Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Tamsioji ISKCON pusė

28 Lie 2017, 09:10

Viliau, kodel Jus bandote uzimti Dievo vieta - bandote ziureti is reliatyvios pozicijos?
Tai naudos niekam neduos, nes Jus tai nesugebesite atlikti kvalifikuotai.
Aš kaip tik stengiuosi atsikratyti noro teisti ir įvertinti, kas yra skirta tik Dievui. Nuo kada žiūrėjimas iš reliatyvios pusės yra negalimas žmogui?
Ir aš nesistengiu vertinti absoliučiai ir kvalifikuotai. Aš kaip tik to nedarau, suprasdamas tai, ką Jūs, Aidai, parašėt. Užtai net ypač atsargiai vertinu sąvokas, kurios apriboja kitus žmones. Kam tos sąvokos yra reikalingos - aš taip pat puikiai suprantu.

Nuvertinimas kyla del Katalikybes doktrinu mazo ismanymo
Ar Jūs apskritai ar apie mane? Aš nieko nenuvertinau, aš tik pasakiau, kaip yra. Daugybė kunigų ir labai žinomų labai neigiamai vertina bet kokias kitas metodikas. Kaip tik prieš kelias dienas rodė vieną žinomą egzorcistą. Krišna - tai demonas, anot jų. Ten šitoj vietoj palaida bala - kas ką nori, tas tą galvoja. Kurioje vietoje čia ne tiesa? Bet jei tokie kunigai koncentruojasi į Dievą, kiek svarbu tai, kad šitoje vietoje jie klysta. Apie tai ir kalba, Aidai. :)

Su Jumis man yra sunku susikalbėti, matyt, taip jau yra ir bus :)
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Tamsioji ISKCON pusė

28 Lie 2017, 13:21

Buna tokiu atveju, kad zmones nesusikalba, nieko cia baisaus.
O kodel kataliku kunigai turetu pripazinti Krisna? Juk Biblijoje apie Krisna nieko neparasyta. Jie laikosi Biblijos, kurioje yra parasyta, kad prie jos nieko negalima prideti ir nieko negalima atimti.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Tamsioji ISKCON pusė

28 Lie 2017, 15:54

Žinoma, nieko baisaus, kad ne visada pagaunam vienas kitą. Įdomu tai, kad kartais net Jūsų paties pasisakymai man atrodo netiesiogiai pritariantys mano nuomonei, jei paanalizuoti juos giliau, nors Jūs padarot ir priešingas išvadas. Tai suponuoja, kad Jūs ryškiai dedat akcentus ant tam tikrų vietų ir tiek. Manau ir pats tai suprantate, Aidai :) Visatos reliatyvumo dėsnis - norint, kad suvoktum savo ypatybes, turi egzistuoti kažkas skirtingas tau.

Taip, Biblijoj, nėra minimas Krišna, katalikai laikosi savo dogmų. Jų negali kaltinti. Bet ar tai jiems garantuoja absoliučią tiesą? Garbindami Jėzų kaip Dievą, jie savo paties dogmas pažeidžia. O gal jie teisūs - gal Jėzus ir buvo Dievas? Tai tada visi žydai klysta. Man yra labai įdomu, kaip šitoje vietoje galima turėti kategorišką nuomonę. Kad daugelis ją turi - tai dogmų blogosios pusės pasekmė.

Šitoje vietoje būtų galima kelti hipotezę, ar neprisidaro nuodėmių didžioji dalis tikinčiųjų, kategoriškai atsiliepdami apie tai, ko nerašo jų šventraščiuose. Ar tai nėra kažkieno suplanuota manipuliacija? Tai retorinis klausimas... bet žmonių skaldymas tiesiog akis bado. :)

Labai jau daug nuklydau į šoną, nepamirštam, kad tema apie ISKCON'ą. :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių