Puslapis 13

Kelios idejos

Parašytas: 13 Lap 2016, 15:10
cowbell
Haribol! Norejau padekoti Viliui uz iniciatyva, tikiuosi forumas prigis, nes ta Minds platforma tai tikrai nekokia :) Turiu tik keleta pastebejimu del forumo:

1) Registracijos patvirtinimas gmail'e nueina i spam, reiktu perziuret nustatymus, neturetu buti sunku sutvarkyt
2) Del forumo skirstymo i kategorijas, temas ir potemes, ideju galima pasisemti is senojo Kauno vedu centro forumo
https://web.archive.org/web/20101024231 ... entras.lt/
Buvo puikus forumas, kazi kodel jis buvo numarintas.

Re: Kelios idejos

Parašytas: 13 Lap 2016, 21:09
Vilius
Dėkoju, pamėginsim sutvarkyt problemas, susijusias su spamu.

Dėl kategorijų, tai praktiškai beliko apsispręsti, kiek plėsti dvasinį forumą. Žinoma, galima iškart pridėti ir kosmologiją, meditaciją, karmą ir t.t. Jei daugelis būtų už tai, tai tą ir padaryčiau. Šiaip dar planas yra uždėti ikonėles prie subkategorijų, tai to neišeitų padaryti prie daugelio dvasinių subkategorijų, kadangi nelabai yra tokių pirkti:)

O šiaip tikrai keista, kad Kauno vedų centro forumas numarintas. Ir net informacija nebepasiekiama.

O pati minds.com platforma man nebuvo tokia ir bloga. Buvo nepatogumų, bet ten beta versija, o minds.com (ne grupės) lankomumas tik augo per visus metus. Tiesiog apskritai aš didelės prasmės nematau socialiniuose tinkluose. Greito vartojimo platformos:)

Re: Kelios idejos

Parašytas: 17 Lap 2016, 20:42
insaideris
Labas Viliau,

Gal galėtum sukurti knygų temą? Norėčiau pasidalinti ir parekomenduoti kelias knygas. Dar laukia visa eilė skaitymui ir klausymui, gal iki gyvenimo galo perskaitysiu. :)

Re: Kelios idejos

Parašytas: 18 Lap 2016, 09:04
Aurelija
Sveiki, nežinau, ar pritartų kiti, bet gal tarkim susipažinimo skiltis būtų geriau, kad prieinama būtų tik užsiregistravusiems forume? :)

Re: Kelios idejos

Parašytas: 18 Lap 2016, 23:01
Vilius
Aurelija, būtų tame logikos. Nors, aišku, kai kas gali užsiregistruot, kad paskaitytų ir tiek. Nuo nužiūrėjimų, apkalbėjimų neapsisaugosi, bet pats principas turbūt teisingas. :)

Re: Kelios idejos

Parašytas: 20 Lap 2016, 18:57
Vydas
Kaip manot ar HUMORO skyrelis pavyktų? Čia pagalvojau, kad visi tokie rimti.. :D

Re: Kelios idejos

Parašytas: 20 Lap 2016, 19:02
Vilius
Žinoma, juoko kaip ir Saulės Lietuvoje trūksta :) tuoj sukuriu

Re: Kelios idejos

Parašytas: 23 Lap 2016, 23:17
Vydas
Viliau, man labai patiko, kad forume yra centralizuota pranešimų apie naujus įrašus sistema - varpelis.. Smagumo dėlei gal būtų galima įvesti keletą verstų terminų prie to varpelio pranešimų viršuje šalia profilio paveikslėlio? Nepatingėjau tai įkeliu čia

NOTIFICATION_TYPE                    Pranešimo būdas
NOTIFICATION_METHOD_EMAIL El.paštu
NOTIFICATIONS                             Pranešimai

NOTIFICATION_GROUP_POSTING                      Paskelbta grupėje
NOTIFICATION_TYPE_MODERATION_QUEUE   Perduota administratoriui
NOTIFICATION_TYPE_BOOKMARK                      Įtraukta į žymes
NOTIFICATION_TYPE_POST                                Naujas įrašas
NOTIFICATION_TYPE_QUOTE                            Cituota
NOTIFICATION_TYPE_TOPIC                              Nauja tema
NOTIFICATION_GROUP_MISCELLANEOUS        Įvairūs pranešimai
NOTIFICATION_TYPE_PM                                   Asmeninė žinutė

Re: Kelios idejos

Parašytas: 24 Lap 2016, 08:16
Vilius
Vydai, labai dėkui, net vertimai surašyti :)

Žinoma, tai bus sutvarkyta. Po truputį visi tokie dalykėliai yra tvarkomi :)

Re: Kelios idejos

Parašytas: 24 Lap 2016, 10:11
withoutnick
Ačiū, Vydai :) Deja, ne visais vertimais pavyko pasinaudoti, nes daug kur į eilutes yra įtraukiami kintamieji. Siekiant išlaikyti lietuvišką žodžių eiliškumą, reikia koreguoti pačią angliško sakinio struktūrą. 

Pas mus įrašyta naujausia phpBB3 versija, kuriai, deja, nėra pilnavertiško vertimo į lietuvių kalbą. Dėl to tokių neišverstų tekstų pasitaikys. Imtis tvarkyti visą forumą iškart yra labai didelis darbas, todėl buvo nuspręsta tai daryti pamažu. Būtų puiku, jeigu pastebėję nebaigtų versti eilučių, atsiųstumėte jas man asmenine žinute. To prašau visų narių :) Taip palengvintumėte man procesą, o ir pats forumas taptų išbaigtas daug greičiau.

P.S. kol kas sutvarkiau tik notification'ų widget'ą. Vėliau viską išversiu iki galo ir vartotojo valdymo panelėje. 

Re: Kelios idejos

Parašytas: 24 Lap 2016, 10:27
withoutnick
Dar toks klausimėlis dėl privatumo :) 

Ar būtų norinčių blokuoti google robotuko priėjimą prie forume pateikiamų paveiksliukų - avatarų? Tokiu būdu būtų galima išvengti situacijos, kuomet įvedus žmogaus vardą pavardę Google vaizduose, būna parodomos jo internete viešai prieinamos nuotraukos. 

Re: Kelios idejos

Parašytas: 24 Lap 2016, 14:08
Vydas
Šauniai, šauniai! Esat gera komanda! :D

O dėl gūglės robotukų, tai profilio paveikslėlių balsuočiau už tai, kad apeitų

Re: Kelios idejos

Parašytas: 26 Lap 2016, 10:38
Arūnas Aš
Sveiki,

Ačiū, kad atsirado šis forumas. Aš tik pasigedau renginių skilties. Ką apie tai manot?

Re: Kelios idejos

Parašytas: 28 Sau 2017, 00:19
Vydas
Pribrendo toks pasiūlymas forumo patogumo prasme. Kaip netikro ego suklaidinta džyva, sakau, kad man pasisakymai, tokie kaip šis ir rašymo laukelis - per platūs. Ta prasme akis neaprėpia viso pločio 100% width
Norėčiau pasiūlyti gal būtų įmanoma susiaurinti, kad tekstas eitų labiau vertikaliai į aukštį, negu horizontaliai į plotį? Tarkim kaip facebook naujienų srauto plotis tėra koks 450px - matomai atidirbta, kad būtų galima lengvai aprėpti visą žinutę ar pasisakymą. Noriu pasiūlyt kažką panašaus. 
Suprantu, kad puslapis dinamiškas - prisitaiko prie įvairių ekranų dydžių, ta prasme, ir siaurų ir plačių. Bet plačiuose labai sunku skaityti ilgus tekstus. Čia kaip skaityti sakinį vienoje eilutėje, per du atverstus knygos puslapius. Nežinau , nesuvėliau labai? :)

Re: Kelios idejos

Parašytas: 28 Sau 2017, 10:49
Vilius
Bus matyt, ką administratorius šiuo klausimu mano :)

Mano požiūriu, tai viskas yra subalansuota. Tikrai yra ir dar platesnių forumų. Nežinau, ar verta forumą daryti socialinio tinklo šablonu. Bet kažkiek gal ir įmanoma pasiaurint, o gal nesunkiai būtų įmanoma, kad kiekvienas pagal save pasidarytų. Bus matyt, ką patars administratorius:)

Re: Kelios idejos

Parašytas: 30 Sau 2017, 21:17
withoutnick
Vydai, iš esmės tavo idėja labai teisinga. Aš pats esu apie tai galvojęs ne viename tinklapyje, su kuriuo yra tekę dirbti. Pagal įvairius tyrimus žmogui patogiausia, kai vienoje eilutėje yra matoma apie 65 simboliai. Elektroninėms svetainėms tas skaičius išplečiamas iki 80+. Aš manau, kad pasiaurinti ją būtų tikrai naudinga. Galbūt ir kažkiek padidinti šrifto dydį. Galėsim pabandyti keletą variantų ir su laiku patestuoti. Rytoj pasiaurinsiu forumo plotį iki kokių 980px, tada galėsim kartu pažiūrėti kam kaip patogiau. 

Re: Kelios idejos

Parašytas: 31 Sau 2017, 11:44
withoutnick
Šiek tiek padidinau šrifto dydį bei pakoregavau tinklapio plotį. Mano supratimu, taip tikrai yra patogiau. Bus dar vėliau galima galvoti apie šrifto didinimą ir rašymo lauke, nes galbūt kiek ir mažokas. Lauksiu nuomonių.

O čia palyginimui vaizdas, kaip atrodė praeita versija.
Paveikslėlis

Re: Kelios idejos

Parašytas: 31 Sau 2017, 12:12
Vydas
Oho! Na ir operatyvumas! Dabar tikrai lengviau skaitosi, tikrai tikrai! Vertingas patobulinimas. Dar kas gerai, kad fontą tikrai reikėjo didesnį, kažkaip nepagalvojau pasiūlyti.
Na, o dabar sekantis pasiūlymas, ko pats nenumačiau. Tai dabar krenta į akis baltas brahmajoti švytėjimas abipus forumo pasisakymų. Ir tegu, bet ima kliūti dideli spacing ar padding tarp forumo pasisakymų ir vartotojų paveikslėlių.. Ta prasme,jie tarsi plaukioja tame beasmeniame brahmadžioti švetėjime :D hihi! kaip išsireiškiau! 
Sekantis pasiūlymas, kad tuos plotelius su vartotojo profilio informacija, gal verta užmesti tokį pilkšvų pilkšviausią sidabrišką lengvą padūmavusį atspalvį ar kokį kitą - tiesiog blyškų foną. 
ARBA
Tą lengvą blyškų backgroundą uždėti tam ploteliui kur rodoma pasisakymo data, komentavimo, trynimo mygtukai. Neįsivaizduoju kaip žiūrėtųsi.
ARBA 
Gal užtektų ryškesnio rėmelio aplink pasisakymus tada vizualiai balti tarpai sumažėtų? Nežinau. Čia kiekvienas turi savų minčių, nenoriu dominuoti. 
Ir taip viskas šauniai sukasi! :)

Re: Kelios idejos

Parašytas: 31 Sau 2017, 14:25
withoutnick
Taip, daug labai balto fono yra problema. Ypač, jeigu monitoriaus ryškumas labai sukeltas. Balta tokiu atveju tikrai gali būti nemaloni.

Apie tai aš buvau pagalvojęs, ir mano idėja yra nupilkinti visą "nenaudojamą" plotą, o pranešimų laukus palikti baltus. To pavyzdys nuotraukoje žemiau. Visgi, jeigu keičiam fono spalvą temos puslapyje, reikia keisti ir kategorijų. O ten jau reikėtų kiek daugiau papildomo darbo derinant spalvas, kuriam kol kas neturiu laiko. Bet prie to tikrai dar sugrįšiu :) 

Paveikslėlis

Re: Kelios idejos

Parašytas: 31 Sau 2017, 16:00
Vilius
Reikės pilkint, bet tada praktiškai ne tik titulinį reikia keisti, bet ir viską... paprasčiau galbūt atvirkščiai - uždėti spalvą ant postų. :) bet su tom spalvom irgi... :)

Visgi turbūt reikės dėti riebesnę pilką ant fono.