Vartotojo avataras
devi da
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 06 Bir 2017, 18:21

kaip čia viskas?

22 Rgp 2017, 11:24

Perskaičiau straipsnį kad jau visai tuoj naujagimiams gimusiems bus čipai sužymėti.čia tik vinas iš pavyzdziu jeigu domitės skaitote informacija lauke daug visko.  Ar aš kažko nežinau toks jausmas kad visi sako blogai- bet visi tyli. Tikėjime aš taip supratau kad viskas evoliciuonuoja yra kaip turi būti. Aš nemanau. Manau mes turime eiti ir sakyti mes taip nenorime kad būtų. Suprantu: o  aš ka darau koks mano asmeninis žingsnis ir aš keliu tik  klausimą. Bet tokiem reikalam lyderio reikia kuris argumentuotų žinias turėtų . ir eičiau . Gyvenam šioje materalioj erdvėj mes esame tai mes ir sakom manome taip arbe nesutinkame pagrysdami kodėl. Man tikėjimo trūksta? o jeigu demonai valdo tikinčiuosius ? čia šeip ....čia neišmanymas tokio laipsnio manyje žemo? kas vyksta? hare krišna :)
laimės Jums
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: kaip čia viskas?

22 Rgp 2017, 18:54

Devi da, parodykit tą straipsnį, jei galite :)

Lyderio reikia, bet su pavieniais lyderiais yra lengviau susidorot nei su mase žmonių. Žmonių sąmoningumas kyla ir mūsų pareiga tą sąmoningumą skleisti savo aplinkoje. Kai susidarys kritinė masė, tai natūraliai bus daugiau realių veiksmų. Asmeniškai nesigilinau, bet mačiau buvo straipsnis, kad daug tėvų pradėjo stipriai kovot dėl galimybės ugdyti vaiką namie.
 
Vartotojo avataras
devi da
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 06 Bir 2017, 18:21

Re: kaip čia viskas?

23 Rgp 2017, 11:34

Būtinai įkelsiu nuorodą surasti reikia. Bet visi žurnalai iliustruotas mokslas rašo apie tai....daug nuomonių kiti sako daug netiesos. Šaltinio patikimumo reikia ieškoti...kuris konkretų faktą aprašo... bet visumoje jaučiama pojūtis sako daug ką ....aš ir daug visko dar pagalvoju negatyvaus padarau bet jau tas padarymas jis toks nesuvokdamas padarai jau man lygmuo....pačiai. Čia 12 metų mokyklos ....dar tik gaudytis pradedu kur kas ir tai dar ...esu 0 klasėj ...bet suvoki taip turi būti ...tas pajausti atrodo jauti galėtum dauggg daugiauuu energijos potencialo daug ...ir realizuoti norisi ..bet tai praktika pajaust ar čia protas sako aš nejaučiu kas čia tai duoda suprast atrodo siela šaukia ....bet nebūtinai....( čia kaip skaitosi aš nieko iš vis nesuprantu...kad nesuvokiu????) hare krisna  laimės
laimės Jums
 
Tadas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 18:15

Re: kaip čia viskas?

21 Rgs 2017, 21:40

Būtinai įkelsiu nuorodą surasti reikia. Bet visi žurnalai iliustruotas mokslas rašo apie tai....daug nuomonių kiti sako daug netiesos. Šaltinio patikimumo reikia ieškoti...kuris konkretų faktą aprašo... bet visumoje jaučiama pojūtis sako daug ką ....aš ir daug visko dar pagalvoju negatyvaus padarau bet jau tas padarymas jis toks nesuvokdamas padarai jau man lygmuo....pačiai. Čia 12 metų mokyklos ....dar tik gaudytis pradedu kur kas ir tai dar ...esu 0 klasėj ...bet suvoki taip turi būti ...tas pajausti atrodo jauti galėtum dauggg daugiauuu energijos potencialo daug ...ir realizuoti norisi ..bet tai praktika pajaust ar čia protas sako aš nejaučiu kas čia tai duoda suprast atrodo siela šaukia ....bet nebūtinai....( čia kaip skaitosi aš nieko iš vis nesuprantu...kad nesuvokiu????) hare krisna  laimės
Hare krisna , laimės ir tau ir taipogi ramybės nes tai pirmas žingsnis į laimę ;)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių