• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

02 Gru 2020, 17:49

Oli, suprantu poziciją ir jai iš esmės pritariu. 

Oficialius Q pranešimus galima skaityti čia https://qalerts.app . Q egzistavimas yra patvirtintas pačių aukščiausių pareigūnų, pavyzdžiui, generolas Michael Flynn fotografuojasi su Q simbolika ir t.t. Bet reikia atskirti patį Q judėjimą nuo jo pasekėjų, kuriuos taip pat galima būtų suskirstyti į hierarchijas. 

Kas liečia Q pranešimų interpretacijas - tai čia irgi ne pačio Q kaltė :) Žmonės yra linkę į dualizmą, linkę pradėti garbinti naujus lyderius ir herojus. Viena vertus - tai nėra gerai, kita vertus, tokia yra žmogaus prigimtis. Spėčiau, kad Q žinojo, jog jų judėjimas įgaus kulto bruožų, bet trumpuoju laikotarpiu tai ne tik neišvengiama, bet ir duoda atitinkamos naudos, nes pritraukia daugiau žmonių, taigi ir prabudina jų daugiau.

Pats Varlinas, mano galva, pakankamai neblogai mato visumą, plius į viršų pastato būtent Dievą, taigi jo siunčiama žinutė žmonėms daugmaž yra teisinga. Šiai dienai daugiau tikėtis ir negalima.

Aš pats irgi turiu panašią nuomonę kaip ir paties, Oli. Stengiuosi matyti procesus kiek įmanoma iš didesnės perspektyvos, tobulėti, mokytis pasitikėti Dievu, nepulti į negatyvą, vertinimą, teisimą, dualizmą ir t.t. 

Kodėl išsiskyrė su Juraičiu aš tiksliai nežinau. Kiek Varlinas pats minėjo, tiesiog nesutapo vizijos ir taikiai išsiskyrė. Vėliau Varlinas kaip ir patvirtino, kad tai įvyko ir dėl nesutarimo dėl trečiųjų šalių įtakos. Kaip supratau, viena pusė įtarė esą tam tikri žmonės tyčia prisišliejo tam, kad pakenkti, bet nuomonės čia nesutapo. 

Šiaip ar taip, Varlino komanda padarė nemažą darbą sukūrusi laisvą ir nepriklausomą nuo socialinių tinklų puslapį. 
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

03 Gru 2020, 16:26

Suprantama, Viliau kad savo individualumą kiekvienas išreiskiame skirtingai. Tame tarpe ir per skirtingas pasaulėžiūras. Tai džiugina, vis kažkokia įvairovė :) Nesinori man veltis į politines batalijas, juolab kad aš nesiekiu net pradinuko lygmens ką nors rimtai komentuoti, vertinti politikoje. Visais laikais egzistavo pranašystės, žmonija visuomet troško pokyčių iš dangaus. Problema tikriausia ta kad žmogus nuolat trokštantis pokyčių pats keistis nenori. Nori viską gauti dovanai. Todėl per nelyg daug tikisi iš išorinių jėgų. Ir dabar, šiuo neramiu metu dėl visuotinės pandemijos pamišimo, pritempiant ir bendrą politinę situaciją norėtūsi kad didieji pokyčiai būtų neišvengiami Man atrodo kad tai eilinis burbulas. Atrodytų kad jau blogiau būti negali. Bet buvo ir dar blogiau kas liečia žmonijos progresą, socialinę padėtį, maro, raupų epidemijas ir pan. Belieka palaukti, nedaug liko. Kaip suprantu max pora savaičių :) Šis mano postas daugiau akcentuotas būtent į Q lietuviškos versijos interpretacijas. Plačiai neimsiu :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

03 Gru 2020, 20:25

Todėl per nelyg daug tikisi iš išorinių jėgų. Ir dabar, šiuo neramiu metu dėl visuotinės pandemijos pamišimo, pritempiant ir bendrą politinę situaciją norėtūsi kad didieji pokyčiai būtų neišvengiami Man atrodo kad tai eilinis burbulas. Atrodytų kad jau blogiau būti negali. Bet buvo ir dar blogiau kas liečia žmonijos progresą, socialinę padėtį, maro, raupų epidemijas ir pan. Belieka palaukti, nedaug liko. Kaip suprantu max pora savaičių Paveikslėlis
Guma gali temptis ir ilgiau nei 2 savaites :) Man irgi įdomu, kaip viskas susidėlios, kiek viskas įvyks greitai ,o kiek nepastebimai. Žiūrint retrospektyviai per 1 metus įvyko labai daug visko, mes tiesiog nepastebim virsmo, kaip nepastebim kasdienių pokyčių, viskas pasimato tik palyginus ilgesnį laiko periodą. 
Aš kai bandau palyginti pasaulį 2010 ir 2020 metais pagal žmonių sąmonę, madas, technologijas ir kitus parametrus, pokyčiai - milžiniški. Mano nuomone, kitas dešimtmetis atneš dar didesnius pokyčius visame kame. Žinoma, pasaulis visada kinta ir gyvena savo ciklus, bet pastaraisiais dešimtmečiais pokyčiai tik intensyvėjo ir kol kas tendencija tik stiprės. Tiesiog esame ties įvairių politinių, ekonominių, dvasinių, astrologinių ciklų pabaigomis, taigi pokyčių bus daug ir vienu metu. 
Žinoma, vieniems pokyčiai bus didesni nei kitiems. Žmonės, kaip fiziniai kūnai, yra linkę išlaikyti rimtį :) , todėl nemaža dalis net po didesnių sukrėtimu mielai grįš į seno pasaulio įpročius. Bet tokie žmonės yra pilkoji masė, kuri užima fono vaidmenį, ne ji lemia pokyčius. 
Pamiršau, kaip vadinasi šis psichologinis fenomenas. Esmė, kad mes nelinkę tikėti, jog gali įvykti neįtikėtini įvykiai. Taip veikia mūsų psichologija: nors pasauliniai karai vyko pakankamai neseniai, mes nelinkę galvoti, kad tai realiai gali pasikartot. Kas liečia gėrio pergalę prieš blogį - tai išvis skamba kaip pasaka, nes tūkstantmečiais buvo priešingai. Iš čia išplaukia dar vienas psichologinis momentas - mes linkę pervertinti savo ribotą patirtį. 
Man klausimas tik vienas - ar laukiantys dideli pokyčiai ateis pakankamai nepastebimi, ar visgi jie bus tokie, kad reikės prisisegti diržus ir mėgautis kelione amerikietiškais kalneliais. :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

05 Gru 2020, 15:07

Man neretai iškyla labai ryškus vidinis suvokimas, kad mes gyvename teatrališkoje realybėj, tarsi filme "Trumeno šou" . Kas iš to, kad truputį susigaudai joje, visko vis tiek nesuprasi, be to, tai nėra taip ir svarbu. 

Daugiasluoksnio melo labirintai veda link įtarumo visko atžvilgiu. Ir dauguma atveju įtarimai pasitvirtina. Nemanau, kad tai paranojos požymiai, tai realybė. Beveik neabejoju, kad kiekvienas galvojantis suprantąs melo ir degradacijos gilumą, net neįtaria, kiek jis daug nežino.

Aš tam tikrą etapą šioje vietoje praėjau. Giliai pajutau, kad tik nuoširdus ryšys su Dievu yra tai, ko mums reikia bet kurioje situacijoje. Žinoma, čia irgi lygių yra begalės, bet kiekvienam pagal savo galimybes.  

Kiek nuvalkiotas pasakymas, kad gyvenimas yra gėrio ir blogio kova, taip pat man įgavo kitų spalvų. Velniai ar demonai, veikdami per materialias gunas ir mūsų silpnybes nuolat siekia mus paklaidinti ir , iš tiesų, galima pasakyti, jiems tai puikiai pavyksta, kol mes dar gyvename materialistinėj sąmonėj. Perfrazuosiu rašytojo C.S. Lewis citatą: velniams yra naudinga, kai mes jais nesidomime išvis arba domimės per daug. Abiem atvejais laimi velniai :)

Taigi Dievą pasiekti yra nepaprastai sunku, bet nors mažytis tikras ir nuoširdus noras visus mūsų veiksmus gali sudvasinti ir vesti link jo. Šis laikas tam ir skirtas, dėl to abejonių jokių. 
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

06 Gru 2020, 09:43

Na taip, velniui naudinga, kad iš viso juo niekas nesidomėtų. Nes blogis tarpsta šešėliuose. O tiems kas pernelyg jį sureikšmina pradeda galioti principas: "kur tavo dėmesys ten ir tavo Dievas. Bet yra didžiulis BET! Gyvybės srautas kaupia fizinio pasaulio patirtis ir galiausiai viskas kas išreikšta pabosta. Paprasčiausiai viskas pradeda kartotis tas pats per tą patį ir pasaulis tiesiog nebeveža. Tai suvokiu kaip vieną iš daugelio saugiklių. Kuomet žmogaus dėmesys atitrūksta nuo majos vilionių ir pradeda matyti už viso to šydo stovinčias jėgas. Tai sekantis etapas, bet tai ne kas kita kaip vėl ta pati maja :) Nes ten taip pat išreikštos formos, ta pati gamta tik dar nauja ir nepabodusi. Šianakt sąmoningame sapne verkiau iš džiaugsmo. Šalia žmona stovi su vaikais, kalba su giminaičiais, o aš stoviu atokiau, žiūriu į juos, jaučiu meilę bet nejaučiu jokio prieraišumo. Suvokiu kad galiu pasitraukti laimingas iš šio pasaulio, kad man visko jau gana. Labai geras iliuzinis pilnatvės jausmas. Savaime suprantama grįžus iš sapno taip neatrodo. Materija vėl įtraukia :)
Dėl paranojos tai aš gal daugiau tik dėl pačios diskusijos palaikymo paoponuosiu dirbtinai :)
Nepriklausomai nuo to kaip suprantame, o tai daugeliu atvejų nedaugiau kaip tik įsivaizduojame pasaulį, egzistuoja ir fundamentali realybė su fundamentaliais dėsniais. Kitaip tariant realybė teka per mus kiekvieną akimirką. Jos klaidingas suvokimas, neigimas, ignoravimas kyla iš to paties neišmanymo, kuris pagimdo psichologines įtampas ar kančias. Pagal tai galime tik manyti kaip toli ar arti esame nuo realaus pasaulio suvokimo. Vienas iš pagrindinių dėsnių yra transcendentcija- nuolatinis mokymasis. Neturint dvasinio mokytojo ar jį ignoruojant kitas laisvos valios įstatymas reikalauja, kad mums turi būti leidžiama mokytis per savo veiksmų patirtis. Viską ką mokinys ištransliuoja, pasaulis jam tai tik patvirtina, grąžindamas jo susikurtą pasaulį atgal su kaupu, idant jis galėtų pamatyti tokio savito pasaulio netobulumus užsiimdamas savistaba. Taip mūsų pasaulis tik patvirtina ir išpildo/pagrindžia mūsų įsitikinimus. Pasaulis toks, kokį jį įsivaizduojame tam tikru atveju gali išplėsti suvokimo ribas, bet tai gali būti ir uždaro proto būsena. Būnant uždaroje proto dėžutėje žmogus galiausiai pasiekia ribą kai pradeda daužyti galvą į jos sienas kol galiausiai palūžta ir visai įmanoma kad jis taps atviras naujoms idėjoms. Skambi frazė "Mokytojas pasirodo tuomet, kuomet pasirengęs mokinys. T.y iki to tam tikro etapo mokytojas tiesiog laukia, matydamas mokinio ego veidrodžių karalystės iliuzijas. Jis gali aiškiai žvelgti iš mokinio perspektyvos per mokinio ego šydą pilnai suvokdamas kaip ir ką mato mokinys ir kaip beprasmiška yra ką nors pakeisti. Štai kodėl daugelis iš mūsų neturi savo mokytojo :) Tiesiog mes kažkada nusprendėme mokytis savarankiškai ir šio sprendimo neatšaukėme gilesniuose savo įsitikinimuose. To išdava ir yra mūsų galvosena apie objektyvios realybės pajautimą. Jeigu paranoją taip išnaudotume savo psichologinių problemų paieškai kaip ja naudojamės kreipdami dėmesį išorėn tikriausiai daug kas pasikeistų :)
Dėl gėrio ir blogio yra gerai pasakyta: "Niekada nelaimėsite, įsitraukdami į dualistinius ginčus, ir taip pat niekuo neprisidėsite prie Dievo tikslų įgyvendinimo, kovodami dualistines kovas. Pamąstykite apie posakį: „Turite išeiti, kad laimėtumėte.“ Tai reiškia, kad turite išeiti iš dualistinės kovos, kad laimėtumėte. Teisūs Dievuje galite būti tik tuomet, kai liaujatės mėginti būti teisūs tarp žmonių. Laimėti galite, tiktai pakildami virš dualistinės sąmonės, tiesiog palikdami visus dualistinius ginčus ir savo ego kovas. O kad tai pasiektumėte, turite siekti nedalomos Kristaus tiesos, kuri leistų jums išvysti dualistinio ego mąstymo būdo paklydimą.
Turite pasimokyti iš mano pavyzdžio, kaip aš atsikirtau velniui po savo pasninko dykumoje (Luko, 3 skyrius) arba kaip Buda atsakė į Maros pagundas, kai jau buvo pasirengęs įžengti į Nirvaną. Mes abu išlikome neprisirišę. Aš atsikirtau velniui, o Buda patvirtino savo teisę būti Buda Žemėje. Tačiau mes neįsitraukėme į ginčus su dualizmo jėgomis dualizmo lygmenyje"
Mes, vienok dažnai savo veiksmais stengiamės įrodyti, kad šios nesuvokiamai iškilios asmenybės buvo neteisūs :)
Jeigu jau galime priimti kad viskas yra teatras, tuomet kur jame palikta vietos realybei kurią manome suprantantys. Realus tik stebėtojas - Aš, aukščiausias įmanomas pasiekimas :)

Dievas tau davė laisvą valią, tad gali rinktis tikėti,
jog Dievas neegzistuoja, ir kad visa visata tėra iliuzija,
panašiai kaip kino filmas. Pabandyk žiūrėti filmą be ekrano.
***
Ateistas žiūri filmą, neįvertindamas scenaristo darbo.
***
Agnostikas žiūri filmą, bet sako,
jog neįmanoma pasakyti,
ar scenaristas tikrai egzistuoja.
***
Mokslininkas materialistas tiki, jog filmas
buvo sukurtas be scenarijaus, ir kad siužetas
yra atsitiktinių įvykių virtinė.
***
Katalikas tiki, jog scenaristas
ir kino žvaigždė yra tas pats asmuo.
***
Žydas vis dar tebelaukia
kino žvaigždės pasirodymo.
***
Religijotyrininkas yra taip užsiėmęs
scenarijaus skaitymu, jog neturi laiko žiūrėti filmą.
***
Krikščionis fundamentalistas atsisako patikėti,
jog filmas ne visada vyksta pagal scenarijų.
***
Naujojo Amžiaus išpažinėjas tiki
rašantis scenarijų filmo rodymo metu.
***
Induistas tiki, kad yra tik vienas scenaristas,
bet daugybė režisierių.
***
Budistas sako, kad scenaristas, filmas ir
žiūrovai – visa tai tėra iliuzijos. Jis jau
mieliau žiūrėtų tuščią ekraną, nei filmą.
***
Dzenbudistas tiki, jog išspręsti koaną
yra svarbiau nei žiūrėti filmą.
***
Bankininkas mėgina sugalvoti,
kaip pasiūlyti scenaristui paskolą
ir kokias palūkanas nustatyti.
***
Žurnalistas ieško kitos istorijos pusės,
kad galėtų parašyti subalansuotą apžvalgą.
***
Politikas tikisi, kad nei scenaristas,
nei žiūrovai nepastebės, ką jis veikia tamsoje.
***
Psichologas analizuoja filmą ir mano,
kad scenaristas turėjo sunkią vaikystę.
***
Satanistas nori išjungti filmą ir
tiesiog sėdėti tamsoje.
***
Prokuroras mėgina sugalvoti, kaip paduoti
scenaristą į teismą už autorinių teisių pažeidinėjimą.
***
Teisininkas atsisako eiti į laukimo salę
pasibaigus filmui ir iš visų jėgų stengiasi
užtverti kelią visiems kitiems.
***
Musulmonas tiki, kad Mahometui vieninteliam
turėtų būti leista rašyti recenziją.
***
Verslininkas bando parduoti daugiau spragėsių
ir stovi į ekraną atsukęs nugarą. Tačiau jis mano,
kad, kai užsidirbs pakankamai pinigų, galės
nusipirkti kino kompaniją ir perrašyti scenarijų.
***
Tik keletas žmonių suprato, kad, nors scenaristas ir yra, scenarijus nėra pabaigtas. Iš tiesų, tai yra interaktyvus filmas, kuriame žiūrovai patys privalo nuspręsti, ar jis bus su laiminga pabaiga.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

06 Gru 2020, 12:14

Patiko tavo mintys ir eilėraštis, Oli. :)
Bet yra didžiulis BET! Gyvybės srautas kaupia fizinio pasaulio patirtis ir galiausiai viskas kas išreikšta pabosta. Paprasčiausiai viskas pradeda kartotis tas pats per tą patį ir pasaulis tiesiog nebeveža. Tai suvokiu kaip vieną iš daugelio saugiklių.
Kuomet žmogaus dėmesys atitrūksta nuo majos vilionių ir pradeda matyti už viso to šydo stovinčias jėgas. Tai sekantis etapas, bet tai ne kas kita kaip vėl ta pati maja 

Taip, tai yra saugiklis, kuris arba skatina ieškoti kitų materialių džiaugsmų, arba verčia didinti pasitenkinimo dozę. Būtinoji patirtis, atvedanti iki dvasinės praktikos ir galų gale išsivadavimo. 
Suprasti šį mechanizmą yra svarbu, tai  padeda neišklysti iš kelio. Bet aš norėčiau akcentuoti savo patirtį - tai yra būtent materijos kaip Dievo priešingybės suvokimą. Tenkinimasis materija be Dievo visada veda į degradaciją. Taigi matant ne tik materialaus gyvenimo beprasmybę, tuštumą, bet ir atgrasumą ir savybes, kurias išsiugdom bedieviškai besitenkindami materija, mums turėtų kilti noras "tarnauti" Dievui. Bent jau toks procesas vyksta man. Majos taip neįveiksim, bet turėsim šiokius tokius šarvus nuo materijos pinklių ir degradacijos. 

Nepriklausomai nuo to kaip suprantame, o tai daugeliu atvejų nedaugiau kaip tik įsivaizduojame pasaulį, egzistuoja ir fundamentali realybė su fundamentaliais dėsniais. Kitaip tariant realybė teka per mus kiekvieną akimirką. Jos klaidingas suvokimas, neigimas, ignoravimas kyla iš to paties neišmanymo, kuris pagimdo psichologines įtampas ar kančias.
Būtent, fundamentali realybė - tai Visatos - Dievo dėsniai. Kiek mes juos gerai suprantam, tiek gerai suprantam ir realybę. Taigi iš principo, atsiduodamas Dievui niekada neprašausi ir tavo suvokimas bus artimiausias realiam. 
..Tai visiškai baziniai dalykai: truputį elementarių žinių, truputį dorybės, truputį intelekto ir toks suvokimas turėtų būti pas kiekvieną žmogų. To nebuvimas tik dar geriau iliustruoja Kali amžiaus sąmonės lygį. 
 Jeigu paranoją taip išnaudotume savo psichologinių problemų paieškai kaip ja naudojamės kreipdami dėmesį išorėn tikriausiai daug kas pasikeistų

Arba tiesiog klaustume, kodėl mes turime vienokias ar kitokias problemas, kodėl bijome, kodėl neatsiduodame Dievui? 

Būnant uždaroje proto dėžutėje žmogus galiausiai pasiekia ribą kai pradeda daužyti galvą į jos sienas kol galiausiai palūžta ir visai įmanoma kad jis taps atviras naujoms idėjoms.
Iš savos patirties galiu pasakyti, kad mes susikoncentruojam į tam tikrus materialius norus, siekius, suteikiam jiems svarbą, susidėliojam gyvenimą ir tada važiuojam tarsi bėgiais. Dažniausiai to net nebejauti, nebesupranti, kad esi savo paties įkaitas. Kita vertus, tuo pačiu jauti, kad turi įgyti būtiną patirtį. Šitoje vietoje reikėtų mažiau laikytis savo plano, daugiau dirbti su savim ir tie išoriniai dalykai susitvarkys geriau, patirtys ateis greičiau. Kasdienė kokybiška meditacija šioje vietoje būtų labai naudinga - leistų nuimti majos skraistę ir kasdien geriau, objektyviau suvokti save ir aplinką. Buvau jau citavęs Allan Watts - kai nuolat galvojame, ilgainiui nelieka nieko apie ką galėtume galvoti, išskyrus savo mintis.
Kol kas, kaip ir buvo prognozuota astrologiškai, Visata padeda tobulėti dvasiškai, man tas jaučiasi. 
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

09 Gru 2020, 14:12

Čia man slidus momentas su ta materija. Jei jau priimam kad kas išreikšta yra netikra ir už visos gamtos pasislėpęs Dievas, tai ar galiu teigti kad materija yra Dievo priešingybė? Jeigu aš kažkokiu būdu išreiškiu save, tai tik bandymas nusakyti kas aš esu, bet tai nesu aš ir toliau išlikdamas nepažintas. Bet tie išoriniai mano pasireiškimai taip pat yra dalis manęs :) Kaip galima į materiją žvelgti kaip į jos kūrėjo priešingybę man nelabai suprantama. Tai tarsi skaitant Bhagavadgitą nepripažįstant autoriaus bandyti įrodyti kad raidės subiro atsitiktinai ir dar tuo žavėtis. Tiesiog tuščias jausmas turėtų būti, kurio širdis nesupranta. Būtent ta tuštuma ir neužpildo ateistinės sampratos. Nors ir galima patirti šio pasaulio malonumus nedegraduojant, būnant socialiu ir netgi aukštos moralės individu viską grindžiant mokslu, toks žmogus niekada neužpildys savo vidaus tuo nematomu ir nesuvokiamu aspektu. Kaip bemylėtų šį pasaulį iš paskos seks nerimas, kad viskas vieną dieną baigsis su paskutiniu atodūsiu. Su tuo susitaikyti neįmanoma, kad ir kaip besistengtume. Tuštumos papildai - nuolatinis geismų tenkinimas, mokslas, psichologija, filosofija. Kodėl dabar daugelis žmonių taip psichuoja? Tiesiog negauna reikiamų papildų karantino metu. Bazinių pasitenkinimų negauna, bando pagauti kas dar liko ar atrasti kas nauja. Kaltinti kitus ar pažinti save per psichologiją ir pan. Čia kalbu grynai apie ateistinio požiūrio nepaleidžiančius. Nors daugeliui Dievo idėja nėra tokia atgrąsi, bet ta pati mintis kad Dievas kažkur ten, o aš čia - apleistas ir pasmerktas, man yra tas pats ateizmas. Tai tik apsvarstomos žinios, be minėto vidinio jausmo. Keletą kartų artimiems esu užvedęs diskusiją. Priimu kad ateistinio pasaulio modelis labiausiai atstovauja Tiesą. Bet ar jis suteikia ramybę galvojant apie tai, kad vieną dieną tau viskas baigsis. Aš, vienok tikiu pasakomis ir gyvenu iliuzijoje kurių suma išugdė saugumo jausmą galvojant apie mirties akimirką. Tai kodėl taip blogai nugyventi gyvenima ramybėje, nors ir iliuzinėje, nei pažinti Tiesą ir praleisti savo laiką strese? Jeigu viskas šiaip ar taip baigsis. Kuris kelias yra racionalesnis :)
Bet grįžtant prie santykio su materija. Nemanau, kad galime į ją susidaryti baigtinį požiūrį. Jei viskas yra Budos prigimties, o Budos aspektas mums dar nesuvokiamas, tai ir materijos santykis mums kolkas yra tobulintinas. Jei Dievo aspektas Žemės atžvilgiu yra Alfa, mes kartu su gamta skirti Jį išreikšti Omega aspekte. Dievas yra beribis abiejuose aspektuose. Leidžiantis labiau ant žemės norisi vis labiau kvescionuoti tokius įvaizdžius, kad materialiniai dalykai neturi didelės svarbos lyginant su dvasingumu. Juk skurdas nėra išaugusio dvasingumo palydovas. Daugeliui nuoširdžių ieškotojų iš ties sunku pakelti Via Dolorosa įvaizdį. Kad kančios kelias yra neišvengiamas siekiant dvasingumo. Turinčiam šeimą yra sunku susitaikyti, kad dėl asmeninio išganymo teks kažkuria prasme nuskurdinti šeimos narius, kuriems tas išganymas dar visai neaktualus. Tuomet jie priima "teisingą" sprendimą viską mesti. Teisingą, turiu galvoje keletu aspektų. Iš tiesų teisingą šiame etape, nesuvokiant kad dvasingumo įvaizdis dar įsisavintas netinkamai. Ir kaip klaidingą tolimesnėje perspektyvoje. Pastarąjį įperša mums puolusi šios planetos sąmonė ir asmeninis ego, tai tiesiog įmantrūs spąstai. Kuomet esi alkanas, tuomet Dievas tau tik duonos riekė, kuomet jauti troškulį, jis yra tik vandens stiklinė. Nepaisant to toks individas gali laikyti save dvasingu. Kiek tai iliuzinis jausmas kiek ne, nelabai man yra svarbu. Per nelyg akcentuotis ir mėgdžioti išorinę elgseną, tuščias laiko švaistymas. Viena medalio pusė, pragmatiška vakarietiška kultūra, kurioje lyg ir nėra Dievo, kita pusė pvz Indija, Tibetas kur to Dievo atrodytų apsčiai. Ne visai aš pakantus tokiai situacijai ir tokiam Dievui. Ir man šis santykis labai atviras kolkas. Per daug neigiamas santykis su daiktais stabddo gausos atėjimą į mano aplinką. Kodėl yra blogai siekti gyventi pasiturinčiai? Kaip ir nieko blogo džiaugtis kokybiškais/brangiais daiktais tam tikrame etape ir su tam tikra intensija. Juk kokybiškas daiktas ne kas kita kaip kūrybiškumo išraiška. Pvz prabangus automobilis :) Nebūtinai aš siekiu jį įsigyti, gal man jo ir nereikia. Bet požiūris į žmogų siekiantį to ir vertinantį tokią gerovę gali būti labai įvairus. Nuo smerkiančio, užjaučiančio, besidžiaugiančio, pritariančio, pavydaus - pasireiškiančio per nihilizmą ir t.t. Visuomet šis santykis gali būti plėtojamas ir jis bus bet kokiu atveju turtingesnis nei apsiribojant vienu iš keleto paminėtų jausmų. Ne visada sanjasio kelias man atrodo sunkesnis ir reikalaujantis daug pastangų. Šiais laikais galbūt to net nereikia. Dvasinę pusiausvyrą laikantys Žemei Himalajų olų gyventojai ar ištisų vienuolynų paskirtis man praranda svarbą, bent jau tokią kokia buvo anksčiau. Nesakau kad tai teisingas požiūris, man svarbiau kad jis gyvas ir nebaigtinis. Be galo daug klausimų šioje plotmėje. Galima rasti daug akcentuotinų vietų šventraščiuose ir jais remiantis kažka cituoti, tarsi sustatatant viską į vietas. Bet kažkodėl nesinori to daryti. Norisi gyvumo ir supratimo sklindančio iš vidaus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

09 Gru 2020, 16:46

Kaip galima į materiją žvelgti kaip į jos kūrėjo priešingybę man nelabai suprantama. Tai tarsi skaitant Bhagavadgitą nepripažįstant autoriaus bandyti įrodyti kad raidės subiro atsitiktinai ir dar tuo žavėtis.
Be abejo, už materijos slypi Dievas. Todėl ir būtina išlaikyti ryšį su Dievu, kai kontaktuojame su materija ir materialiomis energijomis. Kitu atveju, degradacija yra neišvengiama. Viena vertus - tai gali būti būtinoji patirtis, kita vertus, ją įgavus, nebeturėtume norėti būti pagrindinis pasitenkinimo subjektas.

 Kai žmonės pradeda nevaržomai aukštinti ir tenkintis materija, jie neišvengiamai degraduoja, nes juos užvaldo juslės, jie tampa apakinti materialia energija. Kuo daugiau mąstome apie materialų pasitenkinimą, tuo daugiau prie jos prisirišam, tuo labiau tolstame nuo Dievo. Iš tos pusės, materija - Dievo priešingybė. 

 Nors ir galima patirti šio pasaulio malonumus nedegraduojant, būnant socialiu ir netgi aukštos moralės individu viską grindžiant mokslu, toks žmogus niekada neužpildys savo vidaus tuo nematomu ir nesuvokiamu aspektu
Iš principo tai įmanoma tik jei turėsim Dievo sąmonę. Tai gali būti ir įvairūs saugikliai gerų savybių išraiška, bet iš principo - tai Dievo sąmonė. Visgi jei per gyvenimą labiau tenkinsim tik materialius norus, per gyvenimą daugiau ar mažiau degraduosim. Galbūt trumpuoju periodu (vieno - kelių gyvenimų) tai bus tik maži nuopuoliai, kad įgytume patirtį, bet mechanizmas ir tendencijos yra tokios :)

 Kaip ir nieko blogo džiaugtis kokybiškais/brangiais daiktais tam tikrame etape ir su tam tikra intensija. Juk kokybiškas daiktas ne kas kita kaip kūrybiškumo išraiška. Pvz prabangus automobilis Paveikslėlis Nebūtinai aš siekiu jį įsigyti, gal man jo ir nereikia. Bet požiūris į žmogų siekiantį to ir vertinantį tokią gerovę gali būti labai įvairus.
Be abejo, svarbiausia yra motyvas ir teisingas santykis. Vediniai karaliai gyveno prabangoje, bet buvo labai dvasingi. Jeigu mes visur pastatome Dievą į pirmą vietą, matome jo išraiškas per įvairias jusles ir formas, tuomet džiaugdamiesi materija, mes iš tiesų šlovinam Dievą. Ir visgi paskutiniam dvasinės praktikos etape, tokia praktika tampa nepakankama, todėl sanjasiai visiškai atsiriboja nuo materialių prisirišimų. 

Galima rasti daug akcentuotinų vietų šventraščiuose ir jais remiantis kažka cituoti, tarsi sustatatant viską į vietas. Bet kažkodėl nesinori to daryti. Norisi gyvumo ir supratimo sklindančio iš vidaus.
Būtent, bet aš manau, kad svarbiausia yra giliai suvokti tam tikrus kertinius momentus. Mano nuomone, BG bene geriausiai juos atskleidžia. New Age to nuolankaus suvokimo negali duoti, visai kitoks egregoras, ne tam skirtas. :) 
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

09 Gru 2020, 20:44

Būtent, bet aš manau, kad svarbiausia yra giliai suvokti tam tikrus kertinius momentus. Mano nuomone, BG bene geriausiai juos atskleidžia. New Age to nuolankaus suvokimo negali duoti, visai kitoks egregoras, ne tam skirtas. :) 
Galbūt, Viliau :) Galbūt aš gobšus ir man vien BG egregoro nepakanka, o gal aš nemoku į jį pilnai pasijungti.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

09 Gru 2020, 21:13

Jokiais būdais neperšu savo nuomonės, tiesiog šiuo metu ryškus šis suvokimas. Prie tokios pačios išvados šiuo metu priėjo ir žmogus iš artimo rato, kuris minimaliai susipažinęs su BG. Tą yra kalbėjęs ir Donatas Janickis, kad dauguma dvasinėj praktikoje plaukiantys keliose valtyse dažnai nuklysta. Aišku, ieškot savęs reikia, čia subtilus momentas. :) 

Nesvarbu ar tai skirtingos religinės filosofijos, ar materialūs troškimai, visi mes turim tam tikrų potraukių, kurie neduoda ramybės ir trukdo praktikai. Visa tai kyla iš giluminių mūsų sluoksnių, kurie sukaupti per daug gyvenimų - samsarų. Aš manau, kad svarbu nors pažinti priešą, suprasti, kodėl yra vienoks ar kitoks potraukis ir jį su protu (tiksliau intelektu) tenkinti, tuo pat metu stengtis laikytis principų ir ir nuoširdžiai ieškoti ryšio su Dievu. Jeigu mes priešo nepažinom, neįsisąmoninom tam tikrų kertinių momentų, greičiausiai teks blaškytis daugiau, viduje ramybės bus mažiau. Visgi nepakanka tiesiog tikėti (ar net žinoti), kad tu esi siela ir nemirtingas, reikia nuolat jausti, kad Dievas yra šalia ir yra patenkintas tavo nuoširdumu, pareigų vykdymu ir tobulėjimu. Šiuo atveju galbūt daugelis kažkiek nuvertinta karmą jogą - tai galinga priemonė tobulėjimui, bet vėlgi jai irgi reikia išsiugdyti reikiamą sąmonę. 

Daug kas kyla iš subtilių mūsų norų pasiekti, suprasti daugiau. Jei noras nėra tyras, tai iš esmės tik apkrauna ir sekina psichinį kūną, mes ieškom atsakymų išorėje, o , iš tiesų, reikia nuolankiai priimti savo padėtį. Aš turėjau nemažų problemų šioje vietoje tiek materialiam, tiek dvasiniam lygmeny, turėjau nemažą netikrą ego nuo pat vaikystės, kadangi jaučiau savo emocinio intelekto pranašumus, taip pat ėjo į viršų ir vaišiškumo savybės, todėl turėjau nerealių materialių svajonių. Visa tai garantavo gana nelengva transformaciją, trukusią nemažai metų. Ir vis dabar jaučiu, kad materialūs troškimai yra stabdis, na, kaip ir daugeliui, bet jie gerokai pažaboti. Tiesiog vis tiek subtiliai nukreipia dėmesį nuo esmės ir tiek. Užtai ir labai rekomenduoju BG, nes tik patekę į reikiamą egregorą, mes galim prisiliesti prie tikresnio ryšio su Dievu ir suprasti tikrą savo padėtį, kuri yra tarnauti (gaila, kad nėra tikslesnio žodžio lietuvių kalboje) :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

09 Gru 2020, 21:37

Aš kartas nuo karto paimu į rankas šį šventraštį, neveltui turiu du variantus :) Nenoriu užvesti diskusijos kodėl yra taip o ne kitaip renkantis teisingą kelią. Man atrodo ši tema jau buvo ne kartą paliesta :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

20 Gru 2020, 01:13

 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

20 Gru 2020, 12:28

Dėkui, Oli. 

Esminiai momentai:

Patys Q nėra absoliučiai suinteresuoti skleisti baimės, bent jau to tikrai nedaro. Tą nelabai daro ir jų pasekėjai, nors pasitaiko visko, bet apie tai jau buvau kalbėjęs. Taigi iš esmės šitas argumentas yra neteisingas.

Kad satanistų ir demoniškos prigimties žmonių ar jiems parsidavusių yra ir Respublikonų pusėje - tai taip pat tiesa, bet būtent Q pats tą ir akcentuoja, kad kova vyksta ne tarp demokratų ir respublikonų. Taip kad šitas argumentas irgi yra klaidingas ir nepagrįstas. Tai iš esmės yra net dezinformacija.

Toliau taip pat užkliuvo šis bei tas, bet kadangi iš esmės Kim Michael nėra susipažinęs, kas yra Q, tai neverta apie tai daug kalbėti. Man tik kyla klausimas, kodėl reikia kalbėti apie tai, su kuom nesi susipažinęs?:) Juolab, kai esi kaip ir dvasinis mokytojas

Ir visgi labai jau keistas ir slidus kalbėjimas apie "konspiracijos" teorijas, prisidengiant tikru tikėjiimu į Kristų, man tikrai labai panašu yra į tyčinį nukreipimą nuo tiesos. Čia arba jauti, arba ne, kadangi viskas daroma subtiliai. Žinoma, Kristaus sąmonė (geriau būtų Dievo) yra tiesa, bet čia labai subtilus momentas, kiek mes turime pažinti savo priešą, o kiek stengtis atsiduoti Dievui. Tai nėra vienareikšmis atsakymas, juolab, kad dabar vyksta didžiulės permainos Žemėje, kurias reikia suvokti.

Aš manau, kad, kad Kim Michael yra vienas iš "gatekeeperių" ir šis tikėjimas/nuojauta man tik stiprėja. Bet tai tik mano nuomonė :) Sadhguru jau pilnai save parodė, pasakydamas, kad jei ne skiepai, mūsų daugelio ir nebūtų. Per daug sutapimų, kad būtų kitaip. Bet faktai nieko nesako, esmė, kiek mes matom bendrą kryptį:)

Aš nesakau, kad Q tikrai yra šventas reikalas, bet inuityviai jaučiu, kad už jų stovi šviesesnės jėgos. Bet čia viena pusė, kita pusė, aišku, esam mes patys ir mūsų pačių sąmonė, kuri ir gelbės mus :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

20 Gru 2020, 13:10

Mano nuomone, dabar kaip ir egzamino laikas, ko neišmokome, to neprilaižysime. Tikiu, kad dabar ypač svarbu pozityvas, ramybė, ryšys su Dievu. Galbūt viskas praeis lengviau, galbūt sunkiau, bet tikrai jaučiu, kad pirmiausiai kova vyksta pas kiekvieną viduje ir kiekviena jos baigtis ir lems mūsų ateitį. :)

Tiesa ir meilė ateis neišvengiamai, pasirenkim, pasiruoškim jas priimti, neapribokim savęs sampratom, o atsiduokim Dievui. Kas kaip galim, tai vis tiek geriausia, ką galim padaryt. Su Dievu!
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

20 Gru 2020, 20:41

Pasisakiau gana kategoriškai, bet tiesiog kai akivaizdžiai matai, jauti situaciją, kitaip neišeina. Nesiekiu įtikinti, perkalbėti. Manipuliuotujų yra pilna, bet kiekvienas jų turi savo rolę šioje matricoje. :)

 Ir tai tikrai nėra susiję su tuom, kad skeptiškai vertina Q. Aš bet kada pakeisčiau savo nuomonę apie Q, jei man pateiktų tinkamus argumentus. Kol kas aš turiu tam tikrų abejonių, suprantu, kad nėra juoda - balta, žiūrėsim, kaip dėliosis įvykiai. Kita vertus, viso šito reikalo daugiasluoksniškumas yra gerokai didesnis nei dauguma galvoja. 

Būtų galima daug kalbėti šia tema, bet viskas vis tiek susives ne tik į intelekto sugebėjimą apjungti faktus į visumą, bet ir į intuiciją. Be šitų dviejų dalykų faktai absoliučiai nieko nereiškia, ypač dabartiniam informaciniam - manipuliaciniame amžiuje.  

Aš pasitikiu savo intuicija, jeigu iš pirmo karto kartais suklystu, nepastebiu, tai vėliau kylančios abejonės beveik visada pasitvirtina. O kai intuicija yra patvirtinama realiais įvykiais ir faktais, abejonių beveik nebelieka (visada palieku mažytę galimybę klaidai). 

Esmė, kad nėra absoliučiai jokio reikalo per aplinkui kalbėti apie "konspiracijos" teorijas ir pateikti jas su neigiamu atspalviu, ką daro Kim Michaels. Dievas kaip tik skatina ieškoti tiesos, žvelgti tiesai į akis ir nesislėpti už neva žemų vibracijų. Žmonija, kuri tiek laiko buvo pavergta dabar bunda, tas akivaizdu. Kaip galima apie tai nekalbėti, tuom nesidžiaugti, neduoti tikrai vertingų patarimų šiuo sunkiu metu? Taip, už per didelio domėjimosi slypi tam tikri pavojai, bet , mano nuomone, akivaizdžiai yra tuom naudojamasi, kad atitraukti nuo tiesos. Tai subtilūs manipuliaciniai žaidimai, kažkiek jie aprašyti ir C.S. Lewis "Kipšo laiškai". 

"If you believe that these theories have some element of Christ truth, then you are on the false path. You are on the left handed path and you have no connection to the Christ mind. The universal Christ mind." 
Absoliutus kategoriškumas ir išeitis maždaug aiški - toliau sekti jo paties mokymu. Tai parašyta tarp eilučių. Tai yra akivaizdi manipuliacija netikru ego. Kaip ir minėjau, faktai nieko nereiškia. Kategoriškų pasisakymų galima rasti ir BG, bet tik intelektas ir širdis gali pajausti skirtumus tarp viso to :) 
Oli, 2020 - 20/20 - puikaus regėjimo metai. Oli, tikrai linkiu kritiškai pažiūrėt į Kim Michaels ir visą New Age'ą ir pamatyt, kas už jo slepiasi. Buvai gerą pavyzdį davęs apie savybes, kurios būna pasislėpusios po neigiama savybe ir kai su ja susitvarkoma, geros savybės pražysta. Pamatytum, pakeitęs savo norą pasitenkinti/prieiti prie Dievo kaip tau pačiam patinka į bhaktišką nuolankumą, tavo nuoširdumas ir potencialas dvasinei praktikai atsiskleistų visu gražumu:)
Vėlgi, nesiekiu perkalbėti, bet neįspėti ir nepasakyti savo suvokimų negaliu. Toks esu. 
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

20 Gru 2020, 23:38

Manęs nežeidžia kategoriškumai. Tiesiog prie to pripratau. Bet kaip savybė yra vis dar įdomi ir kuri vis dar reiškiasi per mane :)
Tame ir įdomumas su ta intuicija jaučiam ar nejaučiam. Diskusijos užverda iš gilesnių įsitikinimų. Kiekvienas iš oponentų tariamai kažką giliai jaučia. Ir kiekvienam prieš akis dėliojasi faktai, kad kitas nemato pilno vaizdo ar nejaučia Dievo tiesos, taip kaip turėtų. Juk taip ir veikia karmos dėsnis. Katalikas per vidines pajautas tvirtai įsitikinęs kad Jėzus yra pats Dievas. O Muchamedui apsireiškė pats velnias bet ne Gabrielius. Musulmonai jaučia kitaip, gaudami patvirtinimą iš Alacho per dvasinius patyrimus. Taip kad ką išjaučiame daugiau svarbu tik mums patiems bet tai apsoliučiai nieko neįrodo. Pirmą nuorodą įdėjau dėl to kad būtent taip jaučiau situacijas kaip pateikta diktavime. Tiesiog jaučiu nešvarią energetiką. Jeigu vedantysis pradeda tokiu sakiniu kad siandien bus ilga laida nes radome daug baisybių, o komentatoriai save laikantys šviesos atstovais nuolat dreba kada čia vakcinuos ir čipuos laukdami vis sekančios laidos paklausyti koks supuvęs pasaulis ir kokie jie nušvitę tai man ne kitaip tik baimės sėjimas ir ego maitinimas. Tiesa, jau vis daugiau pradeda kilti vaidai ir tarp pačių pasekėjų ir abejonių tomis pranašystėmis, apie ką aš ir rašiau anksčiau. Tai galėčiau įvardinti, kad ir manes nuojauta nepaveda. Bet aš to nesakysiu, nes taip nėra. Tiesiog išstatai palyginimui minėtą sadhguru, Trampą, Q aspektą, Kimui perduotus diktavimus- palygini jų energetiką, pasekėjų mintis ir kiekvienam savaip intuicija sugroja kiek tame Dievo, kiek jų mintys dėliojasi apie pasaulio supratimą per vienovę, kur daugiau dualizmo.
Toks pastebėjimas pabaigai. Pagal mano supratimą įvaldyti intuiciją yra labai aukštas lygmuo. Tai ne kas kita kaip savybė nutildžius vidinį ego klausytis tikrojo Aš. Pagal Vedas neklystama intuicija atitiktų tamprų ryšį su dživa. Man kelia abejonių ar dažnas galime priskirti sau šį titulą, nors, suprantama, niekas nedraudžia įsivaizduoti. Bet būtent per iliuzijas velnias dirba savo darbą tyliai tyliai, per mūsų įsitikinimus. Kas yra mūsų įsitikinimai jei ne prisirišimai? Kaip eiti į transcendentinį žinojimą nepaleidźiant įsitikinimo kad Dievą galima geriausiai pažinti tik per bhakti. Aš manau kad galima ir per bhakti. BG šį momentą taip pat pamini.
Dėl "Christ mind" savokos. Viskas yra koncepcija, kol tai netampa patirtimi. Tai ne kartą pabrėžiama. Galima įsirašyti Krišnos sąmonė ar Budos sąmonė. Tai tapatu tam tikra prasme. Bet kadangi diktavimas eina per Kristaus liniją, tai ir išsireikšta taip.
Paskutinį kartą redagavo 1 0lis. Iš viso redaguota 21 kartus.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

21 Gru 2020, 00:33

Linksma situacija, kažkiek į temą. Paviešino viešas apologetas, tiesos ieškotojas. Na mano manymu tiesos jis jau seniai neieško tik mėgaujasi ir niekaip neatsidžiaugia ją radęs kaip galutinę ir nuoširdžiai trokšta, kad ją pripažintų kiti.
"Apologetinis rytas ir du komentarai mano adresu (perfrazuoju):
1) Tu esi religinis fanatikas ir aklai pasitiki savo nupušusia senovine knyga (Biblija). Daugiau pasidomėk, ką protingi žmonės sako.
2) Tu nepasitiki Biblija, bet vadovaujiesi žmonių išgalvotais priesakais. Daugiau skaityk Dievo Žodžio."


Tai kuri nuomonė apie šį apologetą yra teisingiausia? Mano, ar kitos dvi? Mano atsakymas būtų nė viena.
Ir visi prieš save savotiškai yra teisūs. Taip jis yra fanatikas, pilnai atitinka fanatiko apibrėžimą. Taip jis klaidingai interpretuoja Bibliją. Ir aš tam pritariu, bet jau nujaučiu, kad antrasis iš viso paklydęs Biblijos skaityme. Nes apologeto pastangos kažką suprasti ir pasaulėźiūra daug atviresnė, sprendžiant iš matytų diskusijų.
O mano pozicija iš šono? Kažkoks nupušęs visiškai. Tiki interneto svetaine, kurią kuruoja apsišaukėlis tariamai bendraujantis su Jėzumi ir su visu istorinių dievybių Panteonu :D Aš pagaunu, Viliau tą momentą apie mano poziciją. Galime iš to kartu pasijuokti diskutuojant, manęs tai nežeidžia :D Tik ar pačiam užteks šarmo kai aš pradėsiu juokauti apie Vedas. Čia noriu pabrėžti, kad aš jas laikau taip pat labai rimtu autentišku šventraščiu...
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

21 Gru 2020, 09:56

Kartais kategoriškumai yra reikalingi. Negalima visko nurašyti dualizmui, matricai ir individualiai kiekvieno jų interpretacijai. Egzistuoja dėsniai, ryšiai tarp jų, logika ir t.t. Iš esmės visi galų gale prieina prie tų pačių išvadų. Pavyzdžiui, Antikos filosofai fundamentaliai buvo priėję prie tų pačių išvadų, kadangi turėjo tokias pačias pamatines vertybes. 

Taip kad ką išjaučiame daugiau svarbu tik mums patiems bet tai apsoliučiai nieko neįrodo. Pirmą nuorodą įdėjau dėl to kad būtent taip jaučiau situacijas kaip pateikta diktavime. Tiesiog jaučiu nešvarią energetiką. Jeigu vedantysis pradeda tokiu sakiniu kad siandien bus ilga laida nes radome daug baisybių, o komentatoriai save laikantys šviesos atstovais nuolat dreba kada čia vakcinuos ir čipuos laukdami vis sekančios laidos paklausyti koks supuvęs pasaulis ir kokie jie nušvitę tai man ne kitaip tik baimės sėjimas ir ego maitinimas. 
Būtent, kad jaučiame tą, ką mums paties svarbu:) Aš ne kartą sakiau, kad Varlinas nėra Q, jis tik perteikia jų (ir tai daugiausiai ne pačio Q) žinias. Kodėl šita informacija neužfiksuojama, turbūt pats ir atsakei, Oli. Tavo mintis patvirtino Kim Michaels ir ego to užtenka. Nors fundamentaliai abu turite klaidingus įsivaizdavimus, kas yra Q. Čia yra faktas. iš esmės daryti iš to išvadas yra tokia pati loginė klaida kaip vertinti Vedas pagal nepatinkantį lektorių ar pirmo lygio bhaktą. Įprastu atveju tokių klaidų žmonės nedarytų, bet netikras ego kognityvinio disonanso pavidalu kontroliuoja intelektą. Ar aš turėčiau nereaguoti į šią klaidingą sampratą? Tai kaip tada diskutuoti?:) 

Tiesa, jau vis daugiau pradeda kilti vaidai ir tarp pačių pasekėjų ir abejonių tomis pranašystėmis, apie ką aš ir rašiau anksčiau. Tai galėčiau įvardinti, kad ir manes nuojauta nepaveda. Bet aš to nesakysiu, nes taip nėra. 
Vėlgi pasikartosiu, kad pranašystės nėra Q. Žmonės yra labai nekantrūs. O kad kils nesutarimai - tai taip, čia neišvengiama, tokie dalykai visada įvyksta daugybės žmonių grupėse. Bet esmė yra fundamentalus situacijos matymas. Jei įvyks pasipriešinimas pasaulyje(karinis ir/ar iš žmonių pusės) tai bus didelė dalis Q nuopelnas. Jeigu karinis, tai bus akivaizdu, o žmonės ir dabar buriasi. JAV tikrai šimtai tūkstančių/milijonai dorybingų, tikinčių žmonių išeina į gatves su JAV ir Q vėliavom, įveikdami savo baimes kovoja dėl mūsų ateities (Kiek jau žmonių viešai sakiusių tiesą nužudyti) Ir Kim Michaels sako, jog šitose teorijose nėra nė lašo Kristaus sąmonės, kuris dėl mūsų savo gyvybę paaukojo...


Toks pastebėjimas pabaigai. Pagal mano supratimą įvaldyti intuiciją yra labai aukštas lygmuo. Tai ne kas kita kaip savybė nutildžius vidinį ego klausytis tikrojo Aš. Pagal Vedas neklystama intuicija atitiktų tamprų ryšį su dživa. Man kelia abejonių ar dažnas galime priskirti sau šį titulą, nors, suprantama, niekas nedraudžia įsivaizduoti. Bet būtent per iliuzijas velnias dirba savo darbą tyliai tyliai, per mūsų įsitikinimus.
Tikrai nenorėjau pasigirti, anaiptol, nors galėjau to ir nerašyti :) Aš tiesiog naudoju emocinį intelektą, patirtį, logiką bei intuiciją. Aš įsitikinimų stengiuos neturėti. Visada laikiau Kim Michaels per klaustuką, galvojau, kad toks kažkiek geresnis New Age atstovas, bet pradėjo lįsti faktai. O be to, visada galima paklausti labiau pažengusių. Neabejoju, kad Donatas Janickis patvirtintų mano nuojautą Dėl Kim Michaels (apie New Age'ą, Kastanedą ir t.t. jis jau buvo daręs įrašą), o jei reikėtų ir jo mokytojas... 
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

21 Gru 2020, 13:31

Q yra slaptas judėjimas, tam tikri žmonės, užimantys postus, turintys galią ir mažytę dalį slaptos informacijos (daugiausiai koduotos) skleidžiantys per savo internetinį puslapį. https://qalerts.app Žmonės ją interpretuoja, bet jie nėra Q. Kaip ir minėjau, tam tikri aukšti pareigūnai nebeslepia savo sąsąjų su Q, nors pirmaisiais metais viskas buvo grindžiama daugiau tikėjimu.

Galima diskutuoti, ar tai nėra apgaulė, dėmesio nukreipimas ir t.t. Bet tada būtų jau visai kita diskusija. Būtų galima lyginti, svarstyti, kiek tai duoda naudos žmonėms, kiek žalos ir t.t. Visko mes nežinom ir nežinosim, bet Q pradėjo telkti žmones, suprantančius, kas vyksta. Prasidėjus viruso peripetijoms, tai atnešė daug naudos, nes atsirado žmonių, kurie galėjo skleisti žinias. Be abejo, yra trolių, elfų, dezinformatorių ir t.t. Čia informacinio karo dalis. Kita vertus, reikia suvokti, kaip svarbu gėrio jėgoms turėti savo karių komandą šiame kare. Sutapimas, kad Q išlindo į šviesą kartu su Trumpo išrinkimu.

 Bet paimti ir rėžti, tai judėjime nėra nė lašelio Kristaus sąmonės panašu į aiškų plano vykdymą. Žmonės kyla, bunda, kovoja. Vieni tai palaiko, o kiti trukdo - kritikuodami, skaldydami, dezinformuodami. Toks jau karas, kiekvienas pasirenka, kurioje pusėje būti. 

Jeigu Kim Michael norėtų padėti, kalbėtų visai kitaip. Prisiminkim BG, Dievas moko kautis, kiekvienas kaip sugebam, o ne vengti, prisidengiant žemom vibracijom. Pasikartosiu, Q neskleidžia baimės, ji natūraliai atsiranda, kai žmonės pradeda matyti, kas vyksta. Vėlgi, informaciniame kare kita pusė tyčia ją skleidžia ir tai paveikia kovojančius žmones, jie patys pasiduoda baimei. Tai yra elementaru, nesudėtinga suprasti. Kaip galima apie tai nekalbėti? Ir negana to skleisti dezinformaciją apie Q? 

Tikrai tikrai nesiekiu nieko įtikinti ,Oli, rašau tai visiems, kurie skaitys.

Žmonės net neįsivaizduoja, kiek spąstų yra paspęstų. Kuom tikėti, kai popiežius pritaria homoseksualų santuokoms?:) Ką žmonėms ir begalvoti. Aš tik galiu paskatinti bent jau nesiskaldyti ir nesirišti prie savo sampratų ir melstis. Su Dievu :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

21 Gru 2020, 22:22

Na, ką, sulaukėm Vandenio eros:)

Ta proga noriu atsiprašyti, kad tiesmukai išrėžiau nuomonę, Oli. Tiesiog aš daugiau pykstu ant tų, kurie manipuliuoja žmonėmis, emocijos paima viršų, kai pamatai, kaip melo, klaidingų sampratų voratinklis tyčia dar labiau yra metamas ant žmonių. 

Diskutuoti su manimi galbūt ir nėra lengva, bet sutik, kad vertinti Vedas pagal naujai iškeptus bhaktus yra absurdas :) (Q ir Q anonų analogija). Mane tai stebina, bet nenoriu tuom per daug stebėtis, nes kiekvienas mes galim pasimauti, kiekvienas mes turim savų stiprybių ir silpnybių. Visgi kai mano galvoje susijungia suvoktos sampratos, mane kiek erzina, kad diskusija  nevyksta, nes žmogus priėmęs savo klaidingą sampratą kaip pamatą. Norisi tiek daug dar pasakyt, o stringi pačioje pradžioje ir tam galo nesimato.

Kalbu apskritai - kai matau, kaip įvairūs pažįstami, ar virtualiai pažįstami kapstosi po savas sampratas, pasidaro kiek jų gaila. Negi sunku atsitraukti, nesilaikyti įsikibus savų tiesų? Kodėl turi būti juoda - balta? Kodėl už pamatą imami nepatikrinti šaltiniai, ribotos patirtys, o ne pamatinės vertybės, Vedos, Dievas, tiesa? 

Man šie  metai labai padėjo patobulėti. Puikiai pasimatė, kaip faktai absoliučiai nedaro jokios įtakos. Absoliučiai viskas ir visada pas daugelį stovi ant savų sampratų ir jos bus ginamos iki tol, kol realybė prispaus vieną vietą :) Tada įvyks Fibonači lūžis ir kreivė pradės judėti į viršų. Aš jau supratau, kad faktai nedaro įtakos, bet mane kiek erzina, kad net faktų sąsajos nedaro absoliučiai jokios įtakos. Tai yra realybė, užtai ir tobulėjam per galybę galybę gyvenimų, nes turim laisvą valią daryt nesąmones :)

Viskam ateis savas laikas, tiesa neišvengiamai ateis, o gyvenimas praeis kaip akimirka... Dar prieš 5 metus su tėvais buvo daugiau konfliktų dėl fundamentalių dalykų, šiandien jau padovanojau BG, po metų kitų gal ir paskaitys rimčiau :)) Dabar tiesa veršis pro visur, daug kam teks gerti raudonąją tabletę. Išbandymų turės daugelis. Žemės lygmeniu pasiekėm Fibonači tašką.

Eilinį kartą pasikartosiu, kad turi didelį potencialą, Oli, turi daug žinių, suvokimų, patirčių, tik viskas nėra ant tinkamo pagrindo, nėra tinkamų jungčių tarp to. Galbūt klystu, čia forumas. Bet man taip ir atrodo ir kartais irgi paima emocijos, kai žmogaus su potencialu nesirenka tiesaus kelio. Bet aš gi ne koks dvasinis mokytojas, tai tik mano nuomonė ir tavo pasirinkimas bei būtinoji patirtis :)

Tai tiek... ramybės. jaučiu, kad stipriai artėjam prie lūžio taško, dar kurį laiką gali stipriai blogėti, kas liečia pasaulinius įvykius. Nesinorėtų prieiti iki tikrai baisių dalykų, bet bus, kaip geriausia ir kaip reikia :) Bet neabejoju, kad po viso šito žmonija visai kitaip žiūrės į realybę, į gyvenimą. Bent jau aš tai tikrai...

OM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių