Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

01 Kov 2017, 20:53

Sveiki kas gyvi. Nes buna kad sendiena gyvas (tu siela), o rytoj vel kunas. Tai pajuokavimas, nepriimkite rimtai.

Rasau del tos kolonos. Su to Ruzovu as neturiu rysio. Negaunu is jo atsakymo, nors parasiau jam keturius kartus. Patikrinaukiek leido man mano laikas, ar tokia tema yra forume www.forumkrisna.ru. Neradau. Tai galingas forumas ir as neturiu laiko jieskoti .. Tat uzvedziau tema siuo klausimu, kaip surasti ta video.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Nrisimhadeva.

01 Kov 2017, 21:26

Dėkoju, Kazimierai.

Manau viską padarėte iš savo pusės. Didelis forumas ten, jei ta informacija realiai yra prieinama, tai turėtų kažkas kažką parašyti. O jei ne, vadinasi yra kažkokia paslaptis arba tiesa buvo pagražinta. :)

P.S. Pastaruoju metu galbūt daugiau mano kūnas buvo gyvas, tai toks jausmas, kad gal visiems taip. :)) bet, aišku, tik taip pačiam tada atrodo:))
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

02 Kov 2017, 13:17

Regis turim, bent jau nuotrauka tos kolonos ir tos paskaitos atkarpa kur kalbama apie tai.Kas nekantrauja, reikia eiti i foruma forumkrisna.ru i skylti vaisnavskoe media ten as kaip ( ,Aleksandar 2 ) .Mano tema tenai vadinasi Nrisimha. Kai turesiu laiko idesiu ta nuotrauka ir visa kita.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

02 Kov 2017, 20:38

Ahovalam. Reikia ivesti Ahovalam. Tai pietu Indija,dziungliu vieta. Ten ta kolona ir devynios Hrisimhos sventyklos. Apart Ruzovo, jau ten buvo kiti bhaktai ,juo labiau, sios vietoves Indijos gyventjai.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Nrisimhadeva.

03 Kov 2017, 23:00

Man atrodo, forumas matomas tik prisiregistravusiems, o tai padaryti užtruka kelias dienas, viskas rusiškai. Galbūt , Kazimierai, parodysit tą nuotrauką ar kažką daugiau, galės visi pasižiūrėt. Labai ačiū:)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

04 Kov 2017, 12:23

Turim ir ta filma, as jau ziurejau.Ne Ruzovo, kito bhakto.Anglu–rusu kalba.Man neiseina ideti, bet as paaiskinsiu ka reikia daryti. Si vakara.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

04 Kov 2017, 20:20

As ivedziau rusiskai zodi Ahovalam i google .Praleidau wikipedia , palieciau antra skylti kur yra toks paveiksliukas ant kurio uzrasyta rusiskai ( jieskok sastru. Tai ten tas filmas ) . Tas filmas trun. 36 min. ir4rias sekundes .Jei ivesite kita kalba to kaimo pavadinima , nezinau ka ziuresit ..Galbut tapati filma kuri as perziurejau , o gal to filmo atkarpas . Ruzovo ( patita pavana das reiktu jieskoti per tapati foruma http://www.forumkrisna.ru. Klausimas ar tas jo filmas jau yra sumontuotas. Bet jau turim, tai kam tada jieskoti. Jei kiltu keblumu del to filmo pajieskos, galite man rasyti iki pirmos nakties.
Prasmingo ziurejimo.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

04 Kov 2017, 20:48

http://www.forumkrisna.ru. Neuzsiregistravus ten galima tik skaityti. Skaityti temas.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Nrisimhadeva.

04 Kov 2017, 20:50

Dėkoju, Kazimierai :)
Įdėjau filmą angliškai ir rusiškai. Beje, kolona pilnai nėra išlikusi, yra tik jos griuvėsiai. Šiuo atveju pasitvirtino mano spėjimas, kad jei tokia kolona būtų išlikusi, neabejotinai apie tai žinotume:)
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Nrisimhadeva.

05 Kov 2017, 09:56

Ačiū Kazimierai. Jūsų kantrybė, atkaklumas šiam klausimui nežinau...neprilygstamas! Susidūrėte su viena kliūtimi, su kita, pastoviai primėtyta "akmenukų" ant tako. Dar sykį ačiū. Ahovalam įkrito į atmintį dabar jau būsite mano Šikša guru šiame klausime :) 
Šiaip, tai labai įdomus, simboliškas ir kuo ne dieviškas sutapimas, kad Nrsimhadev mums pasirodė, išniro iš tos kolonos, kaip tik per Užgavėnes, kuri kaip šventė siejasi su pačia Narasimhos istorija, tiksliau ir ypatingai su - tyro bahtos, Narasimhos atsidavusiojo Prahlados gyvenimu.. 
Ačiū Kazimierai. 
Jay !
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

05 Kov 2017, 11:54

Ne mano cia vieno pastangos... Apart jusu padejo ir bhaktai is to rusu forumo http://www.forumkrisna.ru. Galu gale juk ne as ten keliavau.

Beja, yra itarymas kad tas kilometras zemeja, o islindusi tik pati kolonos virsune.Kitaip pasakius per sytiek laiko kalnai uzdare ta kolona savije.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

09 Kov 2017, 21:40

Tai va, mieleji mano bhaktai, Ahovalam istorija nebaikta seme forume. Ar pastebejote kad filmo pabaigoje stebetinai mazai tos kolonos griuvesiu . Dar bent vienas rusas itaria kad ta kolona zemeje . Administratorius forumo http://www.forumkrisna.ru mano kad tas vaisnavas patita pavana das turejo omeny kad ta kolona virs juros lygio.

Dar nemateme R filmo. Keista, kodel jis man neatsako. Laukia kasinejimai, suprantama, ne tame kaime, o internete. Ruzovu, patita pavana das, as labai tikiu.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

16 Kov 2017, 21:05

Slove Auksciausiajam !
O dabar leiskite paklausti. Kam reikia tos kolonos tesinio. Sugriuvusi jinai, ar yra zemeje sveika. Jei reikia, tai kodel ? Klausiu visu forumo dalyviu. Man nereikia. As mokinuosi gyventi del visu.
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Nrisimhadeva.

17 Kov 2017, 12:35

Slove Auksciausiajam !
O dabar leiskite paklausti.  Kam reikia tos kolonos tesinio.  Sugriuvusi jinai, ar yra zemeje sveika.  Jei reikia, tai kodel ? Klausiu visu forumo dalyviu.  Man nereikia.  As mokinuosi gyventi del visu.
Bent jau man buvo labai sužinoti šią informaciją susijusią su Višnu avataro atejimu. Ahovalam kolonos nuotrauką užsidėjau vietoj temos fono savo Gmail pašto dėžutėje!! :D
Na, o bendrai, tokios vietovės - gyvas paliudijimas to, kad Vedose aprašomi įvykiai buvo realūs. Tai nebėra vien siauro požiūrio į tikėjimą dalykas, kai dalinai tą galima įrodyti ir realiais artefaktais. Jau vien egzistavimas to paneigia patį bazinė istorijos ir archeologijos mitą, kad paleolito pabaigoje Žemėje negyveno protingos žmogiškos būtybės, jau nekalbu apie kažkokią civilizaciją, kultūrą.. Toji kolona -baltoji dėmė istorijos vadovėlyje. 
Toliaus, jau spekuliacijos - yra ji po žeme, ar nėra. Bet bent jau žvilgsnis iš tolo rodo jos dirbtinę kilmę - ji buvo pastatyta iš akmens luitų ir tokio aukščio, kaip Egipto piramidės. Kas statė? Vergų nebuvo gi. Kokio dydžio ir ploto buvo tie rūmai? Kokio tiksliai amžiaus toji kolona apskritai leistų patikrinti ar teisingi jugų skaičiavimai (egzistuoja įvairios spekuliacijos) ir eilė antrinių faktų.. Tai be galo įdomu. Ačiū Kazimierai už tokią vertingą informaciją. Neveltui jums užkliuvo šios neeilinės žinios. Dabar labai norėčiau ten apsilankyti kada nors, kaip  ir tose Narasimhos šventyklose.. O jūs dar sakote - ar buvo kam iš to naudos? :D Atsakymas - ŽINOMA BUVO!
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

17 Kov 2017, 20:19

Klausiau kam reikia tos kolonos tesinio. Jei reikia vos keliems, tai man neapsimoka seikvoti savo energija. Tapacia energija, kuria man dave krisna, as galiu panaudoti produktiviau.

Kad testi reikala del tos KOLONOS, man reiktu ismokti taisiklingai rasyti rusu kalba (gramatine prasme ) . Nes moderatorius neleis man rasyti pranesymus .. Dar lauktu darbas kad susisiekti su tuo Ruzovu. Ar ji kas santazuoja, tipo per daug zino..

Taigi, del keliu as nedesiu pastangu.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

17 Kov 2017, 21:52

Pasak patita pavana das ( Ruzov ) , reikia paskubeti.

Vydai, reikia paskubeti kad pabuti tu laiku nuotaikoje . Nes gali buti viskas isparduota ir isgrobstita. Sios Planetos " elitas " nesnaudzia, jam niekada negana. bilosvargos irgi tese savo plana.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Nrisimhadeva.

17 Kov 2017, 22:44

Kazimierai, tikrai nepersistenkite. Ruzuv'o filmas galbūt pasirodys, galbūt jame bus kažkokios informacijos. Kam reikės, tas susiras:) O ir Jūs pats gi tikriausiai tą filmą žiūrėsite, kai pasirodys, tai ir pasidalinsite. 

Apskritai reikia gyventi savo vaga ir tokiu natūraliu, sau artimu būdu pasitarnauti kitiems. Yra tas dalykėlis, kad vertinga informacija ne visada lieka įvertinta, bet nėra taip, kad ji nėra prasminga. Atsiranda nemažai žmonių, kuriems ji praverčia. Po mėnesio, metų ar kelių. Tam ir yra forumas. Dėkoju už Jūsų pastangas šioje temoje ir apskritai dalyvavimą forume:) 
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

18 Kov 2017, 19:57

Jo,buvau pamirses kad informacija zmones naudojasi ir veliau.Dar i krisnos samone ateina ir ateina nauji narei.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Nrisimhadeva.

15 Bal 2017, 21:30

" Kazin, ar Hiranja Kasipu buvo zemeja " . Parase Gintaraska. Taip suprantu kad negalejo buti del savo gabaritu, buvo sokiruojancei didelis. Bet jug yra sidhos. Anima–mahima. Tapti maziausiu uz maziausia ir tapti didiausiu uz didziausia. O siuo atveju patc Brahma ispilde juo norus.

Beja, zeme tai ta vieta kur atliekamos askezes kad pasiekti vienoki ar kitoki tiksla. Pavyzdziui, rojines planetas.
 
Dainius77
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 23 Lap 2016, 14:50

Re: Nrisimhadeva.

10 Rgp 2017, 19:43

daugeliui atveju Viskas yra žymiai paprasčiau, nei atrodo neramiam protui ;) galim rast ir kitų patikimų šaltinių ... apart UTube, ar Nre ?
http://back2godhead.com/journey-lost-city/

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių