• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

20 Kov 2018, 10:20

Dėkoju Kazimierai, kad užklausite dėl mėsos valgymo. Stiprybės Jums karminėse situacijose.

Aidai, prašyčiau šiek tiek nusiraminti ir nesikarščiuoti. Kazimieras turi savo nuomonę, o dėl mėsos valgymo pasikonsultuos su mokytoju. Tai yra ganėtinai sudėtingas ir nevienareikšmis klausimas. Puiku, kad forume galima panagrinėti kažką daugiau ir giliau :)
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

20 Kov 2018, 11:45

Aidai, prašyčiau šiek tiek nusiraminti ir nesikarščiuoti. Kazimieras turi savo nuomonę, o dėl mėsos valgymo pasikonsultuos su mokytoju. 
Mokytojai jau atsake i si klausima ir nuoroda idejau, tik per savo talentus kai kas nemato.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

20 Kov 2018, 22:29

[quote="Aidas"][quote="Vilius"]Aidai, prašyčiau šiek tiek nusiraminti ir nesikarščiuoti. Kazimieras turi savo nuomonę, o dėl mėsos valgymo pasikonsultuos su mokytoju. [/quote]
Mokytojai jau atsake i si klausima ir nuoroda idejau, tik per savo talentus kai kas nemato.[/quote]


Viskas gerai,Aidai. Jei Jus teisus tai turbūt nieko tokio jei Mokytojai patvirtins Jusu teisumą dar kartą,o man beliks atsiprašyti visų.
Aš čia ne šeip sau isivėliau į šią diskusiją dėl nebaudžiamo uždraustos mėsos valgymo. Nu patys pagalvokit, ar ne sensacija:
Kiek Lietuvoje vegetarų,o kiek mėsaėdžių? Daug žmonių valgo mėsą ir visiems nieko už tai nebus.
Aidai,ar tose nuorodose paaiškinama kodėl laukiniai žvėris medžiojami žmoniu-medžiotoju, šaudomi paukščiai,auginami ir žudomi naminiai gyvuliai, žvejojami vandens gyviai ir panašiai. Ar tuose nuorodose pasakoma kodėl tos gyvybės formos taip kenčia nuo žmogaus mėsaėdžio? Taip taip,visi mes žinome kad tai tos gyvūnijos karma.
Kodėl tokia karma?
Bhagavat gitoj mačiau vieną iliustracija kur žmogus kepantis mėsą reinkarnoja į tigro kūną.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

20 Kov 2018, 22:46

Aidas rašė:

"Edit: kas pas Jus per praktika? Be mokytojo?"

Jei mokinis subrendo,atsiranda jo Dvasinis Mokytojas.
Tavo Mokytojas gali ateiti kad ir į tavo namus,nereikia Jo jieskoti. Aš tos klaidos niekada nedarysiu žiūrėdamas į kitus ieškančius Mokytojo ankščiau laiko..
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

20 Kov 2018, 23:10

Aš rašiau:

"Susisieksiu su vienu kitu Mokytoju (bent jau pabandysiu tą padaryti) ,dėl tų šių laiku šudru kurie ko ramiausiai gali kirsti mėsą nes dievas jų už tai nebaus.
Susisieksiu kada turėsiu kiek laisvo laiko nes dabar esu pakliuves į ekstrėmale situacija,reikia išsikapstyti.."

Pagalvojau,geriau bus jei užvesiu šiuo klausimų temą forume форум кришна.ру
Taip manau būtu geriau susirasti labiau kompetentingą Mokytoją per Jo mokinius. Beto,naudinga žinoti informaciją iš to forumo bhaktu
Gal dar užvesiu tą pačią temą forume хари катха
Forume форум кришна.ру temą galės skaityti suprantantis rusiškai be registracijos. Kad tenai dalyvauti reikia registruotis.
Pranešiu detales kada užvesiu temą.

Harė Krišna.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 07:13

Aidai,ar tose nuorodose paaiškinama kodėl laukiniai žvėris medžiojami žmoniu-medžiotoju, šaudomi paukščiai,auginami ir žudomi naminiai gyvuliai, žvejojami vandens gyviai ir panašiai. 
Manu istatymas. Jam geriau zinoti. Kaip ir Krisna Bhagavad Gitoje perteikia tik esme.
Mesa produktas su specifinemis savybemis. Matomai yra zmoniu, kuriems reikia tas savybes papildyti. Dar pragyvenimo saltinis, nes anapus varnu esantis negali dalyvauti varnasrama ekonomikoje.
Kai klausite pas mokytoja klauskite pagal mano pateiktas nuorodas. Kitaip gali buti tik bendras atsakymas.
Edit: is kur senais laikais ir dabar yogai gauna tigro ir antilopes kaili?
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 08:12

Del patogumo ir aiskumo medziaga klausimams.
Saltinis:
https://vedatext.ru/
Manu samhita:
10.48, 10.49, 10.126 ir komentaras.
Bhagavad gita:
3.29, 3.33.
Srimad Bhagavatam:
7.11.30-34.
Edit: Manu samhita komentarai XII giesmes gale.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 10:22

Bet sios diskusijos esme yra kita.
Vilius rase, kad pasaulyje vegetaru apie 10 procentu, o yogu, aisku, dar maziau.
Abraomines religijos - Judaizmas, Islamas ir Krikscionybe siulo mesaedziams dangu.
Tad ir klausimas koks Vedu santykis su Tora, Koranu ir Biblija.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 13:09

Būtų galima Donato Janickio dar užklaust, bet aš lyg ir esu jo paskaitoje girdėjęs, kad šudroms kaip ir galima valgyti mėsą. Bijau suklaidinti ir pameluoti, gal tai ne Donato Janickio paskaita buvo, ar ką ne taip atsimenu. 

Bet iš pačios esmės, aš vėl paakcentuosiu, kaip trūksta aiškios ir struktūrizuotos informacijos, todėl daugybė žmonių susideda ne ten akcentus, tampa fanatiški, per daug pradeda save nuvertinti, ar kaip tik per daug iškelti, nesuvokdami savo realios prigimties ir realių galimybių. 

Iškelsiu klausimą, kaip tada yra su lytiniais santykiais šeimoje ne dėl vaikų. Krikščionybė, mano žiniomis, tai draudžia, bet ar tai vėlgi nėra per aukšti standartai mėsą valgantiems šudroms? Tai yra per aukšti standartai net gana dorybingiems vegetarams. Ar tai nėra dar vienas nepilnos informacijos taikymas arba net jos iškraipymas? 
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 13:15

Kunigai nurodo lytiskai santykiauti nevaisingomis dienomis, o ten kaip gausis. Is Vedantos pasekejo girdejau, kad neinicijuotam mokiniui bet kokie lytiniai santykiai tik savo seimoje. Turiu ta knyga, bet uzversta, daug ieskoti reiketu. Ir tai yra tik elektroninis variantas, kurio adreso nebepamenu.
Edit: siaip Krikscionybeje reikalavimas lytiskai santykiauti tik del vaiko pradejimo yra labai isplestas vieno is isakymu aiskinimas. Siaurai sis isakymas skamba tik nesvetimauk. Isakymo aiskinimo ispletimas, manyciau, taikytinas tik asketams. Yra ir tokiu Krikscionybeje.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 13:41

I Viliaus zinutes konteksta atsakysiu pasakele.
Ji nera visiskai mano, kazkada panasaus skaiciau.
Yra dar musu zemeleje genciu kanibalu, kurie valgo kitu genciu zmones. Ju niekas nemoko, nes nori islaikyti autentiska kultura.
Ko butu galima pamokyti kanibala?
Jam reiketu sakyti: ziurek, kiek miske gyvunu. Pasidaryk lanka ir ieti. Medziok juos. Tai idomiau ir skaniau, nei valgyti zmones.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 14:33

[quote="Aidas"]Bet sios diskusijos esme yra kita.
Vilius rase, kad pasaulyje vegetaru apie 10 procentu, o yogu, aisku, dar maziau.
Abraomines religijos - Judaizmas, Islamas ir Krikscionybe siulo mesaedziams dangu.
Tad ir klausimas koks Vedu santykis su Tora, Koranu ir Biblija.[/quote]


Tai kokia temą užvesti,Aidai, forume форум кришна.ру ?
Juk rašėte kad šeis laikai mes visi šudros,o tai reiškia kad visi šudros gali valgyti uždraustą maistą nes pagal Manu Samhita jie nuodėmės neužsitraukia?
Ar užvesti temą tame forume dėl to koks Vedų santykis su Tora, Koranu ir Biblija?

Bet juk šių laikų biblija yra išsigimusi... Tora ir koranas pasak Jusu siūlo dangų už gyvūnų žudymą.. Ir Jus Aidai,kiek supratau laikote tas trys religijas Autoritetingomis? PIRMINIS AUTORIUS VISADA DIEVAS.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 15:17

Vilius rašė:

"Būtų galima Donato Janickio dar užklaust, bet aš lyg ir esu jo paskaitoje girdėjęs, kad šudroms kaip ir galima valgyti mėsą. Bijau suklaidinti ir pameluoti, gal tai ne Donato Janickio paskaita buvo, ar ką ne taip atsimenu."

Aidai,kažkurioje šio forumo temoje rašėte kad kalbėjotės su nemažai bhaktu dėl mėsos valgymo konkrečiai Jusu atveju ir visi jie patarė tarnauti Krišnai ir tik vienintelis Donatas sakė elgtis laisviau (parašiau iš atminties bet esmę atrodo parašiau)
Ar Jums Aidai,Donatas taip ir pasakė kad Jums galima valgyti mėsą ir už tai Jusu Dievas nebaus?
Klausinėju ne seip sau. Man reikalinga informacija apie Jus Aidai,nes forume форум кришна.ру klausinės manes dėl Jusu ir kad tema nestrigtu geriau tuč tojau Jiems atsakyti.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 16:24

Dar vienas klausimas Aidui.
Bhakti jogos Šventyklose pvz. Bhgavat Gitos paskaitos vyksta taip:
Lektorius skaito sanskritą,sanskrito vertimą,tekstą ir Prabhupados komentarą. Po ko prašoma mokytojų sekos malonės kad paskaita būtu prasminga dvasine prasme. Ir po to lektorius,inicijuotas bhakta komentuoja auditorijai Prabhupados komentarą plačiau kad žmonėms būtu kuo aiškiau.

Jus Aidai,komentuojate kas parašyta Vedų Šventraščiuose,tama-gunoj nes valgote mėsą?
Koks būtu Jusu atsakymas i tai?

Ši informacija man reikalinga diskutuojant toje temoje kurią užvesiu tame forume.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 17:37

Donatas man nepatare valgyti mesa.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 18:45

Jus Aidai,komentuojate kas parašyta Vedų Šventraščiuose,tama-gunoj nes valgote mėsą?
Nors klausimas ne man, bet atsakysiu:) Be iškraipymų komentuoti ir perteikti šventraščių žinias gali tik transcendalistas, bet tai nereiškia, kad Aidas, valgydamas mėsą, kalba iš tama gunos perspektyvos. Manyčiau Aidas gerai interpretuoja ir panaudoja savo turimas žinias, žinoma, kažkiek ir pateisindamas save, bet tie pateisinimai yra absoliučiai pagrįsti. Tai mano nuomonė:)

Kad Donatas Janickis nerekomenduoja Aidui valgyt mėsos, man taip pat yra visiškai suprantama. Tiek žinių turintis žmogus privalo stengtis tobulėt, o mėsos atsisakymas tam labai pasitarnauja. Juolab, kad tai iš esmės nėra sudėtingas dalykas. Galbūt Aidas kažkodėl turi didesnį prisirišimą prie to, kas yra ganėtinai konstrastingas momentas, bet tai tik dar kartą parodo, kokių tik atvejų nebūna :)
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 20:37

Del patogumo ir aiskumo medziaga klausimams.
Saltinis:
https://vedatext.ru/
Manu samhita:
10.48, 10.49, 10.126 ir komentaras.
Bhagavad gita:
3.29, 3.33.
Srimad Bhagavatam:
7.11.30-34.
Edit: Manu samhita komentarai XII giesmes gale.
Kazimierai, reikia prasyti siu tekstu sisteminio isaiskinimo.
P.S. aciu Viliui uz silta palaikyma.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 22:22

[quote="Aidas"][quote="Aidas"]Del patogumo ir aiskumo medziaga klausimams.
Saltinis:
https://vedatext.ru/
Manu samhita:
10.48, 10.49, 10.126 ir komentaras.
Bhagavad gita:
3.29, 3.33.
Srimad Bhagavatam:
7.11.30-34.
Edit: Manu samhita komentarai XII giesmes gale.[/quote]
Kazimierai, reikia prasyti siu tekstu sisteminio isaiskinimo.[/quote]


Idėsiu,paprašysiu bet nežinau ar kuris Mokytojas imsis tokio darbo internetu. Turbūt daug reikėtu rašynėti..Teko kalbėtis su Mokytojai gyvai filosofiniais klausimai bet internetu to nei karto nedariau.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 22:46

Aš rašiau:

"Jus Aidai,komentuojate kas parašyta Vedų Šventraščiuose,tama-gunoj nes valgote mėsą?"

Turėjau omeny tą uždrausto maisto valgymą. Visa kitą ką komentuoja Aidas,manes nedomina nes neturiu laiko gilintis i tai,o mam ir nereikia nes pasaulyje yra žymių lektorių kuriam vienam tokiam mes čia visi nepriligtume..
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

21 Kov 2018, 22:53

Nusipirk plauku dziovintuva, ten tikrai rasi prideta instrukcija.
Nusipirk automobili, instrukcija bus stora, bet vargu ar ja naudosiesi.
Nusipirk fortepijona. Pagal instrukcija, nepagrosi.
Zmogui instrukcijos neparasysi
;)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 26 ir 0 svečių