• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

22 Gru 2020, 04:18

Dėkui Viliau. Atrašysiu kai labiau turėsiu laiko. Tiesa aš jo turiu, tik diskusijos, nors ir patinka nebeįtraukia taip stipriai. kaip anksčiau, todėl nugrimsta į antrą planą. Rečiau degu noru būti teisiam prieš kitą :) Man Viliau jokios žalos nepadarei, juk pats palaikau šį diskursą bhaktų forume apie pasaulietinius įvykius. Atsiprašinėti nėra už ką, jei ką ir gali įžeisti tai tik netikrąjį ego. Ar tu ištiesų nori jo atsiprašyti ;)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

22 Gru 2020, 09:28

Suprantu, mane diskusija įtraukė daugiausiai dėl to, nes kaip tik šiuo metu turiu gilų suvokimą šiom temom, todėl ši diskusija labai pasitarnavo galutinai suvokimą įtvirtinti :)

Iš principo tokios diskusijos kažkiek yra beprasmiškos. Tik aš nemanau, kad diskusija buvo tik apie pasaulietinius įvykius, man aktualiau buvo apie tai, kokios manipuliacijos yra vykdymos su žmonėm (tą temą paliečiau labai siaurai, to labai neįrodinėjau, nes jaučiau to beprasmiškumą) ir kaip žmonės stato savo pasaulėžiūrą ant ribotų sampratų. 

Bet ko norėti, pavyzdžiui, impersonalistai gali pasiekti labai didelių dvasinių aukštumų, pasiekia net brahmajoti turėdami klaidingą sampratą, kad jie patys yra Dievas. Čia yra puikus pavyzdys, kaip netikras ego laimi dvasinėj kovoj, neleisdamas iki galo pasiekti Dievo. Rodos, viskas turėtų vesti jau į Dievą, bet ne, netikras ego nepaleidžia, laikosi savo sampratos. Sunku suvokti, kokie mechanizmai veikia tokiam lygmeny. Bet iš principo, mano galva, tai yra neteisingo pamato (praktikos) rezultatas. 

Ir diskutuodamas aš ir nebandau perkalbėti. Aš visą gyvenimą negalėjau suprasti, kaip žmonės nemato, kad jų pamatinės sampratos klaidingos, kodėl neskiria tam pakankamo dėmėsio. Bet, matyt, čia tiesiog mano stiprioji pusė, vienas iš akcentų mano tobulėjime. Ši tema man įdomi, jai skiriu daug dėmesio ir dažnai badau pirštais. Daugumai taip nėra. 
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

27 Gru 2020, 12:32

Atsakysiu tik į keletą pastebėjimų iš paskutinių trijų tavo postų. Nes kaip ir pastebėjai, tokios diskusijos kažkiek yra beprasmiškos

Aš visą gyvenimą negalėjau suprasti, kaip žmonės nemato, kad jų pamatinės sampratos klaidingos, kodėl neskiria tam pakankamo dėmėsio. Bet, matyt, čia tiesiog mano stiprioji pusė, vienas iš akcentų mano tobulėjime. Ši tema man įdomi, jai skiriu daug dėmesio ir dažnai badau pirštais. Daugumai taip nėra.
Jei negali kažko suprasti ilgą laiką, galbūt reikia keisti taktiką, nes pastaroji neduoda rezultatų. Pripažinti sau, kad tai stiprioji tavo pusė bet kuri ir toliau neduoda atsakymo paminėtuose dalykuose, o neretai tik didina atskirtį tarp tavęs ir pasauliečių, nevisai logiška. Kitu atveju stipriosios savybės turėtų išspresti ir šį jausmą. Čia kaip ir indų patarlėje "Kuomet pirštu rodau į kitą, trys pirštai rodo į mane" Tai ir yra raktas. Problema esame mes patys. Pripažinti problemą savo stipriąja puse paliekant žemiau savęs kitus juk nėra sunkus pasirinkimas. Žvelgiant kitu aspektu, taip, augant dvasioje ir tarp tų, kurie sąmoningai nebando žengti dvasiniu keliu atskirtis pasaulio suvokime, įvairiuose jo aspektuose tik didėja. Bet nepaisant didėjančio atstumo, artumo/vienovės jausmas kuris ir naikina tą nesupratimą turėtų tik gilėti. Lyg būtų ir paradoksalu žvelgiant per proto kritiką nes intelektas nesupranta kad 1+1=1. "Tu ir esi aš, bet aš nesu tu" principas taip pat tai galėtų paaiškinti ir vesti į artimo supratimą, vienovę.

Bet iš principo, mano galva, tai yra neteisingo pamato (praktikos) rezultatas
Suvesti viską į tai, kad matai pilniausią pasaulio vaizdą yra kiekvieno ieškančio žmogaus lūkestis kurį protas susikuria ir tas pats protas patvirtina. Tą akivaizdžiai matau per skirtingų konfesijų atstovus iš savo perspektyvos. Bet čia joks didelis nuopelnas. Tą "gilų" jausmą turi ko ne kiekvienas. Ar tu manai kad daugumai pasaulio samprata atrodo neišbaigta ir klaidinga, kad jų pasauliuose yra juodų dėmių? Kad ateistas supranta patiriamą frustaciją dėl Dievo nebuvimo? Jis viskam turės PILNĄ suvokimą be Jo aspekto. Deja, abu žinome, kad tai iliuzija. Bet iliuzijos matymas apsiriboja mūsų požiūriu tik iš savos varpinės. Man tam tikrame lygmenį nelabai rūpi kaip ir kur kitas asmuo "klaidingai" dėlioja taškus ant i. Daug įdomiau, kad darosi su manimi pačiu prisiimant teisiojo rolę ir į kur tai veda. Kokioje pozicijoje yra klystantis? Jis turi šansą kažkada praregėti, padaryti didesnį judesį, kuris atneš patyrimo džiaugsmą. Ir kokioje pozicijoje esu aš, tituluodamas save pilnai suvokiančiu sutuaciją. Kur tuomet judėti. Galima teigti kad progresas ir toliau vyksta gilinant suvokimą. Bet čia subtilus momentas ką mes giliname. Ar augame iš savo senų įsitikinimų taip pripažindami anksčiau klaidingai interpretavę pasaulį. Ar tik storiname savo proto dėžutės (įsitikinimų) sienas. Pirmu atveju, toks kelias leidžia patirti kad iš esmės esi toks pat klystantis kaip ir kiti. Suteikia artumo jausmą kitaip matančiam. Antrasis variantas tik didina atskirtį. Kuris esybės aspektas labiausiai mėgsta išskirti save iš kitų, prisimti teisiojo rolę? Teigti kad tai patvirtina įvykių seka kuri beveik visada išpildo savus pastebėjimus mano supratimu yra nepilnas karmos dėsnio supratimas ir ego mainymasis pagal kintančią situaciją.
Kas liečia Trampą, neabejoju, kad jis laimės. Viskas yra kontroliuojama. Kita vertus, demokratija - tai tik iliuzija. Šiuo atveju, Trampas yra paskyręs nemažai savų žmonių į reikiamus postus, pavyzdžiui, JAV Aukščiausiąjį Teismą. Kai pasaulio likimas kabo ant plauko, manau, kad teismas galėtų priimti reikiamą/palankų sprendimą, net jeigu tiesa labiau būtų Bideno pusėje.
Ego visuomet ras kaip išsisukti iš to kuo neabejojo. Jis sugalvos tūkstančius įtikinamų priežasčių ką jis turėjo galvoje. Ir taip pasaulis vėl taps pilnai išbaigtu.
Kaip teisiojo įvaizdis dera su žinojimu kad ego yra mūsų sąvasties nuolatinis palydovas. Kad sąmonės prašviesėjimai tai tarsi žvilgsnis pro kaleidoskopa, kuomet stikliukai sukrenta kitokia tvarka praleisdami daugiau šviesos. Bet tyros baltos šviesos juk negauname.

...bet sutik, kad vertinti Vedas pagal naujai iškeptus bhaktus yra absurdas
Taip, visiškas absurdas. Bet aš net nepažįstu/neseku viešoje erdvėje pasisakančių, kuriuos galėčiau vadinti pirmo lygio bhaktais. Ir tų lygių neišmanau. Taip, man įdomu kartais pastebėti kas vyksta "šiuolaikinių guru" perprodukcijos metu. Tik man nelabai svarbu kuo jie laiko save. Kažkiek žinau tik Donatą, ir Torsunovą, na dar gerb. sudaršan. Netgi nežinau kuo pastarieji save laiko ir koks jų statusas šiuo metu, tik mano manymu jie yra bhakti keliu einantys. Bet ir jų aš neturėjau galvoje. Kiekviename mokyme yra savitų niuansų, kurie, pavadinkime, gali badyti akis. Tiesiog buvau sugalvojęs kitokia, linksmesne forma pažvelgti į dvasinius kelius, pateigdamas pavyzdį į savo perspektyvą, kaip galiu atrodyti kitiems ir kaip/kodėl galima leistis iki tokių "avantiūrų"
Bet kodėl nusprendei, kad aš vertinu pačias Vedas tik pagal naujai iškeptus bhaktus? Juk aš apie tai dar nieko nepasakiau. Aš gal ir norėčiau kvescionuoti tam tikrus Vedų niuansus vien dėl to kad nesuprantu tam tikrų momentų. Bet pritempinėti, kad ruošiuosi kritikuoti/išjuokti Vedas prisidengiant bhakti keliu pradedančiais eiti...? Čia emocinis intelektas ar intuicija taip pasakė?
Tai tik tavo vaizduotė ir puikus pavyzdys kaip ji gali suklaidinti. Galiu taip pat iš to daryti išvadą kad ji klaidina ir kituose aspektuose, juk protas tai tas pats - tai irgi faktas :)
Na kad iš Kimo žinutės suprantama jog Q judėjime visiškai nėra Kristaus sąmonės gal ne visai taip. Aš suprantu taip, kad Q neturi tiesioginės paramos iš aukštesniųjų jėgų kaip mes norėtume įsivaizduoti. T.y. negauna įkvėpimo, minčių , vizijų ar pan kaip jos nariai turėtų elgtis Bet tai vėlgi ne visai teisinga jeigu leidžiamės į kategoriškumus, kuriuos primeta ego. Nes
" Tad iš tiesų jums neįmanoma pabėgti nuo savojo Kristaus AŠ. Jis yra dangaus skalikas, persekiojantis jūsų gyvybės srautą visur, kur beeitumėte, nuolatos mėginantis įkvėpti Sąmoningąjį AŠ apsigręžti ir pradėti keliauti keliu, kuris parvestų jus namo"
Jėzus po prisikėlimo nužengė į pragarus tad net ir ten matė galimybę pakelti gyvybės srautus į viršų. Kaip ir paminėjau šioje vietoje kategoriškumas užgauna tavas ambicijas, emocijas ir būtent tarp tų eilučių pamatai manipuliavimą netikru ego kitais, idant žmonės pasektų klaidingu keliu. Ar tai gili įžvalga? Nemanau. Tavo teiginiui pritars kiekvienas bet kurios konfesijos paviršutiniškas tikintysis, ateistas ir aš tą momentą suprantu. Tai nutiks daugeliu atvejų. Kas labiau atpažįsta kylančią grėsmę iš aplinkinių jei ne paties savasis ego? Tiesiog toks jo darbavimosi principas. Jis tiesiog nenori keistis ir padarys bet ką, kad atmestų jam keliančia naują grėsmę.
Eilinį kartą priminsiu (vėlgi labai glaustai) kad Kimo diktavimuose nuolat akcentuojama neprisirišti aklai prie betkokio dvasinio kelio. Ne išimtis ir Kimo diktavimai. Nes per laiką visi tikri duoti mokymai nukrypsta nuo tiesos dėl to paties asmeninio ego, kolektyvinės sąmonės ir kt. Taip, jie ir toliau neša didžiulį tiesos indeksą, bet palieka vietos manipuliacijom dėl pačios kalbos dualumo.
Prisiminkime Budos, Jezaus, Caitanjos inkarnacijas. Kiekvienas iš jų nešė tam tikrą prasmę. Šis momentas , dėl jų fenomeno veikiau diskutuotinas iš skirtingų požiūrio taškų. Neapeliuoju į tiesą tokiame mastelyje. Tiesiog turiu savo požiūrį. Tas pats nutiko ir su NewAge, tų pačių mokytojų ankstesne dispensacija perduodama per Profet'us, vėliau jiems mirus.
Noriu tik akcentuoti
Kaip aš ar Kimas neįsigilinęs į Q darome tam tikras išvadas, taip ir tu neįsisąmoninęs Kimo diktavimų gali teigti išvadas, pasikliaujant intuicija. Šiame momente mes vienodi.
Čia vėlgi pasikartosiu. Jau pats naratyvas įvilkti į diskusiją kas yra Q yra klaidingas
Iš mano požiūrio taško būtų buvę teisingiausia jei tu paklaustum mano nuomonės apie Q sąsajas su aukštesnėmis jėgomis, aš tiesiog turėčiau tylėti su tuo nesitapatindamas. Nes bet koks kitas atsakymas iš dalies bus klaidingas dėl mano nesugebėjimo tai perteikti tinkamai. Nereikšmingiems dalykams suteikiau per daug dėmesio, dėl to taip viskas išsirutuliojo. Tai mano klaida.
Jei įvyks pasipriešinimas pasaulyje(karinis ir/ar iš žmonių pusės) tai bus didelė dalis Q nuopelnas. Jeigu karinis, tai bus akivaizdu, o žmonės ir dabar buriasi.
Būtent tą ir teigiau viename iš aukščiau paminėtų postų, turėdamas galvoje kylančias baimes ir priešpriešas. Susidūrus su problema, žmogaus psichologija dažniausiai dirba principu bėk arba kovok, tai tas pats dualizmas, dažniausiai nepaliekantis kitokios alternatyvos. Radikaliausias dualizmo pasireiškimas yra karas, kraujo išliejimas. Šia, kančios pažeminta gyvybine energija minta puolusi sąmonė ir taip toliau pamsta. Tai ką tuo pasieks "teisieji", ką jie ruošiasi maitinti? Sakinį apie karą laikau fundamentalia tiesa. Po juo einantį grindžiu tik tikėjimu. Nemačiau - nežinau.
Kadangi tiesmukiškai įbrukau savo nuorodą apie Q, kaip jis matomas mano mokyme, labai prašau paaiškinti kaip šis judėjimas ir dabartinių pasaulinių įvykių rutina matoma per bhakti prizmę. Man kyla natūralus klausimas kiek tavo pateikiamoje pasaulėvokoje yra bhakti imant šį momentą. Kad tu jį išjauti man abejonių nekyla.
Noriu tikėti kad taip aukštindamas Vedas daugiausiai jomis ir remiesi. Tuomet nurodyk kur dėstoma ar kas komentuoja numerologiją, planetų išsidėstymą šių "didžiųjų" įvykių perspektyvoje. Kokie bhaktai tai daro? Mano žinios šiame kelyje tikrai negilios, nepakankamos, apšviesk mane. Palikime jugų sąsajas su vandenio amžiumi ramybėje, su jomis man daugmaž aišku, akcentus dėkime prie konkrečių planetų išsidėsrymo, ką reiškia pvz 20/20 ir pan. Kurie bhaktai komentuoja panašia forma? Jei tokių autoritetingų šaltinių nėra, mano galva su Vedomis viskas gerai.
Aš pripažįstu kad mano mokytojai tokių tikslių žinių neduoda. Paaiškindami dėl ko... Jei tai suteikia Vedos - parodyk. Susidaro toks vaizdas, kad dėmesio telkimas į astrologiją ir simboliką, kažkiek perdėtas viso to sureikšminimas, atpažįstamas iš ankstesnės Profetų dispensacijos, antropotesofijos fragmentų ar kt. Kvepia ta pačia New Age dvasia. Bet vėlgi, tai jau gali būti tik mano vaizduotė :), paneig arba patvirtink. Ir nenoriu būti suprastas kategoriškai, kad iki jų visi tie dalykai neegzistavo. Tiesiog praeitame amžiuje tai vėl atėjo į madą naujai ir išvešėjo daug tai suprantančių, kurių šaltinius sunku atsekti.
Prisiminkim BG, Dievas moko kautis, kiekvienas kaip sugebam, o ne vengti, prisidengiant žemom vibracijom.
Nepamenu kurioje vietoje Krišna akcentavo "kiekvienas kaip sugebam" turėdamas galvoje išorinius veiksmus. Bet net jeigu ir sakė, tai kovok kaip savaip supranti, bet neprisidenk Krišna. Kas bus, o taip ir nutinka jei kiekvienas perskaitęs tokias eilutes iš BG supras jas tiesiogiai. Krišna eis prieš Krišną?
Prieš pastatant BG apie Krišnos nurodymus Arjunai kautis: Aš matyt kitaip suprantu pačią mūšio idėją. BG traktuoju kaip dvasinį vadovą ir mūšį suprantu kaip vidinę žmogaus kovą prieš visus neigiamus esybės aspektus. Jei tu supranti kad jis ragina imtis ginklo tiesiogiai ir žudyti žmones, tai kaip tuomet išspresti visa tai per reinkarnaciją. Ką tu iš tiesų darai sau ir kaip žadi išvaduoti pasaulį iš "blogiečių" tokiu būdu? Bandai pagreitinti galutinį "puolusiųjų" išsikūnijimą perlipdamas dvasinės esybės tobulėjimo dėsnius? Yra tokia vieta kur Krišna ragina pakilti ir kautis, nes jų likimas jau nuspręstas ir jie Jam jau mirę? Kas iš tiesų yra mirę Dievui aš vėl, matyt kitaip traktuoju. Bet kuo manosi esą žmonės teisdami Dievo vardu?
Užkliuvo dar štai kas. Jei kiltų karas tai jau akivaizdus Q nuopelnas, bet Q anot tavęs nieko nekiršina, tik pateikia informaciją, kaip ir neutralus. Neutralus ir prisiimantis tik nuopelnus? Kaip tai suvesti į logiką.
Tai man tik patvirtina tą patį faktą. Kad po Dievo vėliava galima pakišti bet ką, ir tą parį Q. Kuris karas žmonijoje atnešė taikos, gėrio amžių? Kas nutinka su nugalėtojų/ teisiųjų grupe kai nelieka blogio? Teisiųjų ego ir toliau ieško aukų tarp savųjų, nes vidinė Arjunos kova taip ir nebuvo pradėta. Tačiau aš nesu net pirmo lygio bhaktas ir neaiškinsiu šiame puslapyje kaip suprasti BG. Priimk tai, kad aš tokią kovą iš anksto pralaimėjau.
Tik sekdamas sava linija, patikslinsiu kad mokytojai, sako jog kartais karas būna neišvengiamas ir jiems dėl to labai būna apmaudu, bet ne jie tam duoda mandatą, tokia yra žmonijos valia ir jos problema, kuri vis tesiasi. Vėlgi, tam tikra prasme. Jokios organizacijos, sudarančios salygas atsirasti radikaliems sprendimams fiziniame lygmenyje po Dievo štampu niekas niekada nekiša dėl aukščiau paminėtų aspektų. Tik dualistiniam mąstymui būtina išsirinkti pusę. Pradžioje tam tikri žmonės ar organizacijos iš tikro gali gauti įkvėpimą iš aukščiau bet kiek sugebės tą srautą išlaikyti čia jau klausimas. Palaikymas nutrūksta daug anksčiau nei "palaimintas" gali bent pradėti tai suvokti.
Kaip, kokiu keliu iš, rodos, beviltiškos situacijos, su akivaizdžiais okupantais išėjo M.Ghandi? Ar Prabhupada eitų panašia retorika jei būtų gyvas? Galbūt, bet aš abejoju.
"Kartais kategoriškumai yra reikalingi. Negalima visko nurašyti dualizmui, matricai ir individualiai kiekvieno jų interpretacijai"
Nesutiksiu tik parodydamas savo kategoriškumą :) Pagal mano supratimą po nuopolio, po "gėrio ir blogio" pažinimo nusileidome į dualizmą. Beveik viskas persmelkta dualistine sąmone. To išimtys yra mus taip traukiantys apsireiškę avatarai ir nedaugelis žymių asmenybių, kurių tezes mes interpretuojame individualiai pagal dualistinį požiūrį. Turiu trumpinti, nenoriu plėstis daugiau. Taip kategoriskumai būna. Jėzus išspardė stalus valiutų keitėjams. Bet mes dar nesame jis, nors ir ragina juo sekti. Kaip aš galiu teigti kaď kategoriškumai nėra būtini diskusijose. Kaip vienas iš kito kažką išmoktume? Bet suteikti tam perdėtą reikšmingumą....Viska išdėlioti vertybinėje linijiškoje skalėje tarp + ir -, kas teisesnis man tiesiog to gana Čia ne intelekto ir ne mano sritis...
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

28 Gru 2020, 16:14

Dėkui, Oli, už išsamų atsakymą :)

aš visą gyvenimą negalėjau suprasti, kaip žmonės nemato, kad jų pamatinės sampratos klaidingos, kodėl neskiria tam pakankamo dėmėsio. Bet, matyt, čia tiesiog mano stiprioji pusė, vienas iš akcentų mano tobulėjime. Ši tema man įdomi, jai skiriu daug dėmesio ir dažnai badau pirštais. Daugumai taip nėra.
Jei negali kažko suprasti ilgą laiką, galbūt reikia keisti taktiką, nes pastaroji neduoda rezultatų. Pripažinti sau, kad tai stiprioji tavo pusė bet kuri ir toliau neduoda atsakymo paminėtuose dalykuose, o neretai tik didina atskirtį tarp tavęs ir pasauliečių, nevisai logiška Pripažinti problemą savo stipriąja puse paliekant žemiau savęs kitus juk nėra sunkus pasirinkimas.
Galutinio atsakymo intelektas ir negali duoti, tai tik įrankis, padedantis suvokti realybę. Aš esu tokios nuomonės, kad bhakti ir intelekto duetas yra pagrindiniai įrankiai dvasinėje praktikoje. Vieni turi didesnį intelektą, kiti didesnį bhakti ir mažiau ydų ir tik labiausiai pažengę yra išvystę abu bruožus. Intelektu, juo labiau atskiromis jo rūšimis tobulumo nepasieksi. 

Suvesti viską į tai, kad matai pilniausią pasaulio vaizdą yra kiekvieno ieškančio žmogaus lūkestis kurį protas susikuria ir tas pats protas patvirtina. 
Žinoma, kiekvienas linkęs galvoti, kad turi teisingas sampratas, bet aš jokiais būdais nepretenduoju į pilną pasaulio suvokimą. Aš tik stengiaus akcentuoti, kad žmonės yra linkę priimti tam tikras dogmas, pamatus ir ant jų statyti savo sampratą. Aš kaip pagrindą imu Vedas, kurios man pasitvirtina tiek vidine intuicija, tiek intelektu. Kai kam jos gali nesurezonuoti su jo vidumi, aš tą suprantu. Bet, mano nuomone, žmonės per lengvai paima už pagrindą įvairią informciją, per lengvai pasiduoda įvairiems mokymams. 

Nepriimk asmeniškai, pateikiu tik kaip pavyzdį, Oli. Kim Michaels, sako kad per jį kalba Kristus, Buda lyg ir Šiva. Pasikliaudamas Vedinėm žiniom, savo intuicija, Kim Michaels kai kuriais gyvenimo faktais bei mėgėjiškai matoma energetika aš galiu drąsiai teigti, kad jis meluoja. Būkim realistais, tai 99,99...% melas. Aš suprantu, Oli, kad pats tuom abejoji ir labiau nagrinėji filosofinę jo diktavimų pusę, tai tarsi teosofija, bet visgi daugelis žmonių patiki aklai. Ir nesvarbu, jei Kim Michaels moko abejoti viskuom ir t.t. Tai yra manipuliacija. O būdami tokiam egregore mes vis tiek pasiduodam jo įtakai, kad ir stengiamės paimti, kas geriausia. Tokiu būdu ir įvyksta subtilūs nuklydimai. Apie tai ir kalbu, kad tokiu būdu yra pastatomas klaidingas pamatas, o žmonės yra nepajėgūs suprasti, kas įvyko. 

Bet kodėl nusprendei, kad aš vertinu pačias Vedas tik pagal naujai iškeptus bhaktus? Juk aš apie tai dar nieko nepasakiau. Aš gal ir norėčiau kvescionuoti tam tikrus Vedų niuansus vien dėl to kad nesuprantu tam tikrų momentų. Bet pritempinėti, kad ruošiuosi kritikuoti/išjuokti Vedas prisidengiant bhakti keliu pradedančiais eiti
Šitoje vietoje didelis nesusikalbėjimas toliau tęsiasi :) Aš daviau tai kaip pavyzdį, palyginau kadangi tiek pats, Oli, tiek Kim Michaels, kalba apie Q anonus, nors vertina patį Q. Tai yra didelė klaida, kuri man rėžė akį. Iš žmogaus, kurio lūpomis kalba tokios šventos asmenybės, norėtųsi rimtesnių įžvalgų, net jei Q yra apgaulė (aš to tikrai neatmetu), tai tokio lygio apgaulė reikalautų daug didesnio išaiškinimo. Bet Q nėra Q anonai.

Noriu tikėti kad taip aukštindamas Vedas daugiausiai jomis ir remiesi. Nepamenu kurioje vietoje Krišna akcentavo "kiekvienas kaip sugebam" turėdamas galvoje išorinius veiksmus
Palikime jugų sąsajas su vandenio amžiumi ramybėje, su jomis man daugmaž aišku, akcentus dėkime prie konkrečių planetų išsidėsrymo, ką reiškia pvz 20/20 ir pan. Kurie bhaktai komentuoja panašia forma? 
Aš pripažįstu kad mano mokytojai tokių tikslių žinių neduoda. Paaiškindami dėl ko... Jei tai suteikia Vedos - parodyk. Susidaro toks vaizdas, kad dėmesio telkimas į astrologiją ir simboliką, kažkiek perdėtas viso to sureikšminimas, atpažįstamas iš ankstesnės Profetų dispensacijos, antropotesofijos fragmentų ar kt. Kvepia ta pačia New Age dvasia. 
Vedos paskelbė, kad Kalijugos aukso amžius prasidės praėjus 5000 metų nuo Kalijugos pradžios. Dabartiniai įvykiai neabejotinai leidžia daryti prielaidą, kad esame ties perėjimo slenksčiu. Todėl dabartiniai politiniai įvykiai, tas pats Q galimai įgauna visai kitokią reikšmę ir svarbą...

 Daugybė informacijos yra nuo mūsų nuslėpta, todėl nei internete nei dar kur jos tiesiog nerasime. Okultinė informacija nėra ir nebuvo prieinama paprastiems žmonėms jau daug tūkstantmečių. Kažkiek jos kažkokiu būdu patenka į internetą, kažkiek jos yra teosofijoje, astrologijoje, kai kuriuos simbolius kalbėdamas paminiu, man jie pasirodo kaip įdomūs "sutapimai", bet šito tikrai nesureikšminu.

Krišna raginakautis. Bhagavad gitoje rašoma, kad karo buvo siekiama bet kokia kaina išvengti, bet galų gale jis turėjo įvykti. O kautis kiekvienas turi pagal savo prigimtį, nes ne visi pagal prigimtį turi kariškas savybes. Darbas su savimi ir kitų  švietimas yra tai, ką gali daryti kitos prigimties žmonės. Nemanau, kad daug nusikalbėčiau taip šį pamokymą pritaikęs dabartiniems laikams. 

Jei tokių autoritetingų šaltinių nėra, mano galva su Vedomis viskas gerai.
 Ir visgi sunku pasakyti, ar visa ta okultinė informacija nėra iš Vedų. Nes mano žiniomis, elitas naudojasi būtent okultine informacijos, kurios šaltinis yra pagonybė. O pagonybė neabejotinai turės sąsąjų su Hinduizmu, taigi tai kažkokiu kampu lies ir Vedas. Viskas yra iš vieno ir to pačio šaltinio, tik viską atsekti yra didžiulis darbas. Kažin, ar verta tam gaišti laiką.

Užkliuvo dar štai kas. Jei kiltų karas tai jau akivaizdus Q nuopelnas, bet Q anot tavęs nieko nekiršina, tik pateikia informaciją, kaip ir neutralus. Neutralus ir prisiimantis tik nuopelnus? Kaip tai suvesti į logiką.
“I never did give them hell. I just told the truth, and they thought it was hell.” ― Harry S. Truman

Jei tiesa priveda prie karo, ar tai kiršinimas? O kokia alternatyva -  atiduoti savas prigimtines laisves?

Pagal mano supratimą po nuopolio, po "gėrio ir blogio" pažinimo nusileidome į dualizmą. Beveik viskas persmelkta dualistine sąmone.
Tai jei esame dualizme, mūsų realybė dualistinė, vadinasi ir mūsų veiksmai turi būti dualistiniai, taigi turime kovoti. Žinoma, galime apsimeti, kad mums dualizmas neegzistuoja ir ramiai pasitikti likimą ar net mirtį. Bet ar tai nebūtų savęs apgaudinėjimas?:) Bandymas dėtis tuom, kuom nesame? Kas iš to, kad suvokiama, jog dualizmas nėra baigtinis suvokimas, gyvename ir elgiamės būtent pagal jį, dualizmas nustoja egzistuot tik kontempliacijose, meditacijose, bet užtenka suskausti dančiui ir  dualizmas grįžta pilnu pajėgumu. :) Būtent todėl Krišna ir moko kautis, aš tai suprantu, kaip pavyzdį paprastiems žmonėms - atlikti savo pareigas ir nesislėpti po tuom, ko dar nėra ir ilgai nebus pasiekta.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

28 Gru 2020, 17:42

 Ką tu iš tiesų darai sau ir kaip žadi išvaduoti pasaulį iš "blogiečių" tokiu būdu? Bandai pagreitinti galutinį "puolusiųjų" išsikūnijimą perlipdamas dvasinės esybės tobulėjimo dėsnius? Yra tokia vieta kur Krišna ragina pakilti ir kautis, nes jų likimas jau nuspręstas ir jie Jam jau mirę? Kas iš tiesų yra mirę Dievui aš vėl, matyt kitaip traktuoju. Bet kuo manosi esą žmonės teisdami Dievo vardu?
Tik sekdamas sava linija, patikslinsiu kad mokytojai, sako jog kartais karas būna neišvengiamas ir jiems dėl to labai būna apmaudu, bet ne jie tam duoda mandatą, tokia yra žmonijos valia ir jos problema, kuri vis tesiasi.
Galbūt tai ne žmonijos bėda, o demonų tiesiogine to prasme. Esu labai nemažai prasidomėjęs teorijom, kas valdo pasaulį, kaip tai daroma ir t.t. Net jei ten tiesos tik pusė, esu gerai suvokęs, kodėl Vedos ragina žudyti demonus, bet tai turi daryti tie, kurie žino, ką daro. Aš neabejoju, kad mes absoliučiai net nesuvokiam, kas vyksta Žemėje, kokias žinias turi elitas ir kokios kovos ten vyksta. 

Aš suprantu, kad teoriškai labai gražiai skamba pakilimas virš dualizmo, nepriežastinė meilė. Bet tokiu pat principu dabar reklamuojami abortai - juk tai laisvė pasirinkti. Homoseksualizmas - juk turime būti tolerantiški. Šitos taktikos yra senos kaip pasaulis. Aš nesakau, kad reikia engti kitus žmones, aš tik sakau, kad reikia visų pirma gerai suvokti, kaip funkcionuoja pasaulis ir kokie veiksmai, kur veda. O tai veda į civilizacijos žlugimą, į ciklo pabaigą. 

Matomas kertinis prieštaravimas tarp to, ko moko Vedos, kas yra intuityviai logiška daugeliui ir tokių mokytojų kaip Kim Michaels, man tėra papildomas įrodymas tokiais mokytojais nepasitikėti. Tokių asmenų dabar yra daug, jų darbas suintensyvėjęs, kaip ir viskas dabar Žemėje.

 Dabar elitas ir komunizmą yra pasirengęs atnešti kaip patį geriausią išeitį. Tai nebėra slepiama, viskas išdėstyta pasaulio ekonomikos forume. Nesivelsiu į diskusiją, kodėl komunizmas yra blogiau nei papuvęs kapitalizmas, bet esmė, kad bet koks Š yra įpakuotas į gražų popieriuką ir paduodamas mums. 

Esmė, kaip ir minėjau, visumos matymas, nes bet ką galima pateikti vienaip ar kitaip... :) O esmę mes galim pajausti visų pirma būdami tinkamame informaciniame lauke, tinkame egregore. Priverstinai pagyvenę Sodomoj ir Gomoroj, manau nesunkiai įsiveltume į palaidą gyvenimą ir nematytume tame didelės problemos, apart galbūt retos Paramatmos išraiškos per sąžinės graužatį. Ne veltui BG skyrius apie gunas įvardintas kaip svarbiausias, ne mes valdome gunas, o gunos mus. 

Kaip vienas iš kito kažką išmoktume? Bet suteikti tam perdėtą reikšmingumą....Viska išdėlioti vertybinėje linijiškoje skalėje tarp + ir -, kas teisesnis man tiesiog to gana Čia ne intelekto ir ne mano sritis...
Aš to tikrai nesiekiu, Oli. Aš puikiai suprantu, kad tobulėjam skirtingais etapas. Pavyzdžiui, sukaupus reikiamą patirtį New Age'e , galimai, po kelių gyvenimų jau būsi atsidėjęs labai rimtai praktikai, o aš stovėsiu vietoj, ar gavęs geresnį gimimą pradėsiu tenkintis materija...Aš tikrai nieko nematuoju :)
Aš tiesiog kartais per daug emocionaliai ginu savo išjaustą tiesą, ypač jei ją patvirtina Vedos, nes noriu pasidalinti savo suvokimais bei taip padėti. 
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

28 Gru 2020, 19:29

Dėkoju, Viliau. Viskas kaip ir aišku...
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

28 Gru 2020, 21:01

Aš suprantu, Oli, kad kaip ir tiesiogiai sukritikavau tavo pagrindinį žinių šaltinį/mokytoją. Tokios informacijos praktiškai nėra įmanoma priimti neutraliai. Visada svyruoju tarp to, ar reikia sakyti žmonėms tiesą bet kokia kaina, o tai turi savo kainą, be to, nemoku padaryti to minkštai. 

Galbūt ir visiškai neįtikinau tavęs, daug geriau esu išjautęs tai nei moku išreikšti žodžiais, plius nenorėjau per daug išsiplėsti. 

Būčiau linkęs tiesmukai paklausti, kodėl pasitiki Kim Michaels, bet galbūt taip ir nedera elgtis. Turiu nuojautos, kad tai vidiniai subtilūs dalykai, asmeniniai niuansai, todėl kažkiek apskritai gailiuosi palietęs tą temą.

Giminėj turime atvejų, kai žmonės nepriima, jog Vatikanas pritaria vienos lyties šeimoms. Bando tai nurašyti popiežiaus amžiui, neteisingam informacijos perdavimui ir t.t. Nors tereikia patikrinti kelis faktus, pasižiūrėti, kad tai buvo nuosekliai daroma jau prieš nemažai metų. Pripažinti, kad klydai nėra lengva, o kai ant tos klaidos stovi viso tavo gyvenimo samprata - tai yra be šansų, nes jos pakeisti tiesiog nėra kuom.

Taip pat kai kalba eina apie pasaulinius įvykius, yra kiek juokinga stebėti, kaip visiškai be jokio nepatogumo tie patys šaltiniai tampa patikimi ar ne, priklausomai nuo to, kokias žinias paskleidė :) Ir tai vyksta nuolat, akimirksniu. Parodai šaltinį, netinka, nes tik spauda, o ne oficialus. Duodi oficialų, tada sako išvis neskaitysiu. Labai įdomu stebėti šį procesą, kai netikras ego bet kokia kaina bando pritempti faktus savo sampratai. Tai yra didžiulė didžiulė demoralizacija, kuri įmanoma tik tada, kai žmonės visą gyvenimą buvo programuojami priešingai ir dabar susiduria su tikrove, kurią, matyt, kažkiek supranta, bet absoliučiai nenori priimti. Mano supratimu, tai jau visiškai pasąmoniniai veiksmai, absoliučiai nesąmoningai, nevalingi ir nekontroliuojami. Būsiu gal kiek kategoriškas, bet apie kokią dvasinę praktiką galima kalbėti? Tai tiesiog būtinosios patirties kaupimas, kuri galbūt ir prives prie praktikos.

Kas liečia pasaulinius įvykius, tai galimai pildosi ta pusė, kad viskas yra dar gerokai painiau. Žinau, kad nieko nežinau yra gera pozicija čia. Reikia domėtis, turėti tam tikras sampratas, bet nestatyti jų kaip pagrindo. Tai yra menas, ne bet kam tai pavyksta. Aš šitoje vietoje vėl matau karma jogos svarbą. Tai, kad gimėm Žemėj, Vakarų pasaulyje, kad daugelis valgėm mėsą, turim daug materialių troškimų tik parodo, kokioj evoliucinėj stadijoje esam, todėl reikia nuolankiai tai priimti. Žinių turim labai mažai, savybių turim labai mažai, todėl tik tyra tarnystė Dievui gali suteikti didesnę pažangą.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

28 Gru 2020, 22:13

Viskas gerai Viliau. Kiekvienas kažkuo sekam, turime autoritetus. Mano poziciją daugmaž žinai. Na, ji neatitinka tavosios. Bendros savo pozicijos aiškiau išreiksti nemoku, gal ir nelabai reikia to siekti. Ką dabar padarysi, taip jau nutinka :) Tavo žinių šaltinių apie šiuolaikinę situaciją, kurią remia ar pasisako tam tikri žinomi dvasiniai lyderiai, būtent iš vedinės linijos, kurią daugiausiai akcentuoji, sužinoti taip ir nepavyko. Viskas kaip suprantu surankiota iš daugelio vietų kurių neatkapstysi. Bet tiek to, paprasčiau priimk, kad tai takoskyra tarp skirtingų sampratų ir tolimesnė diskusija iš ties praranda prasmę.
Neverta dėl to apgailestauti kas suteikė didesnį aiškumą, kad ir koks jis bebūtų. Linkiu sėkmės Tiesos beieškant...
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

28 Gru 2020, 23:35

Tavo žinių šaltinių apie šiuolaikinę situaciją, kurią remia ar pasisako tam tikri žinomi dvasiniai lyderiai, būtent iš vedinės linijos, kurią daugiausiai akcentuoji, sužinoti taip ir nepavyko
Kas tiksliai vyksta pasaulyje iš Vedinės pusės, aš nežinau, vargiai aukšto rango dvasininkai apie tai kalbėtų :) ISCKON lyderiai, mano galva, nėra jokia išimtis, kas liečia reikiamo naratyvo stūmimą. 
Aš tiesiog būtent norėjau akcentuoti manipuliacinius mechanizmus, kuriais domiuosi ir kurie šiandien akivaizdžiai pasimato tiems, kas nori tai suprasti. Esu išsirankiojęs tikrai daug įdomios video medžiagos, kurią norėčiau spėti įdėmiai peržiūrėt ir susikonspektuoti ir tokiu būdu susidaryti dar geresnį vaizdą apie pasaulio elitą ir masių valdymą. 
Labai gaila yra stebėti, kaip žmonės lieka prie suskildusios geldos, kai gyvenimo lūkesčiai neišsipildo ar neatneša laimės. Ar tai būtų šeima, ar verslas, ar net ta pati dvasinė praktika. Pačiam senstant, kaupiant patirtį ir matant senstančius aplinkinius žmones tas labai matosi. Vieni depresuoti, kiti ligotai bėgantys nuo savęs, kiti palaikantys optimizmą per pareigų darymą, nes sveikata dar tą leidžią. 
Turiu ir aš tų norų, bet puikiai suprantu, kad tik ryšys su Dievu mane gelbės dabar, o ypač senatvėj. Stengiuosi išmesti iš gyvenimo viską, kas nereikalinga ir trukdo. Tai mano suvokimas. O kas liečia manipuliaciją - tai irgi pastaraisiais metais gerai supratau, kokiom atmatom mumis laiko elitas. Buvau kažkiek irgi įkliuvęs į iliuziją, kad šiandien nėra tokios atskirties kaip viduramžiais. Ji yra, gal net didesnė. Be to, jie kryptingai mumis kvailina, bruka melus, neteisingas vertybes, iliuzinę laimę. Religija visada buvo viena iš manipuliacinių priemonių, o New Age'as yra nauja forma šiandieniniems laikams, kadangi šiuolaikinių žmonių prigimtis, jų ego yra patenkinamas labiausiai per individualistinį tobulėjimą. Ar New Age'e yra tiesos? Taip. Bet duosiu pavyzdį su krikščionybe. Per tūkstantmečius ji nesugebėjo pakelti žmonių sąmonės, kadangi jos tikslas buvo manipuliuoti, o ne padėti žmonėms tobulėti. O juk tokios gražios tiesos deklaruojamos ir Biblijoj, ir kadieniuose pamaldų pamoksluose. Dar galvojama, kad žmonių prigimtis kalta... Arba pavyzdys su ekonomika -  tiek metų tobulininami įstatymai, bet skurdas tik didėja. Visur yra iliuzija. Didžioji iliuzija maha maja yra dar pastiprinama elito manipuliacija :)

Man asmeniškai to gana, aš stengiuosi blaiviai žiūrėti į savo padėtį į savo norus, trūkumus. Stengsiuos eiti, tobulėti, Dievas padės, jaučiu, kad Jis vienintelis, kuriuo galima pasitikėti šimtu procentu, kol neturiu dvasinio mokytojo. Tokiu būdu gal visai neliksiu prie suskilusios geldos, kai didžioji gyvenimo dalis jau bus bėgte prabėgusi :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

29 Gru 2020, 05:25

Ačiū, Viliau. Buvo nuoširdu. Daugeliu atvejų aš tau pritarčiau. Sudėliodamas akcentus, remdamasis savais šaltiniais. Kliūna man tiek krikščionybė, tiek pozityvi tėvystė, šiuolaikinė švietimo sistema, valdymo sistemos modeliai, homoseksualų santykiai ir abortai, paramos fondai gelbstint nuo skurdo... Yra vietų, kurių ir šiaip nepaminėjau ir specialiai nutylėjau dėl tam tikrų priežasčių. Yra vietų, kur nujaučiu nepritarčiau. Gali būti kad jei ir matytume problemą panašiai, vienas iš mūsų labiau generalizuotume ją ar siūlytume skirtingus variantus kaip tai išspresti. Iš to kiltų didelės aistros, kurios sekina ir nieko neduoda, nes tai liečia giluminius įsitikinimus o ne nuomones. Juos paleisti yra labai sunku. Turiu aš ką veikti ir atstovėti savo poziciją, apie tai ką turime šiandienai, artimesnėje aplinkoje :) Taip, visi mes matome pasaulį skirtingai. Šis forumas pakankamai uždaras. Mažai kas skaito. Masėms nesuteiks didelio poveikio. Gal geriau savas tiesas skelbti kitokia forma ir kitur. Be to ir skirtingos sampratos tarp aktyvesnių dalyvių pradėjo atsiskleisti. Visko nesuvedu tik į pastarąją užveltą diskusiją. Per kelis metus daugmaž išsigrynino keletos dalyvių pasaulėžiūros ir veiksmai. Turiu galvoje ne tai kaip mums asmeniškai atrodo kiekvienas iš šono, bet tai kaip jie patys (aš) suvokė ką veikia šioje šviesoje. Matomas tam tikras rezultatas. Aš einu prie išvados kad nenoriu kvaršinti galvos savomis tiesomis tokia forma. Tiesiog nelabai ką turiu daugiau svarbaus pasakyti.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

29 Gru 2020, 12:07

Pritariu, Oli, dabar laikas daugiau dirbti su savim, padėti savo aplinkoje. 

Visgi atslūgus viskam, atsiradus laikui man asmeniškai būtų įdomu paliesti įvairias temas, panagrinėti pamatinius atskaitos taškus tam tikrose temose, neprisirišant prie savo pozicijos, o tiesiog pasidalinti savo suvokimais. Nežinau, kiek tai įmanoma, turint galvoje, kad pamatiniai pagrindai yra kiek skirtingi. Bet neabejoju, kad viskas įvyks savaime :) 

Šiam kartui dėkui už diskusiją bei skirtą laiką. Manau, kad visgi buvo naudos, ir ne tik mums, nors forumas ir mažas. Su Dievu.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

05 Kov 2021, 18:20

Išverčiau tokį įdomų tekstą. Kokybė nekokia, nes iš prancūzų su translate verčiau į anglų, po to į lietuvių. Dalis teksto dingo, nespėjau parsisiųsti - panaikino nuorodą. Noriu pastebėti kad neapeliuoju į teksto šaltinio autentiškumą, kiek jisai tikras gali būti. Pvz. gali būti parašytas ir prieš metus ar pan. Kaip dar viena sąmokslo teorija Ne tame esmė. Pats naratyvas kelia nuostabą. Puikiai atskleidžiami veiksmingi metodai kaip nekaltai viskas gali klostytis. Ir tie reiškiniai šiuo metu matosi kaip niekad. Liberalizmas, vaikų teisės BARNEVARNE variantas , neribota elgesio laisvė ir t.t.
Veiksmas sukosi apie 1967 metus.
Susitikimas buvo organizuojamas vadovaujant 6 didžiausiems pasaulio bankų vadovams, energetikos konsorciumams (kuriems priklauso nafta) ir 5 didžiausiems maisto pramonės konsorciumams, kuriems priklauso didžiausi maisto pramonės ištekliai.
Tame susitikime buvo kalbama apie bendrą strategiją dėl visiškos pasaulio prekybos kontrolės, sukuriant savitą energinę galią pavadinimu "Vartai į XXI amžių" Taip pat galutinai perimant tarptautinę maisto pramonės kontrolę į savo rankas, įskaitant farmacijos konsorciumus, apimančius pasaulines „Vitaminų“ ir „Vakcinų“ rinkas. Įgyvendinimo planą sudarė trys pagrindinės kryptys: „ekonominis, politinis ir socialinis“ gyvenimas 70-ajame ir 80-ajame dešimtmetyje.
*
Mes matome, kad didžioji dalis žmonijos neturi istorinės atminties. Argumentuojame tuo, kad jie nenuilstamai kartoja tas pačias praeities klaidas, nesuprasdami, kad tokie patys veiksmai privertė jų tėvus patirti artimųjų netektis, kurias dabartinė žmonija vis dar išgyvens iki šio amžiaus pabaigos.
Pažiūrėkime pavyzdžiui, ką senoji išeinanti karta išgyveno šio amžiaus pradžioje dėka sunkaus mūsų pirmtakų darbo. Ypatingai sunkiai kentę savo nuolatinius nepriteklius ir skurdžią buitį jie taip pat naikino savo moralę, kas privedė prie dvasinių klajojimų ir išsibalansavimo. Vėliau sekė „ekonominė krizė“, o tuomet „Karas“. Šiandien jų vaikaičiai ir vaikai eina tiesiai į panašų rezultatą ir dar toliau (blogiau). Ir dėl to šį kartą, tai leis mums galutinai įtvirtinti savo „Naująją pasaulio tvarką“ Nė vienam iš jų nesugebant įžvelgti šio ruošiamo plano ir dėl to jaudintis. Link galutinio tikslo bus einama per jų pačių svarbiausių pojūčių ir poreikių patenkinimą. Bendra, nepaprastai svarbi „norma“, kuri jau pasiteisino dabartinio šimtmečio pradžioje, o vėlyvieji mūsų ložių aukštieji pareigūnai tai įtvirtino, yra „Išimtis“. Iš principo mes turime suvokti, kad išimtis tik parodo jog bendroji taisyklė yra priešinga mūsų naudai. Mūsų žodyne išimtis yra tai, kas turi būti primesta visiems.Turime užtikrinti, kad „išimtys“ būtų kuo įvairesnėse visuomenės sferose ir tai turi būti naujos, visiems taikomos „taisyklės“, kurios būtų visų būsimų socialinių ginčų, kuriuos turėtų stumti į priekį Tautų jaunimas, pagrindinis tikslas. Tokiu būdu Išimtis taps detonatorius, per kurį istorinė visuomenė žlugs pati iš savęs beprecedentiniu dusuliu ir sumišimu.„Vakarų visuomenės“ pamatai savo esme yra tiesiogiai kilę iš judėjų ir krikščionių palikimo. Būtent šį palikimą sukūrė tokios dabartinės socialinės struktūros kaip „Šeima“ Mūsų pirmtakai, kurie finansavo programą nuo XIX amžiaus pabaigos ir 20 amžiaus pradžios per revoliucinius rašytojus suprato šio gyvybiškai svarbaus branduolio -ŠEIMOS padalijimo svarbą. Vienas iš būdų buvo Rusijoje sukuriant naują to meto „komunistinę sistemą“. Ir būtent tai, - jie padarė: kruopščiai privertę to meto filosofus ir nekonformistinius rašytojus sukurti Dievo paaukojimą valstybės garbei, dėl ko naujai vystyta mąstymo srovė suteikė absoliučią pirmenybę naujai "individo šeima" sampratai. Kad užtikrintai pavyktų sukurti Pasaulio vyriausybę, kur visi asmenys be išimties įsilietų į Naująją tvarką, pirmiausia turi išnykti „Šeima“ , dėl ko paskatins ir protėvių religinės moralės, jos mokymo išnykimą. Ir antra, sulyginti visus asmenis, išnaikindami „socialines klases“, ypač „vidurinę klasę“. Tačiau turime elgtis taip, kad visi šie pokyčiai atsirastų iš žmonių valios; būk tai jie patys kuria tokios „demokratijos“ paveikslą. Naudodamiesi pavieniais atvejais, bet iki galo juos išplėsdami pasitelkiant mūsų integruotų studentų protestus, mūsų reikalui palankius žurnalistus ir papirktus politikus, pasieksime, kad būtų įsteigtos naujos organizacijos, turinčios „modernumo“ išvaizdą, pvz. Socialinės apsaugos paslaugos remiamos „ Teisių ir laisvių įstatymo “. Tokiu būdu atimant iš jaunosios kartos bet kokį pagrindą ir bet kokias moralines ribas. Žinias apie praeitį, taigi, galiausiai ir bet kokį tautinį pasididžiavimą, pagarba kitiems. Per demokratijos suteiktą kalbos galią protestų metu, pasiteliant mokslo žinias (taigi realybę) , mes prisidėsime prie to, kad jaunimui būtų plačiai išugdytas polinkis į visas nusikalstamumo formas.
Šioje naujoje erdvėje, kuri būtų fragmentuojama tėvų baimėmis- prievarta atsisakyti atsakomybės prieš savo vaikus, mes neturėsime kito pasirinkimo kaip tik formuoti naujo tipo moralinius principus pagal mūsų pagrindinius tikslus. Jaunimas, kuriame arogancija, kitų niekinimas ir pažeminimas būtų naujai svarstomi reiškiniai kaip „savęs patvirtinimo“ ir „laisvės“ išraiška. Tačiau iš savo patirties žinome, kad toks jaunimas jau pasmerktas savęs sunaikinimui, nes jis iš esmės yra „individualistas“, taigi iš to sektų ir - „anarchistas“. Šia prasme tai negali būti tvirtas pagrindas bet kurios visuomenės tęstinumui ir dar mažiau saugus garantas rūpinantis savo vyresniaisiais.
Taip pat būtina sukurti "Asmens teisių ir laisvių įstatymo projektą" ir vystyti „Piliečių apsaugos tarnybas“ masėms nuolat aiškinant, kad šios naujovės yra neatsiejama programos dalis ir tai yra „Naujųjų visuomenių“ „modernumas“. Tuo pačiu būdu ir tuo pačiu metu, bet jau kitu lygiu, siekti naujų įstatymų leidybos dėl „Asmeninių laisvių vykdymas“ veiksmų. Ne „Šeimos“ atveju, tačiau „Visuomenės“ lygmeniu šie įstatymai prieštaraus visuomenės teisėms. Kolektyviškumas bus tas veiksnys, vedantis tikslines visuomenes tiesiai į savęs sunaikinimą. Nes čia, inversija yra visiška: „Ne visuomenė (daugumos teisė), kuri turi būti apsaugota nuo individo, gali jai kelti grėsmę, bet (asmens teisė) turi būti apsaugota nuo galimų grėsmių, kylančių iš daugumos“.Tokio tikslo ir siekiame.Užbaigti šeimos, švietimo sistemos, taigi ir visuomenės, iširimą yra būtina norint skatinti „seksualinę laisvę“ visais Vakarų visuomenės lygmenimis. Individui, taigi ir masėms, turi būti leista iki manijos lygio patenkinti savo pagrindinius instinktus bet kokia įmanoma priemone.Mes žinome, kad šis žingsnis bus aukščiausias taškas, per kurį bet kuri aukštos moralės draugija baigsis žlugimu. Naudodamiesi mūsų finansuojamais mokslininkais ir laboratorijomis mums pavyko sukurti cheminį junginį, kuris sukels revoliuciją visose Vakarų visuomenėse ir amžinybei užmirš moralinius ir religinius judėjų ir krikščionių principus. Šis piliulių pavidalo procesas atvers kelią į seksualinę laisvę be pasekmių ir paskatins Tautų moteris norėti atsiskirti nuo to, kas tada bus suvokiama kaip praeities jungas vyrams pavergtų moterų ir tradicinės judėjų krikščionių šeimos pavergimas.
Kadaise buvusi „Šeimos centras ir šerdis“ šiuolaikinė moteris, dabar jau būdama savarankiška asmenybė, norės nutraukti savo tradicinį vaidmenį, atsiriboti nuo šeimos ir gyventi savo gyvenimą pagal savo siekius. Nieko natūralaus, mes tai žinome, bet ten, kur stipriai įsikišime, bus infiltracija į visus naujus „feministinius protesto judėjimus“, peržengiant jų logiką iki kraštutinių dedukcijos ribų. Ir šios ribos jau įrašytos į tradicinės šeimos ir judėjų-krikščionių draugijos iširimą. Šis „seksualinis išsivadavimas“ bus pagrindinė priemonė, per kurią mes galėsime iš „populiariosios sąžinės“ panaikinti bet kokią nuorodą į „gera ir bloga“. Šios religinės ir moralinės kliūties žlugimas leis mums pasiekti tariamą „Žmogaus išlaisvinimo iš jo praeities“ procesą, kuris iš tikrųjų bus vergavimo procesas, kuris bus naudingas mūsų „Globalistiniams planams“.Šios atviros durys skatins „seksualinę laisvę“,„Skyrybos“, „abortai“ pagal poreikį. Teisinis įvairių homoseksualumo formų pripažinimas padės mums nuodugniai modifikuoti ir istoriškai įteisinti tokių Draugijų veiklą. Tai bus pagrindinis turtas, skatinantis žmonių grupę visuotinai atsipalaiduoti jų gyvenimo būdams; skirstyti ir kurstyti asmenis vienas prieš kitą; griauti jaunimo ateitį, verčiant juos patirti žalingą ankstyvo seksualumo ir abortų patirtį; ir sugriauti ateities kartų moralę stumiant jas link alkoholizmo, link įvairių narkotikų (kurių kontrolę visame pasaulyje prižiūrės nuo tarptautinių kliūčių mūsų pareigūnai...Kad apie savižudybę iš nusivylimo būtų galvojama kaip apie kilnų tikslą...(trūksta keletos lapų, pabaigos)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

06 Kov 2021, 13:16

Dėkui, Oli, puikus tekstas.

Iš esmės - tai nėra kažkas naujo, "Siono protokoluose"  surašytos visos metodikos, kokiu būdu galima pavergti žmoniją, dar prieš daugiau nei šimtą metų.  Būtent šeimos institucijos sunaikinimas ir palaido seksualinio gyvenimo propagavimas yra vienas iš pagrindinių tikslų.

Ši pasaulinė situacija man galutinai parodė, kokioje gilioje iliuzijoje yra žmonės. Jau kuris laikas esu visiškai paleidęs tikėjimą, kad daugeliui dar įmanoma pakeisti savo sampratas šiame gyvenime, žmonės užsikabinę už jų kaip už savo gyvybę. Iš vienos pusės aš puikiai suprantu, kodėl jie yra paklaidinti, yra gaila jų, iš kitos pusės - tas "bukumas" yra toks nepatrauklus ir priešingas dieviškam pradui, kad karminės sankcijos už tai yra būtinos ir neišvengiamos. 

Aš ir toliau pasaulinius įvykius matau, kaip nuostabų dieviško plano skleidimąsi, viskas vyksta lėtai ir užtikrintai. Išoriniai įvykiai nėra visada tokie, kokie atrodo. Vertinti iš politinės pusės čia jau seniai nebeišeina, čia yra daug daug daugiau. 

Aš kažko tokio laukiau beveik 10 metų, dabar kuo toliau - tuo ramiau. Žinoma, neaišku, kada supurtys labai stiprūs įvykiai, bet vidinis ryšys su Dievu visada suteikia ramybę ir džiaugsmą, kurio niekur kitur negausi. Džiugu, kad šiuo metu man jau nebereikia daug murkdytis politikoj skirtingai nei tiems, kurie ką tik prabudo. Jaučiuos kaip susidėjęs kuprinę iš vakaro :) Kita vertus, visa tai yra vaikų žaidimai, toks jausmas bus daug reikalingesnis prieš mirtį :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

12 Geg 2021, 19:49

Aidas, prašo manes sugrįžti i foruma nes mažai kas berašo.

Klausimas visiems forumo dalyvems:
Kuo galėčiau pasitarnauti?

Parašiau i šita skilti nes nežinau i kokia dar kas būtu prie temos.

Tiesa sakant, aš jau rošiuosi i miška ar i kalnus nes situacija planetoje taip ir stume mane ten.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Situacija pasaulyje

13 Geg 2021, 16:32

Kiekvienas dalyvis įneša savo indėlį. Klausimais, atsakymais, asmenine patirtimi.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

14 Geg 2021, 14:01

Malonu, kad Aidas ir Kazimieras nepamiršta forumo, nori prisidėti prie jo gyvavimo:)

Aš siūlau elgtis natūraliai, jei yra vidinis noras pasidalinti tam tikra medžiaga, patirtimi, bet kokia informacija ar suvokimais, ir yra tam laiko, tai tą ir padaryti. Geriau kiekybė, natūralumas negu kiekybė.

Pats esu užsiėmęs įvairiausiom veiklom, tai suvokimais neturiu laiko dalintis, bet iš principo jie nėra nauji, tik vis geriau išjausti. Be to, Donatas Janickis juos dar geriau sugeba  perteikti gyvai per audio įrašus. Visgi buvo planų trumpai pasidalinti savo patirtimi, tai turbūt reikės taip ir padaryt.

Dar mintis atėjo, kad galbūt visai ir nieko variantas būtų galimybė komentuoti Donato įrašus. Žinau, kad to buvo atsisakyta dėl nesąmoningų komentarų, bet iš kitos pusės - kai klausytojai yra sudominti realiu metu, turi panašių suvokimų, patirčių, tokie komentarai gali būti vertingi.

Dar variantas yra burtis per realius veiksmus, tarkim dėl maisto pirkimo iš ūkininkų ir panašiai, tam forumas irgi pasitarnautų bei suburtų bendraminčius. Donatas turėjo kažkokių planų, aš pats tam irgi pritariu ir turiu noro, tik kol kas dar galbūt ne pirmam sąraše viskas. Matysim :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

14 Geg 2021, 20:30

"Dar variantas yra burtis per realius veiksmus, tarkim dėl maisto pirkimo iš ūkininkų ir panašiai, tam forumas irgi pasitarnautų bei suburtų bendraminčius. Donatas turėjo kažkokių planų, aš pats tam irgi pritariu ir turiu noro, tik kol kas dar galbūt ne pirmam sąraše viskas."

Taip, jis sakė kad paviešins domenu bazę tam kad pirkti sveikesni maistą ir nepalaikyti finansiškai pvz. supermarketų.

Burtis per realius veiksmus.

Aš aktyvei stebiu Žilvino Užkuraičio veiklą.
Regis, jau dabar svarbu išgyventi.
Kas gal nežino, tai feizboke yra jo profiles. Tik daug vertingos informacijos greitai yra ištrinama.
Bet ta info galima gauti iš pačio Užkuraičio ar iš jo bendraminčiu.

Leiskite jūsu visu paklausti:
Ka jūs sau galvojate, kaip griebetės gelbėtis? Negazdina vakcina? Žiūrėkit kad kariuomenė nebūtu panaudota dėl to masinio vakcinavimo.
Taip, dabar miršta nuo vakcinu bet žinesklaidai pavyksta slėpti tikra mirčiu skaičių.
Ateis laikas kada mirs daug ir jau patis žmonės tai matys jau be to televizoriaus.
Tokiu atveju, būtu paskelbta nepaprastuoji padėtis, o tai reiškia kad valdžia įvestu kariuomene tam kad visus suvakcinuoti. Nes aišku, jie sakytu kad dar neregėta korono atmaina atsirado, nuo jos ir miršta taigi ne vakcinos žudo.

Sakoma, yra mažinamas žmonių skaičius nes pastarieji daug gamtos resursų sunaudoja.
Gal kas gali atsakyti i toki klausima:
Kodėl nepanaudoja tikrus kovinius virusus kad išguldyti kelis milijardus žmonių?

Gal prieš nužudant, yra kas suinteresuotas atlikti mokslinius eksperimentus jau dabar masiškai tiesiog su žmonėmis.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

14 Geg 2021, 20:53

Leiskite jūsu visu paklausti:

Ka jūs sau galvojate, kaip griebetės gelbėtis? Negazdina vakcina? Žiūrėkit kad kariuomenė nebūtu panaudota dėl to masinio vakcinavimo.
Aš atlieku savo pareigas, palaikau sveikatą, turiu planą dėl finansų. Esu įsitikinęs, kad kova tarp labai galingų jėgų vyksta už užkulisių ir mes neprieisim iki tiesioginės grubios fizinės prievartos, bet situacija dar gali sunkėti.

Kiekvienas mes turim sampratas apie tai, kas dabar vyksta, neturint labai daug laiko gilintis yra labai rizikinga prieiti prie tam tikrų išvadų, nes triušio urvas yra be galo gilus. Tvarkydamas savo gyvenimą ir būdamas pasiruošęs visokiems scenarijams visada laimėsi.

Beje, šiandien jau galima drąsiai sakyti, kad Gintaraska buvo iš principo teisus, taip kad įvykiai iš vienos pusės vyksta labai lėtai, iš kitos pusės - viskas vyksta labai greitai, žmonės neišvengiamai pradeda matyti tiesą. Tai yra viena iš pagrindinių sąlygų - tik pabudę žmonės sukuria reikiamą kolektyvinę sąmonę, reikalingą žmonijos evoliucijai. Taigi visi tie blogai dalykai yra fundamentaliai reikalingi ir gėrio jėgos greičiausiai tyčia leidžia visam šitam mėšlui vykti. Kai prieš akis atsiverinėja Dievo planas, ar daug pačiam reikia daryti? Reikia tik natūraliai prisidėti prie šito galingo proceso, tvarkant savo gyvenimą ir toliau tobulėjant. Manau, kiekvienas praktikuojantis tikrai gali pajausti savo rolę šiame laikotarpyje.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

15 Geg 2021, 14:36

https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3 ... psPp-kDE5A

Šviežiausia informacija dėl žmogaus teisiu Iš Užkuraičio profilio.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

15 Geg 2021, 15:55

https://m.facebook.com/zilvinas.uzkurai ... __tn__=C-R

Norėjau įdėti dar ši tą prie temos bet nuoroda konkreti nedirba..
Tik veikia Žilvino Užkuraičio profiles.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių