Vartotojo avataras
Arūnas Aš

Arūno prisistatymas

26 Lap 2016, 10:41

Sveiki, visi.
Esu Arūnas iš Vilniaus. Vienuolis-studentas, bet ne tas kur studijuoja akademinėje mokykloje, o tas kuris mokosi gyventi. Dirbu su renginiais (švietimas, kultūra). Prekiauju vedinėm knygom ir tom, kurios nesikerta su šiuo mokslu. Gana stiprus hobis yra dizainas, kuriu įvairius reklaminius maketus: plakatai, vizitinės, dovanų kuponai, baneriai ir pan.
Labai mėgstu skaityti knygas, neįsivaizduoju kaip galima nemėgti skaityti. Kartais klausau audio paskaitų. Kartą per metus kažkur iškeliauju į užsienį, ar miesto kokio pamatyt, gamtos ir pan., žodžiu kaip piligrimas smalsutis. (nors žinau, kad keliauti nėra visai sveika, nes režimas pabyra, bet kiek įmanoma laikausi).
Taigi, jei pageidaujate knygų (jos nuolat atsinaujina, todėl reikia klausti), reikia dizaino paslaugų (jei nekomerciniams tikslams, galima paderinti nemokamai arba už auką), jei turit idėjų kokių renginių trūksta Lietuvoje, galite taip pat reikšti savo nuomonę. Su manimi dar galima susisiekti: knygos.vkc@gmail.com arba arunas.suopys@ gmail.com.
Mano prisijungimo tikslas – diskutuoti temomis, kuriomis paprastai mažai kas kalba, mažai kas apie tai mąsto. Dalintis žiniomis, patirtimi, pomėgiais, ieškoti bendrumų, reikalingos informacijos, žinių, reikšti įvairiausius pasiūlymus, reklamuoti naudingą medžiagą, keistis paslaugom.
Džiaugiuosi, kad pagaliau egzisuota terpė, kur renkasi bendraminčiai. Linkiu augti ir semtis išminties nektaro.

Vartotojo avataras
Vilius

Re: Arūno prisistatymas

26 Lap 2016, 16:53

Sveikas, Arūnai :)

Malonu, kad prisijungei, tikiuosi dažnai forume pasidalinsi savo pastebėjimais, mintimis, realizacijom ir viskuom...

P.S. kiek kainuotų Šrimad Bhagavatam visos dalys neskaitant pačios pirmos knygos? Ar yra galimybė gauti knygas į Klaipėdos rajoną?:)

Vartotojo avataras
Arūnas Aš

27 Lap 2016, 09:58

Viliau, kiek įmanoma bandysiu dalyvauti diskusijose.
Dėl vaišnaviškų knygų, yra taip, kad jų ne visada visas turime, bet žinau kas turi, tad verčiau pabandyk kreiptis šiuo adresu: http://www.veduzinios.lt/vedu-literatura

Vartotojo avataras
alius

13 Gru 2016, 13:41

Malonu Arūnai kad prisijungei...
aliusvisvam

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių