Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 19:10

Kuo remiantis teigiate, kad tai Krišna suorganizavo Kurukšetros mūšį? Kieno tai žodžiai? :)
O kas jei ne Didžiausias kombinatorius :) Remiuosi Mahabharata. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 19:58

Šiaip aš ne bhaktas, nors kažkada norėjau juo būti. Šiaip jus kažkiek suprantu, nes man buvo labai panašios mintys, aš dėl to net kurį laiką nėjau dvasiniu keliu. Nors mane šiuo metu labiau domina budizmas, bet žinokit ir ten tas pats. Pvz, Dalai Lama sako vakarų šalyse, juk per daug mes orientuoti į materializmą, nors patį į paskaitą atveža su Maseratti. Buvo ir skandalas su CŽV ir tt. Kur budizimas pagrindinė religija, ten tos pačios problemos kaip pas mus su katalikybe. Dabar didžiulis verslas daromas iš sąmoningumo, mindfulness mokymų, knygų ir tt, jau nekalbant apie budistines sektas. Na per daug viskuo negalima pasitikėti. Kur skaičiau, kad jei dvasinis mokytojas yra linkęs į turtą (net prabangūs meditacijos centrai), stengiausi sieti save su visuomene, dar aš pridėčiau labai populiarus, iš karto būti labai budriam, patyrinėti jį ir jo mokymą.
Nereikia nieko mest, nereikia niekur eit. Reikia tiesiog domėtis kas vyksta ir mažiau klausyt įvairių tauškalių, kurie tauškia ir tauškia, bet nuo tų tauškalų nieko naudos. Pilnas internetas pritauškėta. Kas iš to>?
Paimkim pavyzdį http://bhaktijoga.lt/audio/pamastymai-p ... s-20161128
Paėmiau šitą, nes tai paprastas pavyzdys. Paklausykit ir pasakykit, pamastykit, ar tiesą sako lektorius? Juk tai visiškas nusikalbėjimas ir tuom tiki dauguma kas klausosi jo. Bet tas kas domisi, kas tyrinėje, peržiūri, lygina, po to analizuoja viduje, suvoks, kad tie patys asmenys vedžioja už nosies. Padarė sukčių, išdaviką didvyriu ir jį ima kaip pavyzdį.
Visas dogmas kala būtent lektoriaI, KURIE sukasi visokiose organizacijose, jie kitaip negali mąstyt, nes jie tame egregore. Jiems nereikia, kad žmogus būtų vienas, kad jis imtų gilintis į save, jiems reikia, kad jie jiems neštų resursus savo, nes jie iš to gyvena.
Niekam neduokite jokių aukų. Jums duota, kad pildytumėte savo norus. Ir dvasinis gyvenimass yra ne mantras kartot ar prasadus valgyt, o viskas ką jūs mėgstate. Poelgiuose augame. Mantras kartoja ir pyderasai , žudikai ir vagys. Bet tie, kurie elgiasi pagal Dievo įstatymus.
Tai dar vienas jų triukas, kad nieko nereikia daryt tik mantras kartot ir šokt. Reikia užsiimt savo mėgstamu darbu ir atlikt jį kuo atsakingiau. 
Kaip Jėzus sakė? Ne tie pateks į Dievo karalystę, kurie šauksis dievo vardo - kartos mantrass, o tie, kurie vygdys Jo valią. Jėzus veikė iš vien su Paramatma. Jėzaus Jėga Paramatmoje. Vienus gydė, kitus ne. Ką nurodydavo, tą ir darydavo, t.y per jį veikė šVENTOJI DVASI, Paramatma. Jis iš kart veigdavo. Va, paramatmos pasireiškimas. Nereikia tų filosofijų įvairiausių. Reikia tieisog elgtis tinkamai ir Paramatma viską sudėlios į vietą ir tai padarys ne lektoriai ir psichologai, kuriems patiems reikia pagalbos, o Jūs patys kartu su Paramatma
Gintaraska, viena vertus, Jūs teisus. Kita vertus, kam neigti mantrų, filosofijų, aukojimo prasmę? Tai tokie patys įrankiai kaip ir Paramatmos klausymas. Visata yra duali, joje neįmanomas joks kategoriškumas. Toks jos dėsnis, ar ne taip? :)
Aš absoliučiai pritariu, kad religija uždeda akcentus ne visai tose vietose, bet juk ji skirta masėms. Ir tai nėra taip blogai, paklausius kai kurių New age lektorių, supranti kodėl. 
Problema yra su intelektualiais žmonėm, jie dažnai pradeda bijot savarankiškumo ir eina šabloniškai keliais, kurie ne visada jiems tinka. 
Bet jiems tam ir duotas intelektas, kad susivoktų. Jūs susivokėt, bet ar nemanote, kad kategoriškumas dažniausiai rodo, jog neįvertinat kitų aplinkybių? :) 
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 20:09

Kuo remiantis teigiate, kad tai Krišna suorganizavo Kurukšetros mūšį? Kieno tai žodžiai? :)
O kas jei ne Didžiausias kombinatorius :) Remiuosi Mahabharata. 
Čia buvo retorinis klausimas. Bet Kurukšetra atomazga brendo kur kas ilgiau. Pusdieviai ir demonai tiesiog rikiavosi į eilę kad galėtų gimti Žemėje ir ruoštis neišvengiamam mūšiui, Būtent tuo laiku Vjasadeva padalino Vedas į keturis skyrius - kad taip išsaugotų nors dalį vedinės civilizacijos turto - žinias, kadangi matė jog prasideda žmonijos Saulėlydis - amžius trumpėja, sveikata prastėja, ūgis mažėja, o svarbiausia - silpsta svarbiausieji Dharmos keturi principai: asketiškumas, švara, teisingumas, dorybingumas. Tiek gamta, tiek gyvūnija nebepaisė dharmos principų, kas bylojo apie ateinančius sunkius laikus. Kurukšetra yra vieno pabaiga - kito pradžia, taurė senosios ir naujosios sandūros..
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

09 Bal 2017, 08:59

Gintaraska, viena vertus, Jūs teisus. Kita vertus, kam neigti mantrų, filosofijų, aukojimo prasmę? Tai tokie patys įrankiai kaip ir Paramatmos klausymas. Visata yra duali, joje neįmanomas joks kategoriškumas. Toks jos dėsnis, ar ne taip? :)
Taip Jūs teisus, ne taip išsireiškiau, nes norėjau pasakyt, kad nereikia insaideriui šokinėt nuo vieno prie kito. Kad aukot reikia žiūrėt atydžiai kam, nes juk aukos nežinia kur nueina. Plius budizmas seniai iškoreguotas, na filosofija. Dauguma aukų surenkų keliauja apmokėt už pedofilų padarytus nusikaltimus, o tai reiškia, kad už tai teks atsakyt ir aukotojui. Reikia labai atydžiai žiūrėt kas čia vyksta, nes pagrindinis dalykas įskiepytas, vaizdas bhakto, kad jis turi būt silpnutis, tauškentis ir nieko neveikiantis. 
Jei paimt Bhaktivinoda Thakur ar Bhaktisiddhanta Sarasvati jie buvo labai griežti. Bhaktisiddhanta Sarasvati mušdavosi su majavadžiais, kaldavosi iki sąmonės netekimo. Bhaktivinoda Thakur eidavo ir nukaldavo visus apsimetėlius, net sudindavo į kalėjimus apsimetusius sanjasius.
Niekas apie tai nekalba. Reikia kuo labiau imt lekcijas kokio nors lektoriaus ir už prieštaravimus Prabhupados knygose duot į kailį.
Juk rašiau ponuliui Donatui, kad sanjasą uždrausta. daviau citatą, o atsakymas buvo, kad yra kitas paaiškinimas. Jie patys sukuria paaiškinimus savęs pateisinimui. Už tai reikia baust juos. 
Yra toks Rami Blektas žydukas. Prieš kokius penkis ar daugiau metų buvo nufilmuota viename restorane, kaip jis apgavo žmonių bandą prisidengdamas vedomis. Išpešė 12 ar 13 tūkstančių dolerių. Žmonės matė, kad jis apgaudinėje, bet įdiegta programa, kad vedos tai viskas, tai negali būt apgaulė, vienas dar bandė prieštaraut, bet žmonių masė užspaudė jį ir jis nutilo. Nerandu to video, gal jau pašalino. Prisikaupia visokių praktikų, filosofijų, turi tėvų palaikymą šioj žemėje ir rašo visokias gražias knygutes, kurios tik užkemša vietą https://www.youtube.com/watch?v=NMqr9wU5n-M bet naudos maža.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

09 Bal 2017, 09:08

Bet dar buvo įvykiai iki to. Bhumi, šios planetos deivė pasiskundė Brahmai, o Brahma savo ruoštu pranešė Višnu. O Višnu pažadėjo nužengt, o jam turėjo ateit ir padėt tai įvygdyt pusdieviai. Arjuna ir Bhišma per dieną žudydavo šimtus tūkstančių žmonių. O kas Arjuną įtikino naikint? Ar ne Paramatma? Juk paramatma veikė per jį. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

09 Bal 2017, 09:34

Gintaraska, bet aš suprantu žmonės, priklausančius ISKCON. Jie yra sistemoje, jie stojo ten pasitikėdami. Kaip jiems dabar išsižadėti savo  tikėjimo/pasitikėjimo pamato? Užtai jie koncentruojasi į gerus dalykus, vykstančius ten. Tai iš esmės nėra labai jau skirtingas požiūris, tik ne toks kategoriškas kaip Jūsų. 

Ar ne tas pats yra su katalikybe? Rimčiau praktikuojantys tikrai žino, mato, kas vyko ir vyksta. O mano močiutė gal net nelabai žino, bet ji koncentruojasi į Dievą ir jai visos peripetijos net nelabai svarbios. Kas būtų, jei išvis nebūtų jokios religijos, greičiausiai mano močiutės praktika būtų menkesnė. Nepamirškim, kokiam amžiuj gyvenam. 

Bet iš čia išplaukia vienas svarbus momentas. Harė Krišna judėjimas yra po idealumo šydu tiems, kas jam priklauso. Užtai ir gerai, kad yra tokių žmonių kaip Jūs, kurie nebijo kalbėti tiesiai šviesiai. Ir nebūtina niekam nieko keisti savo gyvenime, tiesiog susivokti ir tęsti praktiką.  
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

09 Bal 2017, 09:59

Jie stojo į ISCONĄ ar į Krišnos sąmonę, karalystę? 
Tai kam tada Pats Krišna sako:“Atmesk visų atmainų religijas ir tiesiog atsiduok Man. Aš išgelbėsiu tave nuo atoveikio už visas nuodėmes. Nesibaimink. Štai Jėzaus žodžiai. Pažvelkite į padangių paukščius: nei jie sėja, nei pjauna, nei į kluonus krauna, o jūsų dangiškasis Tėvas juos maitina. Argi jūs ne daug vertesni už juos? 
Aš ne prieš ISCONUS, todėl ir sakau, nereikia šokinėt į budizmus, t.y. norėjau pasakyt insaideriui.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

09 Bal 2017, 16:22

Aš ne prieš ISCONUS, todėl ir sakau, nereikia šokinėt į budizmus, t.y. norėjau pasakyt insaideriui.
Tikrai keista iš jūsų skaityti tokius pasiskymus - vienuose iskonas pedofilijos lizdas, kituose - nieko tame blogo. Vienur rašote, kad su Prabhupada keliautute net į patį pragarą jei to paprašytų, o kitur - užsimenate, kad taip buvo iškraipytos vedos ir Bhagavad Gita, kuri yra versta patis Šrilos Prabhupados. Jūs žaidžiate pavojingą žaidimą su jėgomis apie kurias nujaučiate, kažką graibotės, bet jos išeina už planetos  ribų, vadinasi ir mūsų su jumis įsivaizdavimo apie jas ir jų tikslus. Norėčiau palinkėti būti atsargesniam ir, gal ne tokiam kritikuojančiam. Net jei tai juoko forma, sarkazmas, paikas trolinimas, ne visi jį supras taip, kaip jūs.
Budizmas, kurį paminite moralu insaideriui, tarp kitko ir teigia, kad Krišna yra demonas. Negaliu pasakyti kuri budizmo atmaina. Tad ar ne ironiška, kad pakuriate temą šiame forume būtent tokiu juodinančiu pavadinimu - tai truputį neadekvatu. :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

09 Bal 2017, 17:17

 Vienur rašote, kad su Prabhupada keliautute net į patį pragarą jei to paprašytų, o kitur - užsimenate, kad taip buvo iškraipytos vedos ir Bhagavad Gita, kuri yra versta patis Šrilos Prabhupados. 
Ar aš kur nors sakiau, kad Prabhupada iškraipė?
Tad ar ne ironiška, kad pakuriate temą šiame forume būtent tokiu juodinančiu pavadinimu - tai truputį neadekvatu. :)
Tik uždaviau klausimą 


 Vienur rašote, kad su Prabhupada keliautute net į patį pragarą jei to paprašytų

Niekada to nesakiau. 

 Budizmas, kurį paminite moralu insaideriui, tarp kitko ir teigia, kad Krišna yra demonas. Negaliu pasakyti kuri budizmo atmaina


BUDIZMAS minėjau, kad jau seniai iškraipytas, būtent tas, kuris išplatintas po visus galus. Pasakiau, kad nėra ko šokinėt po įvairias filosofijas.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

09 Bal 2017, 18:22

Jums, Gintarai jau kokius tris kartus uždaviau tiesius klausimus, prašydamas prisistatyti kas esate, ką išpažįstate. Neatsakėte nė į vieną klausimą.
Nurodytoms citatoms neberadau jūsų atitinkamų pasisakymų. Kai kuriuos savo pasisakymus iš penkių žodžių redagavote net 29 kartus, todėl abejoju ar rasiu kai ką iškalbingesnio už jūsų paskutinius pasisakymus temoje apie homo ir apir Šri Krišną:
1. Popiežiaus ir Kisižerio nuotrauką ir kaip Vatikanas yra papirktas pedofilų
2. Prabhupada paėmė iš Kisinžerio pinigus ir įkūrė religinę organizaciją
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

09 Bal 2017, 18:41

... aš galiu patvirtinti, kad Gintaraska minėjo, kad "sektų Prabhupada kaip šuniukas" - kažkas tokio. 

Bet kame diskusijos esmė, kolegos? Mes dabar vis tiek koncentruojamės į detales. Man irgi atrodo, kad Gintaraska kartais šiek tiek sau paprieštarauja. Kai viskas yra iškraipyta iš esmės net nelabai yra ką cituoti, nes viskas gali būti iškraipyta, bet Gintaraska dažnai pacituoja tai, kas paranku jo pozicijai. O kai tai nėra svarbu - jau iškraipyta, negalima tuom vadovautis ir panašiai. Aš tame matau didelį prieštaravimą. 

Bet kur esmė, nesiviliant į niuansus? Aš Gintaraska pozicijai pritarčiau iš pačios esmės, kad pirmiausia reikia ieškoti vidinio ryšio su Paramatma. Realiai tą patį kalba ir Donatas, tikrai yra ne vienas toks įrašas, tik šiek tiek iš kitos pusės. Donatui labiau imponuoja bendruomenė, mokytojų - mokinių seka, tradicijos, Gintarska labiau linkęs į individualumą. Kokios problemos? Tarkim , mano akimis, tiesa išvis yra per vidurį. Bet pati esmė nuo to nesikeičia. Ar ne taip? :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

09 Bal 2017, 18:56

1. Popiežiaus ir Kisižerio nuotrauką ir kaip Vatikanas yra papirktas pedofilų
2. Prabhupada paėmė iš Kisinžerio pinigus ir įkūrė religinę organizaciją
Vatikaną įkūrė arba dar kitaip per jį įkūrė Musolinis. Per Vatikaną dirba judėjai. Pedofilai, homikai tik įrankis. Priedanga. Jie niekada neveikia atvirai, jie veikia per kitus, kitų rankomis. Jie patys nesako, jie paima Popiežių ir jam apsako ką sakyt ir ką daryt. 
Prabhupada nekūrė jokio ISCONO, tik paėmė pinigus iš jo knygų leidybai. Kisendžeris prisidengė ISCONU. Beveik visi ISCONO valdyme sėdi žydukai ir visus nutarimus priima balsavimu. Juk daviau Gour Gowindos Maharadžo liudijimus. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

09 Bal 2017, 19:05

va, dabar vėl matau, kad ne taip išsireiškiau
 Vienur rašote, kad su Prabhupada keliautute net į patį pragarą jei to paprašytų, o kitur - užsimenate, kad taip buvo iškraipytos vedos ir Bhagavad Gita, kuri yra versta patis Šrilos Prabhupados. 
Ar aš kur nors sakiau, kad Prabhupada iškraipė?

Taisau akivaizdžiai. Ar aš kur nors minėjau, kad Prabhupada iškraipė vedas? Nes viršuje atrodo, kad aš turiu omey, kad niekas neredagavo Prabhupados. 
Nėra jokių prieštaravimų. Pataisau kai kur ta vietas, kur jaučiu, kad per atvirai sakau tai kas liečia tik mane. 


Bet pažiūrėkite kaip iškraipote savy mano žodžius. Dėl to, kad mes ne apie faktus kalbame. Vis kreipiate mane į mane :) 
Jokiai organizacijai nepriklausau
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

15 Geg 2017, 14:23

Nebusiu politkorektiskas.
Su kuo jus diskutuojat, su Gintaraska?
Prazuves tai zmogus. Dar sename forume keli metai atgal ivairias erezijas skleide, niekino Judaizma ir Krikscionybe, o pats yra demonisku polinkiu ir nerealiu samokslo teoriju salininkas bei pliotkininkas.
Kas neaisku su Kali?
Krisna yra absoliuti visuma, o Kali tik mazyte jo dalele (nors ir galingesne uz zmones).
Tai kokios shizofrenijos reikia, kad tapatinti Krishna ir Kali?
Del Paramatmos.
Tik laaabaaai dideli progresa pasiekes zmogus ja jaucia. Siaip mes nejauciame net savo Atmos, o tik savo materialuji subtiluji kuna.
P.S. toki didvyri, kaip Gintaraska, puikiai gali suvilioti demonas, apsimetes Paramatma. Gintaraska nepajegus tokiu dalyku atskirti.
Tam ir reikalinga mokiniu seka.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

23 Geg 2017, 19:16

Nebusiu politkorektiskas.
Su kuo jus diskutuojat, su Gintaraska?
Prazuves tai zmogus. Dar sename forume keli metai atgal ivairias erezijas skleide, niekino Judaizma ir Krikscionybe, o pats yra demonisku polinkiu ir nerealiu samokslo teoriju salininkas bei pliotkininkas.
Kas neaisku su Kali?
Krisna yra absoliuti visuma, o Kali tik mazyte jo dalele (nors ir galingesne uz zmones).
Tai kokios shizofrenijos reikia, kad tapatinti Krishna ir Kali?
Del Paramatmos.
Tik laaabaaai dideli progresa pasiekes zmogus ja jaucia. Siaip mes nejauciame net savo Atmos, o tik savo materialuji subtiluji kuna.
P.S. toki didvyri, kaip Gintaraska, puikiai gali suvilioti demonas, apsimetes Paramatma. Gintaraska nepajegus tokiu dalyku atskirti.
Tam ir reikalinga mokiniu seka.
Mes diskutuojam faktais. Pateik faktus kokius nors prieš ir galėsim toliau diskutuot. :) 
Krišna turi reikšę ir dar vieną - juodas. Tai faktas. Madvačarija taip pat pateikia faktą, kad Kali - tai Krišnos kita pusė.
Mane pamiršk, eina tik faktų takais, visa kita neįdomu nei man nei kitiems
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

23 Geg 2017, 20:32

Hare Krisna , Gintaraska .

Atsiprasau, bet jus jau dalyvaujate savo temu diskusijose neatsake i mano klausimus .
Ar jums neatrodo Gintaraska, kad tai nepagarbos pozimis..

I koki jusu klausima, Gintaraska, as neesu atsakes . Neesu tikras, gal ir neesu atsakes .. Jei neesu atsakes i jusu koki klausima (ar klausimus ) prasau tik uzsiminti, ir as perziuresiu visus jusu pranesimus, Gintaraska .
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

23 Geg 2017, 20:44

Gali buti, kad cia rasau paskutini karta, dar nezinau.
Bet dabar rasau Gintaraska ir panasiu labui.
Gintaraska, pas tave ne faktai, o pletkai. Ir as neuzsikrausiu titanisku darbu ieskoti konkreciu faktu egocentriskam ir arogantiskam zmogui.
Krisnos samones bendrijos darbai kalba patys uz save ir nebereikia kazkokiu ezoteriniu faktu.
Sventuju bendrijos smeizimas, meginimas skaldyti ar suskaldymas yra ypatingai sunki nuodeme. Tad, Gintaraska, patariu nebeuzsiimti tokia veikla.
Ispejau, o toliau sekmes.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

23 Geg 2017, 21:21

Hare Krisna , Gintaraska .

Atsiprasau, bet jus jau dalyvaujate  savo temu diskusijose  neatsake i mano klausimus .
Ar jums neatrodo Gintaraska, kad tai nepagarbos pozimis..

I koki jusu klausima, Gintaraska, as neesu atsakes .  Neesu tikras, gal ir neesu atsakes ..           Jei neesu atsakes i jusu koki klausima (ar klausimus ) prasau tik uzsiminti, ir as perziuresiu visus jusu pranesimus, Gintaraska .
i koki klausima?
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

23 Geg 2017, 21:48

Ka veikia PARAMATMA dvasineme pasaulyje ?
Ar galetumete isvardinti tikrus SVAMIUS kurie dabar yra ?

Liko dar vienas, bet tiek to..
Desimta valanda as lovyteje, taigi susirasysime ateity .Beja, Gintaraska, prasau nevartokite ateity necenzuriniu zodziu .
Hare Krisna.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

24 Geg 2017, 13:52

Ka veikia PARAMATMA dvasineme pasaulyje  ?
Ar galetumete isvardinti tikrus SVAMIUS kurie dabar yra ?

Liko dar vienas, bet tiek to..
Desimta valanda as lovyteje, taigi susirasysime ateity .Beja, Gintaraska, prasau nevartokite ateity necenzuriniu zodziu .
Hare Krisna.
Kaip aš galiu atsakyti į klausimą, ką veikia Paramatma dvasiniame pasaulyje?
Visų pirmą aš ten nebuvau, būtent ten, kokį mums piešia įvairūs raštai, antra, mums reikia pirma paklaust ar tikrai mes nukritome iš dvasinio pasaulio? 
Aš galiu pasakyt tik ką aš pats patyriau ir patiriu ir susidūriau, kad Paramatma gali girdėt bet kas, bet tik ne jokiose bendrijose, nes Paramatma turi kiekvienam paruošęs jam veiklą. Paramatmos pasireiškimo požymis - žmogus laimingas. 

Kaip atskirt ar tai Paramatma? Taigi labai paprasta, Prabhupada įvedė reguliuojančius principus, kurių jokiu būdu neliest, antraip bus apsvaigimas, netikras laikinas laimės pojūtis. Jei žmogus geria alkoholį ir jis jaučiasi laimingas, tai jis ne laimingas, o apsvaigęs. Yra juk dešimt dievo įsakymų, jie taip pat saugo būtybę nuo to, kad neprarast ryšio su Paramatma,SĄŽINE. Veikimas išvien SU SĄŽINE ir yra dvasinis gyvenimas.
Jėzus Kristus veikė išvien su Paramatma. Šventoji Dvasia ir yra Paramatma. Kad veikt su Paramatma reikia drąsos ja sekt, nes ji veikia protui nesuvokiamais veiksmais.
KItas klausimas Jūsų dėl svamių. Juk daviau 6 video, ten viską paaiškino ir įvardijo, kad Prabhupada po savęs nepaliko jokių mokytojų ar guru, įšventino Gour Govindą, kuris paliko kūną ir šitas https://www.youtube.com/results?search_ ... на+Госвами 
Taip pat seniai jau atsakiau ir daviau video apie pirmąjį tarybų laikų bhaktą, kuris veikė išvien su šventąją dvasia-paramatma, kad net Žirinovskis norėjo pavadint savo partiją Hare Krišna.
Matot, ne aš jūsų negerbiu, o jūs manęs :) nes viską seniai jau sudėjau ir surašiau tą ką paklausėt.
Aš galiu tik jums vieną pasakyt, kad tie, kurie kepa savo lekcijas kaip blynus, neklausykite jų, ieškokite rimtesnių, mažai žimomų, bet tikrų. Tą ką jie pasakoja, jie pasakoja apie komfortą, apie komfortą, kai nėra jokių diskomfortų, nes KUR PARAMATMA, TEN STEBUKLAI IR MISTIKA. Paramatmos mažai kas nori klausyt, nes Jos veikimas nepaaiškinamas protu. Paramatmos veikimas geriausiai juntamas kai esi strese, va tada prasideda gyvenimas, nes tada ištisai koncentruojasi į Paramatmą, nes nori kuo greičiau į ją įsikabint, va tada prasideda veikimas kartu. O kas čia taip nori gyvent? Visi suplanuoja ką veiks rytoj, kaip gaus pensiją, ką valgys, keik uždirbs, kada kelsis, kada važiuos į bhakti program :) Paramatma ir dvasinis gyvenimas yra ištisai vaikščiojimas ant bedugnės krašto :)
Paveikslėlis Mano Facebookas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių