Jungtinės Valstijos neįsitrauktų į karą per šiuos ateinančius metus. Labai gerai žinote, kad istorija rodo, jog Amerikos žmonės labai nenoriai keičia prezidentus karo atveju. Taip pat žinote, kad viena iš didžiausių traumų, kurią gali patirti prezidento ego, yra pralaimėti antrąją kadenciją ir tapti vienos kadencijos prezidentu. Todėl galite matyti, kad viena iš pagundų, iškylančių bet kuriam prezidentui ir jo patarėjams bei štabui, bus priimti vieną regimai nedidelį sprendimą, kuris gali atvesti į karą, kurio kitu atveju būtų buvę galima lengvai išvengti. Nesakau, kad tai įvyks, bet sakau, kad tai yra potencialas, dėl kurio mums reikia, kad jūs išsakytumėte prašymus, ir laikytumėtės vizijos, jog Amerikos valstybės laisvas išvengs šių uolingų pakrančių, kurios kitu atveju galėtų įtraukti Ameriką į sunkiai išsprendžiamą konfliktą, kaip matėte tai Irake.
Venkite vengimo sprendimų
Išties, ateinantys metai daugeliui žmonių bus sunkus testas, kadangi jau anksčiau kalbėjome apie šią žmonių turimą tendenciją priiminėti vengimo sprendimus. Egzistuoja tam tikri sprendimai, kurių jie nenori priimti, tad jie priima kitus sprendimus, kadangi galvoja, jog šie sprendimai neleis jiems priimti sprendimų, kurių jie nenori priimti. Tai yra dalykas, kurio galite paieškoti ir savo asmeniniame gyvenime, jeigu priiminėjate tokius sprendimus. Galite pasinaudoti mūsų mokymais, kuriuos perdavėme apie pirmykštį aš ir atskirąsias savastis, ir pamąstyti, ar kartais neturite vienos ar netgi kelių savasčių, kurios jums sako, kad egzistuoja tam tikri sprendimai, kurių neturėtumėte priimti, egzistuoja tam tikri sprendimai, kurių turėtumėte vengti, kurie yra pernelyg pavojingi, pernelyg rizikingi, jų pasekmės yra pernelyg baisios.
Šios savastys dažnai būna sukurtos praėjusiuose gyvenimuose, kuomet puolusios būtybės manipuliacijomis įstūmė jus į situaciją, kurioje nebuvo jokių gerų pasirinkimų, ir bet koks jūsų pasirinkimas vedė į katastrofišką baigtį. Puolusios būtybės tiesiog meistriškai moka tai su mumis daryti, kai esame fiziniame įsikūnijime. Jūs tuomet sukuriate savastį, kuri nenori priimti tokio į katastrofą vedančio sprendimo, ir dabar jūs vis dar galite turėti šią savastį, ir egzistuoja tam tikri sprendimai, kurių nenorite priimti. Jeigu sąžiningai pažvelgtumėte į save, galėtumėte tai pamatyti ir taip pat galėtumėte pamatyti, kad susikūrėte ir kitas savastis, kurios jums sako, kad egzistuoja tam tikri sprendimai, kurie yra ne tokie rizikingi, ir todėl turėtumėte priimti mažesnius sprendimus, kad galėtumėte išvengti didesnių sprendimų – didesnę riziką turinčių sprendimų – priiminėjimo. Tačiau net ir šie mažesni sprendimai dažnai atveda prie katastrofiškų baigčių, arba jie neatveda prie aukštesnės baigties. Jie, tiesą sakant, tiesiog sutrukdo jums pakreipti savo gyvenimą kita kryptimi, pasukti savo asmeninį laivą kitu kursu, kuris jums ilgalaikėje perspektyvoje leistų atvykti į visiškai kitą vietą.
Dažnai matote, kaip žmonės svyruoja, eina ratu, žengia žingsnį pirmyn ir žingsnį atgal. Jie iš tiesų nepadaro to lemtingo pokyčio, kuris galėtų materializuoti sekantį jų dangiškojo plano aspektą. Jeigu sąžiningai tai tirsite per šiuos ateinančius metus, naudositės mūsų duotais įrankiais šioms savastims apnuoginti ir joms įveikti, galėsite padaryti didžiulį progresą 2020 metais. Galėsite pažvelgti atgal šių ateinančių metų pabaigoje ir būsite nustebinti, kaip visiškai kitaip jaučiatės dėl sprendimų priiminėjimo, kaip jaučiatės nepalyginamai laisvesni priiminėti sprendimus, nesvarbu kokia jų baigtis, ir jūs nebeturite tos blogos nuojautos, to jausmo, kad egzistuoja rizika – to jausmo, kad gali įvykti kažkas baisaus, jeigu klaidingai pasirinksite. Jūsų net nebejaudina pasirinkimų teisingumas ar klaidingumas, kadangi, kaip jums jau kalbėjome savo mokymuose, bet kuris pasirinkimas gali būti panaudotas jūsų sąmonei išplėsti, idant galėtumėte padaryti geresnį pasirinkimą.
Galite matyti, pažvelgę į šio gyvenimo ar kitų gyvenimų praeitį, kad padarėte sprendimą, atvedusį prie regimai katastrofiškų pasekmių, ir manote, kad to niekada neturėjo įvykti. Tačiau galite atlikti pokytį ir suvokti, jog kad ir kokios bebūtų buvusios pasekmės, vis tiek galite pasukti laivo vairą ir nuplaukti į visiškai kitą tikslą, o kadangi jau matėte pasekmes, jūs dabar turite aukštesnį supratimą, kaip galėtumėte nuvairuoti savo laivą nauja kryptimi. Tad vėlgi, nėra jokių priežasčių bijoti priiminėti sprendimus, nes bet kuris sprendimas parodo jums kažką apie jus pačius, o tiksliau apie savastis, kurių dar neįveikėte ir neleidote joms mirti. Kai atvirai ir sąžiningai į tai pažvelgsite, bet kuris sprendimas galės tapti tiltu didžiuliam lemiamam progresui jūsų asmeniniame kelyje, tai kodėl tuomet turėtumėte bijoti to, kas tegali atvesti į augimą, jeigu naudositės tuo šiam augimui sukurti?
Taip, žinau, kad kai kurie sakys: „Na, lengva tau tai sakyti, būnant pakylėtuoju mokytoju, tu nesi įsikūnijime, nesi šioje tankioje situacijoje, kurioje esu aš, nevaikščiojai dvi savaites su mano mokasinais,“ kaip sako indėnai. Bet matote, aš vaikščiojau Žeme įsikūnijime 2 milijonus metų, ir buvau tankioje sąmonės būsenoje. Galite sakyti, kad nebuvau jūsų sąmonės būsenoje, neturėjau jūsų iliuzijų, jūsų savasčių, ir tai yra tikra tiesa. Nežvelgiau į gyvenimą per jūsų asmeninės sąmonės filtrą. Bet negi manote, kad man buvo lengviau praregėti iš savo iliuzijų ir savasčių nei yra jums? Žinoma, aš turėjau savo iliuzijas, ir iš tų iliuzijų, kurias turėjau, man buvo lygiai taip pat sunku praregėti kaip ir jums. Taip yra kiekvienam iš mūsų.
Ėjau keliu, kuriuo einate jūs. Kopiau laiptais, kuriais galite kopti jūs, ir todėl nesu čia tam, kad priversčiau jus jaustis nepilnaverčiais, kadangi aš esu pakylėtas, o jūs ne. Aš tiesiog atėjau pasakyti, ką mes, pakylėtieji mokytojai sakėme daugybę kartų: „Ką vienas padarė, visi padaryti gali.“ Jūs galite pasiekti tokią pačią laisvę kaip ir aš, kadangi aš įveikiau savo iliuzijas ir jūs galite įveikti savąsias. Tai nėra neįmanoma, tačiau tam yra reikalingas noras pažvelgti į save (į savo savastis) ir pamatyti, kas jos per vienos, koks yra už jų slypintis įsitikinimas, kokia yra iliuzija, ką jos projektuoja, kad mes turėtume ar neturėtume daryti, ir tuomet galime atsiskirti nuo jų ir įveikti šį mąstymą, kad privalome išspręsti šios savasties sukurtą problemą. Vietoj to, mes galime suvokti, kad tiesiog turėtume leisti savasčiai mirti, turėtume liautis maitinti ją savo dėmesiu, turėtume liautis maitinti ją savo energija ir tiesiog leisti jai ištirpti – ir ji iš tiesų ištirps, kai nustosime į ją rimtai žiūrėti.
Daviau jums, ką norėjau duoti. Žinoma, mes dar turime daug, labai daug mokymų, kuriuos norime perduoti per šiuos ateinančius metus, ir todėl laukiame konferencijų ir kitų galimybių, kuriomis pasinaudosime šiems mokymams perduoti. Tad su tuo, sveikinu jus už darbą, kurį jūs, pakylėtųjų mokytojų mokiniai, padarėte per 2019 metus, ir labai laukiu darbo, kurį padarysite per šiuos ateinančius metus ir ateinantį dešimtmetį."

Dar galėčiau pasidalinti neseniai išversta į lietuvių kalbą Maitrėjos padiktuota knyga "Visrakčiai į dvasinę laisvę". Man tai buvo labai ilgai laukta knyga. Vienoje vietoje sutelkta visa samprata kuria seku per Kimo duodamus mokymus. Kaip atsitiko kad nusileidome į tokį lygmenį ir kaip viskas vyksta energijai pasiekus kritinį lygmenį, pakylėjant žemę į aukštesniąją oktavą arba nupuolant į takesnius sluoksnius. Jei bus noras atsiūsiu, storą knygą epub formatu.  Nors jei jauti kas ištiesų kelia bhakti ir to pakanka, neverta to skaityti. Ten daugiau teorija per alfa/jan aspektą. Tikrai neperšu per prievartą.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

24 Geg 2020, 12:11

Patiko, ypač skaitinys iš kristustavyje.lt  Viskas labai logiškai sudėliota, teisingi akcentai, nėra šaltumo, kuris bent jau man jaučiamas antropoteosofijoje... 

Pastebėjau, kad daugelis New Age atstovų dabar labai akcentuoja pozityvą, nes tik tokiu būdu galima sukurti geresnę ateitį ir fiziniame lygmenyje. Neabejotinai logiška. :) Šiuo atveju kai kurie New Age judėjimai neša daug didesnę naudą masėms nei tradicinės religijos.

Knygą būtų įdomu pavartyt. Ar turite linką, ar atsiųsti el. paštą?
 
0lis
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

07 Bir 2020, 09:57

https://kaunoforumas.com/2019/05/29/arv ... IoRl-INHiI

Nesenstantis Šliogeris, 2012 m parašytos įžvalgos. Deja toks požiūris neretai atsiduria už visuomenės parasčių ribų. Kaip ir R.Paulausko donkichotiški bandymai pabudinti lietuvį baigiasi marginalizavimu. Iš tikro kaip viskas paprasta. Pvz. Žinant Lietuvos visuomenės jautrumą raudonai spalvai, paleidžiamas trolis kad tam tikri asmenys skleidžiantys savitą požiūrį galimai yra Rusijos troliai. Tuomet viskas iš karto tampa aišku ir klausimas uždaromas.
Biblijoje, yra sakoma panašiai. "Ir kai ateis šio pasaulio princas ir nieko manyje neras" Paprasčiau nebūna :) Randi kuo žmogus tiki, kokia spalva nusidažęs ir panaudoji tai prieš jį patį.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

07 Bir 2020, 22:20

Patiko Šliogerio straipsnis. Gili, įdomi tema. Istorija kartojasi, dėsniai veikia per amžių amžius, tik dabar viskas subtiliau įgyvendinama. Nors degradacija visada vyksta nepastebimai, per "normalizavimo" etapus, bet dabar viskas tiesiog tobulai įgyvendinama: nesveikas maistas, ligos, užsiteršusi kankorėžinė liauka, atitinkama vibracija per muziką, alkoholis, tariama laisvė, technologijų sudievinimas, nesveiko lytinio gyvenimo propagavimas ir t.t ir pan. Visa tai tobulai paklaidina žmones, o mūsų, lietuvių, IQ ir taip vienas žemiausių Europoje. 

Ne taip seniai paklausiau lietuvių sutartinių ir sugebėjau pajausti tai, ko nebuvau jautęs: kažkokį nenusakomą gilumą, atrodo, kad gražiausiose knygose aprašyti žmonių išgyvenimai mūsų protėviams buvo kasdienybė. Jų ryšys su Dievu ir gamta buvo mums nesuvokiamo lygio.  Pasidarė labai gaila, kad ta sąmonė yra negailestingai naikinama. Mano aplinkoje neberasčiau nei vieno, kuris suprastų apie ką kalbu, nes močiutė mirė pernai. Mane jos pasakojimai visada nukeldavo į kažkokius kitus laikus, kurie jaučiami, o ne materialiai matuojami (žinoma, Smetonos, pokario metais programa jau buvo pradėta, bet dar ne tiek pažengusi)

Nesinori menkinti šiuolaikinių žmonių, bet norim ar nenorim esam paveikti šitos degradavimo programos ir pirminė mūsų proto būsena yra materiali, o ne dvasinė. Kuo mes materialesni, tuo mes arčiau velnio. Bet Dievo planas tobulas, aš džiaugiuos, kad šita situacija padeda tobulėti. Kam bus lemta, tas ja irgi pasinaudos
 
0lis
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

01 Rgp 2020, 09:42

Bendravau su finansų srityje dirbančiu, ganėtinai aukštas pareigas užimančiu specialistu. Užvedžiau mintį iš toliau kad kartais nesuprantu šio pasaulio vertybių ir kad mano galva vakarų kultūra ritasi velniop... Kad pradedu suprasti sąvoką, kilusią iš rytų "Supuvę vakarai". Atrodo, jei pradedu kritikuoti, abejoti sava aplinka, automatiškai stoju kiton, raudonojon pusėn, nesuvokdamas autoritarinio rėžimo pasėkmių :) Iš karto įsijungia ginybinis mechanizmas atkreipiant dėmesį tik į pūlinius esančius "kitoje pusėje" bet nežvelgiama plačiau. Nors aš nestoviu niekeno pusėje. Ir žmogus, baigęs ekonomiką raudonu diplomu tvirtai įsitikinęs kad šio pasaulio finansinis modelis yra stabilus arba bent jau geriausias koks gali būti. Kad pinigų spausdinimas iš oro yra tik didelės visumos dalis. Yra normalu gyventi ne pagal išgalias ir nuolat valstybėms skolintis. Sako, o tu sutiktum kad šiandien tavo pajamos kristų iki 400Eur. Argumentas rimtas. Sakau ne, nenorėčiau, bet realybė bado akis, bent jau nepykčiau ir reikia save tam ruošti. Man nenormalu kad už 66 centus parduotuvėje vaikams nuperku didelį maišą vafliukų, kai kitoje pasaulio pusėje dienos alga tesiekia 1 $. Na tai ruošk save, o aš gyvensiu pagal seną tvarką. Dabar viruso akivaizdoje valstybės patiria tam tikrus nesklandumus. Bet mokslas, medicina su tuo susidoros ir viskas stos į savas vėžes. Visuomet taip buvo. Į mano klausimą kodėl griūva civilizacijos, kultūros ir ar bent yra kokia nors įžvalga kad su vakarų kultūra kažkas ne taip, kiek toks modelis gali egzistuoti. Atsakymas maždaug koks skirtumas, tai natūrali raida. Klausiu, ar 200 _300 ( imu grynai pramonės suklestėjimą) metų pakankamai ilgas, nes aš daugiau neduočiau. Atsakymas - Taip, man tikrai pakaks :) Tai klausimas kokio sąmoningumo ši kultūra palyginus su kitomis, kurios egzistavo žymiai ilgiau. Atsakymas: Tai kas, mokslas vistiek išras kažką, prisitaikys... Žmogus yra tikintis, praktikuojantis pagal vyraujančią religiją, Dievo sampratą turintis, - kaip ir sieną, kurios neįmanoma pramušti.
Čia noriu dėti pagrindinį akcentą, kad aš nesmerkiu tokio požiūrio ir nesiruošiu įtikinėti kažko aistringai. Mano pareiga tik skleisti savo supratimą, kažkas gal suabejos, kažkas išgirs, daugelis nusisuks. Man tas jau nerūpi, kad kažkas vadins keistuoliu ir pan. Viskam savas laikas.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

01 Rgp 2020, 19:48

Žmones labai stipriai ne tik suformuoja, bet ir traumuoja tuo metu esamos politinės sistemos. Tam pasitarnauja ne tik melas moksle, žiniasklaidoje, bet ir tyčinis dresavimas nemąstyti. Iš tiesų, nelabai kuom ir skiriamės nuo Šiaurės Korėjos ar jos įvaizdžio. Galbūt smelio dėžė didesnė žaisti. Galbūt :) Socializme gyvenę sutraumuoti vienaip, kapitalizme - kitaip. o dar kiek įmanoma įvairių hibridinių variantų sumodeliuoti.

Kalbant dar apie sistemas, finansinės ar politines, labai daug žmonių, turinčių daug žinių savo sferose kažkokiu būdu nesugeba pamatyti akivaizdžių prieštaravimų savo sampratose. Tarkim randasi įvairių jaunų marksistų, kurie romantiškai ir naiviai tiki socializmo tobulumu. Matydami kapitalizmo trūkumus, jie natūraliai iškelia į viršų kapitalizmo priešingybę - socializmą. Ar prisiskaitę Markso, ar kažin kodėl, dauguma jų yra bedieviai, tai viena priežasčių, kodėl jie nesugeba pajausti suprasti, kokie turėtų būti sveiki, bendruomeniški, aukštos moralės žmonių santykiai civilizacijoje. 

Kalbant apie dabartinę finansinę sistemą, tai gajūs įvairūs mitai, neva be skolinimosi būtų mažesnis pragyvenimo lygis. Tai teisinga tik aklai taikant dabartinį modelį, bet ir tai nebūtinai. Šiaip ar taip, dabartinė ekonomika sistema tikrai grius greitai. Netikintiems teks įsitikinti, arba išprotėti ir nepriimti naujos realybės. Kripto valiutų bendruomenės jau skaičiuoja būsimus pelnus,išaugus kriptovaliutų vertei. Kas mąsto plačiau, tas turi šansą praturtėti. Kiti pasiliks savo sampratose. Apskritai visa realybė labai tikėtina pasikeis kardinaliai. Visgi , galima sakyti, pereisim į kita jugą. 

Paveikslėlis   Paveikslėlis

bbcode link image
 
0lis
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

15 Lap 2020, 08:24

Neseno diktavimo ištrauka, šiek tiek kitu kampu:
...Mano mylimieji, tai gali pasikeisti dviem būdais: Tai gali pasikeisti per dar vieną nuosmukį, kuris atves prie didžiulio ekonomikos kracho, labai negatyviai paveiksiančio plačiąją visuomenę. Jis taip pat negatyviai paveiks ir aukščiausią 1%, nes jie dabar sukūrė tokią sistemą, kuriai žlugus, jie nesugebės išsaugoti savo turto kaip jį didele dalimi išsaugojo 20-ojo amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje. Jie taip pat daug neteks, dauguma jų. Tai turės milžiniškas negatyvias pasekmes. Tai gali atvesti prie krizinės situacijos, prie smurtinės revoliucijos ar žmonių sukilimo. Gali įvykti karas, kuomet Amerika taip stipriai įsitrauktų į užsienio karus, kad jie visiškai nusiaubtų Ameriką ir ji būtų priversta išleisti daugybę pinigų. Ir tai yra vienas iš scenarijų. Tai nėra nerealistiškas scenarijus.
Aš, žinoma, laikausi vizijos, kad to neįvyks, kad Amerikos žmonės patirs pokytį, pereis pokytį, kuomet ryšis sakyti: „Mes norime pasikeisti.“ Ir todėl tarp žmonių, tarp daugumos žmonių atsiras toks didelis ryžtas, kad jie visi susivienys dėl vieno tikslo: pakeisti šią apverstos piramidės, elitistinę ekonomiką. Tai gali įvykti. Tačiau net ir tai gali įvykti daugiau nei vienu scenarijumi. Idealus scenarijus, žinoma, būtų toks, kad žmones suvienytų aukštesnė vizija, kaip ekonomika iš tiesų galėtų funkcionuoti, natūralios ekonomikos pavidalu, kuomet ji visiems neštų naudą. Tačiau, deja, taip pat egzistuoja ir kitas didelę tikimybę išsipildyti turintis scenarijus, ir tai yra, kad žmonės nesusivienys aukštesnėje vizijoje. Juos suvienys tik pyktis prieš tuos, kuriuos jie bus pradėję laikyti bendru priešu. Aukščiausi 0,1%, dauguma jų, yra puolusios būtybės. Tiktai keletas tarp jų buvo užvaldyti puolusių būtybių. Jie susikūrė savo pozicijas ir jas saugo skaldydami žmones. Visada egzistuoja rizika tai darant, nes gali įvykti tas pokytis, ypač šiandieninėje žiniasklaidoje su internetu, kuomet dauguma žmonių pradės suvokti, kad priešas nėra kita žmonių grupė; priešas yra valdžios elitas. Priešas yra elitas, kuris suskaldė žmones į visas tas kariaujančias grupes. Jeigu žmones suvienys ši vizija ir suvienys pakankamas pyktis, tai taip pat gali atvesti, ne prie taikaus perėjimo, bet bent jau ne prie tokio negatyvaus perėjimo, koks įvyktų tuomet, jeigu pirmiau ekonomikoje įvyktų krachas, ir žmonės po to imtų reikalauti pokyčių. Tai, žinoma, nėra aukščiausias scenarijus. Tai yra akivaizdžiai dualistinis scenarijus. Tačiau kaip jau anksčiau sakėme, kartais situacija gali būti tokia, kad aukštesnė vizija yra tiesiog neįmanoma, nes nėra pakankamai žmonių, kurie sugebėtų ją pagauti. Tad jiems turi būti leidžiama išreikšti savo sąmonę.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

15 Lap 2020, 12:11

Dėkui už pasidalinimą, Oli. 

Yra daug taškų, iš kurių galima bandyti žiūrėti į situaciją. Žiūrintiems į pasaulį tik iš finansinės pusės yra sunku suprast, kad D. Trampas galėjo kandidatuoti į prezidentus ne dėl jo pusėje esančių kapitalistų finansinių interesų, o dėl aukštesnių vertybių. Bet kam jam patirti tiek vargo ir rizikuoti savo gyvybe vardan kitų kapitalistų interesų? Yra sakoma, kad geriausia konkurencija - bendradarbiavimas, tai jeigu kapitalistai turėtų panašias vertybes, nebūtų reikalo veltis į tokio lygio konfliktus. Akivaizdu, kad yra aiški vertybinė takoskyra. 

Kas dėl pilietinio karo, kuris yra prognozuojamas JAV. Jeigu prezidentas, kariuomenė ir didžioji dalis piliečių yra vienoje pusėje, tai tarp ko vyktų karas? Radikalios socialistų grupuotės būtų greitai sutvarkytos. Greičiausiai karas įmanomas tarp JAV ir valstybių, kuriose globalistai turi didelę įtaką, pvz, Kinija. 

Aš manau, kad masės žmonių įtaka pradžioje daugiausiai pasireikš būtent per jų sąmonės kilimą. Ji reikalinga tam, kad daugiau žmonių stotų į gėrio pusę, nustotų veikti senoje sistemoje ir sąmoningai suprastų ir priimtų naują sistemą, kuri jau yra paruošta. 
 
0lis
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

15 Lap 2020, 22:08

Na reikia neatmesti to fakto kad labai daug žmonių pasirinko Bidena. Jei ir laimėtų oficialiai Trampas, keletu šimtų tūkstančių balsų, takoskyra visuomenėje vyrauja akivaizdi. Nesunku įsivaizduoti pilietinio karo tikimybę sąmoningai pakurstant tam tikras grupes. Jei pasitelkiant finansinės injekcijas tai iš viso paprasta. Viskam įsibėgėjus pilietinio karo atveju tampa visai nesvarbus pirminis tikslas. Kaimynas prieš kaimyną eina ir kerštas dėl nuoskaudų jau tampa saldus. Dėl paties Trampo tai įdomiai... Magnatas suvokdamas kad yra garbingo amžiaus ir jau turtai nėra prioritetas gali stumtis į priekį dėl garbės. Tikslas tapti istorijos dalimi. Narciziškumo jam pakanka. Svarnu su kokia intencija jis visą tai daro. Nuo to tikriausia priklauso koks palaikymas eina iš viršaus. Bet kaip vienur buvo išsireikšta kad elitas neišvengiamai pats save pasmerktas sunaikinti. Nes jis negyvena vienovėje su visuma. Ir susikuria atskiros elito grupuotės, kurios pradeda kariauti tarpusavy. Plačioji visuomenė tai gali pamatyti, bet jei ji neprisiima atsakomybės perimti iniciatyvą tokių momentu, tai jei ir leidžiama toliau patirti tai kas jai priimtina.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

16 Lap 2020, 10:53

Kaip ir visur, kuo daugiau domies, tuo labiau supranti, kad nieko nežinai. Neatmetu net pačių neįtikėčiausių versijų, net kad apskritai viskas yra tik teatras mums, įskaitant ir Trampą. 

Sutinku, kad pilietinį karą galima kurstyti. Klausimas, kokias galias tai daryti turėtų demokratai, jei prezidentas išlieka Trampas. Mes nežinom begalės faktorių. Aš didelių galimybių tam nematyčiau, ypač jeigu prezidentas situaciją norėtų greit suvaldyti. Neramumai - labai tikėtini, kas liečia pilietinį karą - pažiūrėsim. 

Realaus balsavimo rezultatų mes nesužinosim net po oficialaus paskelbimo. Sukčiavimo mastai buvo dideli, ne visose valstijose jie yra perskaičiuojami, nes tam nėra reikalo. Keli milijonai "prisideda", keli "nusiima" ir mes jau artėjam prie 60/40 santykio. Klausimas, ką labiau palaiko nebalsavusieji, bet greičiausiai labiau Trampą. Pakeisti pilkosios masės nuomonę nėra sunku ir karinės padėties metu perimus žiniasklaidą tas būtų padaryta. Tada klausimas, kiek yra agresyvūs likusieji. Aš manau, kad prieš armiją net "Antifa" grupuotės nesišakotų, ką kalbėt apie paprastus civilius. Dar dalykas -  tokios socialinės grupės kaip baikeriai ir "redhead'ai" yra Trampo pusėje. 

Svarnu su kokia intencija jis visą tai daro. Nuo to tikriausia priklauso koks palaikymas eina iš viršaus

Būtent, visada svarbiausia intencija. Versija, kad Trampas tai daro iš narcisizmo, man neatrodo įtikinama. Tai jau būtų pakankamai rimtos psichologinės problemos - rizikuoti savo gyvybe, likti "durniaus" ateities kartoms, jei planas nepavyktų. Trampas yra labai įdomi ir išskirtinė asmenybė. Jo kalbos prieš 20-40 metų nesiskyrė nuo dabartinių. Sugebėjimas kalbėti tiesą, pasitikėjimas savimi ir žinojimas virtuvę iš vidaus yra neturinčios analogų Vakarų pasaulyje. Radau informaciją, kad Trampo IQ - 160 ir yra didžiausias iš visų JAV prezidentų. Taip, jis turi didelį ego, bet tai jam padėjo tiek versle, tiek politikoje. Didelį ego turi daugybė žinomų žmonių, sakyčiau kai kurios mūsų lietuviškos "žvaigždutės" turi net didesnį. 

Nesu linkęs idealizuoti žmones, neidealizuoju ir Trampo, bet tai žmogus su ypač išskirtinėm savybėm, todėl ne veltui yra gavęs visiškai išskirtinį vaidmenį. O jeigu kažkokiu būdu paaiškėtų, kad jis dirba su globalistais išvien - tai būtų didžiausia ir geriausia afera, kokią tik galiu įsivaizduoti :) 
 
0lis
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

16 Lap 2020, 19:04

Noriu pasakyti kad kiekvienas žmogus turi didelį ir savitą potencialą, kuris tam tikromis aplinkybėmis išoriškai ir vertinimo pozicijoje gali atrodyti kaip trūkumas, neigiamas bruožas. Bet tas pats potencialas kitomis aplinkybėmis gali šauti į neregėtas aukštumas. Pvz drąsa gali būti išreikšta kaip akiplėšiškumas. Bet žmogui atsivertus, drąsa gali transformuotis teigiama linkme. Pvz kas panašiai nutiko ir su Šv. Pauliumi. Išorėje jis buvo krikščionių persekiotojas, po atsivertimo patapo vienu žinomiausių krikščionių. Brandi asmenybė slėpėsi pasauliečiams ir jam pačiam po ego šydu. Mes nežinome koks yra Trampas. Jis turi tiek veidų kiek yra jį stebinčiųjų. Nors ir palaikau Trampą dėl įnešamos sumaišties status quo, vangiai tikiu kad jis išsilaikys dabartiniame poste. Paprasčiausiai likti sekančiai kadencijai taikiu civilizuotu būdu jį spaudžia laikas. Ar jis daro viską pakankamai kad spėtų? Tikėkimės. Bet jei bandys išsilaikyti jėga, su karinių struktūrų pagalba, nežinau ar tai geras sprendimas. Kuris autoritarizmas tuomet geras, o kuris blogas? Juk yra kitoje barikados pusėje ir "gerų" žmonių, kaip ir Trampo pusėje idiotų
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

16 Lap 2020, 21:14

Noriu pasakyti kad kiekvienas žmogus turi didelį ir savitą potencialą, kuris tam tikromis aplinkybėmis išoriškai ir vertinimo pozicijoje gali atrodyti kaip trūkumas, neigiamas bruožas. Bet tas pats potencialas kitomis aplinkybėmis gali šauti į neregėtas aukštumas. Pvz drąsa gali būti išreikšta kaip akiplėšiškumas. Bet žmogui atsivertus, drąsa gali transformuotis teigiama linkme.
Taip, sutinku.
Kas liečia Trampą, neabejoju, kad jis laimės. Viskas yra kontroliuojama. Kita vertus, demokratija - tai tik iliuzija. Šiuo atveju, Trampas yra paskyręs nemažai savų žmonių į reikiamus postus, pavyzdžiui, JAV Aukščiausiąjį Teismą. Kai pasaulio likimas kabo ant plauko, manau, kad teismas galėtų priimti reikiamą/palankų sprendimą, net jeigu tiesa labiau būtų Bideno pusėje. Šiuo atveju taip elgtis net nereikėtų. 
Nuo JAV priklauso viso pasaulio likimas. Paprasti piliečiai čia nevaidina lemiamo vaidmens, kaip atėjo fašizmas/komunizmas 20a. , taip jis galėtų ateiti ir dabar, tik dar baisesnėj formoj. Ir jei laimėtų Bidenas, o Trumpo jėgos leisti jam vykdyti globalistų nurodymus, tai mes jau 5 minučių naujoje pasaulio tvarkoje. 
Aš niekaip nematau, kaip kitaip galėtų pakrypti įvykiai. Nebent didelio masto gamtinė katastrofa, magnetinių polių pasislinkimas, dėl ko visos elektrinės technologijos nustotų funkcionuot ar panašūs dalykai galėtų sustabdyti šį artėjantį komunizmo buldozerį. Žmonių sąmoningumas nepakils taip stagiai, juolab, kai būtų tiek baimės aplink. 
Šiaip situacija yra tikrai daug rimtesnė nei dauguma gali net numanyti :) Bet kai nežinai, tai ir galvos neskauda... Dievas laimės vis tiek. Bet džiugu matyti šį virsmą ir suvokti jo reikšmingumą ir didybę. 
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

16 Lap 2020, 21:25

Neblogas klipukas
Klipe skambanti daina, išleista 1985 m. Joje skambantys žodžiai labai tinka šiandieninei situacijai pasaulyje. Tokių dainų  yra ir daugiau. Galutinė gėrio/blogio kova buvo numatyta jau anksčiau, matyt, kažkas pasaulyje žino daugiau nei kiti... :)


P.S.Youtube pašalino klipą, jį galite pažiūrėti https://rumble.com/vb53kn-dabar-mes-esame-naujienos-linkjimai-i-jav.html nuo 42 minutės. 
 
0lis
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

16 Lap 2020, 22:51

Dėl šios ir kitų dainos žodžių tai kas be ko. Autorius tiesiog pagauna įkvėpimą ir kuria. Bet iš ko jis įkvepia :) Iš Kūrėjo, kuris tikrai daugiau žino. Akivaizdu kad klipo autoriai ne Delfi :) Labai viliuosi kad išsipildys tavasis variantas su Trampu, Viliau. Gal mažai domiuosi šia tema, gal keletas dalykų kitaip atrodo. Ateis laikas - pamatysime.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

17 Lap 2020, 23:08

Tikrai įkvepiantis klipas.

Viskas skamba kaip pasaka. Taip ir yra :) Bet ne didesnė nei pats gyvenimas. 

Norisi kažkiek pasidalinti esminėmis žiniomis forume, nes jos vis dar pogrindyje. Dalai Lama ir tas pasveikino Bideną su pergale, parodydamas, kam dirba. 

Taip, Oli, įdomiausi dalykai dar priešakyje, laukiam ir toliau palaikom pozityvą. 
 
0lis
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

26 Lap 2020, 22:21

Šiek tiek žibalo įpilsiu į ugnį :) Klausiau keletą postų Qanon lietuviškos versijos. Angliškų šaltinių mažai esu graibęs. Kažkaip keistas visas šis naujienų srautas. Viskas taip įdomiai suplakta ir įtraukiančiai veikia. Nenuostabu, kad sulaukia tiek pasekėjų. Bet atsitraukus į šoną, bent jau man atrodo kad tai ištisas negatyvo srautas, kuris pateikiamas tarsi pozityvas. Žiūrėkite, aplinkui vien velniai ir demonai, bet jūs mėgaukitės, mėgaukitės. Laukite spektaklio. Atrodo kad toje "blogojoje" demokratų pusėje sąmoningai susirinkę visos puolusios būtybės. Bet juk tai nerealu. Daugelis žmonių tikrai gali tai daryti iš širdies Jie tiesiog apgauti.. Ir man jau greičiau jų būtų gaila. Bet viskas tepama viena spalva, o kita pusė išskirtinai atstovauja jau net biblijinę gėrio sąvoką. Vos ne Dievą. Nu totalus dualizmas. Vietos diskusijai nepalikta visiškai. Įvibruojama, vaizduotė kad viskas tuoj tuo sprogs. Ir taip jau nuo pavasario, kaip suprantu. Štormas vis atidedamas. Aš labai "bijau"kad skaudžiausiai nusivils būtent tie kurie laukia deadline'o. Daugeliui bus tiesiog tragedija ir vėl naujai interpretuojami reiškiniai netgi su tam tikrais išoriniais pasireiškimas. Vieni gali nerti į nusivylimą ir apatija, nes šėtono jėgos paėmė viršų, kiti išbandyti paskutinę galimybę jėga. Kas velniui būtų idealu. Jei čia Trampo tokia strategija, kas liečia jo paskutinius veiksmus ir kaip teigia varlinas, tai būtų VAU... Bet aš kažkodėl abejoju. Kodėl Trampas per 4 metus, turėdamas dideles galias nesugebėjo sutvarkyti balsavimo procesų? Bet teigiama kad viskas tik dėl dar didesnio šou. Matysime, bet man tai panašu į dar kitą dezinformacijos pusę... Delfio veidrodinis variantas. Tai dabar kaip suprantu 12.12 :) Kaip gerai kad neprisirišęs prie tokių lūkesčių. Jei varlinas pataria tiesiog laukti, nes daugiau nėra jokių galimybių kažką padaryti tai ar būtina garbinti vieną ar kitą pusę. Vistiek nė viena iš jų nėra pats Dievas. Galima tiesiog laukti neprisirišus emociškai prie nieko, nes Tiesa tuoj atsiskleis, arba ne. Nors ir turiu norą kad laimėtų Trampas bet abiem atvejais nebus didelio nusivylimo.Nėra to hiperbolizavimo....
P.S. kas nutiko su Jurgaičiu, kokia katė perbėgo kelią? Lyg ir kartu buvo, dabar nemačiau nei varlino pas jį nei kitų. Susipyko?
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1032
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

02 Gru 2020, 09:00

Suprantu poziciją ir abejones, Oli. Vakare pamėginsiu atsakyt plačiau :)
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 7

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių