• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

15 Geg 2021, 21:36

 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

15 Geg 2021, 22:10

Aš nesuprantu štai ko.

Gerai, Donatas pakeitė Mokytoją.
Bet i jo paskaitas gyvai ateina gi žmonės ir per interneta bendrauja.

Žmonės, kodėl nesinaudojate šio forumu, juk tai Donato puslapis?

Būtu gražu kad va taip, tiesei šviesei, išklotumėte KAS YRA?

O tai dabar, Aidas, forumo dalyvis, prašo manes sugrįšti i foruma.
O ka aš čia sugrįžes galiu pataisyti jei forumas nereikalingas?
Galiu čia prikrauti informacijos apie vakcina, pavyzdžiui.
Na ir kas iš to jei tos tiesos jau ne vakar įdėta soc. tinkl.?
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

15 Geg 2021, 23:18

Sveikas sugrįžęs, Kazimierai. Kodėl taip yra kad čia nesilanko vaišnavai, būtų geriausia paklausti jų pačių. Man daug temų yra paprasčiausiai neaktualios. Tai visai gali būti, kad aš jų tiesiog nematau kur mato kiti, arba radau sau atsakymus į jas. Kas liečia dvasinius dalykus, aš nepriklausau gaudija ar babadži linijai. Todėl komentuoti/vertinti Donato pasisakymus būtų nekorektiška, skiriasi pasaulėvoka. Tai mano aktyvumas natūraliai mažas. Bet vistiek šis forumas yra kažkuom vertingas, todėl tiesiog trumpam užklystu pažiūrėti, gal kas naujo palikta. Ir dažnai surandu tave, Kazimierai. Pamenu kai išėjai iš forumo su tam tikra pretenzija ar ne visai pakilios būsenos, žadėjai nesireikšti. Tai tik džiaugiuosi, kad palikai tuos pažadus. Kam save taip riboti. Taip, čia veiklos mažai, nelabai turėtum jaustis atsakingas dėl to. Bet vistiek galvoju, kad savęs apribojimų nesireikšti sprendimo panaikinimas nuėmė tam tikras įtampas.
P.S. Daug laiko prabėgo. Jei žadi bėgti į kalnus ar mišką, kokia tavo padėtis? Ar dar slaugai savo mamą, minėdavai apie silpną sveikatą...
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

16 Geg 2021, 17:12

Malonu jausti asmenybes po tiek ir tiek laiko, Oli.

Kuri laika susirašynėjau su Viliumi dėl pasaulinės situacijos ir vos ne kiekviena diena peržiūriu kelis šaltinius kas man aktualu, taigi ir šita forumą. Nu, negyvas negyvas tas forumas, o kas gali įrodyti kad toks ir toliau bus? Todėl ir užsuku čia.

I miška ar kalnus aš nesiruošiu bėgti, o tiesiog išeiti ten. Kodėl turėčiau sąmoningai bėgti jei aš teisus, o valdžia ne?

Na, visu pirma planuoju vienitis. Planuoju turėti reikalą su gaudijos vaišnavu bendruomene. Vadovas ten tas patc Žilvinas Užkuraitis, Kazimieras Juraitis. Kedainiu raj. Lažu kaimas.
Yra ten ir dar vaišnavu, kiekvienas dirba savo darbą.
Va ten ir aiškinsius ką daryti. I kalnus nes bus panauduotas bakteriologinis ginklas prieš žmones, ar lieku tarp pasaulėtiniu žmoniu.

Mano mama yra kam pasirūpinti.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

16 Geg 2021, 18:07

Žmonės, kodėl nesinaudojate šio forumu, juk tai Donato puslapis?

Būtu gražu kad va taip, tiesei šviesei, išklotumėte KAS YRA?
Atsakymų yra pakankamai, Kazimierai. Vieni turi šeimą ir tiesiog neturi laiko, kiti turi šiek tiek kitokias pažiūras nei forumo branduolys, dar kiti pasitenkina socialiniais tinklais... Aš turėjau viziją, kad forumą galėtų sudaryti apie 10 žmonių branduolys, kas teoriškai būtų įmanoma, jei visi nuolat dalyvautų. Bet natūralu, jog taip nėra, nes viskas atima laiko ir energijos ir žmonės tiesiog turi, kam jas skirti.

Todėl aš manau, kad dalinimasis praktiška informacija turėtų būti pagrindinė jungiamoji grandis, nes tuomet sugaišta energija atneša kiekvienam apčiuopiamą naudą. Turiu galvoje kontaktus, realią pagalbą, realią patirtį tvarkant materialias problemas. O kai forumas turėtų branduolį, tuomet atsirastų didesnė paskata dalintis ir dvasiniais dalykais, be to, to būtų daugiau ir dėl didesnio žmonių srauto.

Svarbiausia kokybė ir dalyvių branda. Kita vertus, kuo žmonės brandesni, tuo mažiau jie laiko turi diskutuoti apie tai, ką yra giliai suvokę, arba pradedančiųjų protinimui virtualioje erdvėje. Yra toks užburtas ratas :)

Kitą problemą matau, jog net tarp truputį pažengusių yra didelis noras forume gauti savo sampratų patvirtinimą vietoj to, kad bet kokia kaina ieškoti tiesos. Tai yra žmogiška, bet dažniausiai  veda į beprasmes diskusijas, nors su kitokia nuotaika tokios diskusijos galėtų būti naudingos.

Iš kitos pusės - kuo žmonės panašiau mąsto, tuo jiems sunkiau atrasti dėl ko diskutuoti, nes abu yra strigę panašiuose rėmuose. Taigi reikia žmogaus, kuris arba yra daugiau pažengęs, arba tiesiog yra šiek tiek kitoje vietoje, kuri atneša savo trūkumus, bet ir situacijos matymą iš kiek kitos pusės, bet tam taip pat reikia brandžių dalyvių.

Reziumė: jungtis per materaliai naudingą informaciją, o dvasinėj plotmėj kiekvienam dalintis kokybiškais suvokimais, tą daryti pagarbiai, nesiekiant perkalbėti, nes jei suvokimais gilūs, žinutė parašyta įtaigiai, tikrai atsiras kam ji bus naudinga.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Situacija pasaulyje

17 Geg 2021, 08:40

Va, Kazimieras grįžo ir judesys forume atsirado. Ir aš prisijungsiu neužilgo.
Nebekritikuosiu Jūsų, Kazimierai, nei Gintaro, nei kitų dalyvių.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

17 Geg 2021, 13:11

Diskutuoti, aiškintis reikia.
Juk nėra taip kad Kazimieras parašo ir šventa. Galiu klysti dėl informacijos trukumo, pavyzdžiai. Daugiau dalyviu daugiau informacijos ir vienoks ar kitoks klausimas kruopščiau išnagrinėjamas.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

17 Geg 2021, 19:10

Va, norite ka tik kai ką jumoro rėmose bet vis tiek prie temos.

Reiškia, einu i parduotuve kaip įprastai, ogi žiūriu prie pat kelio sustatyti bičiu avilei.
Na, tiesiog skraido tos bitės i beveik visas puses per puse kilometro nes ten rapsai pasieti ir pienės žydi, o prie aviliu akivaizdžiai ūžia.
Na galvoju, kaip mam praeiti kad neapkandžiotu manęs?
Teko eiti per iš rudenio suarta sklypa per šimta metru maždaug, nes pabandžiau prisiartinti prie tu aviliu tai tos bitės tavę taip ir puola.

Jumoro reziumė ta kad pirma mintis kad tos avilius pastatė valdžia ir po visa Lietuva, arba kas nesutinkate vakcinuotis tai bitės jus paskiepis:)

Dar kaip tik tuo keliu važiavo mergina dviračiu, apsirengusi kaip dviratininkė, rankos buvo apnuogintos.
Sakau jei:
"Ten bičiu avilius kažkas pastatė,atsargei".
O ji:
"Aš ju nebijau".
Bet mačiau kad prieš pat tos avilius užsivilko drabužį ir greit pralėkė pro tos avilius.

Nu pirma karta matau kad prie viešojo kelio butu bičiu avilei.
Ne, ne valdžia pastate tos avilius, čia tik toks jumoras)
Paskutinį kartą redagavo 4 Kazimieras. Iš viso redaguota 21 kartus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

24 Geg 2021, 20:22

Truksta vandens.

Kaip gali jo pritrukti jei iš planetos vanduo nedingsta.

Atsakymai i vaišnavu klausimus.
Donatas sako kad vandens žemėja mažėja nes atsiranda didžiūlės duobės pvz. kur kasama anglis, geležies rūdos, brangakmenei, išsiurbema nafta bei kitokios iškasenos.
Tai ne šeip sau dobės, ten samasvalai po ta žeme įvažiuoja ir išvažiuoja jau su kroviniu.

Taigi vanduo iš juru ir vandenynu nukeliauja ten, i tas ertmes.

Mano kudra visada po žiemos būdavo išsiliejusi per savo kraštus, o dabar jau to kelis metus nėra.
Paskutinį kartą redagavo 3 Kazimieras. Iš viso redaguota 17 kartus.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

24 Geg 2021, 20:58

Dvasinius nuodus atitinkantys gamtos kataklizmai:
Neišmanymas – žemės drebėjimai.
Pyktis ir neapykanta – vulkanų išsiveržimai.
Puikybė – vėtros ir audros.
Godumas – ugnis.
Pavydas ir pavyduliavimas – potvyniai.
Valios nebuvimas, nenorėjimas gyventi ir netikėjimas – šaltis arba ledas.
Sausrą atitinka ugnis - godumas
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

25 Geg 2021, 16:48

https://bhaktijoga.lt/audio/nepazintas- ... s-20130619

Nebutinai žemės drebėjimai ateina iš pačios gamtos.

Gerai gerai, jei kas perklauses šita įrašą mano kad tai išsigalvojimai, tai pabandykite patys narplioti ši reikalą.

Pamatisite koks bus pasipriešinimas iš demonu pusės
Gali jus net nužudyti.
Tarkim, kodėl jus nužudė, o nepadavė i teisma?
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

25 Geg 2021, 18:58

Kazimierai, turėjau galvoje taip vadinamus natūralius reiškinius, klimatą. Taip, jei atominę bombą nuleisi į tektoninių sluoksnių siūlę visai galimas daiktas kad išsauksi dirbtinį žemės drebėjimą. Arba jau žinomas fenomenas kai dėl žmogaus išorinės veiklos išdiūvo Aralo jūra. Yra išoriniai žmonijos veiksmai, kuomet matomi tiesioginiai padariniai ir nematoma pusė, susijusi su dvasiniais iškraipymais. Tuo nenoriu pasakyti, kad jei visi Lietuvos žmonės pradėtų jausti neapsakomą pyktį, tai kažkur apie Kėdainius išsiveržtų ugnikalnis. Greičiausiai per tam tikrą laiką, paprasčiausiai gyvybės srautai reinkarnuotūsi į labiau seismines sritis. Kad vanduo dingsta kažkur žemėje dėl gilių urvų, buvusių šachtų aš nelinkęs tikėti. Pagalvok, koks didelis yra Himalajų masyvas ir kaip jis atrodo iš kosmoso. Ant žemės paviršiaus jie tiesiog išnyksta. Žmogaus kasinėjimai nykstamai maži gaublio atžvilgiu, nors lokaliai tai sukuria daug problemų. Ir kaip tuomet paaiškinti kad pasaulinio vandenyno lygis kyla. Paprasčiausiai vyksta disbalansas, įvairūs kataklizmai. Donato paskaitoje minimi reptiloidai niekaip neprisideda prie tavo ar mano asmeninio dvasinio augimo, priešingai. Nors ir gali susidaryti vaizdas kad giliau matai bendrą pasaulio vaizdą, bet degini savo laiką gilindamasis į abejotinus šaltinius. Ornamentai rugių laukuose, skraidančios lėkštės, reptiloidai, visa tai astralinio pasaulio projekcijos, persidengimai. Kad tik nukreipti dėmesį nuo esmės. Ateiviai nei nukariaus nei išgelbės mūsų. Greičiau patys...
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

26 Geg 2021, 11:39

Paveikslėlis
Ir kaip tuomet paaiškinti kad pasaulinio vandenyno lygis kyla.
Iš tikrųjų, labai didelis klausimas, ar tas vanduo apskritai kyla. Bet tai tik parodo, kad žmogaus įtaka klimatui yra labai maža.

Donato paskaitoje minimi reptiloidai niekaip neprisideda prie tavo ar mano asmeninio dvasinio augimo, priešingai. Nors ir gali susidaryti vaizdas kad giliau matai bendrą pasaulio vaizdą, bet degini savo laiką gilindamasis į abejotinus šaltinius.
Viskas priklauso nuo aplinkybių. Jei iki šiol tikėjai tikėjai mums brukama istorija, tai gilinimasis į tokius dalykus gali tikrai padėti. Nemažai žmonių mano aplinkoje pradėjo kitaip vertinti dvasinę informaciją, kai pamatė, kiek mums primeluota.

Ateiviai nei nukariaus nei išgelbės mūsų
Jei manyti, kad ateiviai gali būti aukštesnės sąmonės būtybės, tai priešingai - jie gali mus ir nukariauti ir išgelbėti :) Juk ir dabar mumis valdo tie, kurie turi ezoterinę informaciją, atėjus laikui, valdžia gali pasikeisti, o tada valdys kiti, turintys ezoterinę informaciją, tik galbūt jau dorybingesni. Tik Satja jugoj nėra valdančiųjų, tai neįmanoma, kai visi tobuli brahmanai :)

Bet sutinku, kad reikia gilintis atsargiai. Kita vertus, dabar greičiausiai ir atitinkamas egregoras formuojasi, kai didelė dalis planetos bunda ir domisi tokiais dalykais. Normalus ir neišvengiamas etapas, kurį dauguma praeis.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

26 Geg 2021, 18:20

Olis rašė:

"Ir kaip tuomet paaiškinti kad pasaulinio vandenyno lygis kyla".

Jei galvoti logiškai, tai tirpsta ledynas. Vadinasi vandens daugėja.
Bet ir tu kasinėjimų daug. Jie nuolat kasa.
Taigi vėl gi logiškai. Vandens daugėja bet ir kasinėjimų daugėja.

Jie kasa.
Savo gyvenime daug brilijantu matėte?
O tai kur jie dingsta jei pastovei jos gabena iš tu šahtu?
Girdėjau kad tai kūras toms skraidančioms lėkštėms.
Kaip pagaminti tokia lėkštę yra vedose tai paaiškinta bet kas iš to kad tu, žmogau, ja turėsi jei negalėsi ja naudotis.
Kodėl?
Greitis fantastiškas ir mūsu kūnai nepritaikyti tokiam tarkim minties greičiui. Nepritaikyti nes mūsu kūnai turi daug vandens elemento, o tu davanu kūnai turi labai daug žemės elemento, todėl jiems ši transporto priemonė yra normali.
Mūsu lakūnai turi problemu viso labo su viršgarsiniu greičiu. Reiškia, tie moderniausi naikintuvai, pilotą toks greitis priploja prie sėdinės, o po skrydžio to lakūno nugaroje atsiranda kraujo dėmės arba suslėgtas kraujas.

Taigi kasama ta žemelė dėl tu iškasenu nes yra nežabota paklausa.
Paskutinį kartą redagavo 2 Kazimieras. Iš viso redaguota 21 kartus.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

26 Geg 2021, 18:33

Vienais duomenimis nuo 1900 vandenyno lygis pakilo 20 cm. Tokiomis nuotraukomis to nenustatysi. Be to galimi potvyniai ir atoslūgiai. Be to, jei ir kyla, daugybė mažų salų taip pat auga iš žemės. Natūralu. Spėju galima rasti dar daugiau šokiruojančių nuotraukų.

Galima sugebėti matyti įvairiausias ydas kituose žmonėse, analizuoti demoniškų jėgų veiksmus. Tačiau kitų žmonių ydos ar dorybės neturi absoliučiai jokios įtakos mūsų asmeniniam augimui. Net jeigu sugebėtume pamatyti visiškai visas žmogiškas ydas kituose žmonėse, tai mūsų nė vienu žingsneliu nepriartintų prie dvasinės laisvės. Praktikos netaptų gilesnės ir pan. Nebus jokio augimo tol, kol žiūrėsime į išorę ir atsisakysime pažvelgti į veidrodį. Epinė kova yra ego sukurtas tobulas dėmesio nukreipimo mechanizmas, priverčiantis mus visada ieškoti ydų kituose žmonėse, išvengiant pažvelgimo į save. Kai yra pojūtis kad turime skubėti išgelbėti planetą iki tam tikros datos, patenkame į galingą sūkurį, kuris stipriai įtraukia žmones į išorines veiklas, kad jiems nebelieka energijos skirti dėmesį pažvelgimui vidun.
Vienintelis būdas išgelbėti pasaulį yra padėti visiems žmonėms pakilti virš atskirties iliuzijos ir dualizmo melų. To neįmanoma padaryti nugalint kitus žmones; tai įmanoma padaryti tik praregint iš dualizmo ir padedant kitiems padaryti tą patį. Vienovė yra vienintelis būdas panaikinti atskirtį, ir vienovė privalo prasidėti nuo to, kad pamatytumėme savo vienovę su savo aukštesniąja esybe, o po to ir su visa gyvybe. Kito kelio tiesiog nėra.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

26 Geg 2021, 18:59

Vilius rašė:

"Bet tai tik parodo, kad žmogaus įtaka klimatui yra labai maža".

O naftos naudojimas?
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

26 Geg 2021, 20:32

Vienais duomenimis nuo 1900 vandenyno lygis pakilo 20 cm. Tokiomis nuotraukomis to nenustatysi. Be to galimi potvyniai ir atoslūgiai. Be to, jei ir kyla, daugybė mažų salų taip pat auga iš žemės. Natūralu. Spėju galima rasti dar daugiau šokiruojančių nuotraukų.
Aš pakankamai senas, kad prisiminčiau straipsnius, gąsdinančius apie ozono skylės didėjimą ir didžiules to pasekmes žmonijai. Dabar oficialiai teigiama, kad ji jau užsitraukė pakankamai. Taip pat galima prisiminti, kad dar praeito šimtmečio viduryje spaudoje mirgėjo priešingi straipsniai - apie klimato atšalimą ir artėjantį ledynmetį. Sunku pasakyti, gal ir kyla tas vandenyno lygis, bet 20 cm per 100 metų yra labai mažai, net jei tai tiesa žmonija turi šimtmečius prie to prisitaikyti, jei tai išties vyksta. O norint įsitikinti, kad žmogaus veikla nelabai turi įtakos co2 kiekiui, tai užtenka paskaičiuoti, kiek išsiveržęs ugnikalnis išskiria šių dujų. Kitas dalykas, kad jei kažkuria problema labai noriai pradeda naudotis, priimant politinius sprendimus ir taikant mokesčius, tai vien tai turėtų kelti didelius įtarimus. Greičiausiai daug didesnes problemas kelia GMO, trąšos, šiukšlinimas, ekosistemų naikinimas ir t.t, bet niekas nepuola gelbėti užterštų upių. Ten, kur rezultatai gali būti matomi plika akimi, manipuliatoriams mažiau patrauklu :)

Galima sugebėti matyti įvairiausias ydas kituose žmonėse, analizuoti demoniškų jėgų veiksmus. Tačiau kitų žmonių ydos ar dorybės neturi absoliučiai jokios įtakos mūsų asmeniniam augimui.
Tikrai pritariu, Oli :) Visada reikia orientuotis į save, savo problemas ir jų sprendimą. Sutinku, kad kai kam tai dar vienas būdas pabėgti nuo savų problemų sprendimų. To neišvengsi, bet dar kartą paakcentuosiu viso to naudą. Žmonės, kurie aklai tikėjo religija, istorija arba kurie išvis niekuom netikėjo, nagrinėdami šią informaciją tokiu lygmeniu, kad galėtų ją priimti ir įsisamoninti stipriai gali praplėst savo mąstymo spektrą ir pradėti naują etapą. Tas tikrai reikalingai daugeliui, nes norint suprasti, suvokti, neužtenka tik perskaityti, nes be suvokimo niekaip neįvyks naujas persiprogramavimas eiti kita vaga.

Ir suvokimų šitoje vietoje gali būti labai daug. Pavyzdžiui, tai gali būti puikus įsitikinimas, kad velnias ir demonai yra tikri, kad kova su jais visatoje vyksta visada. Tai gali būti puiki proga įsivertinti savo realią padėtį visuomenėje, suprasti savo žinių ribotumą ir t.t. ir panašiai. Galų gale tai gali būti puiki mokykla pažinti savo psichologines silpnybes, kognityvinį disonansą ar įsitikinimų sistemas/sampratas, kurių per daug įsikibę laikomės. Kaip ten bebūtų, būtent tokio pobūdžio informacija budina žmones Žemėje ir tik ji, sumaišyta su realiom pasekmėm dėl buko atsisakymo žinojimui, padės išbudinti reikiamą kiekį žmonių. Aš matau, kaip tai lėtai, bet vyksta mano aplinkoje :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

26 Geg 2021, 21:22

Dėl žmonijos veiklos įtakos gamtai macro prasme, atšilimai, atšalimai, ozonai...aš kaip ir neprieštarauju. Dėl objektyvumo reikėtų pasišvesti tam reikalui daugeliui metų. Ugnikalnio pavyzdys man žinomas ir vien dėl to aš tiesiog numoju ranka į CO2 dėl žmonijos veiklos. Paprasčiausiai kuriama nauja religija jaunajai kartai gelbėti pasaulį, kovoti už gamtą ir t.t. Kad būtų nukreipiamas dėmesys nuo globalizacijos problemų ir pan. Priimu tik tai kad vyksta disbalansas klimatas keičiasi, šyla, bent jau mūsų zonoje. Mano vietovėje niekada nebuvo pievoje maldininkų, fotografai fiksuoja daugybę egzotikos laukinėje gamtoje. Apie gamtą buvo tik mano reakcija į Kazimiero postą kad anot Donato vanduo dingsta, nes pildo iškastas ertmes.


Dėl sąmonės praplėtimo gilinantis į driežažmogių, ateivių pasaulius. Jeigu Vedos yra aukščiausia duota tiesa Žemėje, kaip pats kažkada teigei, tai kurių galų remtis kitais, abejotinais šaltiniais. Aš taip ir nesužinojau jų. Kuo remiantis patvirtinamas jų autoritetingumas. Kaip tai padaro, atseka guru linija induizme. Kokios tų šaltinių ištakos? Kaip suprantu jų daug. Jei Žemę valdo tie kas išmano ezoteriką. Tai kaip tuomet Vedos gali būti aukščiausia tiesa. Kas tuomet yra ezoterika? Kur jos šaltinis? Ar neverta likti prie Vedų, prie vedinės praktikos ir atsakymų ieškoti jose?
Kad įspūdingomis istorijomis galime sudominti pasyvius, padėti priimti kad egzistuoja kažkas aukščiau mūsų tai pritariu. Bet nutinka ir taip kad žmogus nusiperka garso įrašymo aparatūrą per atstumą ir bando pagauti velnių balsus iš netolimo buto. Nes ten yra įkurtas sielų bankas. Ten 4 judošiai pastoviai gyvena ir vagia, neša sielas. Įrašą įteiks policijai.
Čia mano asmeninė patirtis bendraujant. Prisigraibęs žmogelis internetuose tokios info ir iš bendravimo nelabai adekvatus atrodo. Kaip sakant ne viskas mistiško telpa į ezoterika. Mano galva didžioji dalis dalykų tiesiog egzoteriški.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

26 Geg 2021, 21:59

Dėl klimato tada kaip ir priėjom prie bendros išvados :)

Dėl sąmonės praplėtimo gilinantis į driežažmogių, ateivių pasaulius. Jeigu Vedos yra aukščiausia duota tiesa Žemėje, kaip pats kažkada teigei, tai kurių galų remtis kitais, abejotinais šaltiniais. Aš taip ir nesužinojau jų. Kuo remiantis patvirtinamas jų autoritetingumas. Kaip tai padaro, atseka guru linija induizme. Kokios tų šaltinių ištakos? Kaip suprantu jų daug. Jei Žemę valdo tie kas išmano ezoteriką. Tai kaip tuomet Vedos gali būti aukščiausia tiesa. Kas tuomet yra ezoterika? Kur jos šaltinis? Ar neverta likti prie Vedų, prie vedinės praktikos ir atsakymų ieškoti jose?
Nebūtina labai gilintis į ateivių pasaulius, reikia gilintis į jų veiksmus :) Kad jie atlikinėja savo ritualus, naudojasi gematrijos, numerologijos, astrologijos mokslais - tai faktas. Užtenka panagrinėti didelių katastrofų datas, pavyzdžiui, rugsėjo 11d. ir Titaniko nuskendimą ir žinoma begalę kitų. Pagal ciklus yra reguliuojamos ir akcijų biržos ir begalę dalykų, kai ką puikiai matau iš savo realios patirties. Iš esmės - tai nieko naujo, daug kas yra surašyta kabalos mokymuose, pagoniškų ritualų knygose ir t.t. Galų gale net tokia elementari informacija, kad tamplierių ordinas garbino bafometą. Tai absoliučiai prieinama informacija, net wiki atvirai apie tai rašo, ir bet kuris krikščionis gali nesunkiai pasidomėt, kas tie tamplieriai ir kas tas bafometas. Aš jau net nekalbu apie oficialius CŽV dokumentus apie satanistinius ritualus aukščiausiuose visuomenės sluoksniuose. Visa tai gali skatinti geriau suprasti, kas, iš tiesų, vyksta pasaulyje ir kas jį valdo. Reikia tiek nedaug ir būtent dabartiniai įvykiai skatina tai daryti :) Tai yra tarsi praktika, patvirtinimui, ką rašo vedos.

Kuo daugiau gilinies, tuo daugiau supranti, kad pačios neįtikėčiausios konspiracijos teorijos kartais būna teisingos ir visa tai plečia sąmonę. Žinoma, eilinis žmogus gali pasigauti kokią nesąmonę ir aklai įtikėti, kaip kad aklai įtikėjo ankstesne propaganda. Bet apie tai mes  nekalbame juk :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

26 Geg 2021, 22:36

Viliau, maždaug nujaučiu tavo poziciją. Bet aš tam neteikiu tiek dėmesio. Ne dėl to kad tą ar kitą neigiu. Tiesiog taip yra, skirtingos žmonių reakcijos ir krypties matymai. Kuriems to reikia lai gilinasi :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių