• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

09 Bir 2021, 19:40

Beja, viena profesorė iš rusijos sako kad lengvutis magnetukas prisitraukia prie paskėpitos vietos. Galima ta magnetuką pakabinti ant siulo ir jis prisitraukia tiksliai prie tos vietos kur audinis adatos pradurtas.
Aš išvadų nedarau. Čia taip, papildoma informacija.
Taip, esu matęs video - JAV buvo daromas eksperimentas su skiepytais praeiviais ir ten apie 20 procentų žmonių magnetas laikydavosi :) Šiaip sunku pasakyti, galbūt tai tiesiog dėl rankos drėgnumo ar kitų priežasčių, bet žmonės truputį išsigąsdavo, neatrodė viskas suvaidinta. 

Kodėl neatsiranda begalės žmonių kurie taip ir eksperimentuotu?

Gal todėl kad tas dalykas neseniai pastebėtas. Taigi ko gero dar gali būti tokiu smalsiu.
Man irgi tas klausimas įdomus. Bet tai tik dar vienas argumentas, kad visa tai tik paskalos ir tos paskalos yra naudingos tiems, kas jas daro. Jei padarytum rimtą tyrimą - daug teorijų atkristų.

Vistiek man neaišku, ko yra siekema, pavyzdžiui, kad žmonės nesiskėpitu, nesitestuotu, nenešiotu kaukių?

Koks tokios veiklos galutinis tikslas?
Aš nesakau, kad Užkuraitis užsiima tokia veikla, bet yra daug žmonių, kurie kalba daug tiesos, tarsi dirba prieš sistemą, bet įmaišo nemažai melo tam, kad viskas galų gale pakryptų sistemai naudinga linkme. :) Kiekvienas gali turėti savo specialias užduotis, kurių tiksliai nežinosi. Demonai žino, kad visuomenėje yra dalis žmonių, kurie supranta, kurių eilinis melas neveikia, tai natūralu, kad jie stengiasi, jog tie žmonės būtų paklaidinti, suskaldyti ir neutralizuoti.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

13 Bir 2021, 21:44

Man irgi tas klausimas įdomus. Bet tai tik dar vienas argumentas, kad visa tai tik paskalos ir tos paskalos yra naudingos tiems, kas jas daro. Jei padarytum rimtą tyrimą - daug teorijų atkristų.

Bet tai juk paprasta.
Yra tas bliutufas, atsisiunti ta programėlę ir atsiranda telefono ekrane tie kodai.
Daugiau rodo senesnio modelio telefonai.

Aš nebandžiau ir nebandysiu kur daug žmonių, pvz., supermarkėte.
Reikia kad žmogus būtu nuogas ir bent puse kilometro spinduliu nebūtu žmonių ir čipuotu šunų ir katinų bei kitu naminių gyvulėlių jei jie čipuojami.
Tarp kitko, kaip čipuojami šunis ir katinai?

Ir taip, tokio skiepito (vyro) savanorio aš neturiu.

Vilius, kaip suprantu, neeksperimentuos nes tai tik paskalos.

Oli, kaip?

Aidai, kaip?

Forumo dalyviai, eksperimentuosite?

Skaitantis be registracijos ši forumą, kaip?

Man labai neaišku kad toks kaip Užkuraitis galėtu užsiiminėti šia veiklą juo labiau jei jis ir patc žinotu kad tai netiesa, tai yra, nėra tu čipų.
Juk tai nėra sunku patikrinti.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

13 Bir 2021, 23:15

Kas liečia visą šitą užsuktą reikalą su virusu aš nelinkęs komentuoti ir išsakyti savo nuomonę. Nelabai tai ką ir pakeistų. Info pilna ir belekokios. Belieka pasirinkti kuo tikėti, kuo ne. Siūlyčiau, Kazimierai vadovautis intuicija. Jei ji apgaus, žinosi kad reikėtų būt atsargesniam su tuo jausmu. Dar nepakankamai išvystyta. Jei intuicija nepaves, vėl padarysi atitinkamas išvadas.
Visiškai neseku Užkuraičio, kaip ir daugelio kitų bhaktų, tai ir vertinti nieko negaliu. Dėl pačių čipų technologijos gyvūnuose ir žmonėse. Manau kad naudojama RFID-NFC technologija, pan kaip banko kortelės Pilnavertis Bluetooth man sunkiai įsivaizduojamas, kas jį užmaitins? Tai aš jokių eksperimentų neatliksiu dėl to, kad mano įsitikinimu baigtis aiški. Telefono Bluetooth neaptiks nei vieno už pusės metro stovinčio gyvūno, nei vieno žmogaus kaip ir banko kortelės gulinčios praeinančiojo piniginėje.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

14 Bir 2021, 18:45

Kazimierai, aš kaip sakoma "ne prie technikos" žmogus :) , tai irgi viena priežasčių, kodėl tuom neužsiimsiu. Bet Olis viską paaiškino, aš manau lygiai taip pat. Buvo ne viena teorija paleista internete, kuri vėliau buvo paneigta, vieną teoriją, neva laisvai galima prieiti prie kažkokios susiskiepijusių duomenų bazės, paneigė (patikrinęs) nusimanantis žmogus iš artimos aplinkos. Taip kad šitie dalykai labai dažni ir visada neteisingi...

Man labai neaišku kad toks kaip Užkuraitis galėtu užsiiminėti šia veiklą juo labiau jei jis ir patc žinotu kad tai netiesa, tai yra, nėra tu čipų.

Juk tai nėra sunku patikrinti.
Tame ir esmė, jog sunku patikėti, kad atrodytų dvasingi žmonės galėtų taip elgtis. Dar pasikartosiu, aš nevertinu ir neteisiu Užkuraičio, galbūt jis tai daro tiesiog iš populiarumo siekio, o gal ir iš švento naivumo :) Visgi darančių tai sistemingai dėl politinių priežasčių yra daug, tas man yra seniai aišku, todėl nė kiek nestebina :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

14 Bir 2021, 19:49

Kita vertus, aš neatmetu, jog šioje matricoje yra viskas įmanoma. Elitas turi slaptų technologijų, neaišku, ką gali panaudot, kai ką panaudojo, kai ką dar panaudos :) Tik viskas bus ne taip, ir ne taip paprastai susekama.

Domiuos pačiais įvairiausiais šaltiniais, susijusiais tiek su astrologija, numerologija, gematrija, apskritai įvairia ezoterika ir t.t. Dauguma žinių stipriai persikeičia tarp įvairiausių šaltinių, bet įdomu tai, kad dažniausiai skirtingi šaltiniai turi kardinaliai nesutampančias pozicijas. Tarkim, skirtingi šaltiniai sutampa 80 procentų info, bet 20 procentų - ne. Ir tarp skirtingų šaltinių sutampanti ir nesutampanti informacija būna skirtinga.

Iš tos visos turimos informacijos aš esu pasidaręs logiškiausias, mano galva, išvadas, kuriuose yra tam tikri nežinomieji. Visgi, kai tiek informacijos sutampa, mažai tikėtina, kad didžioji dalis tiesos yra kažkur kitur.

Gana aiškiai matosi, kad sugebėjimas matyti tiesą dabar yra nulemiamas  turimo žinių kiekio ir sąmoningumo (dvasingumo, intelekto). Nekalbu apie pačius aukščiausius lygius, bet net vidutinę sinergiją šioje vietoje turėti yra ganėtinai sudėtinga: arba trūks žinių, arba sąmoningumo, arba ir to, ir to.

Kiekvienam pagal Dievo planą yra paruoštas prisikasti iki tiek, kiek reikalinga. Būkim kantrūs, aš neabejoju, kad daug dalykų bus atskleisti, kai ateis tam laikas.
 
Stebėtojas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 07 Bir 2020, 15:59

Re: Situacija pasaulyje

16 Bir 2021, 20:12

Sveiki visi, esu forumo skaitovas nuo pat forumo ikurimo bei  siek tiek praktikuoju bhakti joga  , bet cia aukstas lygis dar man  ;] tad dar labiau megstu analizuot, rinkti ir aiskintis  kaip cia visas sitas pasaulis suredytas, tuo uzsiimu rimciau nuo 2012m..Is niko galima sprest kad megstu labiau skaityt ir kaip Vilius daro rinkt informacija is ivairiu saltiniu ir deliot sita visa mozaikele..Bet ir labai labai sunku sitoj Kali Jugoj atsirinkt kas yra kas..Reikia buti labai atsargiu ir kruopsciu  ypac su informacija ateinancia is Vakaru..Nes seniau budavo informacijos deficitas o dbr pastebejau, demoniskos strukturos specialiai viska i viena sumala - padaro informacini chaosa ir labai lengva nuklyst i lankas prisispekuliavus. Tad informacija is ne autoritetingu Vakaru saltiniu pas mane turi sutapt is daug saltiniu bei dar praeit vidines nuojautos filtra, kad daryciau siokias tokias isvadas ;] o va Vedos tai praktiskai nenuvilia, tik beda kad turbut dar nelabai randu(nemoku ieskot,arba kalbos barjeras) daug atsakymu kas mane domina, o  va is Vakaru lengviau prisigaudyt..Tad norejau  keliu nariu info paprasyt naudingesniu nuorodu, ypac Viliaus nes kai kartais ka skaitau atrodytu, kad cia pats tai buciau parases :) Bet taip graziai cia suredyta, kad reikia kazka duoti norint gaut :)) neina  asmeniniu zinuciu siust kol nebuni aktyvus, tad zadu kartas nuo karto si bei ta rastelt ir pats :) nemaciau bet turbut nera , domintu , jei nepriestarauja forumo taisyklems, patikrintu nuorodu rinkinukas ivairiausiomis temomis,gal kaip atskira tema kad butu, kur visi galetu pasidalinti nuorodomis...Nes kaip ir minejau siame melo pasaulyje, labai daug apsimeteliu,spekuliaciju ir netikru guru....esu beveik tikras kad net ir tarp vadinamu bahkti jogu guru ne visi yra tuo kuo dedasi..Taip veikia demoniskos strukturos jos visur infiltruoja savus.Tai jau labai sena ju praktika,vien galima pamatyt, kad tas pats atsitiko ir su krikscionybe..Jezaus mokyma, pasisavino Vatikanas su savo statytiniais popieziais ir tai tapo dar viena struktura  zmonems valdyti.. Tad tikiuosi inesiu siokio tokio aktyvumo i si foruma  :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

17 Bir 2021, 09:14

Sveikas prisijungęs, Stebėtojau :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

17 Bir 2021, 17:56

Tad norejau  keliu nariu info paprasyt naudingesniu nuorodu, ypac Viliaus nes kai kartais ka skaitau atrodytu, kad cia pats tai buciau parases :)
Laba diena.
Atrodo kad jus įdomus pašnekovas.
Norisi skaityti ką parašėte.

O tai kokios info konkriečiai?

Na, sakyčiau kad forumas išaugo per tiek laiko ir jei ką nori pacituoti, tai jau tenka aukoti laiką pajieškai :)
Paskutinį kartą redagavo 1 Kazimieras. Iš viso redaguota 17 kartus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

17 Bir 2021, 20:48

Sveikas, Stebėtojau :) Smagu, kad prisijungei, manau, puikiai tinki į kompaniją.

Nežinau, ar tik mano aplinkoje taip, bet šiaip pastebiu, kad didėja žmonių kiekis, kurie domisi ir neblogai supranta, kas vyksta pasaulyje. Šiuo metu gana aktyvus gyvenimo tarpsnis man, bet pastebiu, kad mane pradeda supti tik naudingas ir įdomus informacinis laukas. Va, ir forumas kažkiek paaktyvėjo, Stebėtojas prisijungė. Procesai pasaulyje vyksta, žmonės bunda, vis daugiau dorybingesnių žmonių pradeda telktis. Ir kai tai vyksta už didelių organizacijų ribų - tai yra dar geriau.

Kas dėl pasiūlymo, žinoma, galima sukurti naują temą, kurioje būtų galima dalintis įdomia informacija. Aišku, dabar informacijos yra daug, forumas nėra didelis, todėl galbūt nelabai efektyvu dalintis tuom, kas ne visiems aktualu. Bet kokybiška informacija, ypač su asmenine patirtimi ar tiesiog pakomentavimu būtų įdomu ir naudinga.

Apskritai - tiesiog reikia atlikti kaip ir tarnystę, pasidalinti tuom, ką pats gyvenime tikrai supratai, išmokai, sužinojai. Tokiu būdu ir forumas bus palaikomas ir reali nauda bendruomenei ir visiems skaitantiems.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Situacija pasaulyje

24 Bir 2021, 20:44

Olis rašė:

"Manau kad naudojama RFID-NFC technologija, pan kaip banko kortelės Pilnavertis Bluetooth man sunkiai įsivaizduojamas, kas jį užmaitins?"

Kūno temperatūra užmaitins.
Paskutinį kartą redagavo 1 Kazimieras. Iš viso redaguota 24 kartus.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

24 Bir 2021, 21:57

Galbūt, bet nelinkęs tuo tikėti. Bluetooth reikalinga salyginai didelė energija: šaltinis iš akumuliatoriaus ir energijos balastas tinkamas jam pakrauti. Kazimierai, aš dirbu šioje srity daug metų, tai kažkiek išmanau. Aišku, galima manyti kad slaptos technologijos lenkia laikmetį, bet tai jau vėlgi savotiška religija. Aš tiesiog įsitikinęs kad šiuo metu neįmanoma viso to Š sutalpinti į skiepą. RFID viskas daug paprasčiau. Nuskaitymas vyksta labai arti prilietus skanerį ( telefoną) pirie čipo ir jam nereikalingas joks maitinimo šaltinis, jis trumpam užsimaitina indukciniu principu nuo skanerio. Bet bent per 15 cm sunku tai būtų padaryti.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

25 Bir 2021, 21:54

Keletas įdomių nemistifikuotų pokalbių...
https://youtu.be/sUcgxxg50mk
https://youtu.be/KaN3AWzDJnQ
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

27 Bir 2021, 08:12

Dėkui už nuorodas, Oli. Esu susipažinęs su šiuo kanalu ir abiem dalyviais, prieš kelerius metus šį kanalą truputį stebėdavau. Nuorodas peržiūrėjau ne iki galo, tiesiog norisi pasidalinti savo suvokimais.

Be ezoterikos, mistifikacijos išsiversti neina, jeigu norime griebti giliau :) Kalbu apskritai, savo aplinkoje matau, kaip žmonės lyg ir neatmeta  ezoterikos, bet labai nori viską įtalpinti į "normalius" rėmus. Tai normalu, taip veikia psichologija.

Laidoje minimas naftos kainų augimas ir iš to išplaukiančios krizės yra visiškai kontroliuojamos. Elitas planus dėliojasi dešimtmečiais į priekį, tokio dalyko, kaip kilusios abejonės dėl pasaulinio naftos kiekio, nėra ir būti negali. Tai tik paaiškinimas žemiausiam visuomenės sluoksniui - mums, vergams :)

Elitas naudojasi kabalos ezoteriniu mokslu ir pasaulį valdo bei manipuliuoja būtent pagal jį. Kam įdomu, galite paieškoti informacijos apie "shmitta year" , 7oji shmitta vadinama jubiliejinė "Jubilee" ir dažniausiai atneša dar didesnius politinius ekonominius pokyčius. Paskutinį kartą 7 šmita buvo prieš 50 metų ir tada buvo panaikintas aukso standartas. Šiemet "shmitta" metai prasideda 2021 rugsėjį, kurie taip pat bus ir jubiliejiniai, taigi laukia dideli ekonominiai pokyčiai. Be to, daug informacijos būna matyti  akcijų grafikuose, kas juos nusimano, tas nelabai seka išorines naujienas. Tai tiek trumpai apie ekonomiką.

O kas liečia virusiuką, paskutinioji jo versija yra delta, kurios viena iš reikšmių gematrijoje yra 93. 93 arba 39 elitas naudoją kaip destrukcijos, sunaikinimo simbolį. Žiūrėsim, kas bus rudenį, bet kol kas didelė tikimybė, kad einam į didelį planuotą chaosą 2021 - 2022 metais. Nemaža tikimybė yra, kad skiepijimo programos bus vykdomos iki 2023: 2021+2022+2023=6066=666 :) Jei kam įdomu, galėsiu vėliau papildyti.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

28 Bir 2021, 21:40

Kaip viskas keistai susidėlioja. Nors pats kažkiek praktikuoju misticizmą, daugelyje dalykų pačio misticizmo paprasčiausiai taip nesureikšminu. Nors jo įtakos visiškai ir neatmetu Bet einantys, pavadinkim tradicine, bhakti linija jo mato apsčiai. Tai kyla klausimas, kuris didesnis mistikas :) Sutinku kad nėrimas į ezoteriką, mistiką, pamatyti pasaulį per tai ko kiti nemato suteikia pranašumo jausmą. Taip veikia psichologija. Jeigu iš tiesų pasaulį valdytų kabalistai, tuomet dėl jo ateities aš jausčiausi ramus :) Kabala laikau autoritetinga mistine linija. Priskirti Kabalos mokymus satanistiniams tikslams, ką ir daro daugelis šaltinių yra apsoliučiai klaidaingas supratimas apie pačią Kabala. Čia būtų panašiai kaip satanisto Biblijos interpretacija, iš kurios sektų išvada kad satanistiniai veiksmai remiasi krikščioniška linija. Tai nėra Kabala. Tai kažkoks iškrypimas, bet tas niekur neįvardinama ir specialiai pritempiama prie Kabala. Dar įveliama taip pasaulyje mėgstama žydų nacija ir vuolia! Vien jau dėl to tokių šaltinių autoritetingumo, jų intencijos aš suabejočiau. Interpretuoti misticizmą nesant mistiku man nesuvokiama. Kas yra misticizmas, kokie pagrindiniai jo bruožai? Bet aš daugiau nesivelsiu į diskusijas, į manipuliacijas numerologija. Galime tiesiog iškelti atskirą temą ir žaidimo forma sausai paprognozuoti kas vyks ateity, pvz 3-5 metų perspektyvoje. To visiškai pakaktų, turint galvoje kad daugelis šaltinių linkę nuolat vystyti naratyvą, kad didieji įvykiai jau tuoj tuoj pasireikš visu gražumu. O tam neįvykus, datos vėl nukeliamos į kiek galima artimiausią laiką, kad viskas ne taip greit kaip jūs galvojat, bet jau tuoj...Prisiminkime koks nuprotėjimas buvo su dar nepasirodžiusiomis vakcinomis: Čipai per skiepus valdomi 5G, Didysis resetas,Trampo veiksmų sudievinimas, Q, žymių žmonių, realus sulaikymas ir uždarymas į kalėmus ir pan. Tie dalykai tuo metu buvo LABAI TIKRI. O realiai nieko neliko, aišku jei toliau neskaitau atitinkamų šaltinių. Q tiesiog dingo, Tramp taip ir neištraukė savo smogiamų kozerių tinkamiausiu laiku. Dabar Delta viruso versija, bet bus ir gama ir kitų, ir sutinku kad skiepijimas tirai užsitęs. Kaip užsitesė daug dešimtmečių ir tymų, ir stabligės vakcinos ir t.t. Ir čia yra tikrai dalis demoniškų jėgų. Tik aš jas matau visai kitaip. Bet mano matymu covidiniai reikalai subliukš, per keletą metų nusileis iki gripo lygio ar net žemiau. Taip jie įtakos pasaulinę ekonomiką. Ir elitas iš to susikraus daug smagaus pinigėlio. Ir atskirtis dar labiau padidės. Iš ko seks išvados kad blogis laimi pergalę po pergalės. Bet viskas taip turi būti, nesileidžiant į plačius komentarus. Tiesiog daugelis teorijų man atrodo bėgimas paskui morką, tai tiesiog veža...
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

29 Bir 2021, 21:43

Kaip viskas keistai susidėlioja. Nors pats kažkiek praktikuoju misticizmą, daugelyje dalykų pačio misticizmo paprasčiausiai taip nesureikšminu. Nors jo įtakos visiškai ir neatmetu Bet einantys, pavadinkim tradicine, bhakti linija jo mato apsčiai. Tai kyla klausimas, kuris didesnis mistikas Paveikslėlis
Tam tikras potraukis ezoterikai yra tiesiog asmeninis potraukis, nežinau, ar yra koreliacija tarp potraukio ezoterikai ir bhaktų. Galbūt ir yra, bet tam vėlgi gali būti įvairių paaiškinimų. Šiaip labai įdomu, bet ne toks jau svarbus niuansas, kuriam ištirti reikėtų nemažai darbo.

Sutinku kad nėrimas į ezoteriką, mistiką, pamatyti pasaulį per tai ko kiti nemato suteikia pranašumo jausmą. Taip veikia psichologija. Jeigu iš tiesų pasaulį valdytų kabalistai, tuomet dėl jo ateities aš jausčiausi ramus Paveikslėlis Kabala laikau autoritetinga mistine linija. Priskirti Kabalos mokymus satanistiniams tikslams, ką ir daro daugelis šaltinių yra apsoliučiai klaidaingas supratimas apie pačią Kabala.
Aš tiesiog turiu pakankamai patirties, kaip veikia tam tikri ekonominiai procesai ir jie neabejotinai yra kontroliuojami. Kontrolės lygis yra gerokai didesnis nei mes visi įsivaizduojam. Viskas yra daroma, atsižvelgiant į astrologiją ir numerologiją. Duosiu šviežiausią pavyzdį - Basel III sistema, kuri turėjo būti priimta lyg ir birželio 28d. , bet galbūt eilinį kartą buvo nukelta. (tai tikrai nereiškia, kad ji nebus priimta) Jos esmė, kad bankai nebegalės pardavinėti aukso popieriukų, o viskas turės būti padengta realiu auksu. Žodžiu, viskas juda link aukso standarto. Įvedus į gematrijos skaičiuotuvą Basel III, gauname skaičius, turinčius tiesioginį ryšį su Saturnu ir Jupiteriu, kaip žinome, šitų dviejų planetų susijungimas lydimas didelių politinių/ekonominių pokyčių, o Basel 3 sistema galima sakyti yra vienas svarbesnių faktorių ateinančiam aukso standartui. Tai čia vienas mažytis pavyzdys, bet beveik viskas nuo didelių iki mažų procesų siejasi su gematrija ir astrologija.

interpretuoti misticizmą nesant mistiku man nesuvokiama. Kas yra misticizmas, kokie pagrindiniai jo bruožai? Bet aš daugiau nesivelsiu į diskusijas, į manipuliacijas numerologija.
Nežinau, kodėl kalbi apie misticizmo interpretaciją. Aš kalbu apie realias elito numerologines/gematrines/astrologines manipuliacijas, šitoje vietoje visas mano misticizmas ir baigiasi. Pasaulį valdo skaičių magija: tarkim tarp Žemės ir Mėnulio atstumo telpa 108 mėnuliai, o tarp Saulės ir Žemės atstumo telpa 108 saulės. Aplink Saulę telpa 108 Žemės ir t.t. Čia tik pavyzdys, bet Visatoje atsitiktinimų nebūna. Tuomet galima užduoti klausimą, kodėl Titanikas nuskendo būtent tokią datą, kodėl akcijų biržų smukimas įvykdavo tik atitinkamom dienomis, kodėl rugsėjo 11 įvyko 2001 09 11, ir kodėl kitas didžiausias "terorizmo" aktas įvyko lygiai po 911 dienų Madride.

Jeigu iš tiesų pasaulį valdytų kabalistai, tuomet dėl jo ateities aš jausčiausi ramus
Nesvarbu, ar jie kabalistai, ar naudojasi kabalos mokslu. Ar kabalistas, ar alchemikas, ar pagonis, ezoterinės žinios yra labai labai panašios. O kad didžioji dalis elito priklauso žydų tautai - tai nėra paslaptis, tai akivaizdu. Žydai yra glaudžiai susiję su kabala, nes tai judaizmo atšaka. Štai ir viskas, svarbu esmė, o ne detalės.

Kas dėl pasaulio valdovų, tai tokia organizacija CERN, kuri velniai žino, kokius portalus atidarinėjo į Žemę, naudoja Šivos Natarajos simbolizmą. Aš negaliu pasakyti, ar elitas laiko save Dievo rankomis, kai dabar naikina šią degradavusią civilizaciją, bet visko gali būti. Aš turiu intuiciją, matymą, kad elitas, būdamas pakankamai aukštos sąmonės, puikiai supranta savo rolę Dievo planuose.

To visiškai pakaktų, turint galvoje kad daugelis šaltinių linkę nuolat vystyti naratyvą, kad didieji įvykiai jau tuoj tuoj pasireikš visu gražumu. O tam neįvykus, datos vėl nukeliamos į kiek galima artimiausią laiką, kad viskas ne taip greit kaip jūs galvojat, bet jau tuoj...Prisiminkime koks nuprotėjimas buvo su dar nepasirodžiusiomis vakcinomis: Čipai per skiepus valdomi 5G, Didysis resetas,Trampo veiksmų sudievinimas, Q, žymių žmonių, realus sulaikymas ir uždarymas į kalėmus ir pan. Tie dalykai tuo metu buvo LABAI TIKRI. O realiai nieko neliko,
Oli, kaip neįvyko :) O didysis resetas toliau vykdomas, jis gi suplanuotas iki 2025 ar 2030. Kad ekonomikai pareina ragai supranta ir paprasti ekonomistai. Aišku, viskas daroma specialiai. Skiepai toliau visu pajėgumu, galimybių pasas, dabar jau galima sakyti oficialiai (Andriukaitis) kalbama apie privalomus skiepus tam tikroms specialybėms, taigi traukinys važiuoja. Apskritai, Oli, davei pavyzdį iš visai kitos operos, tai (žmonių spekuliavimas, kas ir kada įvyks) absoliučiai nesusiję su gematrija ir numerologija... O kas dėl Trumpo, tai visi tie išoriniai žaidimai yra skirti eilinei publikai. Kiekvienam leidžiama susivokti tiek, kiek jis pats sugeba :) Tikrai nereikėtų prie to rištis, tai tikrai toli iki esmės. Bet tuo pačiu, nereikėtų galvoti, kad vyksta nedaug ar mažai.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

29 Bir 2021, 22:01

Galbūt pasikartosiu, bet elitas planuoja dešimtmečiais. Daug užuominų yra duodama gerokai anksčiau, apie dolerio sunaikinimą ir vieną pasaulio valiutą The economist rašė dar 1988. Tai tik pavyzdys, bet daug žmonių numirė galbūt galvodami, kad tai buvo nesąmonė ir to niekada neįvyks. :)

Technologijos taip pat yra duodamos tada, kada reikia. Kodėl internetas buvo pristatytas plačiajam naudojimui 1991 (1991 vėlgi yra svarbi simbolinė reikšmė), kai jau daug dešimtmečių oficialiai buvo naudojamas karinėje pramonėje. Kodėl kripto valiutos atsirado tik prieš maždaug 10 metų, kai technologija taip pat buvo seniai išrasta? Galbūt viskas atrodo atsitiktinumai, bet kai pažiūri iš plačiau, viskas taip gražiai susidėlioja, kad tuom tikėti yra tas pats, kad tikėti, jog Žemė irgi atsirado savaime :) Bet viskam reikia pačiam gilintis, pačiam galus sujungti, tik tada intelektas gali priimti, kad tai tiesa.

O kokia nauda iš viso to? Sąlyginė, bet mes gyvenam matricoje. Kokia nauda, dirbti darbą, jei gali medituoti, nedirbti ir skendėti tranze :)) Bet eiliniai bhaktai dirba kažkokius pasaulietinius darbus,o turint tam tikras žinias, atsiveria tam tikros galimybės. Tai atneša savus pliusus ir savus minusus, bet sąmonė plečiasi, patirtis kaupiasi. Duosiu pavyzdį, kai supranti, jog Žemė pati neatsirado, tai negaišti laiko besiaiškindamas, kaip ji pati galėjo atsirasti :)) Taip ir suvokiant kontrolės lygį, nebegalvoji, kad ekonominė krizė prasidėjo dėl naftos kainų didėjimo :) Bet kai kuriems mokslininkams prireikia viso gyvenimo, kad suprastų, jog Dievas yra, visi mes savo etapuose...
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

29 Bir 2021, 22:45

Aš detalių nežinau, galiu klysti dėl terminų, bet jei valstybinės institucijos visų pirma JAV oriniais pinigais nesupirkinėtų įmonių oblikacijų, mes jau seniai būtume turėję akcijų griūtį ir naują ekonominę krizę. Viskas yra dirbtinai palaikoma, nes viskas bus padaryta tada, kada suplanuota. Elitas tikrai žino, kas laukia ir yra paruošę naują sprendimą :)

Kai yra tokia situacija, neverta kalbėti apie nedarbo lygį bei kitus ekonominius rodiklius, viskas priklauso tik nuo to, kiek dar bus pajungtas dirbtinis kvėpavimas ekonomikai. Visos valstybės, tame tarpe ir Lietuva, puikiai žinojo, kad skolų grąžinti nereikės. O kiek yra laidų prikalbėta, kiek žmonių baiminosi dėl to, kaip tas skolas reikės grąžint. Aš ne už dabartinį ekonominį modelį, bet nežinant didesnio paveikslo, skolinimasis galėjo atrodyti kaip pražūtis, bet bus ne visai taip, nes vienaip ar kitaip pereisim į kitą sistemą, galimai prieš tai bus hiperinfliacija ir skola tiesiog nuvertės. Bet čia detalės.

Šitą pavyzdį duodu dėl to, kad parodyčiau, kaip svarbu matyti/žinoti platesnį paveikslą. Kuo mes sugebam žvelgti iš didesnės perspektyvos, tuo esam arčiau tiesos. Užtai reikia stengtis suprasti fundamentalius dalykus, kitaip kils problemų, nes iš mūsų matymo kampo atrodys viskas šventai tiesa.

Tikiuosi kažkam bus naudingi mano rašliava, bent jau man pačiam tam tikru etapu būtų naudinga, nes aš  labai seniai jutau, kad kontrolė yra milžiniška, bet protas dar negalėjo to iki galo priimti. Nieko labai konkrečiai neparašiau, iki galo neanalizavau, bet galbūt tam tikra informacija paskatins pasidomėti plačiau. Nors jei esate nutolę nuo ekonomikos, finansų, numerologijos, gematrijos, viskam reikia pakankamai nemažai laiko ir noro, potraukio. Tai jei kas turite intuiciją ir turėjote panašų pajautimą kaip ir aš, tai galiu patikinti, kad jaučiate teisingai, tad negaiškite laiko :))
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

30 Bir 2021, 09:12

Dėkui Viliau, labai pasistengei. Dėl bendrų ekonominių niuansų, jų tendencijos labai pritariu ir į keletą neesminių detalių nesivelsiu. Gal buvau susidaręs nuomonę į tavo požiūrį, kad misticizmas naudojamas vien tik blogio šaknims vešėti. Jei klydau - atsiprašau. Įdomus pats informacijos susisteminimo principas. Tavo pateiktas, šį kart nuosekliau,galima sakyti skiriasi nuo, pavadinkim opozicinio mainstreaminio, kuris toli gražu pranoksta lakiausias mano fantazijas. Būtent pastarasis manau daro didelę žalą visuomenei. Ir kartais gal iš ties geriau plačiajai visuomenei pateikti informaciją be ezoterinių uogyčių. Iš mano pateiktų nuorodų daugeliui užtenka susidaryti įspūdį kaip toli gali nueiti verslas. Prijungus prie visi to ezoteriką, dalis auditorijos tiesiog atmes visą info, kita dalis dar labiau puls į velnio darbų patvirtinimo paieškas, atiduodami savo energiją ne kam kitam. Ir tik menka dalelytė realiai iš to gaus naudos ar tinkamai panaudos informaciją. Man nekyla abejonių dėl dėsnių, kuriuos galime matyti skaitinėse reikšmėse. Tik nesu tikras kiek tiksliai galima su tuo nueiti. Ar žmogus įgalus viską apskaičiuoti. Atrodytų kad tai bandymas Dievo veiklą, jo buvimą sugrūsti į formules. Kitaip tariant nuspėti Dievo planus.
Bet kaip ir sakau čia niuansai, neverti didesnės diskusijos. Dar kartą dėkoju už pasidalinimus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Situacija pasaulyje

30 Bir 2021, 22:25

Džiaugiuos, kad susikalbėjome, Oli :)
Įdomus pats informacijos susisteminimo principas. Tavo pateiktas, šį kart nuosekliau,galima sakyti skiriasi nuo, pavadinkim opozicinio mainstreaminio, kuris toli gražu pranoksta lakiausias mano fantazijas.
Kaip buvau minėjęs, man atrodo, kad turiu pakankamai sveiką ir platų požiūrį šiuo klausimu. Sunku jį atskleisti, nes kiekvienas niuansas reikalauja nemažo paaiškinimo ir vis tiek nėra garantijos, kad būsiu tinkamai suprastas ir tai - normalu. Kol ši tema nėra narstoma forume plačiau, neverta per daug tam skirti dėmesio. Iš principo tenorėjau paakcentuoti manipuliacijos dydį ekonomikoje ir politikoje.

Kas liečia opozicinį "mainstreamą" - tai ten pasitaiko netiesos, netyčinės, ar tyčinės dėl įvairiausių paskatų, bet nėra garantijos, kad tikroji tiesa  ne mažiau pranoksta bet kokias fantazijas :) Aš to neatmetu, viskas yra įmanoma šioje matricoje, o mes viską vertiname vis tiek iš tokios realybės, kuri buvo suformuota gyvenimo pradžioje. Norint kažką atmesti, mano supratimu, geriau atmesti ne dėl pačio fakto nerealumo, o dėl to, kad tiesiog kai kurie dalykai nėra logiški, vertinant iš elito valdymo pusės. Tarkim, jiems nėra jokio reikalo dabar privestinai sučipuoti žmones per skiepus, net jei tokios technologijos ir būtų.

Dar vienas svarbus dalykas, kuriuo esu įsitikinęs, kad mums rodomas filmas. Didelių įmonių vadovai, politikai turi antrininkus, kai kurie galimai ir klonuoti ir tokiu būdu kuriamas filmas mums. Sakoma, kad per filmus rodo daugiau tiesos nei per žinias. Filmas "Trumeno šou" pastatytas ne šiaip sau. Šitą tiesą priimti gali vienetai, bet faktų yra tikrai daug.

Dar noriu pasidalinti informacija dėl 5G, kadangi buvai užsiminęs ankstesniam įraše.  Aš suradau tokį faktą: 5G elektromagnetinė spinduliuotė gali skirtis šimtais kartų, maksimaliais nustatymais 5g elektromagnetinė tarša gali prilygti mobiliam telefonui ryšio režime. Dabar niekas tokios nenaudoja, ji nedaug skiriasi nuo 4g, bet pats faktas, kad valdžia turi teisinę galią ateityje ją prilyginti mobiliam telefonui, turėtų kelti nerimą.

Ir kartais gal iš ties geriau plačiajai visuomenei pateikti informaciją be ezoterinių uogyčių. Iš mano pateiktų nuorodų daugeliui užtenka susidaryti įspūdį kaip toli gali nueiti verslas. Prijungus prie visi to ezoteriką, dalis auditorijos tiesiog atmes visą info, kita dalis dar labiau puls į velnio darbų patvirtinimo paieškas, atiduodami savo energiją ne kam kitam
Sutinku, tai nėra kiekvienam. Bet forume atsiras, kam bus įdomu. :)

Tik nesu tikras kiek tiksliai galima su tuo nueiti. Ar žmogus įgalus viską apskaičiuoti. Atrodytų kad tai bandymas Dievo veiklą, jo buvimą sugrūsti į formules. Kitaip tariant nuspėti Dievo planus.
Suprantu poziciją, ji kaip ir teisinga. Man, kaip minėjau, tai padėjo įtvirtinti ekonomines, politines žinias. Norint fundamentaliai suprasti dar daugiau, aš jaučiu, kad turėčiau giliau nerti į ezoteriką. Kita vertus, galbūt fundamentaliai esu prie tam tikrų lubų, gimiau tiesiog paprastoje šeimoje ir aukštesnės žinios man neprieinamos. Žinoma, dvasinė praktika visagalė, bet esu realistas - samadhi ne šiam gyvenime :) Ir visgi tobulėti, plėsti sąmonę yra labai daug džiaugsmo teikiantis dalykas. Pripranti gerti raudonas tabletes ir jų net norisi, nes žinojimo vaisius saldesnis už karčią tiesą. :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Situacija pasaulyje

30 Bir 2021, 22:46

Dėl čipų poreikio skiepijant tai man per daug archaiškai atrodo, su labai abejotina nauda Nors dabartinėj civilizacijoj kas čia žino, galima tik pafantazuot. Bet kaip pavyzdį pateiksiu realesnį variantą kurį naudojo jau išnykusi civilizacija. Elitas sugebėjo genetiškai modifikuoti smegenų veiklą per kankorežinę liauką ar pan. Žmones paversdami bukais materialistais. Individas tapo visiškai kurčias ir nekontempliatyvus Dievo atradimo link. Nors išorinėje veikloje viskas kaip ir normaliai, klostėsi gyvenimai, kūrėsi šeimos... Mano galva toks būdas pažangesnis ir daug lengviau diegiamas būtų :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių