Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelios idejos

02 Geg 2017, 20:58

Kazimierai, sutinku, pervadinsiu temą skiltį "sveikatos problemos". Tikrai bus tiksliau ir geriau:)

O kur daryt pažinčių skiltį? Prie skelbimų ar prie įvairių temų? :)
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Kelios idejos

03 Geg 2017, 15:53

Jo, taip gaunasi kad tie perku parduodu, dovanoju jieskau darbo, kaip ir nereikalingi. Pas tuos rusus tai viskas ten viename. Naujienos skelbiai, draugu pajieska ir tt. ( Si ta patikrisiu ir parasysiu dar. ) .
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Kelios idejos

03 Geg 2017, 17:01

Netaip suprato tas rusu moderatorius mane. Prasiau is praktikos parasyti del tos pasauletines medicinos. Paprase patikslinti mano klausima. Taigi dar karta jam parasiau.

Jei skiltis "pazinciu skyrelis" pas mus butu ne diskusijoms, tai dar nereiskia kad nekontroliuojamas moderatoriaus. Ar turime vaisnava galincio eiti sias pareigas?
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelios idejos

03 Geg 2017, 19:04

Manyčiau pirma reik sulaukt aktyvumo pažinčių skyrelyje. Gal keli parašys ir tiek žinių :) 
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Kelios idejos

07 Geg 2017, 21:40

Hare Krisna.Gavau atsakyma del tos pasaulietines-internetines medicinos, del sio forumo skilties "sveikatos problemos" , dabar pervadintas. Verciu is rusu kalbos : " Ten parasyta todel kad per interneta neaisku kame realei problema ir kaip ja gydyti. Skiltis bendriems patarymams ir viskas, kas ten yra, gali buti panauduota ant savo baimes ir rizikos. Su pagarba. Mano nusilenkimai. Edvard ( moderatorius ir teh. pagalba forumowww.forumkrisna.ru skilties "sveikas gyvenimo budas" .
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Kelios idejos

07 Geg 2017, 23:02

Taip, išties Kazimierai pavydžiu jums jūsų nusiteikimo ir noro pasitarnauti. Ir šiaip, po paskutinio atsakymo iš forumkrishna man dašuto, kad čia susiję su tam tikru valstybiniu reguliavimu. Kaip antai įstatymais nustatyta raštingumas, švietimo sistema ir sveikatos apsauga. Nesigilinant į veikimo mechanizmą, pats mechanizmas yra labai, kaip čia pasakius, masyvus. Visokios gydymo procedūros, vaistai ir prietaisai yra aprobuojami didelių komisijų ir dar didesnių ministrų. Todėl alternatvyia vadinama medicina labai sunkiai skinasi kelią. Kaip ir alternatyvios mokyklos ar darželiai. Gi žinote tą istoriją, kaip Žilvinas Užkuraitis kareivius ruošėsi vegetariškai maitinti..

Na, o skelbimų skyrelius, perku, parduodu, paslaugos tikrai verta apjungti į vieną didesnę grupę, labai pritariu šiai idėjai. Vėliau, kai atsiras dinamikos, gal atsiras poreikis išskirti paskiriems specifiniams skyriams.

Na, ir dar, kaip Bhaktijoga puslapio daliai, norėčiau pasiūlyti atverti naują skyrių, kažkaip pavadinant nežinau kaip, tačiau bendra tematika tokia : bhaktų, šventyklų ir piligiriminių vietoviių altoriai ir dievybės. Bhaktai su didele meile dalijasi savo dievybėmis, Džiaganathų papuošimais, altorėliais. Manyčiau šventorėliai čia gana į temą, jei tik būtų kas dalinasi! Suprantama, neprisirišant išimtinai prie vienos religijos - galima būtų dalintis ir krikščionių bažnyčių, stačiatikių, senojo lietuvių tikėjimo (a lia "pagonių) altorėliais. Piligrimystės vietomis Indijoje ir t.t.t.t. :) M?

Haribol
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelios idejos

08 Geg 2017, 10:08

Taip, daugoka tų skelbimų:)  Donatas pats norėjo, kad viskas labiau būtų atskirta, bet kai forumas dar mažiukas, tai nelabai turi prasmės. 

Vydai, pasiūlymas geras, bet jei kažkas pradėtų stipriai dalintis tuom temoje "apie viską", tai mielai ir sukurčiau tą skiltį. Manau, bus taip, kad prikursim tų skilčių begalė ir jos bus tuščios. :) Šiuo metu reikia pragmatiškai į viską žiūrėt, aš taip manau. 
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Kelios idejos

08 Geg 2017, 15:34

Vydas rase: "Taip, isties Kazimierai pavydziu jums jusu nusiteikimo ir noro pasitarnauti." . Nera cia ko pavydeti. Jei yra didelis poreikis pavydeti tai tam yra bhaktai kurios kvaila lyginti su manimi.. Neprimkite Vydai rimtai, turiu savo jumoro skoni.
Viliau, dekoju uz forumo patobulinima .
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Kelios idejos

09 Geg 2017, 20:52

Kazimieras rase : " Bet bhakti jogos tarnystes veiklos laukas labai platus... As tikrai pasinaudociau sia skiltim.".

Tikrai pasinauduosiu. Uz poros savaiciu. Turiu bent dvi idejas. Dabar negaliu, nes slegia rupescei su gyminemis( neduok dieve, mano gymines radzasikai, niekada jiems negana materiale prasme, geriau su tamasikais tureti reikala(tiems kad tik butelis butu ir OK.

Man reikia isvalyti prota, pranajamos pagalba ir kitu metodiku deka. Noriu pasiskebti atsakingai. Parasiau tai, kad kartais nepagalvotumete kad tas Kazimieras isejo i miska visiems laikams. Tat iki greito skilti"susipazinkime" . Hare Krisna.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Kelios idejos

09 Geg 2017, 20:56

hehe... :)

Lauksim, sugrįžtančio, Kazimierai. 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių