Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Subtilus kunas

24 Rgp 2017, 21:59

Girdejau kad...

Taip girdejau kad bhaktai yra ivalde metodika kurios deka palieka savo grubu kuna ir kiek supratau , tarnyste Krisnai atlieka su savo subtiliu .

Man kiek neaisku kokiu tikslu jie tai daro ?
Antra , ar tai nera pavojinga.. Tarkim tavo grubu kuna , kol taves jame nera , uzvaldo subtilios butybes pvz. girtuokliai , savyzudziai .
Paskutinis klausimas : kokia isejimo is grubaus kuno metodika naudoja tie bhaktai ?

Pagalvojau , neblogas butu pragyvenimo saltinis . Na , kad ir policijos informatorius .
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Subtilus kunas

24 Rgp 2017, 22:57

Nežinau kokią techniką naudoja bhaktai. Tik žinau kad samoningas sapnavimas ( liucidinis) naudojamas išeiti iš savo kūno. Labai įdomus jausmas. Pats esu praktikavęs prieš kiek tai metų. Laukdavau nakties kaip nuotykio, kada tik galėsiu sapnuoti.Toliausia pavykę pabėgti nuo saves 10-20m. Paprastai tik iš kambario sugebėdavau išeiti. Neidavo išlaikyti susitelkimo ilgesniu atstumu. Pabudimas budavo nemalonus, kaip samonės pagirios. Iki šiol išliko pusiau samoningi sapnai. Kuriuos užsirašinėju pabudęs. Rimtai nepraktikuoju.
Bet čia gal visai ne tą galvoj turėjai...
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Subtilus kunas

25 Rgp 2017, 18:03

O tai ka Oli , nori pasakyti kad samoningai matei savo grubu kuna mieganti kambary ?
Sitoj skilti yra Tado tema " samoningi sapnai " , as ten kiek rasynejau kad vaikysteje sapnuodavau samoningai . Bet tai ne tai kas mane domina.. Ten tu sapne , kitoj dimencijoj .
Sitoje temoje norejau suzinoti ar imanoma tik subtilaus kuno pagalba veikti ( girdeti , matyti ) grubejame plane , ten kur dabar esame grubem kunui budraujant .
Man atrodo kad tai ka parasiai Oli , yra ne samoningas sapnas , o trumpalaike mirtis .
Kai zmogus-pasauletis mirsta butent taip ir atsitinka , tik jis su savo subtiliuoju kunu nevaiksto po namus kaip tu Oli , o stovi sale savo grubaus kuno . Stovi nes gyvenime tokio zmogaus niekas nemoke ka daryti po mirties .
Mes , kol esame gyvi galime galvoti apie viena vieta , o eiti visai i kita . Subtileme pasaulyje kitaip . Ten tik manas ( protas ) . Niera minties nera judejimo . Todel tas vargsas karmis ir stovi sale savo grubaus kuno nes niekaip negali suvokti kad jis ne ta biomasina . Jis stovi nes proto mintis : " As esu tas grubus kunas ir be jo negaliu nei zinksnio padaryti.. " .
Pasakykite zmonems kad galima ir be sito kuno ( grubaus ) gyventi . Zmoniu reakcija butu panasiai tokia : " O kaip tai taip ?? Tai neimanoma " .

Girdejau dar kai ka..
Is vieno vaisnavo-lektoriaus ko gero Laksmi Narajana das kad buna kai zmogus pabunda tai pabunda su daiktu kuri turejo sapne .
Gal kas zino apie tai daugiau ?
 
Tadas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 18:15

Re: Subtilus kunas

05 Rgs 2017, 20:14

Nežinau kokią techniką naudoja bhaktai. Tik žinau kad samoningas sapnavimas ( liucidinis) naudojamas išeiti iš savo kūno. Labai įdomus jausmas. Pats esu praktikavęs prieš kiek tai metų. Laukdavau nakties kaip nuotykio, kada tik galėsiu sapnuoti.Toliausia pavykę pabėgti nuo saves 10-20m. Paprastai tik iš kambario sugebėdavau išeiti. Neidavo išlaikyti susitelkimo ilgesniu atstumu. Pabudimas budavo nemalonus, kaip samonės pagirios. Iki šiol išliko pusiau samoningi sapnai. Kuriuos užsirašinėju pabudęs. Rimtai nepraktikuoju.
Bet čia gal visai ne tą galvoj turėjai...
istikruju tai butu ne samoningas sapnavimas o isejimas is kuno vadinasi astraline projekcija , samoningi sapnai yra kaikas kito
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Subtilus kunas

05 Rgs 2017, 21:01

Aš nesiginčysiu, bet išėjimas iš kūno. Tiksliau potyris mano aprašytu atveju, nenoriu spekuliuoti terminais. Man įmanomas tik per samoningo sapnavimo technikas. T.y. kaip ten bebūtų vartai į OBE vis tiek eina per SS, ne per meditacijas. Mano atveju....

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių