Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

13 Gru 2017, 13:47

Gerb. D. Janickis, tikriausiai, matėte, kad facebooke įdėjo info, kad reikia paremt, paaukot pinigėlius, kad Krišnaizmas būtų įteisintas kaip tradicinė religija.


Ką manote?
Paskutinį kartą redagavo 1 Gintaraska. Iš viso redaguota 21 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

14 Gru 2017, 18:20

Gintarai, Donatas buvo išdėstęs savo požiūrį viename iš įrašų, ne taip ir seniai. Kokia prasmė taip smarkiai orientuotis į negatyvą?

Ką manote, įdomu pasiklausyt ar kas gilinasi ką išdarinėje tie apsišaukėliai?
Gal galite patikslinti, kas gilinasi ir kas tie apsišaukėliai?

Gintarai, kiekvienas turi savo priėjimą prie įvairių dalykų. Didžioji dalis žmonių, tame tarpe ir bhaktų, tiesiog plaukia pasroviui, Jūs jų neišgelbėsit. O tie, kurie neplaukia, tie mato blogus dalykus, tiesiog juos priima kitaip nei Jūs.

Vargu, ar kažką įmanoma pakeisti mums - paprastoms asmenybėms. Jei Dievo planas bus toks, kad demonai užvaldys ISKCON, tai taip ir bus. Jei ne, atsiųs galingą asmenybę, galinčia kažką pakeisti. Ar ne taip?
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

14 Gru 2017, 19:46


Vargu, ar kažką įmanoma pakeisti mums - paprastoms asmenybėms. Jei Dievo planas bus toks, kad demonai užvaldys ISKCON, tai taip ir bus. Jei ne, atsiųs galingą asmenybę, galinčia kažką pakeisti. Ar ne taip?
ne, visiškai ne taip. Visiškai klaidinga filosofiją: krišna atsiųs, krišna viską padarys..... ir t.t. isconas jau seniai šarlatanų., jie jį ir sukūrė.
Prie ko čia krišna? yra tam tikri rebetos, kurie kvailina visus, o jei tiksliau juos valdo dvasia Jezabelės http://formaliosnaujienos.blogspot.lt/2 ... lybes.html o
aš galiu kalbėt toliau tik žiūrėdamas kaip savarankiškai mąsto kiekvienas, todėl užduodu klausimus, o paskui žiūriu kas toliau.
man visiškai neįdomus tas isconas, man svarbu, kad žmonės neatiduotų savo resursų, savęs jokioms organizacijoms ir neaukotų jokių pinigų niekam. Ypač tiems, kurių nepažįsta tikrovėje, o mato tam tikroje rolėje. 
Paskutinį kartą redagavo 1 Gintaraska. Iš viso redaguota 20 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

14 Gru 2017, 20:10

ne, visiškai ne taip. Visiškai klaidinga filosofiją, kurią stumia donatas ir kiti šiltai įsistaisę kitų sąskaita. krišna atsiųs, krišna viską padarys..... ir t.t. isconas jau seniai demoniukų., jie jį ir sukūrė.
Mes privalom stengtis patys, be abejo, bet viskas vis tiek priklauso nuo Dievo. Ar ne taip?:)

Daugelis žmonių pasirenka kitą kelią - netikėti jokiom religijom. Juk mes nepažinojom nei Jėzaus, nei Budos, nei Prabhupados. Bet Jūs Prabhupada tikite, Gintarai. O kas gali paneigti, kad... ir būtų laisvai galima išgalvoti kažką negero, ko niekas negalėtų paneigti. Kiekvienas pasirenkam savo atskaitos tašką, kuris yra mūsų nejudinamas fundamentas.

Ar aukojimas vaišnavams ar katalikams yra nuodėmė, vien todėl, kad Vatikane ir iSCKONE vyksta negeri dalykai? Tie pinigai galbūt niekada nenueis iki ten, o bus padaryta daug naudos.

Aš suprantu Jūsų poziciją, bent jau iš dalies, Gintarai. Bet ką Jūs siūlot ir kokia Jūsų vizija? Mano nuomone, net jeigu vaišnavai iš dalies yra paklaidinami dvasiniam kelyje (kam aš iš dalies pritariu - tas vyksta visose religijose), tai nėra pats blogiausias variantas. O geresniam, matyt, reikės laukt kitų inkarnacijų. Juk neplanuojat sustabdyt Kali amžiaus, Gintarai :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

15 Gru 2017, 15:21

Kaip manote, ko vaikšto žmonės pas psichologus, kiti pas kokius nors dar sielovadus ir panašius..... kuriems patiems labiau reikia pagalbos.
Aš pasakysiu pats ko jie ten vaikšto. Jie tan vaikšto, nes nori nusiramint, jiems visiškai nereikalingi jų patarimai. Jiems tiesiog reikia, kad nusiramintų, jie patys to net nesupranta. Ir ko daugiau patarinėja psichologai, tuo labiau jie nežino kaip padėt, todėl įvedė už laiką pinigų sumą.

Ką ta ireiškia?
Tai reiškia, kad nurimus bangoms, ateina sprendimas. O sprendimas visada yra pas visus, jo nereikia niekur ieškot, nei pass jokius guru ir kitus už nosies vedžiojančius nykštukus.
Tie sprendimai yra tiesia iš Paramatmos.r 
Uždaviau ponui D. Janickiui klausimą ar Paramatma tas pats Krišna :) Jis atsakė, kad ne :) Po kiek laiko atėjo dar vieno asmens, pasakoriaus, skiediklio išskirtinis interview avinėliams, kad Paramatma - tai tik karmą atliekančios asmens funkcija :D Ir tas melagis - tai Bhakti vigjana gosvamis.

Bet čia dar ne esmė, esmė kitame ir taip tobulai įpakuota, kad aš gėriuosi dabar jau ne be jeis. Paramatma pateikia apie juos tokią info, juos valdo tam tikra dvasia, apie kurią jau minėjau. Jei kas žiūrėdami neužsimerkia, gali pamatyt juos gaubiančią tą dvasią, kuri trokšta garbės, komforto ir kontroliuot.
Tai va, jie Paramatmą išbraukia ir vietoj jo pastato guru. Jie šaukia, rėkia, kad reikia garbint guru, jo klausyt :) 
Didžiausia apgaulė ir bedievių kurimo mašina dirba patį niekšingiausią darbą prieš žmoniją.

Ir kai žmogus laiksto nuo vieno prie kito, kabinasi ant kitų kaklo, jis vis giliau ir giliau neria į bendrą katilą ir taip praranda save, Paramatmą. Va, didžiausias nusikaltimas prieš žmoniją.
Paskutinį kartą redagavo 1 Gintaraska. Iš viso redaguota 20 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

15 Gru 2017, 15:54

Gintarai, aš Jums pritariu, puikiai pasisakėt.

Tik aš vėl grįšiu prie to, kad jei paleisti didžiąją dalį žmonių daugiau savarankiškai, aš netikiu, kad rezultatas būtų daug geresnis nei dabar. Gi ir dabar galima bandyt klausyt Paramatmos, derinti bhakti jogą su teosofija ir t.t. Tas pats Donatas Janickis, mano požiūriu, irgi yra gana lankstus ir įvairiapusiškas ir neįžvelgiu aš jame to, ką įžvelgiate Jūs. Nekalbant apie tokius žmones kaip Edmundas Petruoka. Kas ieško, tas randa ir tobulėja. O jei kažkas pakimba ant įvairių kabliukų, nesvarbu ar tai jo paties ego, ar dėl dogmatizmo apraiškų religijose, tai yra tiesiog jo lygis šiame gyvenime ar jo atkarpoje.

Religijos yra tokios, kokios jos yra, matyt, tai yra sistemingo darbo pasekmė. Yra, kaip yra. Bet pasikartosiu, didžiajai daliai žmonių yra neįmanoma daugmaž teisingai suprast gyvenimo tiesas. Jūsų, Gintarai, idėja, kad kiekvienas suras tiesą daugiausiai per Paramatmą nėra visai teisinga, bet pritariu, kad tam turėtų būti suteikta didesnė svarba.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

15 Gru 2017, 16:08

Gintarai, aš Jums pritariu, puikiai pasisakėt.

Tik aš vėl grįšiu prie to, kad jei paleisti didžiąją dalį žmonių daugiau savarankiškai, aš netikiu, kad rezultatas būtų daug geresnis nei dabar. 
Is vis nieko nevyktu.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

15 Gru 2017, 17:59

Gintarai, aš Jums pritariu, puikiai pasisakėt.

Tik aš vėl grįšiu prie to, kad jei paleisti didžiąją dalį žmonių daugiau savarankiškai, aš netikiu, kad rezultatas būtų daug geresnis nei dabar. Gi ir dabar galima bandyt klausyt Paramatmos, derinti bhakti jogą su teosofija ir t.t. Tas pats Donatas Janickis, mano požiūriu, irgi yra gana lankstus ir įvairiapusiškas ir neįžvelgiu aš jame to, ką įžvelgiate Jūs. Nekalbant apie tokius žmones kaip Edmundas Petruoka. Kas ieško, tas randa ir tobulėja. O jei kažkas pakimba ant įvairių kabliukų, nesvarbu ar tai jo paties ego, ar dėl dogmatizmo apraiškų religijose, tai yra tiesiog jo lygis šiame gyvenime ar jo atkarpoje.

Religijos yra tokios, kokios jos yra, matyt, tai yra sistemingo darbo pasekmė. Yra, kaip yra. Bet pasikartosiu, didžiajai daliai žmonių yra neįmanoma daugmaž teisingai suprast gyvenimo tiesas. Jūsų, Gintarai, idėja, kad kiekvienas suras tiesą daugiausiai per Paramatmą nėra visai teisinga, bet pritariu, kad tam turėtų būti suteikta didesnė svarba.

Atsakymas paprastas, jie ir daro taip, kad jie priklausytų nuo jų. Ir toliau klampina. Bet svarbiausia, jie tai daro supergenailiai. Jie už tai tikrai neatsakys, nes patys sumetė pinigėlius, kad įstotų religiją į sistemos teritoriją. :)  nu super. Patys nusiperka sau vietą į sistemą, patys susikuria religiją. Tai stabmeldystė aukščiausio lygio, savanoriška vergystė :) 
Aš išstudijavau kaip jie veikia. Aš maniau, kad jie genijai, daug laiko visimes kaliau, kad jie melo genijai, kad super sukčiai, kad.... nu žodžiu stebėjausi taip kaip manipuliuojama. Bet neseniai gavau atsakymą, kad tai veikia demoniška dvasia, ji viską suka per eunuchus. Ištikrųjų tą ką žmonės laiko brachmanas, ištikrųjų tai eunuchai. Per juos ta dvasia veikia. Ji visuose sferuose pasklidusi. Gal tai Kali atitikmuo, kol kas negaliu nieko pasakyt. Bet ji būten ir suka savo pinkles. Gal, todėl Jėzus ir mylėjo žmones, bet kovėsi su dvasiom.
Kinijoje eunuchai kartais įgydavo didesnę galią negu imperatoriai ir sėkmingai valdydavo šalį.


o čia prašom jau ne mano pasisakymai apie Paramatmą.
http://www.keliasisave.lt/lt/kaire/mity ... mokymas-1/
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

15 Gru 2017, 19:08

Gintarai, patiko tai, kas rašoma Jūsų duotoje nuorodoje. Joje ir slypi atsakymas, kodėl tik vienetai gali patekti pas Dievą. Meilė ir potraukis Dievui neišvystomas per vieną gyvenimą.

Nesitikėkite, kad Jumis daug kas supras, nes to tikrai nebus. Tokį gal ne visai tinkamą pavyzdį duosiu su Rolandu Paulausku. Žmogus tikrai iš gerų ketinimų stengiasi dėl Lietuvos, bet net iš tos mažumos, kuri jo klausosi, tik vienetai pradeda nors nedidelius veiksmus, kad kažką pakeistų. Pasiklauso ir toliau gyvena savo burbule. Gerai, kad nors paklauso. Taip ir su religiniais dalykais.

Atsidarykite savo puslapį, Gintarai ir galėsite puikiai realizuotis, tikrai atsiras bendraminčių, taip galbūt geriau pavyktų vykdyti savo misiją, nes jaučiu, kad  norite budinti žmones. Realizuotis būtina, aš ir pats galvoju kažką tolimoj ateity nuveikt.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

15 Gru 2017, 20:54

Ka manome?
Ka tik norime.
Tai musu reikalas.
Ir su savo tokiais pasisakymais, gintaraska, gali eiti pasvilpti.
Ieskok durnesniu.
ir juos mokyk.
Cia tu esi niekas.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

16 Gru 2017, 09:12

Ka manome?
Ka tik norime.
Tai musu reikalas.
Ir su savo tokiais pasisakymais, gintaraska, gali eiti pasvilpti.
Ieskok durnesniu.
ir juos mokyk.
Cia tu esi niekas.
nu, matai, išsakei vis tiek savo nuomonę :) 
O ką, Aidas, manai apie Jėzaus perduotus žodžius  http://www.keliasisave.lt/lt/kaire/mity ... mokymas-1/ 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

16 Gru 2017, 09:38

o va čia tikras brachmanas-žynys. Edmondas Petruoka man rašė, kad jis vyriausias žyny yra. Aš nesigilinau, gal kas geriau žinosit kas jis. iš jo kelių video daugiau sužinai nei iš 1000 lekcijų. Pradžioje jis pasakoje, kad mirtis ir gyvenimas jį lydėjo viena šalia kito. Va, būtent taip jis ir surado Paramatmą. Jis visko klausia Paramatmos ir jis pats pasakoje kaip gauna atsakymus. 

https://www.youtube.com/watch?v=nMrw23_K3AA&t=1s

o čia kitas video su juom. Padėka Kazimierui Juraičiui už tokius žmones vertingus

https://www.youtube.com/watch?v=D38XXZiHLdE&t=65s
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

16 Gru 2017, 11:58

Ka manome?
Ka tik norime.
Tai musu reikalas.
Ir su savo tokiais pasisakymais, gintaraska, gali eiti pasvilpti.
Ieskok durnesniu.
ir juos mokyk.
Cia tu esi niekas.
nu, matai, išsakei vis tiek savo nuomonę :) 
O ką, Aidas, manai apie Jėzaus perduotus žodžius  http://www.keliasisave.lt/lt/kaire/mity ... mokymas-1/ 
Nesupykai. Reiskia geras zmogus esi, aciu tau.
Del nuomoniu. As tik mazas fragmentelis skaitantis tavo rastus. Yra daug kitu fragmentu, kitokiu nuomoniu. As konservatyvus, niekada nepalaikysiu sventuju bendruomeniu apkalbu.
Jei turi savo nuomone, tai turi. Tik cia nelabai ka pasieksi, mazai lankytoju. o ir ne visi sutiks.
Ziurejau toki Gintara Lunski, susirask yotube. Man jis kaip tavo antrininkas. Gal galetum tapti jo asistentas, paskaitas zmonems skaitytum.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

16 Gru 2017, 12:05

Del tiesioginio Paramatmos vadovavimo paprastiems zmonems tu, Gintarai, klysti, tai iliuzija. Net Dievo isikunijimai stodavo i Parampara del pavyzdzio kitiems.
O jei Lietuvoje butu toks zmogus, tiesiogiai gaunantis nurodymus is Paramatmos, tai jau didele bendruomene butu suburta ir labai dideli darbai nuveikti.
P.S. reikia pabandyti isivaizduoti kokia tai butu asmenybe, pasiekusi Paramatma pazinima. Tobulas yogas, tobulas Vedu ismanymas, Mahasidhi, sugebejimas duoti tobula mokyma bet kokio lygio asmenybei. Cia labai dideli dalykai.
Bhagavad Gitoje raso, kad Paramatma bet kokiu atveju valdo zmogu, bet netiesiogiai, kol ji nera pazinta.
 
Tadas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 18:15

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

16 Gru 2017, 15:29

:D :D :D
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

16 Gru 2017, 20:18

Uždaviau ponui D. Janickiui klausimą ar Paramatma tas pats Krišna :) Jis atsakė, kad ne :) 
Donatas teisingai pasake.
Tik Krisna egzistuoja visada ir amzinai. Paramatma issiskleidzia kuriant materialu pasauli ir grizta i Krisna naikinimo metu.
Tai Srimad Bhagavatam 6 giesmes Srila Praphupada komentaras.
P.S. Srimad Bhagavatam 1 giesmieje taip pat rasoma.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

16 Gru 2017, 20:47

Mane žavi tai, kad vienas sako vieną, kitas sako praktiškai tą patį iš kitos pusės, bet su kitais akcentais ir rezultatas gaunasi kardinaliai priešingos nuomonės :D Kalbu apskritai, bet šitoje vietoje tą irgi būtų galima pritaikyti :))

Savęs pajautimas dvasinėje praktikoje labai svarbu, apie tai kalba ir Donatas Janickis ir Edmundas Petruoka ir iš esmės Gintaraska, įvardindamas gal kiek skambiau - Paramatma. Galima ginčytis dėl terminų, dėl to, kiek Paramatma yra tapati Krišnai, bet aš stengiuos mąstyt fundamentaliai, todėl man šitoje vietoje problemos nėra. O toliau - niuansai, kurie yra labai svarbūs ir tikrai daug apkalbėti, todėl visi juos puikiai žino, nors ir prioritetizuoja skirtingai :)
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

16 Gru 2017, 21:07

Ir kur as su Gintaraska ta pati rasome?
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

16 Gru 2017, 22:04

Nesakau, kad tą patį, Aidai, bet jei ieškotumėt panašumų jų būtų daugiau nei skirtumų. Tai tik mano nuomonė ir požiūris.

O Gintaraskos požiūrį apie Paramatmą, iš viso, nesunkiai būtų galima susisiet su savęs pajautimu dvasinėje praktikoje. Akcentuodami vieną momentą, mes neišvengiamai sumenkinam kitą. Tokiu būdu mes menkinam vienas kito požiūrio pagrindą ir gaunasi problema. Vėlgi, tai mano požiūris ne tik šioje situacijoje, bet ir apskritai.

Nebenoriu daug kartotis, nuoširdžiai linkiu visiems ramybės ir neužmiršti to, kas svarbiausia. :)
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ką manote apie tai, kad Krišnaizmas - religija?

16 Gru 2017, 22:16

Sazines balsas, pareigos suvokimas yra dalines Paramatma apraiskos. Cia sutinku.
Protestuoju tik del to, neva kazkas yra pilnai pazines Paramatma ir visus be isimties nurodymus gauna tiesiogiai is Jos, kol tai nera patvirtinta autoritetingu metodu ir to nerodo tos asmenybes veikla.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių