Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Ar Krišna gali būti ir gėris, ir blogis vienu metu? Krišnos dualumo problema.

07 Bal 2017, 15:52

Ką manote apie tai? :)

P.S.
Originalus temos pavadinimas pakeistas administracijos forumo dalyvių pageidavimu, nenorint eskaluoti įžeidimus ir pyktį. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

07 Bal 2017, 18:29

Nežinau kaip reaguotų bhaktai į tokį pareiškimą, bet, mano nuomone, Krišna, ar kiti dievai, pusdieviai nėra šėtonai, velniai, o tiesiog asmenybės. O kodėl kilo tokia mintis? 
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

07 Bal 2017, 20:22

Krišna taip pat reiškia juodas. Kali demonas, kuris šiuo metu valdo turi žmoną ir jos vardas Alakšmi. Būtent iš jos ir eina pinigų srautas šiuo metu. Bet skirtingai nuo Lakšmi, ji atneša nerimą, baimes ir visą kitą negatyvą. Didesnio melagio ir sukčiau kaip Kali nei su žiburiu nerasit ir visi jo tarnai, šiuo metu yra žydukai, vagys ir sukčiai. Viską daro apgaulės būdu ir papirkinėjimais netikru turtu. Nes tikras turtas - tai ne pinigai, o grynass oras, tyras vanduo, geras maistas, sveikata, saulė ir t.t. Jis melagių melagis ir tas kali prasibrauna į visas širdis.

Va, kali demono tarnai, pažiūrėkit kaip dirba savo darbą meistriškai, paminėsiu labai gerai žinomus veikėjus https://www.youtube.com/watch?v=NNBxJ8cMo4Q&t=99s ir dar vienas https://www.youtube.com/watch?v=zeBI9Ay ... e&t=31m16s

Taigi Krišna ir yra Šetonas, tik jis taip gali meistriškai dirbt :) Tai jo kita pusė, juodoji pusė. Jei neina meduoliu, imasi botago. Pažiūrėkit kaip meistriškai perdarė Bhagavat gitą. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

07 Bal 2017, 20:30

Gintaraska, gal pakomentuotumėt plačiau? Tai yra tikras Krišna, ar tai tik demonas, anot Jūsų? :) Jei yra, kaip atskirti tikrąjį?
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

07 Bal 2017, 21:04

Tai tas Pats Krišna, tik kitame vaidmenyje. 
Ar žinote, kad Prabhupada paėmė pinigus iš Kisendžerio? Kad ISconas - tai Kisendžerio planas valdyt. Kodėl taip iš indijos ėmė plis visokie prieskoniai, visokie panašūs dalykai? Indijoje vyrauja fašismas, kastos. Jėzus su tuom kovėsi. Taip pat parašyta, kad maitintis reikia tuom, kur gimiai šimtą km. spinduliu, o ne visokiais atvežtais produktais ir prieskoniais indiškais. Tai verslas. 

Alakšmi - tai Lakšmi kita pusė. Juk žinote, kad Krišna yra juodas ir baltas. Kaip gali Kali prasibraut į kiekvieno širdį? Tai gali tik Krišna :) Tik jis jau yra visų širdyse. Tik jis viską žino. Jis ir yra Vrindavanas. O tas Vrindavanas į kurį skrenda minios ir daro biznį kažkas yra neaišku kieno sugalvotas.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

07 Bal 2017, 21:14

O kaip atskirti ar čia Paramatmos balsas, ar įsiskverbusio juodojo Krišnos? Kokia prasmė Dievui turėti tą juodąjį vaidmenį? 

Gintaraska, nenoriu pasirodyti nemandagus, bet tokiose temose reikalingas nuoseklumas, aiškumas. Kitaip tikrai gausis būrimas. Šiaip daug teisingų momentų paminit, bet kai kalba eina apie tokius subtilius dalykus kaip Dievo juodoji pusė, tai čia reikalingas aiškumas, nuoseklumas.Man asmeniškai labai įdomu būtų sužinot - kas kaip ir kodėl čia :)
 
Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

07 Bal 2017, 21:45

Na tokius teiginius paneigti ar patvirtinti negaliu. Visko gali būti. Na jei tai tiesa, tai nesikankinkit, meskit Krišnas, ISKCONus ir tt., ieškokit kito dvasinio kelio. Jūs giliai kapstantis žmogus, bet neverta aukoti tam savo energiją ir dėmesį. O šiaip pritarčiau Donato siūlymui, kad  tokius klausimus kelti viešai ir konstruktyviai su kažkokiais įrodymais derėtų su religinės organizacijos lyderiais. Man ir pačiam būtų įdomu išgirsti jų atsakymą.
Jei atvirai, aš irgi abejojau šio mokymo autentiškumu, ir net rašiau dvasiniam mokytojui, bet jo atsakymas buvo banalus, tuo metu labai nuvylė.
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

07 Bal 2017, 22:05

Na tokius teiginius paneigti ar patvirtinti negaliu. Visko gali būti. Na jei tai tiesa, tai nesikankinkit, meskit Krišnas, ISKCONus ir tt., ieškokit kito dvasinio kelio. Jūs giliai kapstantis žmogus, bet neverta aukoti tam savo energiją ir dėmesį. O šiaip pritarčiau Donato siūlymui, kad  tokius klausimus kelti viešai ir konstruktyviai su kažkokiais įrodymais derėtų su religinės organizacijos lyderiais. Man ir pačiam būtų įdomu išgirsti jų atsakymą.
Jei atvirai, aš irgi abejojau šio mokymo autentiškumu, ir net rašiau dvasiniam mokytojui, bet jo atsakymas buvo banalus, tuo metu labai nuvylė.
Na, va matot, jūs maišote Krišna su isiconą. Donatas manęs jau seniai prašė faktų, aš jam pateikiau tiek faktų, bet kai pateikiau, jis niekam nedavė jų viešai. Tada jis atsidarė facebooką, ėmiau ten dėt jo profilyje, jis ėmė trint. Jis prašė faktų, gavo. Dabar vėl apsigalvojo, vėl prirašė, kad jau galima :) Aš ne jam dedu, o jums. Gana atiduot savo resursus jiems, jie iš jūsų gyvena. Jiems taip patogu, bet viskas netikra. Kur nėra stebuklų, nėra džiaugsmo ir laimės, ten tuščios kalbos. O tos euforijos, eina iš jūsų kolektyvinio resurso ir lektoriai šypsosi iš jūsų dėmesio-energos, nes kai žmonės klausosi, jie nukreipia savo energiją į lektorių, jis iš to atsakinėje iš bendro kolektyvinio egregoro. Bet Paramatma kiekvienam turi paruošusi asmeniškai. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

07 Bal 2017, 22:09

Aš nepriklausau jokiai bendruomenei, bet hinduizmas mano suvokimu, yra autoritetingiausia religija, o vaišnavizmas viena rimčiausių jos atmainaų Aišku, niekas nėra be trūkumų, be čia tikrai daug ko galima mokytis, aukšti standartai neleidžia atsipalaiduot, realiai yra viskas, ko reikia tobulėti dvasiškai. Lietuvos vaišnavų lektoriai tikrai turi daug žinių ir gerai jas perteikia. Esu labai dėkingas jiems už tai. 

Neabejotinas faktas, kad čia vis tiek tarp visos masės žmonių, intelektualesnių yra daugiau nei kitur. Kad ir šiame forume, beveik visi turbūt tikrai intelektualūs. Man dėl to labai džiugu:) 
 
Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

07 Bal 2017, 22:31

Na tokius teiginius paneigti ar patvirtinti negaliu. Visko gali būti. Na jei tai tiesa, tai nesikankinkit, meskit Krišnas, ISKCONus ir tt., ieškokit kito dvasinio kelio. Jūs giliai kapstantis žmogus, bet neverta aukoti tam savo energiją ir dėmesį. O šiaip pritarčiau Donato siūlymui, kad  tokius klausimus kelti viešai ir konstruktyviai su kažkokiais įrodymais derėtų su religinės organizacijos lyderiais. Man ir pačiam būtų įdomu išgirsti jų atsakymą.
Jei atvirai, aš irgi abejojau šio mokymo autentiškumu, ir net rašiau dvasiniam mokytojui, bet jo atsakymas buvo banalus, tuo metu labai nuvylė.
Na, va matot, jūs maišote Krišna su isiconą. Donatas manęs jau seniai prašė faktų, aš jam pateikiau tiek faktų, bet kai pateikiau, jis niekam nedavė jų viešai. Tada jis atsidarė facebooką, ėmiau ten dėt jo profilyje, jis ėmė trint. Jis prašė faktų, gavo. Dabar vėl apsigalvojo, vėl prirašė, kad jau galima :) Aš ne jam dedu, o jums. Gana atiduot savo resursus jiems, jie iš jūsų gyvena. Jiems taip patogu, bet viskas netikra. Kur nėra stebuklų, nėra džiaugsmo ir laimės, ten tuščios kalbos. O tos euforijos, eina iš jūsų kolektyvinio resurso ir lektoriai šypsosi iš jūsų dėmesio-energos, nes kai žmonės klausosi, jie nukreipia savo energiją į lektorių, jis iš to atsakinėje iš bendro kolektyvinio egregoro. Bet Paramatma kiekvienam turi paruošusi asmeniškai. 
Šiaip aš ne bhaktas, nors kažkada norėjau juo būti. Šiaip jus kažkiek suprantu, nes man buvo labai panašios mintys, aš dėl to net kurį laiką nėjau dvasiniu keliu. Nors mane šiuo metu labiau domina budizmas, bet žinokit ir ten tas pats. Pvz, Dalai Lama sako vakarų šalyse, juk per daug mes orientuoti į materializmą, nors patį į paskaitą atveža su Maseratti. Buvo ir skandalas su CŽV ir tt. Kur budizimas pagrindinė religija, ten tos pačios problemos kaip pas mus su katalikybe. Dabar didžiulis verslas daromas iš sąmoningumo, mindfulness mokymų, knygų ir tt, jau nekalbant apie budistines sektas. Na per daug viskuo negalima pasitikėti. Kur skaičiau, kad jei dvasinis mokytojas yra linkęs į turtą (net prabangūs meditacijos centrai), stengiausi sieti save su visuomene, dar aš pridėčiau labai populiarus, iš karto būti labai budriam, patyrinėti jį ir jo mokymą.
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

07 Bal 2017, 22:54

Dalai Lama valgė ar valgo mėsą. Dar reikėtų šitą pasitikslinti. Knygos silpnokos, pats prisipažinęs, kad turėjo didelių problemų su ego. Mano akimis, tikrai nedidelis kalibras. 

Bet apskritai juk ne religija esmė, o ydos. Kita esmė - ryšys ar meilė Dievui. :) Čia net praktikuojantys gali absoliučiai vienas kito nesuprasti, nes gylis gali labai skirtis. Juk ne po vienodą kiekį inkarnacijų praktikuota. Kažkas vaišnavizme atranda būtent tai, kažkam reikia daugiau filosofijos, kažkam dar kažko. Viskas gerai, reikia eiti savo keliu. 

Tik vėl klausimas, kiek reikia iškart dirbti su ydom, kiek reikia ieškoti religijos, mokytojo ir t.t. :) Galų gale 99 procentai vis tiek viskas vyksta, kaip numatyta... :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 15:45

Šiaip aš ne bhaktas, nors kažkada norėjau juo būti. Šiaip jus kažkiek suprantu, nes man buvo labai panašios mintys, aš dėl to net kurį laiką nėjau dvasiniu keliu. Nors mane šiuo metu labiau domina budizmas, bet žinokit ir ten tas pats. Pvz, Dalai Lama sako vakarų šalyse, juk per daug mes orientuoti į materializmą, nors patį į paskaitą atveža su Maseratti. Buvo ir skandalas su CŽV ir tt. Kur budizimas pagrindinė religija, ten tos pačios problemos kaip pas mus su katalikybe. Dabar didžiulis verslas daromas iš sąmoningumo, mindfulness mokymų, knygų ir tt, jau nekalbant apie budistines sektas. Na per daug viskuo negalima pasitikėti. Kur skaičiau, kad jei dvasinis mokytojas yra linkęs į turtą (net prabangūs meditacijos centrai), stengiausi sieti save su visuomene, dar aš pridėčiau labai populiarus, iš karto būti labai budriam, patyrinėti jį ir jo mokymą.
Nereikia nieko mest, nereikia niekur eit. Reikia tiesiog domėtis kas vyksta ir mažiau klausyt įvairių tauškalių, kurie tauškia ir tauškia, bet nuo tų tauškalų nieko naudos. Pilnas internetas pritauškėta. Kas iš to>?

Visas dogmas kala būtent lektoriaI, KURIE sukasi visokiose organizacijose, jie kitaip negali mąstyt, nes jie tame egregore. Jiems nereikia, kad žmogus būtų vienas, kad jis imtų gilintis į save, jiems reikia, kad jie jiems neštų resursus savo, nes jie iš to gyvena.
Niekam neduokite jokių aukų. Jums duota, kad pildytumėte savo norus. Ir dvasinis gyvenimass yra ne mantras kartot ar prasadus valgyt, o viskas ką jūs mėgstate. Poelgiuose augame. Mantras kartoja ir pyderasai , žudikai ir vagys. Bet tie, kurie elgiasi pagal Dievo įstatymus.
Tai dar vienas jų triukas, kad nieko nereikia daryt tik mantras kartot ir šokt. Reikia užsiimt savo mėgstamu darbu ir atlikt jį kuo atsakingiau. 
Kaip Jėzus sakė? Ne tie pateks į Dievo karalystę, kurie šauksis dievo vardo - kartos mantrass, o tie, kurie vygdys Jo valią. Jėzus veikė iš vien su Paramatma. Jėzaus Jėga Paramatmoje. Vienus gydė, kitus ne. Ką nurodydavo, tą ir darydavo, t.y per jį veikė šVENTOJI DVASI, Paramatma. Jis iš kart veigdavo. Va, paramatmos pasireiškimas. Nereikia tų filosofijų įvairiausių. Reikia tieisog elgtis tinkamai ir Paramatma viską sudėlios į vietą ir tai padarys ne lektoriai ir psichologai, kuriems patiems reikia pagalbos, o Jūs patys kartu su Paramatma
Paskutinį kartą redagavo 1 Gintaraska. Iš viso redaguota 8 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 15:55

Man paramatma kužda, kad Gintaraska esi vilkas avies kailyje. Ar tai tiesa? :)
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 16:08

Man paramatma kužda, kad Gintaraska esi vilkas avies kailyje. Ar tai tiesa? :)

Ar Krišna - tai šetonas? :)  va, tema. 
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 16:16

Man paramatma kužda, kad Gintaraska esi vilkas avies kailyje. Ar tai tiesa? :)

Ar Krišna - tai šetonas? :)  va, tema. 
Žinojau, kad išsisukinėsite nuo tiesaus klausimo.
Matote, jeigu norite atskleisti ar išsklaidyti iliuzijas, pirma turite parodyti savo autoritetingumą tuo klausimu.
Šėtonas lietuvių kalboje ateina išvis, iš tų laikų, kai mūsų kraštus puldinėjo mongolai iš Rytų. Pas juos aukščiausias kastos valdovas turi titulą "SAITAN", lietuviškai šaitan. Turint omeny jų žiaurumą, galime suprasti, kad mūsų žemėse atsivėrė pats pragaras.
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 16:18

Suprantate, jūs negalite klijuoti mongolų titulo, vaišnaviškai tradicijai ir asmenybei, kuri turi Madhusudana vardą.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 16:26

O kas tada yra tas Kali demonas? Kad sugeba prasibraut net į pusdievių širdis?
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 16:35

O kas tada yra tas Kali demonas? Kad sugeba prasibraut net į pusdievių širdis?
Jei ieškote kaltų - klauskite savo širdyje. Jug ten paramatma, kaip pats rašote, su niekuo nesupainiojamas Paramatmos balsas. Jūs prieštaraujate pats sau, vienur rašydamas, kad širdies balso su niekuo nesupainiosite, o dabar rašote "prasibrauna į pusdievių širdis" - suprantu, širdyje pakeičia Paramatmą. Tad ar galite pasitikėti savo širdies balsu?.. Tai kur kas svarbesnis klausimas.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 17:56

Kas suorganizavo Kurukšetros mūšį? Ir koks buvo tikslas Kurukšetros mūšio? Kad ilgai nežaist. 
Kurukšetros mūšį suorganizavo Pats Krišna. Yra tam prieštaravimų? Manau nėra :) Kas įvyko? Nušlavė visus Kšatrijus. Nes Kšatrijas - tai tiesos gynėjas, dharmos gynėjas. Jei bent vienas Kšatrijas žemėje valdo, neįmanoma degradacija. Jis veikia išvien su Paramatma. Nes jis atseka visas nuodėmingas šaknis mistinėmis galiomis, o mistinės galios - tai ir yra Paramatma. Nes Paramatma yra visur, Jis žino viską, todėl ir gali atsekt kas ką daro, kur, ir t.t. Ir tokiu būdu teikia žinias Kšatrijui.
Nušlavęs visus Kšatrijus nuo žemės paviršiaus liko tik vienas Parikšitas, Arjunos anūkas. Kol jis buvo žemėje, Kali negalėjo nieko nuveikt. Iš karto užkirsdavo visus kelius jam veikt.

Klausimas tada toks, kam sunaikino Krišna visus Kšatrijus? O vietoj jų statoi ne Kšatrijai, o antikšatrijai, tie, kurie negina dharmos, o ją naikina?
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Ar Krišna - tai šetonas? :)

08 Bal 2017, 18:20

Kuo remiantis teigiate, kad tai Krišna suorganizavo Kurukšetros mūšį? Kieno tai žodžiai? :)

Bet nors ir kiek esate apsišvietęs, Kurukšetros nederėtų vertinti neatsižvelgiant į tai, kada tai vyko, kas lėmė ir kodėl viskas ėjo link auksščiausios kvinetsencijos ir atomazgos - mūšio.
Mūšis vyko dėl to, kad dharmos principas jau buvo pažeistas - sostą užėmė neteisėtas valdovas.
Dharmos principai silpsta iš jugos į jugą. Kurukšetros mūšis vyksta išvakarėse (jei taip galima sakyti turint omeny keletą dešimčių metų) - išvakarėse Kali jugos.
Teisingai pastebite, kad jei ne Kšatrijas valdovas - Kali jugos nė nebūtų - visur tvyrotų teisingumas ir teisingas valdymas, žmonės priklausytų konkrečiai kastai ir gyventų vedami savo pašaukimo, Paramatmos ir Dievo palaiminimo. Vyrautų taika.
Kšatrijai tam tikra prasme buvo kliūtis įsigalėti Kali jugai - tokia išvada. Kodėl? Todėl kad Kali juga neišvengiama. Jos trukmė ilgesnė už žmonių gyvenimą. Todėl kad keturios jugos - yra šio pasaulio dėsnis viršesnis žmogaus gyvenimo. Ir tai ne pirma Kali juga, ir ne paskutinė. Ir kiekvienos Kali jugos pradžią žymi  mistiškasis planetų paradas ir mūšis.Planetų paradas apibūdinamas taip, kad jam įvykus, į Žemę ateina Kali amžius - vaidų, neteisybės ir apgavystės. Po šio parado - joks planetų išsidėstymas nėra palankus. Ir Kali tęsis įki sekančio tokio pat išsidėstymo už pusės milijono metų..
Na, ir kas, manyčiau, visų visų visų, visų svarbiausia, tai faktas, kad Kali jugos prasideda, kai Krišna palieka Žemę.
Pakartoju:
Kali juga prasidėjo ne tada, kai Krišna atėjo, o tada, kai Žemę paliko.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių