Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

25 Geg 2018, 16:37

Kaip sekasi su motyvacija, žinant ir jaučiant, kad tai nėra gyvenimo pagrindas? Man asmeniškai - tai yra didelis prieštaravimas. Kai materialūs troškimai nėra labai sukilę, viskas kaip ir tvarkoje, galima mėgautis pareigom, atlikti savo dharmą ir tarsi viskas gerai. Problema, kai materialūs troškimai sukyla, kadangi juos įgyvendinti reikia daugybės pastangų ir laiko, kam vėlgi nėra visiškai motyvacijos, nes suvoki to beprasmybę. Kaip sekasi suderinti atsižadėjimą ir dalinį materialių troškimų patenkinimą?

Teoriškai viskas yra aišku - tai yra natūralus tobulėjimo etapas, reikia laikytis principų, raminti protą, medituoti ir atrasti savo pašaukimą. Bet kaip tai sekasi įgyvendinti? Mane kartais kaip apsėstą persekioja kažkoks jausmas, kad veikti bet ką, kas daugiau nei būtinų būtiniausia yra nepriimtina.  Atėjęs pas žmogų su kažkokiu materialiu klausimu, jaučiuos kaip ufonautas, tarsi visi jaustų tą pačią beprasmybę, ką ir aš jaučiu. Juk kiti vedini norų visi lekia, skuba, kažką daro, perdaro ir taip be galo be krašto. Taip išeina, kad nepritampi nei tada, kai sąmonė aukštesnė, nei tada kai troškimai sukilę, nes jų įgyvendinimui taip pat negali atsiduoti. :) 

Blogiausia, kad potraukis meditacijai/kontempliacijai irgi nebūna pakankamas tada, kai sukyla norai. Jaučiu, kad tiesiog reikia perlaužti, perlipti per save, bet gal kas nors turi pasidalinti savo patirtimi :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

25 Geg 2018, 20:11

Duosiu konkretesnį pavyzdį, pavyzdžiui, yra noras turėti namą. Kokie keblumai iškart kyla?

1. Lėšos. Namui reikia pakankamai daug finansų, vadinasi, reikės daugiau dirbti.
2. Žinios. Norint pastatyti tikrai kokybišką, ekologišką namą, reikia ne tik daugybės žinių, kurių praktiškai nėra įmanoma turėti statant pirmąkart, bet ir teisinė bazė, kuri šiai dienai Lietuvoje praktiškai draudžia statyti ekologiškai. Įsivaizduoju, kad galima bandyti eiti kryžiaus kelius, bet kiek tai kainuos laiko, pinigų ir nervų tiek pačiam, tiek sistemoje dirbantiems atsakingiems žmonėms, kuriems atrodysi dar vienas keistuolis. 
Tęsiant mintį dėl žinių, tai tam reikia ne tik statybinių žinių. Reikia išsirinkti tinkamą energetiškai vietą namui, paisyti vastu šastros rekomendacijų ir t.t. Galų gale viską apjungti su realiom galimybėm ir kai kuriais pragmatiškais dalykais, kaip susisiekimas ir t.t. Net ir nesistengiant siekti tobulumo, darbo yra tiek, kad namas tampa viso gyvenimo projektas. 

Vis tik daugelis nebeapsikentę gyvenimo daugiabutyje, stato namus. Man šitoje vietoje yra dilema. Ar verta gaišti savo brangų laiką, aukoti pinigus ir sveikatą? Ir atsakymo šitoje vietoje nėra ir nebus. 

Namas yra ryškus pavyzdys, bet panaši situacija yra su kiekvienu materialiu noru mūsų gyvenime. Per juos kenčiam, mokomės ir tobulėjam :) Bet iš esmės tik todėl, kad nesugebam pilnai iškart atsiduoti Dievui. Bet kaip tu atsiduosi, gimęs ir užaugęs Kalijūgoj, nežinia ką praeituose gyvenimuose veikęs, mėsom ilgąlaik prasimaitinęs, gyvendamas degradavusioj visuomenėj, veikiamas įvairių baisių agregorų ir t.t. Čia toks užburtas ratas - kad nei suvokti pilnai įmanoma, nei juolab aprašyt. 

Ir visgi reikia stengtis pasiekti tą lygį, kai sprendimą priimi tik po ilgos, gilios meditacijos. Iki tol veikia materialios energijos ir jos priima sprendimus už mus. :) 


P.S. Ką tik grįžau iš tėvų namo/sodybos. Vakare būti gamtoje yra nedidelis rojus Žemėje. Norisi lėkti iš savo buto ir būti. 

Nežinau, ar kas supras mano šituos svaičiojimus, galbūt ne visi taip sudėtingai žiūri. Aš ir pats nemoku žodžiais perteikti šito momento. Reziumė tokia, kad Kali amžius - tai kažkoks kosmosas. Kartokim šventą vardą, nepamirškim Dievo, kontempliuokim, medituokim, ieškokim savęs ir įvyks tai, kas gali įvykti geriausio. 
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

25 Geg 2018, 23:21

Atsakysiu i pirmaji Viliaus posta, nes kol ji parasiau Vilius parase dar viena.
Manau, kad bent jau kazkiek pazistu tavo isgyvenimus. Gal tik reakcijos i panasias situacijas skiriasi. Beprasmiskumo kasdienineje veikloje jausmas aplanko ir mane. Gyvenimas ne retai atrodo tarsi absurdo teatras. Su tuo padeda kazkiek susitvarkyti kasdieniniai primityvus darbai. T.y. tarnyste namiskiams paprastais darbais. Pvz.:Kepu blynus ir galvoju kad bent si darba atlieku is sirdies, susikoncentraves tik i tai ir to absurdiskumo bus bent kiek maziau. Kartais pagalvoju kaip idomiai viskas susikloste. Kam, kuriom susiklosciusiom aplinkybem tureciau jausti dekinguma. Kazkas nuolat, per visa gyvenima buvo salia ir saugojo tam tikrais gyvenimo momentais. Padejo neiskrypti is kelio. To, aisku nejusdavau. Tik dabar tai pamatau ir suprantu kad kai kurie sprendimai buvo itakoti, o ne vien tik mano. Tai tokia kaip ir motyvacija, per dekinguma. Daznai mastant, prisimenant sventrasciu teiginius ir galvos linksejimu tik patvirtinant. Taip taip, viskas taip ir yra...Viskas parasyta ta pacia ranka...Per tai siuo metu ziuriu i pasauli. Tik tokia siuo metu mano malda. Samoningumas pastaruoju laiku krites. O ir protas labai neramus. Gal kad daug skaitau. Apie bent kiek produktyvia meditacija tik pasvajot. Ir manau kad panasiai viskas ir nusistoves, neskaitant ateisianciu isbandymu, kancios. Jau nebus taip lengva kaip anksciau. Malones matyt man isjunge :). Jei nieko nekeisiu viskas taip ir tekes. Nors vienu metu isjauciau labai didele skola Gyvenimui. Tarsi maciau ji toki paprasta,tikra. Sunku nusakyti ta busena. Panasiai butu kad as stoveciau karo lauko ligonineje. Kur daug kraujo ir kancios. Ir niekam nerupi ar as padesiu kam nors ar stovesiu sukrestas. Taip ir mano matyme gyveno pats Gyvenimas, su daug istiestu ranku, bet be troskimu. Jis tarsi sake:
-Stai toks as, be sventrasciu ir Dievo garbinimo, be blizguciu. Ir as tvarkausi. Gal ir tau reikia kokios pagalbos? O gal nori padeti pats. Man visai nesvarbu ka pasirinksi....
Tos vizijos perteikti zodziais neina. Nebuvo tame dualumo. Jautesi tik pareiga. Man asaros ritosi kaip pupos.Gilus sukretimas.
Todel svarstau savanorystes ideja. Padeciau kitiem, tuo paciu ir sau. Gal kas pradetu keistis ir mano kieme.
Rodos, kaupiu ir kaupiu vidine jega praktikai. Praktika vistiek ne sisteminga. Tai gal ta jega geriau isdalinti kitiems.
Bet kokiu atveju sia rasliava galima taip pat ivardinti kaip kancios forma...
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

25 Geg 2018, 23:45

Jei del namo (arba didelio noro) tikriausia lengva nebus. Turintis toki isvystyta dvasini intelekta ir keliantis sau esybes klausimus zmogus turetu traukti link askezes. O cia tiek reikalu. Be kancios neissisuksi :).
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

26 Geg 2018, 00:24

Dėkui už pasidalinimą, Oli. Dėkingumas ir pareigos/dharmos atlikimas yra labai reikalingas ir apvalantis. Net šiek tiek kritus sąmoningumui, į šį kelią yra lengviausia sugrįžti ir lengviausia jausti grąžą - vidinį džiaugsmą ir palaimą. Laikui bėgant grįš ir sąmoningumas. Dabar pavasaris - vasara, gyvenant ir sukantis aplink verdantį miestą yra sunku nepaimti daug vibracijų iš to.

Savanorystė yra tikrai puikus dalykas. Mano protas kaip visada ieško pačios naudingiausios veiklos, o kartais galbūt to net nereikia daryt. Kartais reikia spręsti mažus dalykus, kurie iškyla. Va, pas mane iki nakties triukšmauja po langais, policija vangiai važiuoja, reikia kažkaip spręsti. Tokiu metu įprastai miegu, o va, kas gaunasi. Protas nori kažko didesnio siekti, o va Kalijūgoj apstu tokios beprasmiškos veiklos. Kosmosas. Turiu tokią bėdą, kad noriu planuoti, kontroliuoti, matyti darbo rezultatus. O gyvenimas moko atsirišti ir tiesiog tobulėti mažais žingsniais, taip tuo pačiu įsisąmoninant ir savo padėtį bei didinant nuolankumą. Tame ir tarnystės žavesys, galbūt net daugiau nei pačiuose darbuose.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

26 Geg 2018, 15:35

Todel svarstau savanorystes ideja. Padeciau kitiem, tuo paciu ir sau. Gal kas pradetu keistis ir mano kieme.
Rodos, kaupiu ir kaupiu vidine jega praktikai. Praktika vistiek ne sisteminga. Tai gal ta jega geriau isdalinti kitiems.
Kad padėti kitiems,visu pirma reikia padėti sau pačiam.
Jei ta savanorystės idėja aprėpia tik materialius dalykus,vadinasi tai nėra išmintinga veikla. Neverta gelbėti skestančiojo drabužių,reikia pati skęstantį ištraukti.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

26 Geg 2018, 15:57

Tiesa,už materialios pagalbos teikima kitiems eina gera karma tam kas ją teikia,paprastai sekanti gyvenima.
Yra toks pasakymas:
Iš tavęs išėjo,pas tave atėjo.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

26 Geg 2018, 16:50

Jei del namo (arba didelio noro) tikriausia lengva nebus. Turintis toki isvystyta dvasini intelekta ir keliantis sau esybes klausimus zmogus turetu traukti link askezes. O cia tiek reikalu. Be kancios neissisuksi :).
Viliau,o koks tas namas,ta prasme,kokio dydžio yra geidžiamas? Nes galima gyventi ir mažame namuke..
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

26 Geg 2018, 23:03

Todel svarstau savanorystes ideja. Padeciau kitiem, tuo paciu ir sau. Gal kas pradetu keistis ir mano kieme.
Rodos, kaupiu ir kaupiu vidine jega praktikai. Praktika vistiek ne sisteminga. Tai gal ta jega geriau isdalinti kitiems.
Kad padėti kitiems,visu pirma reikia padėti sau pačiam.
Jei ta savanorystės idėja aprėpia tik materialius dalykus,vadinasi tai nėra išmintinga veikla. Neverta gelbėti skestančiojo drabužių,reikia pati skęstantį ištraukti.
Aš irgi esu/buvau panašios nuomonės. Pavyzdžiui, kam aukoti vargšams, galų gale tie pinigai atsidurs pas tuos pačius kapitalistus, o varšgai kaip buvo varšgai, taip ir liks. Tai nėra problemos sprendimas, bet šitoje vietoje pačiam aukojančiam yra didžiulė nauda. Tokia ir savanorystės esmė - valytis ir gauti palaiminimus ir įkvėpimus iš tarnystės. O jei savanoriaujant sugebi padaryti didžiulę įtaką tiek materialią, tiek dvasinę ypač - tai čia tobulas gyvenimas, beveik šventojo :)
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

26 Geg 2018, 23:16

Jei del namo (arba didelio noro) tikriausia lengva nebus. Turintis toki isvystyta dvasini intelekta ir keliantis sau esybes klausimus  zmogus turetu traukti link askezes. O cia tiek reikalu. Be kancios neissisuksi :).
Viliau,o koks tas namas,ta prasme,kokio dydžio yra geidžiamas? Nes galima gyventi ir mažame namuke..
Kazimierai, protas gali kartais daug ko užsinorėti, bet jei pasitaikytų kažkokia galimybė namukui, tai įsivaizduočiau, kad jis turėtų būti gražioje ir enegetiškai palankioje vietoje, apie 100-120m2, nors užtektų ir dar šiek tiek mažesnio, ekologiškas, kuklus. 
Nėra taip, kad labai noriu namo. Labiau norisi susitvarkyti kiek įmanoma daugiau materialių problemų, patenkinti aplinkos, ydų. agregorų primestus troškimus ir atsidėti praktikai. Bet čia taip nori protas, realybė tokia, kad viskas vyksta vienu metu, nes kitaip nebūtų impulso praktikai :) Ta vėlgi toks prieštaravimas, nors Dievas daro, kaip reikia, ir tu tai pats supranti, ale vis tiek nori taip, kaip pats nori :))
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

27 Geg 2018, 03:21

Kazimieras:Kad padėti kitiems,visu pirma reikia padėti sau pačiam.
Jei ta savanorystės idėja aprėpia tik materialius dalykus,vadinasi tai nėra išmintinga veikla. Neverta gelbėti skestančiojo drabužių,reikia pati skęstantį ištraukti

Kazimierai,kodel gelbeji motinos ruba. Nes kaip suprantu slaugai savo sena motuse. Tuomet kam? Kodel nepalieki pasirupinti Krisnai?
Todel as ir galvoju skirti siek tiek laiko savimi negalinciais pasirupinti. Manau kad sis pasaulis pilnas kancios, o musu zmoniu pareiga vienas kitam ta kancia sumazinti. Mano vidiniam pasauliui, esu isitikines, tai butu neabejotinai didele nauda.
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

27 Geg 2018, 07:20

Ta vėlgi toks prieštaravimas, nors Dievas daro, kaip reikia, ir tu tai pats supranti, ale vis tiek nori taip, kaip pats nori :))
Vienas dvasingas zmogelis A.Kurtinaitis i klausima Kas yra gyvenimas? Kazkaip labai panasiai atsake. Gyvenimas tai pokalbis su Tevu. Nuolatinis pasitarimas kasdienineje veikloje. Bet mes ne visada norime klausyti Tevo. Ir norime pazaisti be jo, juk taip idomiau kresti isdaigas :).
Klausk Tevo, Viliau :)
P.S. Prie viso kito Jis tau neabejotinai patars kad tikrai uzteks ir 80 m2. Nes nereikes tiek popierizmo, skirsi maziau laiko svaros palaikymui ir t.t.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

27 Geg 2018, 23:07

Kazimierai,kodel gelbeji motinos ruba. Nes kaip suprantu slaugai savo sena motuse. Tuomet kam? Kodel nepalieki pasirupinti Krisnai?
Jei jau praktikuoji bhakti joga,vadinasi esi skolingas savo tėvams.
Tat reikia tą skola jiems atiduoti ir nesvarbu ar tėvai bhaktai ar pasauliečiai.
Suprantama,atiduodi skola ne pažeisdamas tu keturių bhakti jogos principu.

Prižiūriu savo motuše dar ir todėl kad man tai pragyvenimo šaltinis. Sesė ir jos vyras labai nenori tą motušę imti pas save nes ta motušė nesilaiko elementariausios sveikatos disciplinos.. Taigi aš sudariau su savo giminėm kaip ir sutartį kad jie išlaikys mane materialia prasme mainais į tai kad aš prižiūrėsiu motiną.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

28 Geg 2018, 08:58

Kol nesi tobulas nevalia mesti materialias pareigas. Jas reikia atlikti su dziaugsmu neprisirisant prie pareigu vykdymo rezultato, arba, aukstesniame lygmenyje, atsisakant rezultatu.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

28 Geg 2018, 18:12

Taip,Aidai,sutinku kad nevale mesti savo pareigų kol ne esi tobulas.Bhagavad Gitoje apie tai parašyta.
Bet turbūt retas mūsų realybėje kas ne medituoja i savo veiklos rezultatą..
Oli,ar galiu paklausti kaip konkrečiai svarstai padėti tiems neįgaliesiems?
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

28 Geg 2018, 19:29

Viliau,o kodėl ne apsigyvenus ten kur auga bananai?
Pavyzdžiui,Indijoje konkriečiai Majapuro mieste. Žiūrėk,kiek kasdienės buities atkrenta ir aplinka dvasinga palyginus..
Taip taip,tau kazimierai lengva planuoti nes esi vienas..
Na ir kas kad Viliau turi šeima,giminės,na ir kas jei mūsų kūnu jau nebėra.Nebėra gi materialių kūnu.. Na tai ar nelaikas veikti išmintingai..?
Ne ne,nesupraskite neteisingai,šeimos,tėvų nevale pagal Vedas palikti likimo valiai. Suprantu,kad nelengva yra įkalbėti kas su tavimi susiję net dėl to kad gyventi Lietuvos gamtoje ir ka jau kalbėti apie užsienį..
Seip ar taip,reikia kalbėtis kaip suderinti (šio atveju Jusu Viliau dvasinius išplanavimus su artimuju materialiais.) .
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

29 Geg 2018, 08:46

Kazimierai, jei būtų didžiulis potraukis ir skonis praktikai ir meditacijai - tai būtų kitas reikalas :) Medituojant valandų valandas, turbūt nebūtų sunku tas minimalias pareigas atlikti, o jei ką, jas ir dar susimažinti būtų galima, pakeitus gyvenamą vietą, gyvenimo pobūdį ir t.t.

Man pirmiausia reikėtų susirasti kuo prasmingesnę materialią veiklą, kad žinotum dėl kokios prasmės ir tas kitas materialias pareigas atlieki. Žodžiu, pirmiausia atlikti kokybišką karmą jogą, nes atsitraukimas į mišką medituot priskiriamas dorybės gunai. Tai jei atsitrauksi, ir net kokybiškai neišmedituosi - tai bus tamasas ir aistra :)
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

29 Geg 2018, 09:03

Bet turbūt retas mūsų realybėje kas ne medituoja i savo veiklos rezultatą..
Oli,ar galiu paklausti kaip konkrečiai svarstai padėti tiems neįgaliesiems?
Tik labai retais atvejais pavyke pasiekti tiesiog buvimo jausma medituojant. Kai nebelieka jokio noro ar ketinimo.
Svarstau peisijungti prie kokios nors savanoriu grupes. Ju yra daug. Pradziai skirti keleta valandu i savaite. Tiesiog paziureti kaip seksis. Nebutinai su neigaliais, yra senu zmoniu, kuriems reikia ivairios pagalbos. Yra aplamai daug ivairios veiklos.
Dabar iskeles sau ideja ir nepuolu stacia galva i kazkokia veikla. Kitaip tariant. Paseju savyje abejone ar tinkamai elgiuosi. Po to daug apie tai mastydamas programuoju, nuteikineju save naujai patirciai. Viskas turi vykti naturaliai, per laisva valia ir nora...
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

29 Geg 2018, 22:14

Pas mano motina karta i savaite dviem valandom atvažiuoja moteris padėti. Tai pagalba senukams iš seniūnijos.Ji atvažiuoja tik tam kad gaminti ka nors iš mėsos patiekalu nes suprantama,aš tokio maisto negaminu.. Dar atvažiuoja ir tam kad pabendrauti.
Darbas apmokamas tik nežinau ar tą pagalba teikiama visoje Lietuvoje.
Tikslas visada turi būti aiškus.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Motyvacija materialiaus gyvenimo tikslams/norams/pareigoms bhakti jogos kelyje

30 Geg 2018, 16:14

Čia tik tokia informacija,Oli ,o ne tai kad Tu esi susijęs su ta mėsite (nežinau kaip dabar) .
Pagalvojau,gal Tau ar Kam praverstu tokia informacija ir jokiais būdais nenorėjau pasakyti kad normalu tiems senukams gaminti mėsos patiekalus..

Ta moteris kaip tik buvo šiandiena atvažiavusi ir kadangi ji išeina atostogų visam mėnesiui,aš paklausinėjau dar apie jos darba.
Sakė kad kiekviena Lietuvos seniūnija turi savo tokia ar panašia paslaugą seniems žmonėms kurie neturi kas jais pasirūpintu bent jau materiale prasmė. Kiekviena seniūnija turi savo pinigus tat ir tą pagalbą atitinkama.. Ta moteris kad atvažiuoti pas jei paskirtus senukus,važinėja savo transporto priemone ir bent degalų išlaidas seniūnija nekompensoja (tai kas liečia Širvintų seniūnija.) .

Parašiau tai nes pagalvojau gal kam pravers tokia informacija,o ne tam kad pažeidinėti bhakti jogos principus.
Tikslas visada turi būti aiškus.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 25 ir 0 svečių