Vartotojo avataras
Vilius

Re: Situacija pasaulyje

09 Bir 2021, 19:40

Beja, viena profesorė iš rusijos sako kad lengvutis magnetukas prisitraukia prie paskėpitos vietos. Galima ta magnetuką pakabinti ant siulo ir jis prisitraukia tiksliai prie tos vietos kur audinis adatos pradurtas.
Aš išvadų nedarau. Čia taip, papildoma informacija.
Taip, esu matęs video - JAV buvo daromas eksperimentas su skiepytais praeiviais ir ten apie 20 procentų žmonių magnetas laikydavosi :) Šiaip sunku pasakyti, galbūt tai tiesiog dėl rankos drėgnumo ar kitų priežasčių, bet žmonės truputį išsigąsdavo, neatrodė viskas suvaidinta. 

Kodėl neatsiranda begalės žmonių kurie taip ir eksperimentuotu?

Gal todėl kad tas dalykas neseniai pastebėtas. Taigi ko gero dar gali būti tokiu smalsiu.
Man irgi tas klausimas įdomus. Bet tai tik dar vienas argumentas, kad visa tai tik paskalos ir tos paskalos yra naudingos tiems, kas jas daro. Jei padarytum rimtą tyrimą - daug teorijų atkristų.

Vistiek man neaišku, ko yra siekema, pavyzdžiui, kad žmonės nesiskėpitu, nesitestuotu, nenešiotu kaukių?

Koks tokios veiklos galutinis tikslas?
Aš nesakau, kad Užkuraitis užsiima tokia veikla, bet yra daug žmonių, kurie kalba daug tiesos, tarsi dirba prieš sistemą, bet įmaišo nemažai melo tam, kad viskas galų gale pakryptų sistemai naudinga linkme. :) Kiekvienas gali turėti savo specialias užduotis, kurių tiksliai nežinosi. Demonai žino, kad visuomenėje yra dalis žmonių, kurie supranta, kurių eilinis melas neveikia, tai natūralu, kad jie stengiasi, jog tie žmonės būtų paklaidinti, suskaldyti ir neutralizuoti.

Vartotojo avataras
Kazimieras

13 Bir 2021, 21:44

Man irgi tas klausimas įdomus. Bet tai tik dar vienas argumentas, kad visa tai tik paskalos ir tos paskalos yra naudingos tiems, kas jas daro. Jei padarytum rimtą tyrimą - daug teorijų atkristų.

Bet tai juk paprasta.
Yra tas bliutufas, atsisiunti ta programėlę ir atsiranda telefono ekrane tie kodai.
Daugiau rodo senesnio modelio telefonai.

Aš nebandžiau ir nebandysiu kur daug žmonių, pvz., supermarkėte.
Reikia kad žmogus būtu nuogas ir bent puse kilometro spinduliu nebūtu žmonių ir čipuotu šunų ir katinų bei kitu naminių gyvulėlių jei jie čipuojami.
Tarp kitko, kaip čipuojami šunis ir katinai?

Ir taip, tokio skiepito (vyro) savanorio aš neturiu.

Vilius, kaip suprantu, neeksperimentuos nes tai tik paskalos.

Oli, kaip?

Aidai, kaip?

Forumo dalyviai, eksperimentuosite?

Skaitantis be registracijos ši forumą, kaip?

Man labai neaišku kad toks kaip Užkuraitis galėtu užsiiminėti šia veiklą juo labiau jei jis ir patc žinotu kad tai netiesa, tai yra, nėra tu čipų.
Juk tai nėra sunku patikrinti.

0lis

13 Bir 2021, 23:15

Kas liečia visą šitą užsuktą reikalą su virusu aš nelinkęs komentuoti ir išsakyti savo nuomonę. Nelabai tai ką ir pakeistų. Info pilna ir belekokios. Belieka pasirinkti kuo tikėti, kuo ne. Siūlyčiau, Kazimierai vadovautis intuicija. Jei ji apgaus, žinosi kad reikėtų būt atsargesniam su tuo jausmu. Dar nepakankamai išvystyta. Jei intuicija nepaves, vėl padarysi atitinkamas išvadas.
Visiškai neseku Užkuraičio, kaip ir daugelio kitų bhaktų, tai ir vertinti nieko negaliu. Dėl pačių čipų technologijos gyvūnuose ir žmonėse. Manau kad naudojama RFID-NFC technologija, pan kaip banko kortelės Pilnavertis Bluetooth man sunkiai įsivaizduojamas, kas jį užmaitins? Tai aš jokių eksperimentų neatliksiu dėl to, kad mano įsitikinimu baigtis aiški. Telefono Bluetooth neaptiks nei vieno už pusės metro stovinčio gyvūno, nei vieno žmogaus kaip ir banko kortelės gulinčios praeinančiojo piniginėje.

Vartotojo avataras
Vilius

vakar, 18:45

Kazimierai, aš kaip sakoma "ne prie technikos" žmogus :) , tai irgi viena priežasčių, kodėl tuom neužsiimsiu. Bet Olis viską paaiškino, aš manau lygiai taip pat. Buvo ne viena teorija paleista internete, kuri vėliau buvo paneigta, vieną teoriją, neva laisvai galima prieiti prie kažkokios susiskiepijusių duomenų bazės, paneigė (patikrinęs) nusimanantis žmogus iš artimos aplinkos. Taip kad šitie dalykai labai dažni ir visada neteisingi...

Man labai neaišku kad toks kaip Užkuraitis galėtu užsiiminėti šia veiklą juo labiau jei jis ir patc žinotu kad tai netiesa, tai yra, nėra tu čipų.

Juk tai nėra sunku patikrinti.
Tame ir esmė, jog sunku patikėti, kad atrodytų dvasingi žmonės galėtų taip elgtis. Dar pasikartosiu, aš nevertinu ir neteisiu Užkuraičio, galbūt jis tai daro tiesiog iš populiarumo siekio, o gal ir iš švento naivumo :) Visgi darančių tai sistemingai dėl politinių priežasčių yra daug, tas man yra seniai aišku, todėl nė kiek nestebina :)

Vartotojo avataras
Vilius

vakar, 19:49

Kita vertus, aš neatmetu, jog šioje matricoje yra viskas įmanoma. Elitas turi slaptų technologijų, neaišku, ką gali panaudot, kai ką panaudojo, kai ką dar panaudos :) Tik viskas bus ne taip, ir ne taip paprastai susekama.

Domiuos pačiais įvairiausiais šaltiniais, susijusiais tiek su astrologija, numerologija, gematrija, apskritai įvairia ezoterika ir t.t. Dauguma žinių stipriai persikeičia tarp įvairiausių šaltinių, bet įdomu tai, kad dažniausiai skirtingi šaltiniai turi kardinaliai nesutampančias pozicijas. Tarkim, skirtingi šaltiniai sutampa 80 procentų info, bet 20 procentų - ne. Ir tarp skirtingų šaltinių sutampanti ir nesutampanti informacija būna skirtinga.

Iš tos visos turimos informacijos aš esu pasidaręs logiškiausias, mano galva, išvadas, kuriuose yra tam tikri nežinomieji. Visgi, kai tiek informacijos sutampa, mažai tikėtina, kad didžioji dalis tiesos yra kažkur kitur.

Gana aiškiai matosi, kad sugebėjimas matyti tiesą dabar yra nulemiamas  turimo žinių kiekio ir sąmoningumo (dvasingumo, intelekto). Nekalbu apie pačius aukščiausius lygius, bet net vidutinę sinergiją šioje vietoje turėti yra ganėtinai sudėtinga: arba trūks žinių, arba sąmoningumo, arba ir to, ir to.

Kiekvienam pagal Dievo planą yra paruoštas prisikasti iki tiek, kiek reikalinga. Būkim kantrūs, aš neabejoju, kad daug dalykų bus atskleisti, kai ateis tam laikas.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių