Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelionės

07 Gru 2016, 20:36

Lietuvos plotas 65000 km2. Tai yra 1/2000 pasaulio sausumos dalis. Nors lyginant su Visata ir visa Žemė yra dulkė, bet visgi per visą gyvenimą smagu pabuvoti ir daugiau nei 1/2000 plote:))

Išties yra labai daug vietų gražių Žemėj. Kelis kartus esu buvęs Pietų Kroatijoje - Dalmatijoje. Apskritai Balkanai labai gražu.

Kalbant apie miestus, tai man jie nėra taip įdomu. Bet jei turėčiau galimybę, norėčiau po savaitę pagyvent Paryžiuj, Mandride, Maksvoj, Berlyne, Niujorke, Tokijuje ir t.t. Bet ne kaip turistas, o kaip tų miestų gyventojas labiau. Taip esu gyvenęs Londone ir buvo labai įdomi patirtis.

O keliaut yra gerai, verta tą daryti. Ypač su dorybingesne sąmone. Žinoma, pulti į tą kelionių kultą neverta. Kaip pasauliečiai sako, keliaudami plečią akiratį. Galbūt, bet meditacijoje sąmonė geriausiai prasiplečia:))
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelionės

08 Gru 2016, 12:33

Bent jau Londone ką pajaučiau, tai ir aistrą, ir atsipalaidavimą tuo pat metu. Nebesinori taip dvasingumo, nes aplinkui tokia aplinka - aistringa, bet atsipalaidavusi labiau nei Lietuvoje. Nežinau, kas būtų jei daugiau būčiau gyvenęs, bet šiaip Londonas tikrai sudėtinga aplinka praktikėlei. Manau panašu visuose tokio lygio miestuose.

Lietuvoje visai kitokia vibracija, kuri tikrai gana palanki eiti dvasiniu keliu. Mano tokie pastebėjimai:)

O miestai man būtent ir įdomu labiausiai dėl savo vibracijos, energetikos.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelionės

09 Gru 2016, 10:40

Taip, esu tai girdėjęs. Nors manau yra skirtumas, kokie žmonės, koks tas miestas, kaip arti susigrūdę žmonės, kiek jame gamtos ir t.t. Bet eiti dvasiniu keliu ir kasdien kontaktuoti su miestiečiais dideliam mieste yra sudėtinga... Kaskart išbandymai, kiek tavo sąmonė ilgai nenukris:))

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių