Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 14:12

O Gintaraska yra teisėjas ar budelis, atsakykite man? :)
Tai nesąmoningi kaltinimai ir aš jų tiesiog nepalaikau. nei iskcon atžvilgiu, nei kitų viašnavų gaudijų atžvilgiu, nei apskritai, kitų sampradijų. Todėl kad jau atleiskite, kad jeigu kalbate prieš tas nereiškia kad tai yra teisingas kelias ar konsturktyvi kritika. Kai sukursite alternatyvą ISKCONui bet visapusiškai geresnę, tada ir pakalbėsime apie grūdus ir pelus. :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 16:34

Vydai, jei tiek buvusių organizacijoje žmonių tiesiogiai ją kaltina, tai logiška prielaida, kad kažkas ten negerai. Jei vyras kaltina žmoną, visi žinom, kad kaltė 99 procentų ne tik žmonos. Taip ir čia, gal kai kur ir perdėta ir visa kita, bet esmė, kad tiesa kažkur per vidurį. 

Kitas momentas - labai natūralu, kad vaišnavai gina savo organizaciją. Pripažinimas reikštų šiokį tokį išsižadėjimą savo pamato, savo vertybių. Čia tas pats, kas senatvėj pripažinti, kad blogai nugyvenai. Daug kam padaryti tai sunku, ir žmonės atmeta tiesas, nors pasąmonėj jau yra suabejoję. Tiesa ta, kad problemų pripažinimas, išties, nebūtų pamatų griovimas, bet pasąmonei kitaip atrodo :)

Ganėtinai kategoriškas ISCKON problemų atmetimas (tiesiog taip gali pasirodyti čia forume) natūraliai skatina Gintaraską intelektą toliau tai rodyti. Iš čia gali atrodyti, kad Gintaraska nuolat ieško trūkumų. Aš taip nemanyčiau:)

Bet šiaip esate teisus, Vydai:) 
Dėkoju, Gintaraska už video, nors rusiškai ir mažai suprantu.
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 17:57

Dėkui Viliau, esi kaip visada tas "gaisrininkas", neleidi įsiliepsnoti gaivališkoms liepsnoms. :) Kalbant apie išėjusiuosių iš organizacijos pasisakymus, tai taip, kažkas buvo negerai - ISKCON sutraukia daugybę įvairaus plauko vyrų ir moterų, žmonių ir kitų, tad natūralu, kad trintis randasi. Vieni nori ramiai praktikuoti, kiti nori pripažinimo, treti nori tik pavalgyti prasado :) Kiek žmonių tiek nuomonių, na ir šeimoje niekada nėra vienos teisingos pusės, alas. Visada kaltės yra iš abiejų pusių. Problema kyla, kai viena pusė užima aukos poziciją ir vsiapusiškai mėgina įrodyti kad ji yra teisi, kadangi yra nukentėjusioji ir moraliniu požiūriu ieško teisybės įrodymų savo pozcijai pagrįsti.
Įdomumas tame, kad kaltinimai visada kyla iš vidinės kančios. Kančia kyla iš nepatenkintų norų. Ir nors kitas gali nė nenutuokti,tavų kančios mąstų, bet pačiam yra gera jaustis kad tai Tu kenti dėl Kito darbų. Tai kaip moralinis teisingumo vykdymas paskutinę teismo dieną - jeigu esi kenčiantysis, tau tos kančios bus atlygintos, sukėlusieji kančią bus nubausti keliaus į pragarus, o pats būsi pateptas, uždės laurų vainiką ir angelų sparnais  būsi paimtas į dangų su visais batais kaip Nugalėtojas. :D

Vadinamasis aukos sindromas yra toks gilus mūsų (kalbu apie Vakarus) sąmonėje, kad oj. Deja, kaltinimai ir kaltės jausmas, kaip ir aukos vaidmuo, yra palyginti žema vibracija, kiek domėjausi - nepakyla nė iki Saulės rezginio - 3-iosios čakros. Tai kažkur ties antrąja Svadhistana. Kas reiškia, kad yra visiškas fizinis materialumas.

 Tad jeigu nėra pasiūlymų, kaip spręsti kažkokią problemą, ir kelti kaltinimus į konkrečius veiksmus Saulės rezginiui, meilę Širdies čakrai, savirealizaciją ar transcendenciją (ajna čakroje), lieka tik 2 sveikos psichikos variantai:
  1. 1. arba nusigręži nuo krišnaitų ir gyveni taikoje ir ramybėje, palikdamas kaltinimus ir aukos vaidmenį,
  1. 2. arba dalyvauji toliau bendrauji su krišnaitais taisai situaciją savo nuožiūra konkrečiais veiksmais, kur galimi du variantai:                        
  1.              1) taisai situaciją savo nuožiūra konkrečiais veiksmais, ir/ar susidoroji su iskcon organizacija - perimi valdymą,
  1.              2) susidoroji su savo egoizmo aukos vaidmeniu organizacijos atžvilgiu ir ramiai praktikuoji Krišnos sąmonę :)
Linkiu visiems laimės :)
Harė Krišna
Paskutinį kartą redagavo 1 Vydas. Iš viso redaguota 12 kartus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 17:57

Vydui pritariu, ir pats taip pat sakydavau.
O Gintaraska laisvas zmogus. Kol moderatoriai leidzia jis gali cia skleisti informacija.
Tik as Gintaraska esu jau ispejas, kad sventuju bendrijos skaldymas yra sunki nuodeme.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 18:14

O Gintaraska yra teisėjas ar budelis, atsakykite man? :)
Tai nesąmoningi kaltinimai ir aš jų tiesiog nepalaikau. nei iskcon atžvilgiu, nei kitų viašnavų gaudijų atžvilgiu, nei apskritai, kitų sampradijų. Todėl kad jau atleiskite, kad jeigu kalbate prieš tas nereiškia kad tai yra teisingas kelias ar konsturktyvi kritika. Kai sukursite alternatyvą ISKCONui bet visapusiškai geresnę, tada ir pakalbėsime apie grūdus ir pelus. :)
O tai kodėl teisi tą žmogų, kuris stojo prieš niekšus? Kodėl tau atrodo, kad tas kuris atsisakė mokėti iš žmonių suneštų auko už nusikaltimus? Aš juom žaviuos ir matau jame sąžine, Krišną
Aš tavęs paklausiau konkrečiai, isconas - tai dievas? Pasakyk, tai dievas, tai arba ne. Konkrečiai?
Paskutinį kartą redagavo 2 Gintaraska. Iš viso redaguota 21 kartus.
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 18:17

Vydui pritariu, ir pats taip pat sakydavau.
O Gintaraska laisvas zmogus. Kol moderatoriai leidzia jis gali cia skleisti informacija.
Tik as Gintaraska esu jau ispejas, kad sventuju bendrijos skaldymas yra sunki nuodeme.
Aš skaldau, ar rodau kas skaldo? :) Matot, jūs į mane kreipiate dėmesį o ne į faktus.
O jūs man apibrėškit, kas yra šventasis, iš kur sprendžiate, kad tass ar anas šventas? Ir kas yra apskritai šventas? Bhišma taip pat manė, kaad jis šventass, kol Krišna jo nepastatė į vietą ir nepaaiškino, kad jis didžiausias nusidėjelis ir kad jis visų kalčiausias dėl kurukšetross mūšio.
Na, Aidas, papsakokite mums kas yra šventas?
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 18:19

Vydui pritariu, ir pats taip pat sakydavau.
O Gintaraska laisvas zmogus. Kol moderatoriai leidzia jis gali cia skleisti informacija.
Tik as Gintaraska esu jau ispejas, kad sventuju bendrijos skaldymas yra sunki nuodeme.
O jūs man apibrėškit, kas yra šventasis, iš kur sprendžiate, kad tass ar anas šventas? Ir kas yra apskritai šventas? Bhišma taip pat manė, kaad jis šventass, kol Krišna jo nepastatė į vietą ir nepaaiškino, kad jis didžiausias nusidėjelis ir kad jis visų kalčiausias dėl kurukšetross mūšio.
Na, Aidas, papsakokite mums kas yra šventas?
Gintaraska, pas Jus toks elgesys ir tonas, kad as siunciu Jus asmeniskai aiskintis Jums svarbiu dalyku.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 18:22


Gintaraska, pas Jus toks elgesys ir tonas, kad as siunciu Jus asmeniskai aiskintis Jums svarbiu dalyku.
Tai jeigu jūs neesate mate švento, kaip jūs galite sakyt, kad skaldomi šventieji? Ar įmanoma šventuosius suskaldyt?
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 18:47

Dorybes gunoje esantis zmogus jau yra sventasis.
Bhishmadeva buvo sventasisar net transcendentalistas, reikia perskaityti Srimad Bhagavatam 1 giesmes 1 dali.
Organizacija saziningai pasielge ismokedama aukai pinigus. Tai elementarus teisingumas.
O ko tas balvonas yotube pliurpia? Ko nepranese teisesaugai, kai suzinojo?
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 19:29

Dorybes gunoje esantis zmogus jau yra sventasis.
Bhishmadeva buvo sventasisar net transcendentalistas, reikia perskaityti Srimad Bhagavatam 1 giesmes 1 dali.
Organizacija saziningai pasielge ismokedama aukai pinigus. Tai elementarus teisingumas.
O ko tas balvonas yotube pliurpia? Ko nepranese teisesaugai, kai suzinojo?
Tai tu palaikai tą faktą ir veiksmą, kad surinktus žmonių pinigus reikia sumokėt už tuos, kurie tvirkino ir prievartavo vaikus? Tie pinigai. kuriuos surinko, išsuko pedofilus nuo bausmės :) 
Supratau tavo poziciją ir už ką tu eini. Komentarų manyčiau daugiau čia nebereikia. 
O pedofilai kokioj gunoj, gal žinai? :)
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 19:34

O pedofilai kokioj gunoj, gal žinai? :)
Lygiai tokioje, kaip tu.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 19:40

O pedofilai kokioj gunoj, gal žinai? :)
Lygiai tokioje, kaip tu.
O leiskit, gerbiamasis, paklaust, kokioj aš gunoj? Nes kai kam nors nusuksiu sprandą, ar sulaužysiu šonkaulius, žinočiau ką kaltint.... čia juk gunos kaltos, kad kažkas nežino kam skirta išeinamoji anga? Arba, kartais norisi ką nors nuo ko nors pavogt, taip pat kaltos gunos?
Ir dar klausimėlis: Tai šventumas priklauso nuo gunų? :)
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 20:25

Gintaraska, kam Jūs pagaudinėjate ant žodžių žmones?:) Neverta taip daryt, juolab, kad kiti žmonės daugiau jausmais, taisyklėm vadovaujas nei intelektu. 
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Tamsioji ISKCON pusė

12 Lie 2017, 20:35

Jei nebūtų sunku, Gintarai, galite parašyti ilgesnį komentarą su faktais, įrodymais, Jūsų įžvalgom, kodėl ISCKON įtarimai yra pagrįsti. Grynai koncentruota informacija, kiek tuom domitės, kiek esatę klausęs įvairių bhaktų liudininkų ir visa kita. Man būtų labai įdomu tai paskaityt, vis tik nemažai žinot. Manau ne vien tik man, yra kas tai normaliai priima. Padarysite gerą darbą. :)

O tada galėsim rakinti temą:)
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Tamsioji ISKCON pusė

13 Lie 2017, 01:50

O tai kodėl teisi tą žmogų, kuris stojo prieš niekšus? Kodėl tau atrodo, kad tas kuris atsisakė mokėti iš žmonių suneštų auko už pedofilų nusikaltimus? Aš juom žaviuos ir matau jame sąžine, Krišną
Aš tavęs paklausiau konkrečiai, isconas - tai dievas? Pasakyk, tai dievas, tai arba ne. Konkrečiai?
Atsakau konkrečiai į jūsų klausimą ar ISKCON Dievas ar organizacija?
Mano nuomone.
Kaip organizacija ISKCON įkurtas Ačarijos Šrila Prabhupados iniciatyva. Ačarija reiškia, kad ISKCON įkūrimo faktas sutampa su visa Mokytojų-mokinių sekos grandine - parampara - ir nusitęsia iki pat Šri Krišnos.

Kaip organizacija, ISKCON yra viena stambiausių ir didesnių visapasaulinių, transkontinentinių organizacijų. Nereikia pamiršti, kad ji vienija milijonus bhaktijogą praktikuojančių vaišnavų visame pasaulyje, daugybę Mokytojų, Sanjasių. Drįsčiau teigti, kad Žemėje dar nebuvo tokio didžiulio susitelkimo skleisti Šri Čaitanijos Mahaprabhu mokymą, Vedų žinias, Vedinę kultūrą per visą pasaulį. Jeigu šito vaizdo nepavyksta pamatyti, man labai gaila. Suprantama ji puolama ir iš išorės ir infiltruojama iš vidaus ir kartais panaši ne į uolą, o į šveicarišką sūrį. Bet čia nepamirškime šios organizacijos misijos mūsų laikmetyje, mūsų sąmoningumo žmonėms - Aukso amžiaus pakilimą, vaidų ir nesutarimų Kali jugoje. Gi yra pasakyta, kad Aukščiausiasis Dievo Asmuo, atliepdamas į Jam ištikimai tarnaujančių ir atsidavusiųjų maldas, kiekvienu laikmečiu apreiškia savo avataras, kurios pagal savo misiją geriausiai atliepia to laikmečio vietą, aplinkybes, žmonių sąmonę ir pačiu geriausiu ir greičiausiu būdu įvykdo savo misiją. Paimkite Matsijos avatarą, Varahos, Vamanadevos ar Krišnos avataras - visi užima svarbiausią vietą būtent tame laikmetyje, kada atėjo į mūsų Žemę. Iš to seka, kad jei nėra geresnės ir greitesnės alternatyvos, vadinasi tas yra geriausia šiame laikmetyje, šio laikmečio netobulos sąmonės žmonėms.
Kaip Prabhupados - Krišnos iniciatyva, ISKCON tam tikra prasme tikriausiai galėtume pavadinti Prabhupados kūnu. Ne todėl kad įkūrė. Bet todėl kad paskyrė tam visą savo gyvenimą organizacijai vystyti, plėsti, kadangi šventai tikėjo jos kilnia misija ir Krišnos malone kenčiančioms būtybėms. Nejau to dar negana?
Kaip organizacija, vienijanti daugybę vaišnavų ir einančių dvasinių ieškotojų bhakti kelyje per visą pasaulį, tikriausiai nerasite antros tokios, kurioje tiek daug veiklos rezultatų būtų paskiriama ir paaukojama Aukščiausiajam Dievo Asmeniui. Gi, visi stengiasi savo tarnystės veiklą per Mokytojų-mokinių seką paaukoti pačiam Aukščiausiajam Dievo Asmeniui Šri Krišnai. Ir nesvarbu ar tai būtų knygos vertimas, ar gėlės žiedas, ar vandens stiklinė.

Tad ateiname iki tokio taško,kai natūralus klausimas seka: Ar auka Dievui yra pats Dievas? Kas rašoma Bhagavad Gitoje..

"Visiškai paniręs į Krsnos sąmonę žmogus būtinai eis į dvasinę karalystę, nes jis atsideda dvasinei veiklai, kurioje ir baigmė absoliuti, ir tai, kas aukojama, yra tokios pat dvasinės prigimties." BG 4.24

"Aš — galutinis visų aukų ir askezių objektas, visų planetų bei pusdievių Aukščiausias Viešpats ir visų gyvųjų esybių draugas, linkintis joms gera — kas Mane tokį pažįsta ir kas visiškai Mane įsisąmonino, to nebekankina materialios negandos." BG 4.29


Vietoj reziumė.

"Tačiau ar būtina, Arjuna, taip nuodugniai viską žinoti? Juk viena mažyte dalele Savęs Aš persmelkiu ir palaikau visą šią visatą.." Bhagavad Gita 10.42
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Tamsioji ISKCON pusė

22 Lie 2017, 15:39

Įdomumas tame, kad kaltinimai visada kyla iš vidinės kančios. Kančia kyla iš nepatenkintų norų. Ir nors kitas gali nė nenutuokti,tavų kančios mąstų, bet pačiam yra gera jaustis kad tai Tu kenti dėl Kito darbų. Tai kaip moralinis teisingumo vykdymas paskutinę teismo dieną - jeigu esi kenčiantysis, tau tos kančios bus atlygintos, sukėlusieji kančią bus nubausti keliaus į pragarus, o pats būsi pateptas, uždės laurų vainiką ir angelų sparnais  būsi paimtas į dangų su visais batais kaip Nugalėtojas. :D
Labai vaizdžiai ir gražiai aprašei, Vydai, negaliu nesutikt :) Tai vienas iš kertinių momentų.
Kažkam ISCKON problemos yra fundamentaliai keičiančios jo pasitikėjimą organizacija, kažkas tai praleidžia pro pirštus, kažkas nepraleidžia, bet supranta, kad tai neišvengiama ir t.t. Kiekvieno santykis su tuom yra individualus, kaip ir su Dievu :)
Kadangi Gintaraska turi kategorišką nuomonę, intuityviai žmonės jaučia, kad tame negali būti vien tik tiesa, iš čia ir išplaukia šitos visos diskusijos, kai kiekvienas akcentuoja savo tiesos pusę. :)
Visa tai yra tiesioginio ir netiesioginio pasaulio skaldymo pasekmė. Čia svarbu tiek ekonominiai, tiek religiniai skaldymai ir viskas, kas tarp jų. Bet tai jau būtų atskira tema, labai plati ir labai įdomi.
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Tamsioji ISKCON pusė

24 Lie 2017, 18:49

Todėl, kad viskas trinama ir trinama sąmoningai, nenorint savęs sukompromituot, pradėjau fotkint pokalbius facebooke.

Donatas visada siunčia teirautis pas Saulių Dagį
https://ibb.co/kDadH5

https://ibb.co/cSJyH5
paskui įmesiu iš kito kompo kitus foto su Donato.

Klausimas būtų tiems, kurie neskiria iscono nuo Dievo. Kaip galima tikėt tais, kurie net patys nežino papraščiausių faktų? Kai tik klausimas pakrypo prie tiesos tikros, tuoj tie, kurie laikomi viską išmanantys, tepa slides?
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Gintaraska
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 16 Gru 2016, 11:31

Re: Tamsioji ISKCON pusė

24 Lie 2017, 18:52

Jei nebūtų sunku, Gintarai, galite parašyti ilgesnį komentarą su faktais, įrodymais, Jūsų įžvalgom, kodėl ISCKON įtarimai yra pagrįsti. Grynai koncentruota informacija, kiek tuom domitės, kiek esatę klausęs įvairių bhaktų liudininkų ir visa kita. Man būtų labai įdomu tai paskaityt, vis tik nemažai žinot. Manau ne vien tik man, yra kas tai normaliai priima. Padarysite gerą darbą. :)

O tada galėsim rakinti temą:)
O ką čia Viliau, dar pasakot, viską papasakojo autoritetingas sanjasas, tikras sanjasas, kurį įšventino Past Gour Govinda, o Gour Govindą įšventino Pats Prabhupada. daugiau Prabhupada nieko neįšvento. Ką galima dar čia pasakot. 
Radhanatha apsišaukėlis, pats Donatas tą pateisina su Saulium D.
Va, jis viską papsakojo.
https://www.youtube.com/watch?v=WO7coTJsK2o&t=3s
https://www.youtube.com/watch?v=xUkvxuPBlQI
https://www.youtube.com/watch?v=Ihj2Eoz7_uo
https://youtu.be/uV5Ls5oDhzA
https://youtu.be/p_3BnEUwbbI
https://www.youtube.com/watch?v=GMDTgGSiymg
Paveikslėlis Mano Facebookas
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Tamsioji ISKCON pusė

24 Lie 2017, 19:10

Daleiskim, kad šie faktai įtikina, tuo, ką teigiate apie iskoną. Bet kur kas svarbiau, ką Jūs Gintaraska siūlote į vietą vietoj sukompromituoto iskono? Ne kaip organizaciją, o kuo sekti, kuo vadovautis, konkrečiai KUO PASITIKĖTI ?
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Tamsioji ISKCON pusė

25 Lie 2017, 15:25

Daleiskim, kad šie faktai įtikina, tuo, ką teigiate apie iskoną. Bet kur kas svarbiau, ką Jūs Gintaraska siūlote į vietą vietoj sukompromituoto iskono? Ne kaip organizaciją, o kuo sekti, kuo vadovautis, konkrečiai KUO PASITIKĖTI ?
Minimos problemos seniausiai issprestos, kai kurios sprendziamos eigoje. Wiki tereikia paskaityti. O tas, kuris pastoviai iesko problemu, reikia to ar nereikia, yra tamo gunoje.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių