Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Amerikietiška svajonė

19 Sau 2017, 22:59

Šis filmukas puikiai nušviečia ekonominės realybės esmę. Pabrėžiu - esmę, nes suvokt visus niuansus paprastam mirtingajam nėra įmanoma. Tai žino tik tie, kurie sistemą valdo.

Infliacija, krizės, NT burbulai ir viskas yra kontroliuojama. Absoliučiai niekas nevyksta savaime. Pamirškite žiniasklaidoj kalbinamus ekspertus, viskas yra melas. Su retom išimtim.

Mokam palūkanas už spausdintus pinigus, perkam bankų 2-3x užkeltą NT, mokam 60-70% mokesčių ir jei pavyksta sutaupyt atliekamą pinigėlį būtinai paremsim korporacijas nupirkdami naują telefoną ar vienkartinį drabužėlį.

Beje, beveik niekas nežino, kad mokam savo darbu už spausdintų pinigų skolinimą, kad NT kainos būtent bankų užkeltos, kad mokam 70%  mokesčių. O naujas telefonas,, tai kas čia tokio, tai daugiau būtinybė. :)

Ir tai yra gilu. Kaip kad Dievo mums reikia akimirkai, taip tas supratimas daugumai trunka akimirką. Po to grįžtam į pradinę padėtį - tarnauti sistemai. :)
 
withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Re: Amerikietiška svajonė

20 Sau 2017, 16:58

Tęsiant filmuko mintį apie Kenedį, reikėtų paminėti, kad jo brolis buvo taip pat nušautas. Tik tąkart jau niekas nelaukė, kol jis būtų išrinktas prezidentu - nušovė po jo rinkiminės kalbos į prezidento postą praėjus penkmečiui po jo vyresnio brolio minties. 

O pats Kenedis trukdė ne vien dėl pinigų spausdinimo: jis taip pat buvo pasirašęs nutarimą dėl JAV kariuomenės išvedimo iš Vietnamo. O karas, kaip žinia, irgi yra geras verslas. Gerai nežinau, bet nenustebčiau, jeigu galutiniai naudos gavėjai iš jo taip pat yra bankininkų šeimos. 

Kam įdomu, siūlau pasižiūrėti jo kalbą. Prieš beveik 60 metų kalbėjo iš esmės apie tai, ką pasaulyje aiškiai matome dabar.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių