Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Saudo Arabijoje robotas gavo pilietybę. (fake news)

08 Lap 2017, 21:40

Per žinias parodę tą robotą, kad gavo Saudo Arabijos pilietybę. Mano manymu tai yra "fake news". Pasižiūrėjau youtube visi filmukai atrodo sufabrikuoti, kai kalba robotas, rodo tik jį. Įdomu tai, kad pvz šitam filmuke tarp gale rodomų pavardžių yra lietuviškų. Spėju filmas kurtas Londone. 
 
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Saudo Arabijoje robotas gavo pilietybę. (fake news)

08 Lap 2017, 22:29

Greičiausiai fake. Sunku pasakyt, kokios priežastys robotų eskalavimo, matyt, tiesiog yra pratinama visuomenė.

David Icke yra kalbėjęs, kad didžiulės sumos yra skiriamos robotų - humanoidų tobulinimui, tai man kyla klausimas - kas po viso to slypi. Kaip IT kompanijos gali būti suinteresuotos investuoti tiek milijardų į tai, ko grąža yra abejotina. Galbūt vėlgi dėl karo pramonės pirmiausia...

Bet esmė, kad prie ko čia IT kompanijos ir karo pramonė? Tai tik dar kartą parodo, kad yra jėgos, esančių už visų kompanijų. Realiai - tai akivaizdu.

Žinoma, ne vien karo pramonė čia svarbu. Taip pat žmonių valdymas, vis menkinant jų darbų jėgą ir priverčiant juos dar labiau būti priklausomiems nuo valdžios. Jau nekalbant apie tai, kad draugas humanoidas plius virtuali realybė žmones totaliai paskandins majos majoj - iliuzijos iliuzijoj.

Jeigu kažkas galvoja, kad humanoidai kuriami dėl didesnio darbo našumo - tai iš esmės klysta. Taip, jie gali būti našesni nei žmonės, korporacijos nuo to turtingesnės nepasidarys. Kas iš to, turėk nors ir milijoną nuosavų humanoidų - ir ką su jais veiksi? Pastatysi milijoną namų, kurių nebus kam parduoti?

Žinoma, galbūt vis tik bus leidžiama humanoidams dirbti žmogaus darbus, o žmogus bus priklausomas visiškai nuo valdžios, o savo nesibaigiantį laisvą laiką leis virtualioj realybėj, tenkindamas savo užgaidas, taip neturėdamas jokių galimybių susimąstyt apie dvasingumą.

Gal ir pesimistiškai, beet realiai kuriančiųjų tikslai tik tokie, mano manymu, o kaip bus - ateis parodys :)
 
Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Re: Saudo Arabijoje robotas gavo pilietybę. (fake news)

09 Lap 2017, 09:16

Man irgi kilo klausimas kodėl per masines informacijos priemones pateikiama tokia melaginga informacija, kuri realiai jokios naudos neduoda. Koks gi motyvas už to? Mano manymu, tokios naujienos daugiau orientuotos į žmonių sąmonę. Vienoje knygoje skaičiau, kad kuo negatyvesnė/šokiruojanti antraštė, tuo ji daugiau dėmesio sulaukia. (Va pagavo ir mano dėmesį). Net ir šiuo atveju, kai skaičiau komentarus žmonių, dauguma pasipiktinę, šią naujieną pasitinka su pasipriešinimu, kurio kaip tik reikia tiems asmenims kurie siekia manipuliuoti žmonių sąmone, kad pasiektų savo tikslus. Paprastais žodžiais tariant, kažkas maitinasi negatyvia žmonių energija. Kaip tai vyksta detaliai nemoku paaiškinti, bet turiu tokią nuojautą. Be to, čia lyg ir Vilius pasidalinęs nuoroda, apie dialogą su elitinės giminės nariu, kurio mintis irgi panaši.

"Kai masės priverstos patikėti kažkuo neigiamu, jos gali sukurti tai, ko visiškai nenori. Taip, pavyzdžiui, dirba jūsų vadinama NWO (angl.- New World Order - naujoji pasaulio tvarka; vert. past.). Jūs tikite, kad ji įgyja formą, taigi ji įgis formą, o teoretikai yra pagrindiniai žaidėjai, padedantys jai įgyti formą, bombarduodami jus „faktais“ apie tai, kad ji įgyja formą.

Tvirtindami, kad jūs prarandate galią kiekvieną dieną, jie vis labiau jus kontroliuoja... Kai iš tiesų jūs esate padėties šeimininkais."

Iš tiesų, gali atsitikti taip, kad elitas valdys robotus, o robotai valdys žmones, kurie vieni bus vergai, o kiti išlepinti tinginai. Tačiau galvoju, kad viena žmonių grupė pabėgs iš "civilizacijos" ir gyvens kažkur kalnuose, miškuose. Bet toks scenarijus, tikrai nelengvai įvyks, kadangi tos pačios korporacijos manau pradės byrėti iš vidaus. Va, Samsung vadovas paskelbė apie vidinę krizę, nors pelnai rekordiniai. Prognozuoju, kad tas pats Apple įklimps labai giliai su nauju telefonu už 1200 eur. Automobilių industriją irgi krečia skandalai. Šiaip vyksta tikrai įdomus pokyčiai. Žmonės mažiau perka visokokių Coca Cola, daugiau vandenį, tas pats gigantas Nestle pranešė apie mažėjančius pardavimus.
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Saudo Arabijoje robotas gavo pilietybę. (fake news)

09 Lap 2017, 16:03

Bet kokiu atveju ateities pasaulis mums i galvas atnes daug chaoso. Nes mes pasensim ir nebusim atviri naujovems. Kas puikiai matosi is musu tevu ar seneliu. Didziausia problema neribojant masiu laisves, mano galva, bus populiacija, ko pasekoje ligos, karai ir pan. Nepopuliariu sprendimu tures buti imtasi. O robotai jau dabar sekmingai darbuojasi. Nematau skirtumo tarp roboto ar humanoido su dirbtiniu intelektu. Tai tik progreso etapai. Nesakau kad visi sie reikalai man patinka. Tik nenoriu sutikti kad kazkokios tamsios jegos po truputi uzkariauja zmonijos samojinguma. Galvoju priesingai. Joms vis sunkiau tai padaryti, todel ir tapo dar labiau matomos O daznai bananas yra tik bananas ir nieko daugiau. Humanoidas gaves pilietybe gali buti piarinimasis su numanoma finansine nauda. Gal ir ne...
Insaideris dar gerai pastebejo. Kad pradzioje kuriamas kazkoks naratyvas. Po to pateikiama nors ir absurdiska diskusija i viesa erdve, informacines priemones. Is nieko padaroma problema, sukuriamas triuksmas. Taip tikrinama visuomenes branda/nebranda. Paaiskėjus kad iskilusi "problema" nėra tokia didziulė arba priesingai -jos sprendimas nukeliamas ateiciai. Tik jokiu budu ji nera numarinama, triuksmo lygis islieka pakiles ir taip visuomene pasidaro nejautri, t.y. tolerantiska arba kaip tik igazuota Tuomet vėl griztama prie sprendimo.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Saudo Arabijoje robotas gavo pilietybę. (fake news)

09 Lap 2017, 18:43

Paprastais žodžiais tariant, kažkas maitinasi negatyvia žmonių energija.
Neabejotinai, mes tik dar nežinom visų niuansų, bet net ir nedidelis negatyvumas labai stipriai smukdo sąmonę.  Esam labai pripratę prie to - pasąmonėj nuolat gyvena dalis baimės. Daugelis net nežino kito jausmo, ir tik grįžę po atostogų bent dalinai pajaučia, ką reiškia švaresnė sąmonė.
Prognozuoju, kad tas pats Apple įklimps labai giliai su nauju telefonu už 1200 eur. Automobilių industriją irgi krečia skandalai. Šiaip vyksta tikrai įdomus pokyčiai. Žmonės mažiau perka visokokių Coca Cola, daugiau vandenį, tas pats gigantas Nestle pranešė apie mažėjančius pardavimus.
Pokyčiai vyksta, nedaug sumenkęs pelnas iš pirmo žvilgsnio lyg ir nieko drastiško, bet , iš tiesų, tai iškart pradeda atbaidyti investuotojus, akcijos krenta, užsisuka neigiamas ratas, todėl šitą problemą korporacijoms reikia spręsti. Kaip jos tai padarys - tikrai įdomu. :) Greičiausiai vis tiek bus priverstos bent dalinai patenkinti tos alternatyvios paklausos poreikius.

Tik nenoriu sutikti kad kazkokios tamsios jegos po truputi uzkariauja zmonijos samojinguma. Galvoju priesingai. Joms vis sunkiau tai padaryti, todel ir tapo dar labiau matomos
Iš dalies taip - sunkiau. Visatoj yra balansas, pavyzdžiu, kai išplito internetas ir žiniasklaida pradėjo stipriau užsiminėti propaganda, tas pats internetas tapo pagrindiniu varikliu kovai prieš tai. Tamsios jėgos tikrai nepaleis tų žmonių, kurie lengvai pasiduos valdymui, o kaip seksis susiburt tiems, kurie tam nepasiduos - bus matyt.

Duosiu pavyzduką dėl ateities. Man yra sunku suvokti, kokios bus pasekmės, kai humanoidai ir virtuali realybė bus prieinama seksualiniams poreikiams tenkinti.Kas dėsis su žmonių savybėms, kai jiems nereikės dirbti (jeigu taip būtų), kai spaudoje šmėžuos (kaip ir dabar) 90 procentų propagandos ir negatyvumo kurstymas, kai bus virtualūs pinigai, kuriuos išjungs kai neįtiksi sistemai.

Tai nėra tolima ateitis, tai tėra evoliucija to, kas dabar vyksta. Tereikia suvokti, kad tikrai ne pirma civilizacija save sunaikino ir nežiūrėti į visa tai per daug rimtai. Man labai sunku įsivaizduoti, kokiu būdu kažkas galėtų pasikeisti, nors, kaip insaideris minėjo, artimiausiu metu viena grupė žmonių tikrai turėtų stipriai atsisijoti. Nuo jos, tai yra nuo mūsų, galų gale viskas ir priklausys :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Saudo Arabijoje robotas gavo pilietybę. (fake news)

09 Lap 2017, 19:09

As visai tikiu kad si civilizacija isnyks ir greitu laiku. Tik reikia nepamirsti kad tuo tikejo visais amziais. Visuomet zmonija jaute priejusi tam tikra riba. Dabar vienas garsiausiu mokslininku S. Hawkingas ragina ieskotis kosmose kitu namu, nes laiko liko nedaug. Man tai yra nesuprantama. Nejaugi lengviau apsigyventi kitoj planetoj, nei issaugoti ar prisitaikyti prie besikeicianciu oro salygu esamoje planetoje. Jei turima galvoje kad laiko liko nedaug. Man tai apsurdiskiausias mokslo siekis susidariusiai situacijai isspresti.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Saudo Arabijoje robotas gavo pilietybę. (fake news)

09 Lap 2017, 20:04

Oli, aš ne itin tikėčiau  S.Hawking, tokie žmonės beveik neturi teisės kalbėti savo nuomonės. Tiksliau turi, bet tam yra per didelė kaina. Lietuvoje šiomis dienomis turėjome skandalą su viena rašytoja, o JAV mažiau nei prieš metus buvo įvykęs tikrai išskirtinis įvykis su Kanye West, tai iš žmogaus padarė pusiau daržovę...
Man tai apsurdiskiausias mokslo siekis susidariusiai situacijai isspresti.
Mokslas dirba tam, kas moka pinigus. Man patinka šie momentai: dėl CO2 ir valstybių skolų. Pirmu atveju kišami milijardai į CO2 mažinimą, kai vienas ugnikalnis išmeta turbūt daugiau (reikėtų tikslinti). Antru atveju, niekas nesusimąsto, tai kam tos visos valstybės skolingos :)) Susimąsto, bet lieka neįvardinta.

Rekomenduoju kanalą https://www.youtube.com/channel/UCsIlJ9eYylZQcyfMOPNUz9w
 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių