Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 353
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Plokščios Žemės teorija

14 Lie 2017, 08:36

Turbūt daugelis žino, kad pastaruoju metu išpopuliarėjo ši teorija. Kas norės pasidomėt - gali paieškoti informacijos internete. 
https://theflatearthsociety.org/home/index.php/faq

Aš esu šiek tiek domėjęsis - kai kur žinių trūksta, kai kurie "įrodymai", kad Žemė pokščia tikrai gana greitai gali būti nuneigti, tačiau kaip yra su upėmis? Ilga upė, tekanti didžiulėm kilpom, jei Žemė apvali turėtų šimtus kilometrų tekėti aukštyn. Šito dalyko aš negaliu suprasti, nors dar daug informacijos neieškojau.

Gal Vydas ar kiti protingi žmonės galėtų tai paaiškinti? Labai įdomu - ačiū :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 353
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Plokščios Žemės teorija

14 Lie 2017, 14:09

Nors yra aiški koreliacija tarp upių tėkmės krypčių ir Žemės apvalumo. Jei Amazonė ir teka kelis šimtus kilometrų aukštyn, realiai bendra jos kryptis vis tiek yra einanti žemyn. Upė sugeba kilti Žemės rutulio paviršiumi dėl aplinkio reljefo ypatumų ir dėl vandens jėgos stūmimo. Manyčiau, kad srovės išmatavimas tose vietose, kur upė kyla, ir palyginimas su kitomis vietomis, turėtų atsakyti į klausimą šimtu procentu šioje vietoje.

Šis plokščios Žemės teorijos virusas yra apėmęs nemažai protingų žmonių. Bet realiai beveik visi įrodymai, galų gale įrodo priešingai - kad Žemė apvali. Iš čia vėl išplaukia momentas - kaip lengvai galima manipuliuoti žmonėmis. 
 
Kazimieras
Pranešimai: 241
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Plokščios Žemės teorija

14 Lie 2017, 22:12

Pagal vedas zeme ir yra plokscia . Ta visa zeme , kaip zmones ja vadina , zeme ar ne , zeme va ta apvali . Plokscia gi pagal vedas turi varda Dzambudvipa ( atsiprasau jei supainiojau pavadinima su kazko kitu.. ) .

Ka reiskia plokscia .
Is lektoriu Laksmi Narajana das , Patita Pavana das ( Ruzov ) as supratau tai kad plokscia reiskia kad ta va mums zinoma apvali turi storus ziedus , kelis . Tie ziedai tokio storio kaip ir tas rutuliukas-viduriukas , zeme . Taigi ta prasme zeme dzambudvipa plokscia .
Mes tu ziedu nematome nes tai kita dimecija , kitas ismatavimas ir tose ziedose gyvena pazangios civilizacijos , pazangesnes uz mus , ko gero kvaila lyginti...

Viskas labai paprasta : tu prasai Dievo tikru vedu , konkrieciai tokiu kokiu tau reikia , pavyzdziui kaip siuo klausimu , prasai ir Krisna tau duoda . Belieka tik juos priimti .
Kas nori tegul sau diskutuoja , o tu jau turi nes prasiai Krisnos , atlikai askeze tat sventai tiki butent tom vedom , nes tu " vedu " seis laikais daug..
 
Kazimieras
Pranešimai: 241
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Plokščios Žemės teorija

18 Lie 2017, 22:16

Ziuriu kad liuciu sezonas baigesi Lietuvoje . Nes kol lyjo tai ir forumas buvo aktivesnis..

Indijoje per liuciu sezona visi pamokslautojei apsistoja vienoje vietoveje ir ten pamokslauja arba keliauti neimanoma nes keliai patvinsta..
Taigi juokaudamas pasakysiu kad pas mus forume kazkas panasaus atsitiko .

Del tu ziedu .
Zmones turistis neisnaudota likuti is rojiniu planetu gali ir isnaudoja ta uztarnauta gera karma ( likuti ) viename is tu ziedu .
Kodel jie nesitenkina tuo likuciu rojinese as nezinau .
Gal tam kad kiek adaptuotis pries gimstant vel zemeje. Nes tiesiai is rojaus i cia kur mes dabar esame tai turbut tolygu kaip mums atsidurti kiaules tvarte..
Cia is lektoriu paskaitu .

Viso kas turi verte dzivai .

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių