Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 577
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Tiesa visada viena.

29 Gru 2016, 18:31

As manau man atrodo. As manau kad yra taip ir taip. O kaip tu manai? Manyti nereikia. Jau yra .Na ir vel tas pats, tie patis griebliai nes tiesa viena. Mes norime filosofoti nes yra nenumaldomas noras buti dievu. Kaltas krisnos grozis. Bet jug krisna nekaltas kad jis toks grazus. Mes dabar esame krisnos gydykloje. Tobula gydykla arba cia gydoma tik viena karta. Jei mums istikruju reikia tiesos arba filosofinio atsakymo mums paprasciausiai reiketu kreiptis i dieva. Prabhupada sakydavo kad jus galite kreiptis i dieva su bet kokiu prasymu ir jus tai gausite. Jezus sakydavo prasykite ir jums bus duota. Vat tik kad kazka gauti is aukciausio reikia atlikti azkeze. Ar tai filosofinis atsakymas ar tai butu materialus turtai.Taigi nera reikalo nesutarti jau yra Atlikti azkeze reikia tam kad sumoketi. Cia materialus pasaulis musu kaleimas tat uz viska reikia moketi. Kam nepatinka mielai prasom namo i dievo karalyste.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 907
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Tiesa visada viena.

29 Gru 2016, 21:31

Bet koks mūsų noras sau yra egoistinės prigimties, net ir eidami dvasiniu keliu, einam ir dėl savęs, taigi ir filosofuodami tą darom ir dėl savęs. Tai natūralu, nes kitaip būtume dvasiniam pasaulyje ir eiti dvasiniu keliu nereikėtų:)

Tiesa, be abejo, yra viena. Bet ji kaip šviesos dispersija, tam tikru kampu laužiamas tik vienas atspalvis, nors kiek kitas kampas, ir atspalvis jau kitas. Taip ir su tiesa. Tiksliausią atsakymą tam tikroje situacijoje žino tik Dievas.

Kai yra ryšys su Dievu, tai be abejo, visada Dievo ir klausi atsakymo. Ir nors per užsiteršusį laidininką (save) atsakymas ne visada būna tobulas, bet tai pats geriausias atsakymas, kokį galime gauti:)
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Tiesa visada viena.

30 Gru 2016, 08:24

Kazimierai, esu girdėjęs, kad gyvenimas šioj planetoj jau yra askezė, papildomai  daugiau kaip ir nebereikia :D 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių