• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

29 Kov 2018, 20:48

Aidai,aš Jus nuo pragaro gelbėju kaip Jus Gintaraska nuo kalėjimo :))
Jokia čia ne panieka,pristačiau Jus tam forumui grynai dalykiškai kad galima būtu pilnavertiškai mąstyti ir priimti geriausią sprendimą.
Jei mane taip kas pristatytu tai to įžeidimo net nepajausčiau..
Neimkite į plaučius,Aidai,nes neduok dėve vėl pradėsite valgyti jautieną. Juokauju juokauju.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

29 Kov 2018, 21:00

Eisiu geriau tą tėmą užvesiu tame forume pagaliau,dėl tų dantų atauginimo (tema"Nebėra dantų")
Prašau teisingai suprasti kad dantų atauginimo,o ne ilčių :))
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

30 Kov 2018, 08:58

Manau, kad turetu buti dar kokie rastai, kuriuose nurodyta, kad karviu, versiuku ir jauciu niekas neturi teises vartoti maistui, zudyti. Siaip Manu samhita bendrais bruozais nurodyta, kokius gyvunus gali valgyti esantys anapus varnu.
Su sudra paradoksali padetis gaunasi.
Jo pareiga tarnauti dukart gimusiems. Pastarieji privalo ji aprupinti, taip pat ir maistu. Gaunasi, kad sudra, vykdydamas savo pareigas, maistui gaus tik prasada. Kada jis gali vartoti uzdrausta maista lieka neaisku. Ar tarnybos metu is kazko gaves, ar budamas be tarnystes. Man persasi mintis, kad budamas be tarnystes.
Bet mano mintis buvo kita. Abraominiu religiju ispazineju mityba sulyginau su Manu samhita teiginiu, kad sudra gali valgyti Veduose uzdrausta maista. Cia esme. O Abraominiu religiju ispazinejai nera dukart gimusieji.
Kai kas pasipilde. Sudra, esantis tarnysteje du kart gimusiems, noredamas mesos turi pagal Vedas aukoti ozi deivei Kali ir valgyti.
Sudra be tarnystes du kart gimusiems yra anapus varnu. Manu samhita nurodo maista esantiems anapus varnu. Maistas jiems skiriamas pagal ju prigimti. O veikla pagal prigimti neuztraukia nuodemes.
Dar karta klausiu: negi manote, kad Manu norejo pakenkti esantiems anapus varnu savo istatymais?
Del Kazimiero noro, kad Srila Prabhupada komentara pakomentuotu Mokytojas. Tame komentare yra elementarus sakinys, kuris nebereikalauja komentaro. Ir tas sakinys, kaip matome, atitinka sventrascius.
P.S. dauguma siu laiku gyventoju, net gi absoliuti dauguma, yra anapus varnu. O draudimas valgyti jautiena isplaukia is Vedu, kur rasoma, kad karves turi buti globojamos ir saugomos.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

30 Kov 2018, 10:08

Aidai, ir visgi nėra juoda - balta. Mokytojas tikrai galėtų pakomentuoti Prabhupados komentarą. Aš mėgstu sveiką protą, o Dievas yra visa ko, tai yra, ir sveiko proto šaltinis :) Mano nuomone, Kalijūgoj kaime gimęs šimtaprocentinis šudra, negavęs dvasinių žinių, o ir jų nelabai suprantantis, reakcijų už mėsos valgymą neturėtų gauti. Tai būtų šimtaprocentinė situaciją, kurią aprašo Prabhupada.

Kas yra Jūsų atveju, Aidai - tai vienas Dievas žino, bet sveikas protas vėlgi turėtų sakyti, kad Dievas neturėtų Jūsų apleisti ir tikrai ves į tobulėjimą, todėl vienokios ar kitokios kančios bei reakcijos už mėsos valgymą bus. Tokiose situacijoje reikia nuoširdžiai stengtis tobulėti, bet priimti save ir savo prigimtį.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

30 Kov 2018, 10:11

Sutinku, Viliau.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

30 Kov 2018, 11:01

Man tai idomu ar šiais laikais globaliame pasaulyje varnos dar taikomos? Suprantu kad niekas jų galbut neatsaukė. Bet žiūrint į pareigas ir kas leidžiama/neleidžiama tai man kaip anekdotas...
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

30 Kov 2018, 11:49

Man tai idomu ar šiais laikais globaliame pasaulyje varnos dar taikomos? Suprantu kad niekas jų galbut neatsaukė. Bet žiūrint į pareigas ir kas leidžiama/neleidžiama tai man kaip anekdotas...
Praktikuojantys vaisnavai daugiau maziau taiko. Kitiems vienodai. O ir globaliame pasaulyje beveik visi zemiau sudru. Tad varnasrama jiems ir netaikytina.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

03 Bal 2018, 13:21

Privalau ta parasyti.
Siejasi su 2 Bhagavad Gita posmais.
1. Kas gimes zmogumi neatlieka Vedu nustatytu auku ciklo gyvena vien nuodeme.
2. Kas minta Man nepaaukota maista minta nuodeme.
Tad ir mesos valgymas didesne ar mazesne nuodeme, nelygu kas valgo ir del ko valgo.
O Manu, gali buti, nuodemingiems anapus varnu esantiems zmonems atitinkama mityba ir paskyre. Ir jiems greiciausiai ne pragaras uz tai gresia, o pyktis, konfliktai, ligos.
P.S. Bhagavad Gita 3.13 ir 3.16.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

03 Bal 2018, 17:51

Tai va, Kazimierai, jei galite, isverskite mano posta ir idekite i rusu foruma. Gal kas pakomentuos.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

03 Bal 2018, 18:05

O ko nepragaras lygos,pavyzdžiai vėžys? Sergėjus Serėbriakovas (pamokslautojas ir ne tik) , sako kad pragaras gali atsidaryti ir čia kur mes esam dar gyvi. Ir ta autonazija,ar kaip ji vadinasi,na žodžiu kada labai sunkiai,klaikiai skausmingai sergančiam ligoniui sąmoningai nutraukiama gyvybė ką ir leidžia įstatymas. Ir kas atsitinka pagal karmos dėsni? Žinot,vaikas gimė ,gyveno iki penkiu metu ir mirė. Nereikia tam ligoniui taip padėti kad ir kaip suspaustu širdį nes jam liko tik tie penki metai kad labai bloga karma užsibaigtu.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

03 Bal 2018, 20:03

[quote="Aidas"]Tai va, Kazimierai, jei galite, isverskite mano posta ir idekite i rusu foruma. Gal kas pakomentuos.[/quote]

Komentuoti turėtu Guru praktikuojantis bhakti jogą priklausančia PARAMPARAI.

Įdėti galiu bet naudos iš to klausimas ar bus.. Gali atsirasti ir tokiu kurie mano kad bus nebaudžiami jei valgys žemos sąmonės gyvūnus nes pasak ju tie gyvūnai nusipelno būti nužudyti pagal savo karma ,tas mesaėdis kuris taip mano,galvoje ir vilisi kad ateity atsivalges mėsos i senatve jos jau nebenores nes greit mirtis ateis ir pats laikas susiimti kad dvasiškai tobulėti ir taip neutralizuoti tą mėsos valgymo karmą kuri bus jau praeiti.
Suprantat,mūsu protai visada pasiteisins.. Todėl VEDOS pataria JAS priimti ir tikrinti sava gyvaja praktika. Gyvoji patirtis,ar ne.

Aš gi įdėjau Jusu nuorodas,Aidai. Na ir ką matome? Ar kas sistemingai išsiaiškina tos tekstus? Neatrodo,ar ne. Begaliniai ginčai.. Todėl išmintingi tokiu atveju kreipėsi i Autoriteta arba sutinka priimti taip kaip yra ištikruju.
Paskutinį kartą redagavo 1 Kazimieras. Iš viso redaguota 4 kartus.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

03 Bal 2018, 20:20

O Jus idekite vien del diskusijos nuoseklumo. As rusiskai rasyti nemoku. Per translit daug vargo.
Raji Kumari dasi visai gerai Srimad Bhagavatam pakomentavo.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

04 Bal 2018, 11:48

Gerai tik kiek užtruksiu nes va taip kaip vertėjai verčia aš nesugebu todėl tenka naudotis googlės vertėju ,o ir žiūrėti kaip žmonės rašinėja internete..
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

04 Bal 2018, 11:49

Aciu, Kazimierai.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

05 Bal 2018, 19:03

Jau įdėjau.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

05 Bal 2018, 19:16

Jau įdėjau.
Dar karta aciu Jums, Kazimierai.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

05 Bal 2018, 20:53

Prašom,o ir nėra labai už ką dėkoti.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

13 Bal 2018, 22:18

Pamąstymui:
"Matau daugybę žmonių, kurie patiria dvasinį nubudimą, nes nuoširdžiai ieško atsakymų. Tačiau tuomet jie atranda religiją, guru arba dvasinį mokymą, ir ima manyti, kad tai jiems galiausiai suteiks visus atsakymus, kurie jiems kada nors bus reikalingi. Kitaip tariant, jie žengė žingsnį į priekį kelyje, nes ieškojo, tačiau dabar mano atradę viską, ko jiems reikia, tad liovėsi ieškoti. Tai tiesiog sustabdo augimą, ir manau, kad visada turėtume ieškoti aukštesnio supratimo"
"Didžioji dauguma religijų šioje planetoje pažeidžia pirmuosius du Mozei duotus įsakymus. Jos yra susikūrusios stabmeldišką Dievo atvaizdą, ir tai sakydamas neturiu omenyje aukso veršio ar iš akmens išskaptuotos ikonos. Turiu omenyje prote susikurtą stabmeldišką Dievo įvaizdį, kurį jie išaukštino į neklystančios ir nekvestionuojamos doktrinos statusą. Laikydami šį įvaizdį neklystančiu, jie šį įvaizdį išsikėlė aukščiau už Dievą. Jie susikūrė netikrą Dievą ir garbiną šį netikrą dievą vietoj Gyvojo Dievo, to Dievo, kuris yra aukščiau VISŲ žmonių sukurtų įvaizdžių – ir būtent dėl to tikrasis Dievas davė šiuos du įsakymus kaip pirmuosius įsakymus."
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

14 Bal 2018, 21:02

[quote="Aidas"]Privalau ta parasyti.
Siejasi su 2 Bhagavad Gita posmais.
1. Kas gimes zmogumi neatlieka Vedu nustatytu auku ciklo gyvena vien nuodeme.
2. Kas minta Man nepaaukota maista minta nuodeme.
Tad ir mesos valgymas didesne ar mazesne nuodeme, nelygu kas valgo ir del ko valgo.
O Manu, gali buti, nuodemingiems anapus varnu esantiems zmonems atitinkama mityba ir paskyre. Ir jiems greiciausiai ne pragaras uz tai gresia, o pyktis, konfliktai, ligos.
P.S. Bhagavad Gita 3.13 ir 3.16.[/quote]


Tiesa sakant,nežinau kaip toliau būti.
Man regis ir ačiū Dievui,išsiaiškinome dėl mėsos valgymo ir kad už tokia veikla reakcijos būtinai bus (priklauso kokioje sąmonėje tai daroma nes iš to išplaukia atitinkama bausmė)
Dar atsižvelgiama ir i teigiama veikla Vedu požiūriu kurią žmogus-mėsaėdis atliko per savo gyvenima..

Nežinau kaip Jūs, forumo dalyviai bet man atrodo kad jau Mokytojo komentaras nebūtinas arba kaip ir suvokėme patys.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

15 Bal 2018, 07:12

Tai kad ir klausimas nebuvo butinas, Kazimierai. Juk aukščiau išsiaiškinom kad nuo atsakymo nepriklausys tolimesnė kasdieninė veikla. Ir atsakyme rasime tai ką norime rasti. T.y. tai ką ir taip žinome :)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 25 ir 0 svečių