Puslapis 11

Tapti ,,dievu".

Parašytas: 19 Gru 2016, 22:16
Kazimieras
Nieko naujo. Visi bent jau su bhakti jogos patirties bagazu zino kad mes cia tam kad tapti dievu.Tik vienas ko gero svarbiausias momentas priminti tai sau ir kitiems. Mes turime buti dekingi jei mums primena viena ar kita dalyka patvirtinta autoriteto. Dabar kali juga atmintis trumpa. Prabhupada sake kad dievu netampama, dievas visada dievas. Nu kaip galima tapti dievu jei visada buvo ir bus dievas.

Re: Tapti ,,dievu".

Parašytas: 19 Gru 2016, 22:38
Vilius
Gana juokinga, kai Žemėje milijardai tokių Dievų vaikštinėja. Viena, kad jos plaukai labai ilgi, kitas, kad 100 metrų nubėga per mažiau nei 10s., kitas, kad milijonus uždirbo, o kitas išvis dėl to, kad visi aplinkui "durniai" :))

Aišku, visa tai dažniausiai iš nepilnavertiškumo, kad nepavyksta būti tikru Dievu, nepriklausomai ar pats žmogus tai supranta, ar ne. :)

Re: Tapti ,,dievu".

Parašytas: 20 Gru 2016, 11:43
Vydas
Man atrodo, kad Kazimieras turėjo omenyje daug platesnę sampratą apie dievus, negu tie popdievukai ir popdievaitės iš MTV ar Eurosport. :) Bet ar ne iš noro būti dievais tas noras mus atvedė į materialų pasaulį, kuriame esam kiekvienas Kūrėjais didesniais ar mažesniais?

Re: Tapti ,,dievu".

Parašytas: 20 Gru 2016, 13:45
Vilius
Tame ir esmė, kad ar esi įžymybė, ar šiaip tiesiog sau patinki, ego dažnai nesiskiria tiek ir daug:) visų ego beveik begalinis, nebent gyvenimo sunkumai ar praktika pravalo.

O kas vadovaujasi savo ego, tas ir tiesiogiai ar netiesiogiai sau yra beveik Dievas. Žemė viena iš vietų pažaist šitą žaidimą arba bandyt ieškot tiesos :)