• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

01 Lie 2021, 07:27

Dėl 5G tai taip. Pats perdavimo principas panašus. Skiriasi tik perdavimo dažnis, dėka kurio galima talpesnė duomenų moduliacija. Taip sakant spartesnis duomenų perdavimas. Niuansas kad aukštesni dažniai atsparesni informaciniai taršai bet tuo pačiu silpnesni sklaidos aprėpčiai. Kliūtimis tampa pastatai, kalvos miškai ir t.t. Viskas apsibrėžia vos ne matomumo ribose. Natūralu kad perdavimo galia turi būti didesnė ir perdavimo šaltinių turi būti daug. Ateity mąstoma, kad duomenų perdavimas bus nuleistas iki pačių vartotojų. T.y. esant galimybei savo telefonu būsiu kaip kartotuvas/retransliatorius. Problema dar lieka talpesnės baterijos ir keletas mažareikšmių niuansų. Realiai iš tų baterijų nebus jokios naudos, bus įdarbintos mums nežinant :) Tiesiog netolimoje ateity laukime reklaminio šūkio "Gera dalintis !" :)
Šiuolaikinės tehnologijos neperžengia bendrų principų. Viskas turi savo kainą. Duomenys yra energija. Jai perduoti reikalinga dar didesnė energija. Naudingumo koeficientas prakriškai pasiekęs ribas.
Naujos kartos technologijoms duodamas mandatas iš viršaus. Intensijų, įžvalgų pavidalu. Galimas principas išgauti, materializuoti tarsi dvasinę, Dievo energiją, kurios šaltinis kaip žinia nėra baigtinis. Atrodo visai reali galimybė. Jeigu mes esame gyvi dėka prana, tai kodėl negalima jos naudoti ir mūsų poreikiams. Bet problema yra monopolis, į kurios rankas ši technologija patektų. Taigi, žmonijos užduotis susitvarkyti su monopoliu. Viskas susiveda į tą patį elitą :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

01 Lie 2021, 22:56

Jo, tiesiog puiku.
Iš tavo telefono sklinda elektromagnetinės bangos kad tu galėtum mėgautis ir dar savo buitį tvarkyti.
O ateity, svetimi tau žmonės per tavo mobilu tvarkys savo reikaliukus tavo gi sveikatos sąskaita nes gauni nuo to g5 praktiškai pastovei tu elektromagnetiniu bangų.

"Gera dalintis!":)

Kas žino užtikrintai kaip ta g5 blogina žmogaus, gyvūnu, augalu bei kitu gyviu sveikatą?

Nuolankei jūsu klausiu nes patc nesusigaudau kas įdėta ir dedama i
soc.tinklus.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

02 Lie 2021, 07:07

Kazimierai, nuoširdžiai sakau, nežinau kiek kenksminga. Jei manai ar jauti kad tau 5G kenkia, kenkia tavo dvasinėms praktikoms, ramybei, turėtum jo vengti. Klausimas kaip? Aš nesu toks jautrus šiom energijom ir daug dėmesio į tai netelkiu. Ir nesakau kad elgiuosi gerai ir dėl to nepatiriu poveikio. Tiesiog nejaučiu dėl to streso. Yra žmonių kurie ekranizavo (išklojo sienas ir lubas aliuminio folija) visas gyvenamasias patalpas nuo elektromagnetinių spinduliuočių. Ir nepajuto teigiamo efekto, priešingai atsirado sveikatos problemų. Yra daug tyrimų atlikta šia tema, kiek jie objektyvūs kiekvienas susidaro savą nuomonę. Kur kalbėjau apie retransliavimą ateity, tai gal bus su 6G ar 7G, ne dabar. Nurimk, Kazimierai :)
Pirmiausia naujasis perdavimo būdas gal bus diegiamas į wifi maršrutizatorius ir kitus stacionarius naujos kartos išmaniuosius daiktus: TV, kompiuterius, vaizdo stebėjimo sistemas ir pan. Bet čia yra tik mano spėjimas, matau tik tendenciją kaip tai lengviau įgyvendinti. Mane labiau jaudina pati progreso idėja , o ne technologijos tiesioginis poveikis sveikatai. Bet čia jau kita tema.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

07 Lie 2021, 21:26

Elitas sugebėjo genetiškai modifikuoti smegenų veiklą per kankorežinę liauką ar pan. Žmones paversdami bukais materialistais. Individas tapo visiškai kurčias ir nekontempliatyvus Dievo atradimo link.
Yra teorijų, kad dabar panašiai daroma su skiepais, o dar pridėjus tai, kad greičiausiai prastas, nesveikas maistas taip pat kalcifikuoja kankorežinę liauką, gauname panašų rezultatą. Po to tokie žmonės prisikviečia atitinkamus vaikus ir visa civilizacija stipriai važiuoja žemyn :)
Iš tiesų, tik aukštesnės jėgos visada ir sutrukdo šiam procesui, nes kitą galimybę yra labai sunku įžvelgti. Iš tos pusės, galbūt ir gerai yra visa tai, kas dabar vyksta pasaulyje, tarsi duodama kiekvienam pasirinkti ir daroma natūrali atranka... Jei neįžvelgti aukštesnių Dievo planų, tai viskas  atrodo bauginančiai.

Kas žino užtikrintai kaip ta g5 blogina žmogaus, gyvūnu, augalu bei kitu gyviu sveikatą?

Nuolankei jūsu klausiu nes patc nesusigaudau kas įdėta ir dedama i
soc.tinklus.
Kaip ir minėjau, Kazimierai, kiek domėjausi, dabartinis 5G nesiskiria nuo 4G, bet vėliau problemos galimos dėl to, kad valdžia gali padidinti 5G elektromagnetinių bangų stiprumą iki veikiančio telefono lygio, žodžiu, kiaurą parą kalbėtume su telefonu, kas neabejotinai būtų labai kenksminga. Vargu, ar tai būtų daroma įprastu atveju. Kita problema - didelis papildomų antenų kiekis. Gyventi šalia tokios 5G antenos tikrai būtų labai kenksminga.

Kas liečia apskritai elektromagnetinę spinduliuotę (dabartinio lygio - elektros prietaisai, 4G, wireless ryšys ir pan.), tai, mano nuomone, faktai rodo, jog žala nėra drastiška fizinei sveikatai. Nesakau, kad nėra visai įtakos, bet įprastu atveju, gyvenant pakankamai sveikai, kardinalios įtakos nėra padaroma. Kitas dalykas, kiek tai subtiliai veikia psichiką. Visos bangos yra tam tikra vibracija, o elektromagnetinė spinduliuotė neigiamai veikia mūsų emocijas, ji generuoja žemo dažnio vibraciją. Dabar mokslas yra ganėtinai šališkas, bet nesunkiai galima rasti mokslinių bandymų su gyvūnais, kuriems veikiant maždaug wireless dažnio bangomis padidėjo baimė ir nerimas.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

10 Lie 2021, 19:06

Trumpai pasidalinsiu savo žiniomis apie neįtikėtinas manipuliacijas sporte. Kaip ir kokiu būdu tai padaroma - labai sudėtingas klausimas, kurio pilnai negalėčiau dabar atsakyti.

Kaip ir buvau rašęs, 1988 metais "The economist" žurnalas išleido numerį, kurio viršelyje buvo feniksas (atgimimo simbolis), apačioje paukščio degantys doleriai. Šalia - užrašas: ar esate pasiruošę vienai pasaulinei valiutai?

Mano informaciniame lauke (susijusiam su gematrija) buvo dar prieš mėnesį buvo rašoma, kad Fynikso "Suns" pateks į NBA finalą. Šiandien ši komanda jau NBA finale ir pirmauja prieš kitą komandą, pavadinimu "Bucks". Pavadinimas reiškia elniai, bet skamba kaip doleriai. Taigi taip išeina, kad NBA finale feniksas degina dolerius. Visa tai įvyko lygiai po 33 metų nuo žurnalo išleidimo, kas yra labai simboliška taip pat.

Mažų mažiausiai įspūdinga :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

11 Lie 2021, 18:35

Ar už komanda viena ar kita galima statyti tiek ir tiek pinigų tam kad išlošti daug pinigų?

Nežinau kaip dabar bet savo laiku buvo toks bumas pas kai kurius bhaktus, žaidimai valiutu biržoje.
Patc principas kad užsidirbti pinigų susiveda i mena žinoti kada nupirkti viena ar kita valiutą kada kainos žemos ir parduoti ta pačia nupirkta valiutą kada jau kaina tos nupirktos valiutos aukščiause.
Taigi taip tu užsidirbi.

Nežinau kaip dabar bet maždaug prieš vienolika metu toks vaišnavu uždarbis buvo.
Aš gyvenau pas viena krišnajita ir mačiau kaip jis taip uždarbiaudavo.
Ne Lietuvoje.
Labai nesigylinau bet mačiau kada jis studijavo grafikus su įvairiom spalvotom linijom ir kiekviena linija reiškia tam tikra valiutą. Jos pirkimo pardavimo kaina krenta arba auga laikui bėgant.
Kaip tas atsidaves man aiškino, reiškia reikia studijuoti valiutu kainu kritimo ir pakilimo istoriją tada ir žinosi kada nupirkti, o kada parduoti.

Gal ir neblogas uždarbis bet jis kertasi su iš vienu tu žinomu keturiu principu.
Nežaisti azartiniu lošimų.

Girdėjau kad kai kurie nukentėjo taip uždarbiaudami.

Kaip ten krišna sako bhagavat gitoje?
Iš visu gudrybiu aš azartinis lošimas. Taip?

Galop tu viska praloši.Gal kita gyvenima jei ne ši.

O kodėl? Studijoti ta valiutos istoriją nėra lengva, taigi bhakta deda pastangas kad užsidirbti.

Greičiausei esmė to vieno iš keturiu principo ta kad protas, praktikuojant bhakti joga, turi būti ramus.
O biržos žaidimose tu kaip ir statai savo pinigus kurios tik ir turi.
Taigi suprantama kad protas blaškosi.

Ne pinigai svarbu jei jau tu nori kad ir gyvenimas po gyvenimo, eiti gyventi pas dievuli.
Gal kiek nukripau nuo temos, atsiprašau.

Įdomus tas jusu mokslas susijas su laiku, Viliau.
Paskutinį kartą redagavo 1 Kazimieras. Iš viso redaguota 14 kartus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

12 Lie 2021, 18:43

Viską gražiai ir teisingai parašėt, Kazimierai.

Galima panaudoti tas žinias prekiaujant akcijų biržose, galima lažinantis ( kas tikrai prieštarauja bhaktų principams), o galima tiesiog plėsti savo sąmonę ir numatyti, kur link juda pasaulis ir tam ruoštis. 

Ar už komanda viena ar kita galima statyti tiek ir tiek pinigų tam kad išlošti daug pinigų?
Galima statyti, bet aš parašiau tam, kad atkreipčiau dėmesį, jog elitas nuolat siunčia įspėjamus ženklus mums apie numatomus įvykius, panašiai kaip Dievas :) Neišvengiamai netolimoje ateityje laukia dar labai daug didelių permainų, tai suprantantys gali pradėti ruoštis, tiek materialiai, tiek dvasiškai.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

16 Lie 2021, 17:12

Vilius rašė:

"Galima statyti, bet aš parašiau tam, kad atkreipčiau dėmesį, jog elitas nuolat siunčia įspėjamus ženklus mums apie numatomus įvykius, panašiai kaip Dievas :-) "

Tai kas tas elitas?
Mūsu draugai?
Jie siunčia įspėjamus ženklus mūms patys to nežinodami?

Atsiprašau forumo administracijos ir forumo dalyvių ir kitu skaitovų kad cituoju savaip.

Aš nukopijuoju citatas ir įdedu i savo posta.

Ateity taip nesielgsiu.

Man pritruko laiko cituoti pagal taisykles..
Paskutinį kartą redagavo 4 Kazimieras. Iš viso redaguota 17 kartus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

16 Lie 2021, 20:26

Vilius rašė:

"Galima statyti, bet aš parašiau tam, kad atkreipčiau dėmesį, jog elitas nuolat siunčia įspėjamus ženklus mums apie numatomus įvykius, panašiai kaip Dievas Paveikslėlis"

Tai kas tas elitas?
Mūsu draugai?
Jie siunčia įspėjamus ženklus mūms patys to nežinodami?

Atsiprašau forumo administracijos ir forumo dalyvių ir kitu skaitovų kad cituoju savaip.

Aš nukopijuoju citatas ir įdedu i savo posta.

Ateity tai nesielgsiu.

Man pritruko laiko cituoti pagal taisykles..
Jei Krišna žino, kada mes sugrįšime į dvasinį pasaulį, tai įrodo, kad gyvename simuliacijoje. Elitas atlieka gana svarbią funkciją šitame "žaidime", "atsijodamas" visuomonę. Toks mano matymas, nebūtinai šimtu procentu teisingas. :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

24 Lie 2021, 21:16

Aidas, prašo manes sugrįžti i foruma nes mažai kas berašo.

Klausimas visiems forumo dalyvems:
Kuo galėčiau pasitarnauti?

Nemanau kad šitame forume ar kokiame kitame pasitarnauju.

Patc matau kad rašynėju, kaip man pačiam atrodo, neaišku ką..

Matau kad mano amatas fiziškai dirbti.
Ta ir ketinu daryti surades tinkama bendruomenę kur galėčiau gyventi dėl kitu dživu, kitaip pasakius, pagal dievo instrukcijas.

Jei tokios bendruomenės nesuraščiau, tai gyvensiu su savo paramatma.

Atsiprašau, Aido, administracijos ir viso forumo.

Linkiu visiems pasiekti kiekvienam savo, tai kas ne materialu ir yra amžina.
Paskutinį kartą redagavo 1 Kazimieras. Iš viso redaguota 30 kartus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

24 Lie 2021, 21:53

Nemanau kad šitame forume ar kokiame kitame pasitarnauju.

Patc matau kad rašynėju, kaip man pačiam atrodo, neaišku ką..

Matau kad mano amatas fižiškai dirbti.
Ta ir ketinu daryti surades tinkama bendruomenę kur galėčiau gyventi dėl kitu dživu, kitaip pasakius, pagal dievo instrukcijas.
Kazimierai, žinoma, kad pasitarnaujate. Bet, aišku, svarbiausia yra pirminės pareigos, savo gyvenimo tvarkymas ir pirminių pareigų atlikimas. Neturi būti papildomo spaudimo parašyti, bet jeigu turėsite kuom pasidalinti, tikrai skatinu tą padaryti :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

25 Lie 2021, 13:30

Neturi būti papildomo spaudimo parašyti, bet jeigu turėsite kuom pasidalinti, tikrai skatinu tą padaryti :)
Gal kada, kada labiau subresiu :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių