Vartotojo avataras
cowbell
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 13 Lap 2016, 14:36

Kelios idejos

13 Lap 2016, 15:10

Haribol! Norejau padekoti Viliui uz iniciatyva, tikiuosi forumas prigis, nes ta Minds platforma tai tikrai nekokia :) Turiu tik keleta pastebejimu del forumo:

1) Registracijos patvirtinimas gmail'e nueina i spam, reiktu perziuret nustatymus, neturetu buti sunku sutvarkyt
2) Del forumo skirstymo i kategorijas, temas ir potemes, ideju galima pasisemti is senojo Kauno vedu centro forumo
https://web.archive.org/web/20101024231 ... entras.lt/
Buvo puikus forumas, kazi kodel jis buvo numarintas.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelios idejos

13 Lap 2016, 21:09

Dėkoju, pamėginsim sutvarkyt problemas, susijusias su spamu.

Dėl kategorijų, tai praktiškai beliko apsispręsti, kiek plėsti dvasinį forumą. Žinoma, galima iškart pridėti ir kosmologiją, meditaciją, karmą ir t.t. Jei daugelis būtų už tai, tai tą ir padaryčiau. Šiaip dar planas yra uždėti ikonėles prie subkategorijų, tai to neišeitų padaryti prie daugelio dvasinių subkategorijų, kadangi nelabai yra tokių pirkti:)

O šiaip tikrai keista, kad Kauno vedų centro forumas numarintas. Ir net informacija nebepasiekiama.

O pati minds.com platforma man nebuvo tokia ir bloga. Buvo nepatogumų, bet ten beta versija, o minds.com (ne grupės) lankomumas tik augo per visus metus. Tiesiog apskritai aš didelės prasmės nematau socialiniuose tinkluose. Greito vartojimo platformos:)
 
Vartotojo avataras
insaideris
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 17 Lap 2016, 19:35

Re: Kelios idejos

17 Lap 2016, 20:42

Labas Viliau,

Gal galėtum sukurti knygų temą? Norėčiau pasidalinti ir parekomenduoti kelias knygas. Dar laukia visa eilė skaitymui ir klausymui, gal iki gyvenimo galo perskaitysiu. :)
Ir lėčiausiai akylai tikslo siekiantis žmogus eina greičiau už klydinėjantį be tikslo (G.E. Lesingas)
 
Aurelija
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 13 Lap 2016, 21:07

Re: Kelios idejos

18 Lap 2016, 09:04

Sveiki, nežinau, ar pritartų kiti, bet gal tarkim susipažinimo skiltis būtų geriau, kad prieinama būtų tik užsiregistravusiems forume? :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelios idejos

18 Lap 2016, 23:01

Aurelija, būtų tame logikos. Nors, aišku, kai kas gali užsiregistruot, kad paskaitytų ir tiek. Nuo nužiūrėjimų, apkalbėjimų neapsisaugosi, bet pats principas turbūt teisingas. :)
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Kelios idejos

20 Lap 2016, 18:57

Kaip manot ar HUMORO skyrelis pavyktų? Čia pagalvojau, kad visi tokie rimti.. :D
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelios idejos

20 Lap 2016, 19:02

Žinoma, juoko kaip ir Saulės Lietuvoje trūksta :) tuoj sukuriu
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Kelios idejos

23 Lap 2016, 23:17

Viliau, man labai patiko, kad forume yra centralizuota pranešimų apie naujus įrašus sistema - varpelis.. Smagumo dėlei gal būtų galima įvesti keletą verstų terminų prie to varpelio pranešimų viršuje šalia profilio paveikslėlio? Nepatingėjau tai įkeliu čia

NOTIFICATION_TYPE                    Pranešimo būdas
NOTIFICATION_METHOD_EMAIL El.paštu
NOTIFICATIONS                             Pranešimai

NOTIFICATION_GROUP_POSTING                      Paskelbta grupėje
NOTIFICATION_TYPE_MODERATION_QUEUE   Perduota administratoriui
NOTIFICATION_TYPE_BOOKMARK                      Įtraukta į žymes
NOTIFICATION_TYPE_POST                                Naujas įrašas
NOTIFICATION_TYPE_QUOTE                            Cituota
NOTIFICATION_TYPE_TOPIC                              Nauja tema
NOTIFICATION_GROUP_MISCELLANEOUS        Įvairūs pranešimai
NOTIFICATION_TYPE_PM                                   Asmeninė žinutė
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelios idejos

24 Lap 2016, 08:16

Vydai, labai dėkui, net vertimai surašyti :)

Žinoma, tai bus sutvarkyta. Po truputį visi tokie dalykėliai yra tvarkomi :)
 
withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Re: Kelios idejos

24 Lap 2016, 10:11

Ačiū, Vydai :) Deja, ne visais vertimais pavyko pasinaudoti, nes daug kur į eilutes yra įtraukiami kintamieji. Siekiant išlaikyti lietuvišką žodžių eiliškumą, reikia koreguoti pačią angliško sakinio struktūrą. 

Pas mus įrašyta naujausia phpBB3 versija, kuriai, deja, nėra pilnavertiško vertimo į lietuvių kalbą. Dėl to tokių neišverstų tekstų pasitaikys. Imtis tvarkyti visą forumą iškart yra labai didelis darbas, todėl buvo nuspręsta tai daryti pamažu. Būtų puiku, jeigu pastebėję nebaigtų versti eilučių, atsiųstumėte jas man asmenine žinute. To prašau visų narių :) Taip palengvintumėte man procesą, o ir pats forumas taptų išbaigtas daug greičiau.

P.S. kol kas sutvarkiau tik notification'ų widget'ą. Vėliau viską išversiu iki galo ir vartotojo valdymo panelėje. 
 
withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Re: Kelios idejos

24 Lap 2016, 10:27

Dar toks klausimėlis dėl privatumo :) 

Ar būtų norinčių blokuoti google robotuko priėjimą prie forume pateikiamų paveiksliukų - avatarų? Tokiu būdu būtų galima išvengti situacijos, kuomet įvedus žmogaus vardą pavardę Google vaizduose, būna parodomos jo internete viešai prieinamos nuotraukos. 
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Kelios idejos

24 Lap 2016, 14:08

Šauniai, šauniai! Esat gera komanda! :D

O dėl gūglės robotukų, tai profilio paveikslėlių balsuočiau už tai, kad apeitų
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Kelios idejos

28 Sau 2017, 00:19

Pribrendo toks pasiūlymas forumo patogumo prasme. Kaip netikro ego suklaidinta džyva, sakau, kad man pasisakymai, tokie kaip šis ir rašymo laukelis - per platūs. Ta prasme akis neaprėpia viso pločio 100% width
Norėčiau pasiūlyti gal būtų įmanoma susiaurinti, kad tekstas eitų labiau vertikaliai į aukštį, negu horizontaliai į plotį? Tarkim kaip facebook naujienų srauto plotis tėra koks 450px - matomai atidirbta, kad būtų galima lengvai aprėpti visą žinutę ar pasisakymą. Noriu pasiūlyt kažką panašaus. 
Suprantu, kad puslapis dinamiškas - prisitaiko prie įvairių ekranų dydžių, ta prasme, ir siaurų ir plačių. Bet plačiuose labai sunku skaityti ilgus tekstus. Čia kaip skaityti sakinį vienoje eilutėje, per du atverstus knygos puslapius. Nežinau , nesuvėliau labai? :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelios idejos

28 Sau 2017, 10:49

Bus matyt, ką administratorius šiuo klausimu mano :)

Mano požiūriu, tai viskas yra subalansuota. Tikrai yra ir dar platesnių forumų. Nežinau, ar verta forumą daryti socialinio tinklo šablonu. Bet kažkiek gal ir įmanoma pasiaurint, o gal nesunkiai būtų įmanoma, kad kiekvienas pagal save pasidarytų. Bus matyt, ką patars administratorius:)
 
withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Re: Kelios idejos

30 Sau 2017, 21:17

Vydai, iš esmės tavo idėja labai teisinga. Aš pats esu apie tai galvojęs ne viename tinklapyje, su kuriuo yra tekę dirbti. Pagal įvairius tyrimus žmogui patogiausia, kai vienoje eilutėje yra matoma apie 65 simboliai. Elektroninėms svetainėms tas skaičius išplečiamas iki 80+. Aš manau, kad pasiaurinti ją būtų tikrai naudinga. Galbūt ir kažkiek padidinti šrifto dydį. Galėsim pabandyti keletą variantų ir su laiku patestuoti. Rytoj pasiaurinsiu forumo plotį iki kokių 980px, tada galėsim kartu pažiūrėti kam kaip patogiau. 
 
withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Re: Kelios idejos

31 Sau 2017, 11:44

Šiek tiek padidinau šrifto dydį bei pakoregavau tinklapio plotį. Mano supratimu, taip tikrai yra patogiau. Bus dar vėliau galima galvoti apie šrifto didinimą ir rašymo lauke, nes galbūt kiek ir mažokas. Lauksiu nuomonių.

O čia palyginimui vaizdas, kaip atrodė praeita versija.
Paveikslėlis
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Kelios idejos

31 Sau 2017, 12:12

Oho! Na ir operatyvumas! Dabar tikrai lengviau skaitosi, tikrai tikrai! Vertingas patobulinimas. Dar kas gerai, kad fontą tikrai reikėjo didesnį, kažkaip nepagalvojau pasiūlyti.
Na, o dabar sekantis pasiūlymas, ko pats nenumačiau. Tai dabar krenta į akis baltas brahmajoti švytėjimas abipus forumo pasisakymų. Ir tegu, bet ima kliūti dideli spacing ar padding tarp forumo pasisakymų ir vartotojų paveikslėlių.. Ta prasme,jie tarsi plaukioja tame beasmeniame brahmadžioti švetėjime :D hihi! kaip išsireiškiau! 
Sekantis pasiūlymas, kad tuos plotelius su vartotojo profilio informacija, gal verta užmesti tokį pilkšvų pilkšviausią sidabrišką lengvą padūmavusį atspalvį ar kokį kitą - tiesiog blyškų foną. 
ARBA
Tą lengvą blyškų backgroundą uždėti tam ploteliui kur rodoma pasisakymo data, komentavimo, trynimo mygtukai. Neįsivaizduoju kaip žiūrėtųsi.
ARBA 
Gal užtektų ryškesnio rėmelio aplink pasisakymus tada vizualiai balti tarpai sumažėtų? Nežinau. Čia kiekvienas turi savų minčių, nenoriu dominuoti. 
Ir taip viskas šauniai sukasi! :)
 
withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Re: Kelios idejos

31 Sau 2017, 14:25

Taip, daug labai balto fono yra problema. Ypač, jeigu monitoriaus ryškumas labai sukeltas. Balta tokiu atveju tikrai gali būti nemaloni.

Apie tai aš buvau pagalvojęs, ir mano idėja yra nupilkinti visą "nenaudojamą" plotą, o pranešimų laukus palikti baltus. To pavyzdys nuotraukoje žemiau. Visgi, jeigu keičiam fono spalvą temos puslapyje, reikia keisti ir kategorijų. O ten jau reikėtų kiek daugiau papildomo darbo derinant spalvas, kuriam kol kas neturiu laiko. Bet prie to tikrai dar sugrįšiu :) 

Paveikslėlis
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelios idejos

31 Sau 2017, 16:00

Reikės pilkint, bet tada praktiškai ne tik titulinį reikia keisti, bet ir viską... paprasčiau galbūt atvirkščiai - uždėti spalvą ant postų. :) bet su tom spalvom irgi... :)

Visgi turbūt reikės dėti riebesnę pilką ant fono.
 
withoutnick
Site Admin
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 15:57

Re: Kelios idejos

31 Sau 2017, 16:59

Greitiems pokyčiams yra ir dar kitas variantas - kol kas pilkinti tik temos vidinius puslapius. Bet kuriuo atveju ten vistiek praleidžiama daugiausia laiko.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių