withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Sinchroniškumas - asmeninės patirtys, ieškant krypties gyvenime

19 Bir 2018, 17:12

Dalį mūsų visatos grožio galima suvokti geriau įsigilinus į sinchroniškumus. Informacijos apie juos internete apstu, tačiau visa perskaityta informacija lieka tik informacija. Sinchroniškumą nėra paprasta paaiškinti moksliškai, todėl dažnas mūsų jį tiesiog padedame į skiltį "gerai būtų, jeigu būtų" arba "aš jau per daug suaugęs tikėti pasakomis". 

Visgi, žinojimas ar tikėjimas tuo, kad mes nesame palikti vieni kovos lauke, būtų naudingas labai didelei daliai žmonių, kuriems trūksta ryžto pradėti norimus pokyčius gyvenime. Kad ir kaip bebūtų, (bent jau iš mano patirties) ne daug žmonių džiaugiasi sedėdami didmiesčiuose ir dirbdami darbą korporacijose. Priklausomai nuo to, kiek giliai įklimpę, jie vis stipriau meluoja sau, jog viskas gerai, tačiau manau, kad viduje tiesiog bijo žengti žingsnį atgal, jog vėliau žengtų kelis į priekį. O kas gi bus, jeigu nepavyks? 

Šią temą paskatino sukurti ką tik nutikęs įvykis, kuris labai priminė ir mano paties freelancer'io karjeros pradžią. Apibendrintai tariant, kuomet pasirenkame tinkamą kelią, visata mums pradžioje padeda. Būtų šaunu šioje temoje surinkti pakankamą kiekį tokių istorijų, kurios realiai motyvuotų ir padrąsintų ne tik svajoti ir mąstyti, bet ir žengti pirmuosius žingsnius link savo norų įgyvendinimo. 

Trumpai apie mano patirtis:
Aš visada šiek tiek domėjausi interneto svetainių kūrimu, tačiau išėjo taip, kad baigiau politikos mokslų programą. Po studijų reikėjo rinktis savo kryptį, tai pabandžiau pasieškoti klientų freelancer.com sistemoje. Pirmieji keli mėnesiai man buvo išskirtinai sėkmingi per kuriuos susiradau nuolatinį klientą, su kuriuo dirbu iki šiol. Nors dabar turiu gerokai daugiau žinių, bandymai atrasti naujų klientų toje sistemoje paprastai baigiasi nesėkmingai :) 

Mano sužadėtinė visada norėjo fotografuoti, tačiau kol kas niekaip to iki galo neįgyvendino. Prieš daugiau nei metus įkėlė kelias dešimtis nuotraukų į nemokamą stock'ą, tačiau per visą tą laiką negavo nei vienos piniginės aukos už nuotraukas. Kad ir kaip nebūtų keista, pirmoji buvo gauta būtent dabar, kuomet išėjusi iš darbo pradėjo aktyviai mokytis fotografijos :)

Esu įsitikinęs, kad kuomet pasirenkame teisingai, gauname ženklą. Tereikia mokėti tuos ženklus skaityti. 

Laukiu jūsų istorijų :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Sinchroniškumas - asmeninės patirtys, ieškant krypties gyvenime

19 Bir 2018, 21:48

Esu įsitikinęs, kad kuomet pasirenkame teisingai, gauname ženklą. Tereikia mokėti tuos ženklus skaityti.
Teisingai, bet, kita vertus, yra ir karma, kurią reikia "atpirkti" ir kuri padeda susivokti. Pokyčiai ateina ir pagal karmą, ir pagal mūsų pačių brandą. Nėra abejonės, kad mumis veda, mums belieka kiekvienąkart padaryt geriausia, ką galime. Iš čia seka kita logiška išvada, kad ir rezultatai jau yra žinomi, mums nėra verta jaudintis ir dėl jų. :)

Šiaip gana paprasti dalykai, bet juos giliai realizuoti nėra taip paprasta. Tam reikia atitinkamo sąmoningumo ir patirčių.
 
withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Re: Sinchroniškumas - asmeninės patirtys, ieškant krypties gyvenime

19 Bir 2018, 22:30

Dėl karmos - kas be ko. Aš ir neturėjau galvoje, kad teisingas ir Visatos "palaimintas" pasirinkimas yra visada paprasčiausias. Pagal mano asmeninį pavyzdį greičiausiai taip ir nėra. Bet faktas, kad sprendimas atvedė iki šiek tiek didesnio sąmoningumo kasdieniuose reikaluose. Sunkumai bendrai nėra problema, jeigu pati kryptis nesikerta su poreikiais, norais. Blogiau patirti sunkumus, kai jie atrodo visiškai beprasmiai :)

Priešingu atveju, kai nėra kažkokio norimo galutinio tikslo, galima ir depresiją stiprią pasigauti karmą bedeginant, kai realiai nesuvoki nei kodėl čia man taip, nei kur mane tai nuves.

 
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Sinchroniškumas - asmeninės patirtys, ieškant krypties gyvenime

19 Bir 2018, 23:14

Paulo Coelho Alchemike išsakęs pora minčių apie sėkmę. Nežinau ar tai jo mintys, nes daugelis sparnuotų citatų jo knygose būna skolintos iš tauresnių šaltinių. Tai va : "Kai lydi sėkmė, reikia ja išnaudoti ir daryti viską, kad jai padėtume - taip, kaip ji padeda mums. Tai vadinama palankumo principu"
Ir dar viena. "Ieškojimas prasideda debiutanto sėkme ir visada baigiasi nugalėtojo įrodymu" Reikia tikriausia suprasti kad Gyvenimas visada ištiesia pagalbos ranką pokyčiui. Nes jis pats yra pokytis. O ar vertas buvai tos dovanos tenka įrodyti per išbandymus.
Aš pasinaudoti ženklais nesugebu. Aš sugebu juos pamatyti jau po visko. T.y. visi gerieji didesni pokyčiai ateina per nesėkmes, užgriūvančius sunkumus. Tik vėliau suprantu, kad būtent jie ir buvo sėkmės pamatas. Tik tuomet jaučiu dėkingumą toms praėjusioms nepalankioms situacijoms. Būtų gerai, aišku, perskaityti tokius ženklus iš anksto. Tikriausia retai kam tai pavyksta.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių