Vartotojo avataras
Daiva M
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:05

Rekomenduoju perskaityti knyga "Kiek trunka sekundė"

18 Lap 2016, 21:55

Rekomenduoju perskaityti knygą Jono Grigo " Kiek trunka sekundė"
Aš visiems linkiu laimės
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Rekomenduoju perskaityti knyga "Kiek trunka sekundė"

18 Lap 2016, 22:47

Daiva, galbūt pasidalinsite savo pastebėjimais apie knygą? :)

Aš taip greit permečiau nemokamą ištrauką https://www.knyguklubas.lt/out/1/html/0/dyn_images/0/cdb_Kiek-trunka-sekunde_fl.pdf  ir galiu pasakyt, kad knyga pakankamai nebloga. Šiais laikais tai jau didelis dalykas, mažai labai gerų knygų. Tikrai paskaityčiau jei ne visą, tai bent permesčiau skyrius ir kažką tikrai atrasčiau.
 
Vartotojo avataras
Daiva M
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:05

Re: Rekomenduoju perskaityti knyga "Kiek trunka sekundė"

19 Lap 2016, 09:57

Knyga gera tuom kad atėjo laiku pas mane. Vis keliu klausimus kas ta Visata? Šioje knygoje daug atsakymų radau. Ją skaitau taip 2lapus ir vėl atgal..norisi įsisąmoninti suvokti. Kaip tu praktiškai paliesi pamatysi Saulė, Mėnulį ,debesis ....kaip jie veikia. Kaip viskas sistemingai sukurta....tobulaiiiii.....visi ten už kažką atsakingi kad darniai viskas déliotusi sekundes tikslumu. Tobula. Ir rašo : tas kas viską sukūré!!!!!!!! Mokslas ši sistema irgi ....gi mes kai perskaitom kažkokia informaciją moksline- patikim!? Bet iškart klausimas tas žmogus kad ir mokslininkas bet gal jis tam tikrais tikslais parašė ir jau ta Info netiesa,o žmogus patiki.....Tokie riboti...mes.bet jau vien tai žinome kad dievas sukùré viską tobulai...ir tai Tiesa. Šioje knygoje išdėstyta kas už ką atsakingi..kodêl Saulė šviečia, apie atomus, jų saveiką, taip darnu viskas....ir kaip tobulai vyksta.....diena ...naktį skaitau ...šią knygą....ir taip keli Lapai i priekį ir atgal vėl.......čia mes dėl nieko neturim nerimauti ...demonai savo darba dare ir daro toliau. Net mokslininkai sukuria technologijas gigantiškas bet kokiems tikslams? Tykiai tykiai laisvė virto kalėjimu kibernetiniu....mes ir taip darniai turétume dirbti savo darbus kaip ten... Ir visumoj darna būtų. Suvokiant tai ir baisub.kartu....atrodo nuo gimimo būčiau žinojusi nors tiek( asdar labai mažai suvokiu) ramiau gyvenusi. Žinios duoda ką? Suvoki kur esi kas esi kas čia vyksta ir dėl ko.. Atsiranda ramybės ( nors ir labai baugu.) Daug emocijų....... Tokios mintys skaitant šią knygą....
Aš visiems linkiu laimės
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Rekomenduoju perskaityti knyga "Kiek trunka sekundė"

19 Lap 2016, 17:56

Truputį permečiau knygą, tai kas liečia mokslinius faktus, tai jie surašyti paprastai, aiškiai ir įdomiai paprastam žmogui ne iš mokslo pasaulio.

Bet kaip ir tikėjausi autorius dažnai nesieja mokslo su dvasinėm žiniom. Iš neigiamos pusės pateikiama astrologija, filosofija. :)

Daiva, aš kaip suprantu Jūs daugiau skaitėte mokslinius faktus ir per juos realizavote Dieviškumą. Labai puiku, bet, čia ne mažiau ir pačios Jūsų nuopelnas :)
 
Vartotojo avataras
Daiva M
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:05

Re: Rekomenduoju perskaityti knyga "Kiek trunka sekundė"

19 Lap 2016, 18:45

Dėkoju Viliau. Taip aš ir kai perskaičiau -kad neigiamai apie astrologiją tuo metu praleidau šią vietą dabar net susimasčiau... tarsi norėtūsi tikėti kad jie nenorėjo neigiamai pasakyti kažkas paslėpta po šiuo pasakymu:)

Vedose apie astrologiją irgi yra aprašyta (vedose viskas)...tik gal neišversta į Lietuvių tik rusų kalba?
Norėčiau daugiau info apie tai.

Viliau o kokia nuomonė Jūsų apie žurnalus: " Iliustruotas mokslas" , irgi girdėjau kad tik gražiai pateikta , daug reklamos.....neatitinka realių faktų....
: visi keliai tikra tiesa vedose užrašyta:) ?
Aš visiems linkiu laimės
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Rekomenduoju perskaityti knyga "Kiek trunka sekundė"

19 Lap 2016, 20:00

Taip jau yra, kad mokslo aplinka suformuoja mokslinį mąstymą, kuris apsiriboja tuom, ką gali įrodyti empiriniai bandymai. Ir nors mokslas jau įrodęs ir daug dvasinių momentų, tai nėra fundamentas mokslo pasaulyje, o greičiau alternatyva.

Daug knygos neskaičiau, tai nežinau autoriaus požiūrio į Dievą, (lyg ir neatmeta tokio varianto), bet jis tiesiog neturi žinių apie astrologiją. Turėdamas žinias ir tinkamą intelektą jis pradėtų matyti sąsajas.

Dėl astrologijos žinių, tai manau lietuviškai tikrai nėra daug knygų. Kita vertus, aš manau, tuom stipriai domėtis turi tie, kas turi pašaukimą. Gyvenimas per trumpas giliai nagrinėti materialaus pasaulio niuansus.

Dėl "iliustruoto mokslo" aš nežinau. Manau yra visokių straipsnių - geresnių ir blogesnių. Bet man dažnai yra neskanu tokio tipo žurnalai, ar tai būtų mokslas, ar ekonomika. Jaučiama nuotaika -  žmogus pasaulio ar Visatos valdovas, o informacija dažnai būna siauroka, vienpusiška. Pavyzdžiui, bandoma išspręst finansinius dėsnius, neįvertinant fundamentalių žmogiškų dalykų. :)
 
Vartotojo avataras
Daiva M
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 15:05

Re: Rekomenduoju perskaityti knyga "Kiek trunka sekundė"

20 Lap 2016, 10:30

Neatmeta dievo. Taip atsargiai...

Dėl žurnalų pritariu...bet aš juos skaitau...atsirenku ..ne viską. Randu daug info kuri man įdomi.

Ši knyga pagrindinė mintis kad laikas- iliuzija.
Patiko tokia eilutė jeigu atsitiktų katastrofa didelė kažkokia- ir ką mums ta vadinamoji radija, televizija pagelbėtų kokią info suteiktų? kuom padėtų nors truputį?
o gi niekuom..... Biblijoje turėtų būti parašyta kaip šioje žemėje gyventi ir išgyventi.....ar rašoma? nu nukrypau čia nuo temos....
Aš visiems linkiu laimės
 
Vartotojo avataras
Laimis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 07:40

Re: Rekomenduoju perskaityti knyga "Kiek trunka sekundė"

02 Gru 2016, 07:37

Daiva, kadangi prabilai apie Bibliją, gali būti kad joje rašoma ir apie tai kaip čia reikia gyventi. Kažkada esu skaitęs apie tai kad dalis Biblijos raštų, slepiami ar dingę dabar tiksliai neprisimenu. Reikia iš naujo pasidomėti. Kaip visada yra visokių teorijų. Daug raštų yra Vatikano bibliotekoje, kur eilinis mirtingasis negali prieiti. Įdomu ar tokią senovinių šventraščių biblioteką turi vaišnavai.     

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių