Kazimieras
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Girdejau kad...

19 Kov 2017, 16:21

As girdejau as maciau, as esu skaites. Man papasakojo vienas ar kitas vaisnavas.

Mano galva, netinka. Netinka toks pasakymas temose nes nelabai itikinamai skamba. Pasiulymas butu toks kad jei svarbu tai ir fiksuokime informacijos saltynio koordinates . Fiksuokime kuo tiksliau . Apstraktus nustatymas, kada galima buvo nustatyti tikslei, juk nelabai visiems prijimtinas.
 
Kazimieras
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Girdejau kad...

19 Kov 2017, 16:38

Kadangi taip sakau , tai tas liecia ir mane.

Kiek paskaitu as esu klausias. Daug. O kad butu kur manimi uzregistruota kokia paskaita kas lektorius—tai to nera. Noreciau dabar daug ka pasakyti is to ka girdejau , bet kadangi neprisimenu Autoriaus ir paskaitos temos... Kas as toks kad manimi tiketu simtu procentu.
 
Vartotojo avataras
Vydas
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 23:53

Re: Girdejau kad...

21 Kov 2017, 00:01

Suprantu, kad norisi konkretumo, tikslumo. Man pakaktų to tikslumo, jeigu citatos būtų nurodytos ar būtų pacituota. O kas liečia paskaitas ar ore tvyrančias tendencijas, tai čia vienam gale vienas pasakė, kitam gale kitas pakartojo ką išgirdo. Idealu nurodyti, kad tai sakė konkretus šaltinis, vardas. 
Aš irgi mėgstu rašyti kažkas sakė, kažkas minėjo, bet tik tais atvejais, kai nesu tikras kas konkrečiai sakė ARBA tų šaltinių yra ne vienas. ta prasme girdėjau tai kalbant skirtingus lektorius ar skirtingose paskaitose, ar ir viena ir kita. Bet tikrai nereikia prarasti budrumo - čia labai geras Kazimiero pastebėjimas, kad išlikti budriems. Labai lengva už tokių nekonkretumų paslėpti ydingą filosofiją ir apskritai pasimesti prieštaravimuose.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių