Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Pasidalinimas tam tikrais suvokimais apie mus supančią realybę

17 Vas 2022, 21:45

Forumas, galima sakyti, skendi tyloje, bet skaičiukai rodo, kad žmonės kažkiek skaito, tai nutariau pasidalinti savo pastarųjų mėnesių suvokimais.

Aplinkybės stūmė toliau domėtis astrologija, numerologija ir viskuom, kas su tuom susiję. Manęs tai nestebina, kadangi mano horoskopas ir gematrinis dekodavimas rodo gana stiprų ryšį su šiom sferom. Taigi viskas vyksta pagal iš anksto numatytą scenarijų ir nėra prasmės nuo to bėgti - nebėgu ir aš :)

Turiu pasakyti, kad šiuose ezoteriniuose mokymuose yra labai įdomios ir vertingos informacijos apie mus supančią realybę. Neabejotinai šita informacija plečia sąmonę bei suteikia nemažai praktinės naudos. Kol kas dar negaliu pasakyti turįs tenkinantį suvokimo lygį, kas liečia elito Saturno kultą, jo ištakas, simbolizmą ir panašiai. Neforsuoju įvykių, nemanau, kad tai super svarbu, kas liečia bhakti vystymą, bet tai svarbu geriau suprantant realybę, kurioje mes visi esame. Pereisiu prie konkretesnių pavyzdžių.

Anglų kalboje yra toks terminas "spelling" tai yra žodžio pasakymas paraidžiui. "Spell" kita reikšmė yra burtai. Taigi pati kalba yra burtai, kalbėdami mes siunčiame ženklus Visatai, tai nėra naujiena "new age" mokymuose. Panagrinėkime keletą angliškų žodžių:

Goverment (vyriausybė) - gover ment. Valdyti psichiką/protą/intelektą.
Soldier (karys) - Soul Die R . Sielų Mirtis/žudymas . R - aštuoniolikta anglų abėcėlės raidė, tokio amžiaus vyrai imami kariauti.
History - his story. Jo istorija. Taigi nugalėtojo istorija, o ne objektyvi.
Morning (rytas) skamba taip pat kaip mourning (gedėjimas) . Kas galėtų sugalvotų rytą, patį dorybingiausią paros laiką, pavadinti gedėjimu? Ką tai turėtų reikšti?
Week (savaitė) skamba kaip weak (silpnas). Kokio žmonės būna savaitės? Silpni ir nuvargę po savaitės darbų. Tiksliau ne žmonės, o vergai, kas mes ir esame elitui.
Diagnosis (diagnozė) skamba kaip die gnosis. (Mirtis žinojimui). Taigi kai gydytojas pasako diagnozę, jis žmogų pasmerkia nežinojimui, kančiai ir netinkamui gydymui. Tikras gydymas gali būti tik holistinis.
Library (biblioketa) skamba kaip lie (melas) brary.
Television (televizija) skamba kaip tell lie vision. Sakyk melus vizijai/ rodyk melagingus vaizdus.
Bible (biblija) - Bi bull (du buliai). Bulius yra tauras, sąsajus su toroidal field (toroidiniu lauku) . Elektromagnetizmas yra vienas iš pagrindinių mūsų realybės principų, žmogus taip pat skleidžia toroidinius laukus, o pagal ezoterines žinias mes visi gyvename didelėje baterijoje ir kartu sąveikajam.
Jesus (Jėzus) - G Zeus. (Dzeusas), romėnų atitikmuo - Jupiteris. Kadangi mūsų elitas labai garbina Jupiterį ir Saturną, kyla logiškas klausimas, kas iš tikrųjų yra Jėzus. Aš nieko neteigiu ir juolab nenoriu pulti į dualizmą, tik noriu pastebėti, kad elitas kontroliuoja mūsų realybę ne vieną tūkstantmetį, todėl nieko atmesti negalima. Bet kaip aš suprantu, galimas daiktas, kad visos šios energijos/asmenybės tėra pusdieviai, kontroliuojantys mūsų realybę. Jie patys savyje turi tiek geras, tiek blogas savybes ir jiems yra skirta valdyti erdvę, kurioje mes gyvename.

Nesinori per daug plėstis, tik pasidalinsiu dar keliais savo praktiniais suvokimais. Elito kontrolė yra begalinė. Nesakau, kad šimtaprocentinė, bet kartais atrodo, kad viskas vyksta pagal iš anksto numatytą planą minučių tikslumu. Kontroliuojami yra tiek pagrindiniai, tiek šalutiniai naratyvai. Atrodo, nekalti kanalai youtube dažnai taip pat yra agentai, dirbantys elitui. Tą galiu patvirtinti, bet kiekvienas turi įsitikinti pats, kad tuom patikėtų. Iš kitos pusės, tie patys kanalai pateikia labai daug kokybiškos ezoterinės informacijos, taigi viskas yra reliatyvu. Vyksta tam tikras sielų atskyrimas... Realybėj Žemėj tikrai nėra rožėm klota, tai erdvė rimtam tobulėjimui, ir tai greičiausiai yra Dievo planas.

Įrašas gavosi toks gana padrikas, labai sunku perteikti savo suvokimą paprastai ir aiškiai. Tik noriu dar kartą paskatinti nesivelti į dualizmą, ypač politikoj, ir pasistengti suprasti, kad gyvename matricoje, kurią kontroliuoja daug aukštesnės jėgos. Ką mums rodo ir sako per žiniasklaidą - ten šou ir cirkas ir nieko daugiau. Linkiu stabilumo praktikoje ir ryžto tvarkant ir sprendžiant savo realias problemas. :)



 
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Pasidalinimas tam tikrais suvokimais apie mus supančią realybę

18 Vas 2022, 07:27

Dėkui už įdomias įžvalgas, Viliau. Forumas tikrai skendi tyloj :) Kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių. Ir kuomet viskas aplinkui tampa tarpusavy susiję, ką galima išskirti ir akcentuoti kokioj nors atskiroj forumo temoj. Jaučiu, kad tinkamai neatstovausiu savo suvokimui, plačiai apimdamas nuklysiu nuo pirminio tikslo. Be to tarp diskutuojančių nors ir yra bendrų sąlyčio taškų, yra ir vietų kur suvokimai, pasaulėžiūros atitolę arba tolsta į savas realybes :) Ir čia prisiminiau vieną grąžią mintį apie dualizmo sąmonę, kurioje paskendusi visa planeta. "Dualizme lengviausiai galima patirti simuliuojamos realybės rezultatus" Kad suvoktum kokia netobula tavoji realybė ir kiltų noras ją keisti kažkuo tobulesniu :)
T.y. Nė viena iš pasaulėžiūrų nėra tikra aukščiausia prasme. Net nėra jokios prasmės diskutuoti, kuri iš jų yra tikresnė – ar teisingesnė – už kitą. Tai tiesiog yra Žemės realybės simuliatoriuje sukurtos pasaulėžiūros, o realybės simuliatorius yra simuliatorius. Tai nėra realybė, tai yra simuliuojama realybė. Tai reiškia, kad nė viena simuliatoriaus viduje sukurta pasaulėžiūra nėra tikra. Tikra ji atrodo, tik kai žvelgiate į ją iš tam tikros perspektyvos, per tam tikrą proto filtrą, proto būsenos filtrą, kuris atsijoja kai kuriuos signalus, o kitiems signalams primeta tam tikrą interpretaciją. Kai nekvestionuojate šio filtro, kai net nesuvokiate, kad tai yra filtras, tuomet tai, ką patirsite per šį filtrą, jums atrodys tikra. Tai yra realybės simuliatoriaus, vadinamo Žeme, „panirimo fazė“. O kokia yra kita fazė? Tai yra „nubudimo fazė“. Pradedate busti iš šio jausmo, kad gyvenate tikroje aplinkoje ir kad viskas, ką toje aplinkoje patiriate, yra tikra."
Užbėgant už akių galiu tik pasigirti, kad aš pilnai pasinėręs į panirimo fazę :)
Turiu draugų, kurie šiuo laikmečiu jaučiasi laimingi. Perlipę 40 ribą jau šiek tiek apsitvarkę/ susikūrę gerbuvį ir užauginę vaikus turi teisę išsakyti savo nuomonę/sampratą apie laimės receptą :) O jų samprata nuo manosios bėga tolyn. Gal todėl aš vis dar ieškau tam tikrų formulių. Ir paklausus tai kokia gyvenimo prasmė? Laimingas draugas man atsakė, kad bėga nuo tokių klausimų. Kad pastoviai užima galvą kitais dalykais iki kol užmiega. Nes tokie klausimai veda į savidestrukciją. Nėra jokio elito, Dievas mitologinė atgyvena, mokslas įmins amžinybę, žiniasklaida objektyvėja ir dar yra kur tobulėti. Štai kokioje realybėje gyvena mano artimi bičiuliai. Savaime suprantama jie ją tokią ir patiria Man irgi smagu dėl jų būsenos :)
Jei rimčiau atsakant į tavo mintis, Viliau. Žmonijos elito kvescionavimas yra rimta problema. Ir tai yra paties elito nuopelnas :) Kitas dalykas mes tikriausiai šiek tiek skirtingai suprantame patį elitą ir per ką ateina ši kontrolė. Ir aš, kaip tas mano draugas tikiu kad tamsiojo elito galios ateity menks. Jos ir dabar pasitraukė į subtilesnius vaidmenis. Bet jo pripažinimas ir žinios kurioms mes tampame ne abejingi iš ties glumina. Todėl rodosi kad jo įtaka vis stiprėja. O tai puikiai suprasdama tamsioji sąmonė mūsų nerimą išnaudoja itin kūrybiškai ne mūsų naudai....
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Pasidalinimas tam tikrais suvokimais apie mus supančią realybę

18 Vas 2022, 09:17

Sveikas, Oli :)

Nė viena iš pasaulėžiūrų nėra tikra aukščiausia prasme. Net nėra jokios prasmės diskutuoti, kuri iš jų yra tikresnė – ar teisingesnė – už kitą. Tai tiesiog yra Žemės realybės simuliatoriuje sukurtos pasaulėžiūros
Sutinku, tam tikrose ribose visos tiesos įmanomos, klausimas, kokias ribas mes sau nusistatom. Aišku, mes visi egzistuojam matricos ribose. Galima ginčytis apie kompiuterinio žaidimo niuansus, pavyzdžiui, ten pasaulis plokščias ar apvalus, bet iš mūsų realybės - ten vis tiek viskas tėra kompiuterinis kodas. Kitas požiūrio aspektas - dualizmas. Pavyzdžiui, ar elitas yra geras ar blogas. Turint galvoje, kiek kančios jis sukuria, neabejotinai elitas yra blogas. Bet iš kitos pusės - ta kančia labai pasitarnauja žmonių dvasiniam tobulėjimui.

Kitas dalykas mes tikriausiai šiek tiek skirtingai suprantame patį elitą ir per ką ateina ši kontrolė. Ir aš, kaip tas mano draugas tikiu kad tamsiojo elito galios ateity menks. Jos ir dabar pasitraukė į subtilesnius vaidmenis. Bet jo pripažinimas ir žinios kurioms mes tampame ne abejingi iš ties glumina. Todėl rodosi kad jo įtaka vis stiprėja. O tai puikiai suprasdama tamsioji sąmonė mūsų nerimą išnaudoja itin kūrybiškai ne mūsų naudai...
Šis klausimas yra labai įdomus. Neprieštarauju idėjai, kad mes einame į geresnius laikus, pavadinkim, aukso amžių. Elitas taip pat paklūsta dar aukštesnėms jėgoms ir veikiantiems ciklams. Jeigu ateina laikas ateiti vasarai, jokie kondicionieriai to nesustabdys. Negano to, aš akivaizdžiai matau, kad elitas pats prisideda prie žmonijos budimo, išleisdamas galybę ezoterinės informacijos į viešumą. Galima galvoti, kad jis tą daro, suprasdamas, jog vibracijos kyla, ir jis tenori kontroliuoti naratyvą, žinodamas, kad budimas neišvengiamas. Galbūt. Iš kitos, galbūt elitas atlieka tam tikrą sielų atskyrimo darbą, vykdydamas aukštesnių būtybių nurodymus ar tiesiog laikydamasis tam tikrų Visatos dėsnių.

Visa šita realybė tuo pačiu tėra pokštas, cikliškai joje atskirtoja tie patys scenarijai vėl ir vėl, bet galbūt kaskart įvyksta kažkas truputį naujo. Šiandien akivaizdžiai kuriamas cirkas, simbolizmas, liapsusai, absurdai politikoje yra elito ženklai mums pabusti. Neabejotinai viską būtų galima atlikti daug subtiliau, bet tas tyčia nedaroma. Ir mano nuomone, labai galimas scenarijus, kad tiems žmonėms, kurie po visko vis tiek nesusipras, bus sukurta nauja realybė specialiai skirta jiems. Galbūt sielų evoliucijai - tai būtina sąlyga: patirti materializmą aukščiausiu lygmeniu priimant virtualią realybę, totalią kontrolę ir žvėries ženklą. (666 - žvėries ženklas yra skaičių suma nuo 1 iki 36. Periodinėje elementų lentelėje tai yra pirmos 4 eilutės, sąsajos su pirmom 4 čakrom, taigi materialus lygmuo).

Šiandien aš nematau, kad būtų galima šito išvengti ir mes sąlyginai staigiai peršoksim į kitą realybę. Aišku, tai tik spekuliacijos, bet gana akivaizdu, kad gyvename arti ciklo pabaigos ir egzoterinio ir ezoterinio pasaulio sandūroje. Gana logiška, kad dauguma sielų natūraliai pasirenka ekstremumo taškus, vienos renkasi dvasiškumą, kitos materialumo kryptį. Tokiu būdu patirtys ir tobulėjimas vyksta greičiau nei gyvenant stabiliai ir neutraliai.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Pasidalinimas tam tikrais suvokimais apie mus supančią realybę

18 Vas 2022, 09:51

Nepaisant kai kurių skirtybių, man labai artimas pats jūsų ieškojimo momentumas, Viliau. Todėl turime labai dauk ką bendro. Tikriausiai dėl to ir diskutuojame praktiškai dviese šiame forume. Suradęs laiko būtinai atrašysiu plačiau. Dabar galiu pasidalinti tik tuo ką išgyvenu pastaruoju laiku ir rašau praktiškai tik sau, kad mano "realybė" neužgautų ar nemenkintų artimo išgyvenimų. Čia būtų tesinys kažkada įkeltos ir jau spėtos paredaguoti "Triukšmaujančios materijos" :)
viewtopic.php?f=21&t=717&p=4306#p4306
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Pasidalinimas tam tikrais suvokimais apie mus supančią realybę

18 Vas 2022, 11:53

Įdomios mintys ir suvokimai, Oli. Mes visi bėgam nuo savęs. Aš pats jaučiu, kad pereidinėju tam tikrus etapus. Mano intelektas yra linkęs fundamentaliai suvokti  dėsnius ir eiti toliau. Nežinau, kiek man dar lemta bus pavargti su materialia plotme, kiek tame etape mane dar vers tobulėti, bet puikiai jaučiu, jog tai būtina sąlyga norint, kad akistata su tyla būtų maloni ne tik trumpą laiką pailsėti nuo fizinio ir psichinio triukšmo. Gyvenime yra tekę nemažai patirti sunkumų/ suvokimų, kuomet materializmas atrodydavo didžiausias įmanomas absurdas ir esu labai dėkingas už šitas patirtis. Jaučiu iš vidaus, kad artėja tas laikas, kai natūraliai sėsiu į meditaciją, bet iš kitos pusės, suprasdamas, kad kol kas to nesugebėčiau atlikti taip, kaip aš tai įsivaizduoju, stengiuosi mėgautis procesu ir stebėti, kaip po truputį krenta neteisingos sampratos, materialūs beverčiai įpročiai ir t.t. Tai yra paranku ir protui, nes jis užimtas ir gali negalvoti apie susidūrimą su tyla. Aš esu linkęs manyti, kad Vedos yra teisios, ir kai bus noras ir užsispyrimas, ateis ir malonė, kurios dėka ta tyla užsipildys ryšiu su Dievu...Kito kelio tiesiog nėra, nes jei susitvarkius materiją, neatsiras potraukis toliau žaisti šitą žaidimą (tam tikra grėsmė lieka, todėl visos patirtys ir suvokimai, sakantys to nedaryti yra ypač brangūs), paliksi pasirinkime tarp neįdomaus žaidimo ir viliojančios, bet ir bauginančios tylos.


Nepaisant kai kurių skirtybių, man labai artimas pats jūsų ieškojimo momentumas, Viliau.
Aš galvoju, kad perėjus į tam tikrą lygį tie skirtumai visiškai neturi reikšmės. Kai žmonės geba mąstyti plačiai ir nesiekia įtikinti savo teisybės, be problemų galima pasisemti žinių vienam iš kito. Neutralumas yra būtina sąlyga norint priartėti prie "tiesos" bei vidinės ramybės šiame poliarizuotame pasaulyje ir atsitraukti nuo šios matricos žaidimo. Tai tarsi ženklas, kad aš jau po truputį pradedu suprasti žaidimo taisykles ir pamažu tas žaidimas pradeda atsibosti.


Turiu draugų, kurie šiuo laikmečiu jaučiasi laimingi. Perlipę 40 ribą jau šiek tiek apsitvarkę/ susikūrę gerbuvį ir užauginę vaikus turi teisę išsakyti savo nuomonę/sampratą apie laimės receptą Paveikslėlis
Puikiai tai suprantu. Kai nori į tualetą ir kenti ilgą laiką, galų gale tai atlikęs jautiesi toks palengvėjęs. Taip ir čia, kai materijos presas atleidžia, natūraliai jaučiama laimė. Man šioje vietoje dar atrodo svarbu pats žmogaus gyvenimo laikas, kuris yra labai trumpas. Kiekvieneri metai yra labai svarbūs, norint viską suspėti. Jei  karma gera, to taip nesijaučia, kitu atveju, gali nuolat jausti, kad vėluoji. Išauginti vaikus, susikurti finansinį stabilumą ir t.t. - viskam reikia begalės laiko, sveikatos, o kur dar noras pailsėti, pasidžiaugti malonumais, dvasinė praktika, kūno priežiūra ir t.t. Visą šitą būtų galima neutralizuoti bent keliais būdais: labai geru klimatu, išmintim (vediniai laikai), kas sietųsi ir su materialia plotme - dorybingesne valdžia, bendruomenėm, daiktų kokybe, būstu, kuriame galėtų gyventi daug kartų ir t.t. ir panašiai. Galų gale, jeigu žmonės gyventų 150-200 metų viskas būtų kitaip absoliučiai net dabartinėm sąlygom. Žmonės tiesiog mažiau stresuotų, nes žinotų, kad tiesiog turi laiko viską atlikti. Ką noriu pasakyti, kad viskas atrodo tarsi specialiai sukurtas matricinis konvejeris sielų evoliucijai :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Pasidalinimas tam tikrais suvokimais apie mus supančią realybę

18 Vas 2022, 15:27

Pastebiu, kad mano saviraiška labiau grimzta į grožinę formą. Ir kuo toliau tuo labiau vengiu sąvokų Dievas, religija, dogma ir pan. Čia kaip vaikų rašinėliuose ar piešiniuose. Labiausiai akcentuojami dalykai susiję su gera nuotaika: Saulė, gėlės, balionai, vaivorykštė ir t.t. Vėliau jie tampa akivaizdūs ir jau nereikia nuolat akcentuoti kad diena prasidėjo nuostabiai nes švietė saulė. Sampratos tampa subtilesnės ir gilesnės be ankstesnių išorinių faktorių. Pradedu vis saikingiau nupasakoti sau, o ir kitiems kas ar koks yra Dievas. Tai tik spekuliacijos. Ir kas yra juokingiausia, kad prieš kokius keturis metus paniręs į misticizmą galiu sau drasiai teigti kad to misticizmo nuolat mažėja. O didesniais mistikais už save matau daugelį šiuolaikinių ieškotojų :) T.y. misticizmas po truputį tampa realia kasdienybe, o kitų deklaruojamos ir netgi vyraujančios pasaulėžiūros man primena tą gundančią mistiką į kurią žvelgiau iš šono pradžioje :) Kasdienybė dabar tokia, kad be nuolatinių misticizmo praktikų darosi sunku išlikti ramiam. T.y. senesnis mano suvokimas, su kuriuo iš dalies sutariau, dabar jau darosi nepakenciamas. Tokiu būdu intensyvėjanti praktika pati save pateisina :) Ir vistik paliesiu kai kuriuos kategoriškumus. T.y. dualizmą :) Dėl pačios matricos sąvokos plačiąja prasme tai akivaizdu, kad mes joje panirę tarsi visa savo esybe. Klausimas kam ji tokia reikalinga? Ar toji matrica išliko pirminiame Kūrėjo variante? Mano atveju ne. Planetinis sąmonės dinamiškumas vis tik egzistuoja. Kaip ir asmeninė arba kolektyvinė karma, kurios planetos sukūrimo pradžioje nebuvo. Vertinant elitą dualistiniu požiūriu geras jis ar blogas nieko nepasieksime tikriausiai. Tai, Viliau puikiai akcentavai. Bet dualizmo sąvoka labai plati. Žemė šliuo metu ( imant kalijuga samprata) yra labai žemų dažnių planeta. Taigi ji labai nugrimzdusi į dualizmą. O dualizme viskas yra tam tikrais lygiais paveikta puolusios sąmonės. Viskas ir turiu galvoje, kad viskas :) Ir mokymai ir mokymų interpretatoriai ir aš, interpretuodamas tam tikrus mokymus kažkuriuo lygiu iškreipiu tam tikras pirmines sąmpratas ar fundamentalias tiesas. Nes aš nesu nubudęs aš tik sapnuoju kažkokią realybę. Mano bandyme išaiškinti kito sąpną nėra jokio racionalaus pagrindo :)
Dėl paties elito aš tiek komplimentų jam neskirčiau kaip jūs, Viliau. Mano sapne jis tikriausiai "blogesnis". Kai sakome žodį "elitas" kiekvienas suteikiame tam žodžiui tam tikrą atvaizdą. Tai mano elito atvaizdas yra toks: Tai puolusių būtybių konglomeratas kurio tik nedidelė dalis įsikūnijusi fiziniame lygmeny. Ir tie asmenys nebūtinai aiškiai suvokia savo ir ne savo, o didesnių už save darinių galutinius tikslus. Ir kad ir koks stiprus tamsiųjų jėgų aljansas/aljansai būtų pagrindinis jų bruožas kad jie nepatiria vienovės dėl jų egoizmo kitam, t.y. egzistuoja labai daug susiskaldymo ir tik dalinio sutarimo iš egoistinių išskaičiamo toje plotmėje. Kitas bendras bruožas, kuris juos vienija tai įrodyti mums, o ir pačiam Kūrėjui kad jis klydo leisdamas laisvai valiai reikštis 100proc.
Šios būtybės niekada neina į kompromisą su aukščiausiom jėgom.Toks kompromisas paprasčiausiai negalimas. Eini arba link Dievo augdamas iš jo arba eini nuo jo, augdamas iš mūsų energijų. Bet tame pačiame paveiksle aš nepiešiu elito kaip po žeme nuolat dirbančių driežazmogių ir slaptuose posėdžiuose sudarinėjančių sandorius su visuomenės veikėjais dėl įvairiausiais būdais perteikinėjamų transliacijų padedančių žmonijai degraduoti. Toks požiūris itin populiarus. Noriu pasakyti, kad mano galva viskas vyksta labai subtiliai ir duoda didelius rezultatus. Geriau jau tokie sandoriai vyktų. Dauguma ezoterikos, kuri atrandama, mano galva neištraukiama iš senų mokymų. Tai perduodama labai įvairi nauja interpretacija ar netgi visa koncepcija ant senųjų tiesų pagrindi po bendra NewAge vėliava čenelingo principu. Net ir lietuviškoje erdvėje egzistuoja daug vietų kurios priima diktavimus iš "aukštesnių karalijų". Kai kurios iš jų akivaizdžiai migdo psiaudo dvasingume. Tiesiai paklausus tokių satelitų paaiškinti tam tikrus priestaringus teiginius sulaukdavau atsakymo kad to neįmanoma paaiškinti, turi oats suprasti. Puolę padarai pakankamai gudrūs. Jie puikiai suvokia kad jei jau negalima sustabdyti sielų progreso, tuomet reikia sudaryti iliuziją kad jų pastangomis (apreiškimais) vyksta greitas augimas. Realiai stovima vietoje ir tikimasi kad tie kurie stovi, nusivylę pradės ristis žemyn. Daugelis pranašysčių ateina geriausiu atveju iš mentalinės ir žemesniųjų identiteto sluoksnių. Akivaizdu kad iš ten matosi platesnis vaizdas. Pvz paspekuliuokime viruso pavyzdžiu. Iš ten matoma kad fizinėje plotmėje susidarė tinkamos salygos tam tikriems karminiams pasireiškimams ir jau matoma latentinė viruso būsena. Tuomet metamos visos pajėgos perspėjimams ir tuo pačiu pritempimams prie tam tikrų datų ir vietų. Daugelis pranasysčių tokiais būdais išsipildančių tampa tiesiog akivaizdžios. Tik klausimas kokia kaina už tai sumokame vėliau prisirišdami prie tiesos šaltinio man lieka neatsakytas. Vėliau jau perduodami ištisi mokymai ir reikalavimai neteisingai praktikai kuria maitinamos tam tikros struktūros. Susidaro vaizdas kad iš ties egzistuoja Dievai ir ne tokie tyri Pusdieviai. Mano paveiksle tiesiog to nėra. Yra Dvasinė karalija, su daug suvokimo sluoksnių, bet kurioje visi tarnauja dėl bendro pakylėjimo žemesnių- identiteto, mentalinės ir astralinės materialiosios visatos karalijų, kuriose rasime visko, tik pilnos vienovės ten gyvenančios būtybės dar nėra pasiekę, arba yra nupuolę, kitaip jų ten nebūtų.
Aš nekritikuoju pvz pačios gematrijos principų. Tiesiog tame neturiu jokio supratimo ir nežinau iš kur tai ateina, o mano intelektas neturi tam potraukio. Ir jei egzistuoja tyra gematrinė linija, būtinai tuo pasinaudos kažkas kas tuo pradės manipuliuoti netyriems tikslams siekti. Manipuliacija turiu galvoje iš anapus. Man labai įdomios jūsų įžvalgos. Galvoju, vau kaip skirtingai galime preiti prie tos pačios esmės :) Paskutiniu metu panirau į sapnų sritį. Prie įprastinės linijos domiuosi dzogčeno miego ir sapnų joga. Labai įdomios patirtys ir vis dar užburianti mistika :)
P.S.
Nujaučiu kas skaito šias diskusijas, galvoja:- Dieve Dieve ( aišku jei juo tiki) ant kiek nupušęs turi būti kad rašytum tokius briedus.
:D :D :D Tai linkėjimai tiems, kas taip manot. Buvo laikas kuomet ir aš buvau toks sveikas kaip ir jūs :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Pasidalinimas tam tikrais suvokimais apie mus supančią realybę

19 Vas 2022, 21:17

Pastebiu, kad mano saviraiška labiau grimzta į grožinę formą. Ir kuo toliau tuo labiau vengiu sąvokų Dievas, religija, dogma ir pan.
Pritariu, aš irgi nelabai mėgstu sąvokas. Tiesiog visi esam priversti jas naudoti bendraudami, be jų sąlyginai galima išsiversti tik savo vidiniuose apmąstymuose. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl vidinės kontempliacijos yra patrauklios :) Pojūtis, intuicija yra arčiau sąmonės, tyros meilės, tai galimai ir yra priežastis, kodėl Oli, krypsti į grožinę formą. Intelektas tam tikra prasme tėra įrankis įtikinti protą ir ego, kad tikroji tiesa slypi už sąvokų, dualizmo ir proto. Šiuo atveju gematrija man atlieka lygiai tokią pačią funkciją, matematiškai įrodo, kad mes gyvenam matricoje. Tiesa, šį mokslą aš taip pat šiek tiek pritaikiau žemiškose sferose, panašiai kaip astrologiją galima taikyti galybėje materialių sričių. Tikrai nesu didelis specialistas ir turbūt niekada nebūsiu dėl tos pačios priežasties - turiu gilų pojūtį, intuiciją, kad svarbiau vystyti nuolankumą, meilę ir tuomet savaime sąmonė augs. Vėlgi, tai patvirtina Vedos, bet šiuo atveju pasikliaunu savo intuicija kaip ir dažniausiai.

Aš nekritikuoju pvz pačios gematrijos principų. Tiesiog tame neturiu jokio supratimo ir nežinau iš kur tai ateina, o mano intelektas neturi tam potraukio. Ir jei egzistuoja tyra gematrinė linija, būtinai tuo pasinaudos kažkas kas tuo pradės manipuliuoti netyriems tikslams siekti
Pritariu, tai ir vyksta, aš tai matau. Visgi mano paties numerologinis ryšys su mano gyvenimo įvykiais yra stiprus, kas man parodo, jog fundamentalūs principai veikia labai aukštu lygmeniu. Tarkim, galima abejoti, kaip įvykiai susidėlioja toje sferoje, kurioje elitas turi didesnę įtaką. Vienas garsus krepšininkas Kobe Bryant mirė 41 metų, paskutinėse karjeros rungtynėse buvo pakeistas likus 4.1 sekundei iki rungtynių pabaigos. Tokių "sutapimų" sluoksnis ant sluoksnio kalbant tiek apie šį atvejį, tiek apie begalę kitų yra labai daug. Pavyzdžiui, JAV greitosios pagalbos skambutis 911 buvo pradėtas naudoti 1968m. lygiai tais pačiais metais buvo pradėtos Pasaulio Prekybos Centro statybos, kurios, kaip žinoma, "sprogo"  9/11 2001m. Į 77 pėdų aukščio Pentagoną įsirėžė 77 skrydis, po 77 minučių skrydžio. Nesiplėsiu, tik paminėjau tam tikrus pavyzdžius. Taigi šitos materialios plotmės surežisavimą yra sąlyginai nesunku padaryti, bet kai tai pradeda liesti sporto rezultatų baigtis ir net dar gilesnius sluoksnius darosi įdomu. Tampa sunku atskirti elito režisūrą nuo pusdievių ar net Dievo/Kūrėjo. Jeigu darome prielaidą, kad įvykiai tobulėjai dėliojasi pagal Kūrėjo planą, vadinasi elitas tobulai veikia "įsipaišydamas" į tą kodą. Žinoma, greičiausiai svarbesnis yra Kūrėjo planas, kuris iš anksto parašė programą, kurioje elitas/demonai veiks. Pastarieji galbūt iki tam tikro lygio patys supranta tai, gali matyti ateitį, laiko linijas ir t.t. ir kuria savo planus, dalinai žinodami ir Dievo numatytą planą, ateitį, bet žinoma, vis tiek viskas yra užkoduota Kūrėjo.  Vienas žymus dekoduotojas youtube matematiškai nuolat priveda, kad už daugelio svarbių įvykių visada slepiasi tetragrammaton arba lietuviškai Jahvė. ( beje, man panašu, kad tas žmogus pats priklauso slaptoms organizacijoms kaip ir daugelis jų. Beje, Biblijos Dievas tiek anot jo, tiek ir man logiška išvada peršasi, kad yra tas pats Jahvė. Aš pats dar neturiu atsakymo, kas tas Jahvė iš tikrųjų yra...)

Net ir lietuviškoje erdvėje egzistuoja daug vietų kurios priima diktavimus iš "aukštesnių karalijų". Kai kurios iš jų akivaizdžiai migdo psiaudo dvasingume. Tiesiai paklausus tokių satelitų paaiškinti tam tikrus priestaringus teiginius sulaukdavau atsakymo kad to neįmanoma paaiškinti, turi oats suprasti. Puolę padarai pakankamai gudrūs. Jie puikiai suvokia kad jei jau negalima sustabdyti sielų progreso, tuomet reikia sudaryti iliuziją kad jų pastangomis (apreiškimais) vyksta greitas augimas.
Be jokios abejonės tai vyksta. Pritariu, kad daugeliu atveju tai akivaizdus noras paklaidinti. Kita vertus, aš nesu tikras, ar visa tai jiems patiems nepadaro daugiau žalos negu naudos. Mano įsitikinimu, jei nebūtų paleista ezoterinė informacija į viešumą, o tai, kas išlenda būtų subtiliai blokuojama, būtų pasiekta daug daugiau. Jau nekalbant apie tyčia daromus cirkus politikoje, nuolatines užuominas (net Lietuvoje ministras Dulkys fotografuojasi su raudona braške rankoje - maždaug paimkite raudoną tabletę, mielieji), net tas pats virusas galėjo būti paleistas šiek tiek stipresnis, žmonių teisės atimtos panašiai, bet viskas daroma nuosekliau, logiškiau, kad suabejotų mažuma. Suprantu, kad visko neįmanoma kontroliuoti, bet čia akivaizdžiai daromi liapsusai. Žinoma, planas gali būti pašalinti senas valdžias kaip visiškai netikusias ir pasiūlyti savasias, bet visgi per daug tiesos taip išaiškėja. Galbūt aš kažko nesuprantu dar, bet manęs vis tiek neapleidžia jausmas, kad elitas laikosi tam tikrų taisyklių ir žaidžia sąlyginai sąžiningai.

Jeigu būtų noras bet kokiais būdais sustabdyti dvasinį augimą, būtų galima prigalvoti daug geresnių būdų. Drastišku būdu taikytis į reikiamą visuomenės sluoksnį, o su kitais dirbti palaipsniui ir lėtai tęsti jų degradavimą, kas iš principo ir buvo daroma. Apskritai gerinti gerbuvį žmonių, palaikyti kuo švaresnę politinę erdvę, žodžiu, kad žmonės tikrai įtikėtų materializmu. Tie, kurie "prakutę" neretai labiau linkę pasitikėti valdžia daug labiau ir t.t. ir pan.

 Aš nemanau, kad elito tikslas iš tikrųjų yra šimtu procentu išnaikinti dvasingumą ir šimtaprocentintiškai kontroliuoti visus kaip robotus. Gal aš klystu, gal tai yra jų tikslas, bet jie pasirinko įdomesnį kelią, nes paprastesnis jau buvo nusibodęs? O gal jie ims ir nustos žaisti žaidimą katinas ir pelė? Galbūt, bet kol kas atrodo, kad jie žaidžia :) Todėl ir keliu hipotezės, kad galimai vyksta sielų atskyrimas ir panašiai.

O kas liečia tokius žmones kaip mes, kurie ieško... Aš manau, kad mes esame teisingame kelyje. Patys įvairiausi scenarijai yra įmanomi, žinoma, mūsų kelias rizikingas, bet faktai rodo, kad didžioji dauguma krikščionių ar bhaktų dažniausiai nepasiekia apčiuopiamų rezultatų. Daugiau pasiekia tie, kurie kažką daro, stengiasi, ieško, kurie sugeba klausyti savo vidinio balso ir būti savimi. Jei per prievartą sukalbi atitinkamą ratų skaičių ir tikiesi, kad gausi malonę iš viršaus - dažniausiai taip nebūna, nors valią ir pasiugdai. Žinoma, jei rimtai sėdi į praktiką - tai yra kitas reikalas, bet jei tikrai rimtai. Be to, ar esi bhaktas, ar krikščionis ar budistas, įvardini tą, ar ne, realiai vis tiek absoliuti dauguma tobulėja per karmą jogą, savo intelektą ir vidinės dorybės mišinį. Nematau būtinybės pasirinkti vieną kelią šiuo etapu. Juolab, kai daugelis tokių žmonių žiūri į savo dvasinį lyderį ir nemato, kad ten akivaizdus demonas. Aš tą matau kaip tragikomediją, kokiame lygyje praktikuojančių vidinis balsas ir intuicija.

Bent jau aš save laikau "pasmerktu" būti ten, kur esu :) . Negaliu eiti su masėm, negaliu pasitikėti organizacijom, prie kurių lyderių nenorėčiau net sėdėti. Kol kas mano intuicija manęs kaip ir nėra apgavusi. Įsivaizduočiau save turintį tokį mokytoją kaip Donato mokytojas iš Indijos, bet faktas, kad iki to nesu priaugęs. Belieka būti ten, kur esu, žinau, kad esu ten, kur turiu būti :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Pasidalinimas tam tikrais suvokimais apie mus supančią realybę

21 Vas 2022, 13:26

Dėkoju už išsakytas mintis, Viliau. Suradęs laiko ką nors parašysiu.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Pasidalinimas tam tikrais suvokimais apie mus supančią realybę

21 Vas 2022, 20:07

Ir tau dėkui, Oli :)

Rezonuoju su daugybe tavo išsakytų minčių, tiesiog pakomentuoju tas, kurioms turiu šviežesnių suvokimų. Nėra būtinybės skubėti atrašyti, bet laikas nuo laiko skatinu ir toliau pasidalinti savo rašiniais ir mintimis, manau atsiranda tų, kuriems tikrai įdomu paskaityti.

Pastarosiom dienomis vėl atgijo stiprus meilės jausmas viskam, kas mane supa. Kai šis jausmas paūmėja, pradedi dar geriau jausti šio pasaulio beprotiškumą, susiskaldymą, savanaudiškumą. Tuomet praranda prasmę bet kokie ginčai, bet kokie tiesos ieškojimai, beprasmiai pokalbiai, politika, "logiški", "teisingi" sprendimo būdai. Viskas yra tik iliuzija tam, kad mes išmoktume mylėti. O kai gauni nors kiek didesnę bepriežastinės meilės malonę, darosi kiek baisoka, kur mes papuolę esam. Bet iš kitos pusės, jei tą malonę patyrei tik todėl, kad paragavai šitos realybės, vadinasi esi vertas tai praeiti...

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių