Puslapis 11

Google gavo 2,7 mlrd. USD baudą

Parašytas: 25 Lie 2017, 09:06
Vilius
Rekordinė, beprecedentinė bauda pasaulyje. Įdomu, ar tikrai Google ir sumokės, ar sugebės išsisukt.

Yra labai drąsių ir sąžiningų žmonių, įsivaizduoju, kad spaudimo, grasinimo ar bent jau didžiulių kyšių ši moteris tikrai gavo.

O kas liečia pačią baudą, aš buvau apšalęs, kai įvedęs į paiešką, net ne pirmoje vietoje, o atskirai viršuje virš visos paieškos puikuodavosi pačios Google puslapis.  Realiai bauda yra tikrai ne per didelė, o atsakomybę už tai turėtų prisiimti Google aukščiausio lygio vadovai ir akcininkai, o ne visi arba niekas pasislėpę kompanijos vardu. :)

Re: Google gavo 2,7 mlrd. USD baudą

Parašytas: 25 Lie 2017, 17:07
insaideris
Džiugu, kad atsiranda žmonių tokiuose postuose, kurie pakovoja už sąžiningumą.

Re: Google gavo 2,7 mlrd. USD baudą

Parašytas: 25 Lie 2017, 23:25
Vydas
Vistiek tai rafinuotas būdas susimokėti "duoklę" dirbti Europoje. Mes nežinome, kokios povandeninės srovės atvedė prie tokio sprendimo. Gal tai artimai siejasi su asmens duomenų apsauga, kurios nenorėta perduoti europiečiams. Kažkas kažko prašė, kažkas dėl kažko nesutiko. Kas pasakys? Bet ši satisfakcija yra naudinga abiejoms pusėms - tiek komisarams, parodyti, kad dirbama, prižiūrima IT rinka, saugoma Europos rinka. Tiek ir Googlei naudinga, nes gi dabar visi žinos iš šios rekordinės sumos, kad Europoje jau galima ieškoti prekių palyginimų, nes Googlė teikia tokią paslaugą. Be kita ko - po tokios baudos ir sąžiningai :) Nemanau, kad kas grasino. Tai-korporacijos pinigai. Tikriausiai ne tiek išleidžiama ant spurgų per mėnesį :) 

Re: Google gavo 2,7 mlrd. USD baudą

Parašytas: 26 Lie 2017, 07:48
Vilius
Vydai, dėkui! :) Labai realiai ir objektyviai viską parašei. Jau buvau šiek tiek pakibęs ir užmigęs ant šito kabliuko...

Kalbant apie pačią sumą, tai ji , išties, nieko nereiškia. Teoriškai pusmečio pelnas - praktiškai galbūt kelių mėnesių. Be to, didžiausiose kompanijose, kurios visos tarpusavyje susijusios, pinigų kiekiai tokie, kad neįmanoma investuoti visų. Nemaža dalis skiriama vystyti slaptas ir mažiau slaptas technologijas, plėtrai, bet nemaža dalis tiesiog yra sukaupta  kaip skaičiukai ir tiek... Ar ką keičia, kad truputį pamažės tas skaičiukas?:) Absoliučiai nieko.