• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 31
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Religija ir filosofija

21 Lap 2018, 20:21

Pavyzdziui? 
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Religija ir filosofija

21 Lap 2018, 20:23

Kazimierai, Jus niekada neragavote mesos?
Kazimieras valgė mėsą, žuvį ir kiaušinius ši gyvenima. Kazimieras sutiko bhaktus ir paklausė ju patarimu ir dabar Kazimierui mėsa bjauri. Jus, Aidai, priešinatės bhaktu patarimams.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Religija ir filosofija

21 Lap 2018, 20:27

Kazimierai, Jus niekada neragavote mesos?
Kazimieras valgė mėsą, žuvį ir kiaušinius ši  gyvenima. Kazimieras sutiko bhaktus ir paklausė ju patarimu ir dabar Kazimierui mėsa bjauri. Jus, Aidai, priešinatės bhaktu patarimams.
Tai ir visi kiti kazkada taps vegetarais ir vaisnavais. Ne si, tai kita, ne kita, tai po daug kitu gyvenimu. Ko pergyvenate, Kazimierai?
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Religija ir filosofija

21 Lap 2018, 20:30

Pavyzdziui? 
O jus bhaktu paklauskite. Nes jei parodysiu pirštu kur užrašyta, jus ir vėl klausite panašios smulkmenos, o aš neturiu kada su jumis žaisti nes praktikuoju bhakti joga..
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Religija ir filosofija

21 Lap 2018, 20:33

O Jus nezaiskite, as to neprasau, tik atvira sirdimi ir atvirom akim perskaitykite Manu samhita ir isiskaitykite ka raso Sudarsan.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Religija ir filosofija

21 Lap 2018, 20:38

Kazimierai, Jus niekada neragavote mesos?
Kazimieras valgė mėsą, žuvį ir kiaušinius ši  gyvenima. Kazimieras sutiko bhaktus ir paklausė ju patarimu ir dabar Kazimierui mėsa bjauri. Jus, Aidai, priešinatės bhaktu patarimams.
Tai ir visi kiti kazkada taps vegetarais ir vaisnavais. Ne si, tai kita, ne kita, tai po daug kitu gyvenimu. Ko pergyvenate, Kazimierai?
Aš atlieku tarnystę. Ir nemedituoju i rezultata. Su savo mėsite jus trukdot. Jei man pasitaikys tarnystė produktivesnė, aš jus paliksiu ramybėje.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Religija ir filosofija

21 Lap 2018, 20:41

Aidai, klauskite Mokytojo, tik tada sutarsime.

Man laikas ilsėtis.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Religija ir filosofija

21 Lap 2018, 20:45

Jei as Jums, Kazimierai, trukdau, tai kreipkites i Viliu arba apeikite mane.
P.S. i Donata kreipkites, jei tai labai svarbu.
P.P.S. Bhagavad Gita paskaitykit, ten raso, ka daryti su neismaneliais.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Religija ir filosofija

21 Lap 2018, 21:54

Mesos atsisakyti ne taip paprasta.
Olegas Torsunovas paskaitoje, jos jau neberasiu, sake, kad mesos reikia ne grubiam, o subtiliam kunui, kad palaikyti verzluma, kovinguma, konkurencinguma. Tokia Vakaru civilizacija. Subtiliu dalyku visada sunku atsisakyti. Man asmeniskai be mesos pakrinka psichika, negaliu uzmigti.
Vaisnaviskom praktikom galima tai iveikti, bet jos man nepakeliamos.
Is bhaktu mielai pirkciau maista, jei kainos butu bhaktiskos.
Kas Biblijos nelaiko Sventrasciu su manim bibliniais klausimais nediskutuokit, nes bus ne diskusija, o beprasmis gincas.
P.S. protas, intelektas ir ego reikalauja mesos. O tai jau subtilus ir rimtas dalykas.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Religija ir filosofija

21 Lap 2018, 23:14

Kazimierai, būkit malonus, nespauskit Aido. :) Man irgi atrodo, kad mėsos atsisakymas yra nesudėtingas procesas, bet ne visi yra vienodi. Kiekvienas turim savo įspaudus, paliktus daugybės gyvenimų. 

Suprantu, kad norite Aidui ir žudomiems gyvūnams padėti, bet kartais reikia susitaikyti su padėtimi. Kad ir koks šitas forumas bebūtų, manau, daugeliui dalyvaujančių jis padėjo vienaip ar kitaip, o tai yra svarbiausia. 
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Religija ir filosofija

22 Lap 2018, 06:54

Aciu, Viliau, uz palaikyma.
Man sis forumas padeda.
P.S. paauglysteje bandziau tapti vegetaru, nepavyko.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Religija ir filosofija

22 Lap 2018, 19:08

Kazimierai, būkit malonus, nespauskit Aido. :) Man irgi atrodo, kad mėsos atsisakymas yra nesudėtingas procesas, bet ne visi yra vienodi. Kiekvienas turim savo įspaudus, paliktus daugybės gyvenimų. 

Suprantu, kad norite Aidui ir žudomiems gyvūnams padėti, bet kartais reikia susitaikyti su padėtimi. Kad ir koks šitas forumas bebūtų, manau, daugeliui dalyvaujančių jis padėjo vienaip ar kitaip, o tai yra svarbiausia. 
Aidas man jau nereikalingas, jis pats "žino" kaip sau padėti kas liečia mėsos vartojimą. Tokiems aš nepadedu ir ieškau tų kurie jau nori keistis. Nesusikalbėjimo esmė ta kad Aidas filosofodamas šitame forume, veda iš kelio žmonės kurie katik susidūrė su Krišnos sąmone.
Aš suprantu kad Aidas negali be mėsos, tačiau jis nenori dirbti su savimi kad mėsa jam būtu bjauri. Jis net prasadam atsisako valgyti. Paaukoti Dievui vandenį, ar didelė askėzė? Atsisako, nes katalikybė to nedaro, o ir draudžia. Tai ka tas Aidas veikia šitame forume jei bažnyčia mūsų dienų, draudžia bendrauti su krišnaitais?
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Religija ir filosofija

22 Lap 2018, 19:32

Donatas del mano gyvenimo visiskai nepyksta ant manes (buvau pas ji konsultuotis). Stai kaip skiriasi bhaktas nuo paprasto zmogaus. :-)
P.S. o mano teise isreiksti savo nuomone ir skleisti idejas uztikrina LR Konstitucija. Jei mano teise butu pazeista galeciau prisiteisti pinigine zala is ja pazeidusiu asmenu.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Religija ir filosofija

22 Lap 2018, 21:03

P.S. o mano teise isreiksti savo nuomone ir skleisti idejas uztikrina LR Konstitucija. Jei mano teise butu pazeista galeciau prisiteisti pinigine zala is ja pazeidusiu asmenu.
Kali amžius, teisingumo koja dar yra, bet ji tokia "šiaip sau" :) O  kad ir kokia tobula ir teisinga teisė bebūtų, kai kurių dalykų neįmanoma tobulai įvertinti, kadangi viskas susiveda į sąmoningumą bei sveiką protą.

Pavyzdžiui, kalijūginis teisingumas - vienodas vyrų ir moterų skaičius darbovietėje. Bet ar tada nėra diskriminuojamas kažkurios lyties atstovas, kuris dėl prigimties ar kitų priežasčių turi daugiau gabumo/potraukio tai sričiai, bet nepriimas į darbą, nes yra kvotos. 
Dabar kas galėtų teisingai įvertinti, ar Aidas turi teisę vienaip ar kitaip interpretuoti Vedas, o gal Kazimieras , iš tiesų, netoleruoja žmogaus nuomonės, o gal Vilius ką tik apšmeižė abu. :)
Žinoma, tokiose temose tai įvertinama kaip diskusiją, bet jei tai liestų rimtas politines jėgas, tada jau lengvai būtų galima pripaišyt nebūtus dalykus. 

Žmonės, daugiau ar mažiau praktikuojantys, turi būti pavyzdys, kadangi tai geriausias būdas reklamuoti dvasingumą. Bet nėra taip lengva, gal Kazimieras apturėjo realią patirtį realizaciją, susijusią su karvių žudymu, ir tai jam sukėlė didelę meilę ir dvasinį pyktį, dėl kurio žmogus negali ramiai priimti Aido padėties.

Priimkite ir toliau nuolankiai tai Aidai, o ,Kazimierai, mylėkite Aidą kaip ir tas karvutes :) 
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Religija ir filosofija

22 Lap 2018, 21:34

Net ir siais laikais rimtesni teisininkai netapatina teisingumo ir teises. As siuo atveju pabreziau butent teise.
Net ir grynai vediniame forume nelabai ka butu man siuo atveju prikisti, nes as galiu pasiremti Sventrasciais, ir gerbiamas Sudarsan nurode tam tikrus aspektus.
As ant Kazimiero nepykstu. Dekingas jam uz ankstesne pagalba.
Tik Kazimieras turi suvokti, kad egzistuoja ir kitos religijos, egzistuoja ir ivairus zmones.
Butu lengva nuo paauglystes nebevalgyciau mesos. Juk rasiau, kaip sunku ir kodel sunku.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Religija ir filosofija

23 Lap 2018, 18:50

Tai ir visi kiti kazkada taps vegetarais ir vaisnavais. Ne si, tai kita, ne kita, tai po daug kitu gyvenimu. Ko pergyvenate, Kazimierai?
Stengiuosi atsakyti i klausimus nes man irgi nepatogu kai forumo dalyviai neatsako arba kaip ir ignoruoja (sugaišinu daugiau laiko).

Tai jeigu aš nieko nesiimsiu ir kiti bhaktai nieko nedarys, tai kaip jie taps ir galu gale, kaip tas aukso amžius ateis. Tai vadinama, laukentis bhaktai nes galvoja kad kiti imsis konkrečios tarnystės, o kiti tikisi kad dar kiti viską sutvarkys.
Bet tai man nereikšminga, tiesiog atsakiau i klausima.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Religija ir filosofija

23 Lap 2018, 19:20

Per prievarta zmogaus bhaktu nepaversit, Kazimierai.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Religija ir filosofija

23 Lap 2018, 19:24

Suprantate, draugai mieli, i krišnos sąmone pastoviai ateina nauji žmonės norintis gyventi jau kitaip bet trukdo mėsa.. Tokie paskaitė Aido postus šiame forume gali pagalvoti kad galima pasirodo, gyventi va kaip Aidas gyvena ir nieko čia baisaus dėl mėsos vartojimo nes esam žemiau šudros ir be mėsos neišsiversi. Aidas nemažai parašęs gan galingai, todėl tie naujokai gali Aidą priimti kaip šikša-guru. Štai kame grėsmė.

Tai viskas, o prie pačio Aido gyvenimo aš daugiau nesikabinėju ir jis man net ne oponentas ir juo labiau, ne priešas koks. Nepriimtinų gyvybės formų aš nebeturiu dėka bhakti jogos realizacijos. Neturiu aplinkoje kur esu šį gyvenimą.

Esu tikras kad galėtume draugiškai išspręsti nesutarimą bet kad neišeina.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Religija ir filosofija

23 Lap 2018, 19:37

Tai gi as tiesa rasau, Kazimierai, remiuosi Sventrasciais ir autoritetais.
Jusu gerbiamas Vradzendra Kumar das rase, kad dabar didziajai daliai zmoniu galima valgyti mesa. Jis parase ir kas yra zemiau sudros. Toliau Manu samhita, Biblija. Galu gale dabarties realybe.
Man asmeniskai yra svarbesniu dvasiniu darbu nei vegetarizmas.
Hitleris buvo vegetaras. Geriau jau butu buves karves valgantis katalikas.
O ka cia taikiai spresti? Kad karo nematau. :-)
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Religija ir filosofija

23 Lap 2018, 19:46

As juk nesakau, kad zengiantys link Krishnos samones turi ar gali valgyti mesa.
As kalbu apie kitas religijas ir kitas kulturas, kuriu vienai save priskiriu.
P.S. gerbiamas Sudarsan juk rase, kad brahmanai ir vaisnavai kategoriskai negali vallgyti mesos.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 31

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių