Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 611
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Įdomi dokumentika apie reinkarnaciją

21 Sau 2018, 21:59Prisipažinsiu, kad pats visko neperžiūrėjau, filmas labai ilgas, visada išlieka tikimybė, kad viskas surežisuota. Bet iš pirmo žvilgsnio pasirodė vienas iš rimtesnių filmų ta tema, tą pastebi ir kiti žmonės komentaruose.
 
0lis
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Įdomi dokumentika apie reinkarnaciją

25 Sau 2018, 10:12

Perziurejau epizodiskai. Sunku pasakyti ar tai tikra ar surezisuota. Vedas studijuojantis bus linkes manyti kad tai tiesa ir gal but nesizaves del pacios istorijos unikalumo. Krikscioniskos mokyklos atstovas gal susimastys, kunigas greiciausiai neigs... :)
Radau klausk kunigo.lt. Tik keletas atsakymu:

Bažnyčia tiki, kad gyvename vieną kartą šioje žemėje.
Be to būtų didžiulis absurdas ir panieka žmogui, jei jau kartą gyvenusią sielą, kuri išsiskleidė labai konkrečiame gyvenime, kažkas negailestingai paimtų ir įspraustų kitame kūne. Tas pats kaip iš iškepto pyrago išimtum kiaušinį ir įdėtum lyg niekur nieko į naują pyragą. O kur dingsta visos žinios, talentai ir pan. Negi piktasis trintukas ištrina negailestingai :)

Kristus atpirko ne tik žmogaus sielą (dvasinę), bet visą asmenį. O žmogaus asmeuo yra kūnas (gr. sarx /mėsa/; gr. soma /dvasinis kūnas/), siela (gr. psyche), dvasia /dvasinė siela/ (gr. pneuma). Prisikėlimą ir paskutinį teismą išgyvens visas asmuo.
Reinkarnacijos atveju nelieka asmens
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 611
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Įdomi dokumentika apie reinkarnaciją

25 Sau 2018, 18:47

Žavėtis dažnai mums trukdo mūsų pačių apsiteršimas :) Kita vertus, kartais tikrai norisi kažko galingo, kas stipriai pastūmėtų žinojimą ir/ar sąmoningumą į viršų. Dažniausiai tai gali padėti padaryti tik vidinės realizacijos, kai dar kartą stipriai surezonuoja išorinė patirtis ir vidiniai pamąstymai/išgyvenimai.

Aš manau. kad reinkarnacija yra absoliučiai realus dalykas ir man abejonių dėl jos egzistavimo nėra. Kunigo argumentai, yra labai nerimti ir nepagrįsti nei sveiku protu, nei žiniomis. Jei nėra reinkarnacijos, tai nėra ir karmos ir t.t. ir viskas taip suprimityvėja, kad visiškai tolsta nuo protu nesuvokiamos Dieviškos sistemos. Ganėtinai įdomi tema, kunigas nekaltas, kad priklauso tam tikrai sistemai ir turi laikytis jos principų, bet filosofuoti apie tiesą galima tik tada, kai bent jau stengiesi priimti ir suvokti visus dalykus, padedančius susidaryti kuo platesnį požiūrį.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Įdomi dokumentika apie reinkarnaciją

25 Sau 2018, 21:58

Yra specialistai kurie panardina žmogų į praeitą gyvenimą (ar gyvenimus)
Pasak pamokslautojo Lakšmi Narajana das, tokie seansai yra labai pavojingi nes žmogus gali ir numirti tokiose eksperimentuose. Reikalas tame kad tu išgyveni netik malonius epizodus bet ir siaubingus.. Taigi tokiu aukšto lygio profu yra labai mažai kurie yra kvalifikuoti teisingai tą seansą atlikti.
Tikslas visada turi būti aiškus. Jei tikslas aiškus nors lėtai tačiau einama link JO.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių