Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Egregorai

02 Sau 2018, 14:46

"Gyvi žmonės spinduliuoja savo talpinimo (lygio)energiją ir informaciją. Jeigu kažkoks tai žmonių kiekis turi energetikos panašumų parametrus, ir buriasi kartu, tai jie gimdo energetinę informacinę sistemą, tampa jos baterijomis, ji vadinama egregoru. Egregoras yra materialus."

Prisipažinsiu, kad pats apie egregorų sąvoką sužinojau ne taip ir seniai. Jų veikimą jutau, žinojau, kas yra kolektyvinė sąmonė ir t.t., bet  pasidomėjus apie egregorus suvokimas pasidarė gilesnis, viskas tarsi atsistojo į vietas.

Kita vertus, lieka dar daug neaiškumų ir klausimų, todėl reikės domėtis. Šiaip ar taip - egregoras turbūt yra kertinis momentas, dėl kurio gyvuoja bet kurios organizacijos ar sistemos. Sakoma, kad egregorai nėra nei blogai, nei gerai, tai tiesiog dėsnis. Visgi nei viena sistema ar organizacija nėra tobula, todėl paklūdami į jos egregorą, mes taip pat perimam sistemos pliusus ir minusus ir tampam riboti.

Darau prielaidą, kad egregorai atsakingi ne tik už žmonių ribotumą, bet ir už jų skaldymą, kai net panašiai mąstantys žmonės nesugeba atrasti bendro vardiklio. Žinoma, patys žmonės tuos egregorus ir sukuria, bet vienetai juos sukuria, o dauguma dėl nepakankamo atsparumo tiesiog būna "suvalgyti" .

Aš pats jau ilgą laiką juntu tą egregorų balastą ir labai noriu nuo to pabėgti. Rodos, ir taip stengiuos nesivelti į jokias organizacijas, eiti į vidų ir t.t. , bet jaučiu, kad be pasninko ir meditacijos vienatvėj nieko nebus. Žiūrėsiu, kada pavyks tai įgyvendint.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Egregorai

02 Sau 2018, 22:22

Edmundas Petruoka sako, kad reikia sąmoningai pasirinkti savo egregorą, žinoma, geriausiai dvasinį.

Aš kaip ir sutinku, tačiau paėmus tuos pačius teosofus, antropoteosofus ir palyginus su vaišnavais, mano akimis, puikiai matosi kiekvienų pliusai ir minusai. Aš pagrindu statyčiau vaišnavų energetiką ir tada tik pridėčiau visas "sofijas", o ne atvirkščiai. Akivaizdu, kad pats tyriausias egregoras įmanomas tik tarp tyrų sielų(dživų), o didesnis toks Kali amžiuj turbūt neegzistuoja. Šiuo atveju peršasi išvada, kad Gintaras šiame forume iš esmės yra teisus, labai stipriai akcentuodamas Paramatmą, nes netyri egregorai, kad ir dvasiniai, visada priduos ir savų minusų.

Nereiškia, kad jie yra blogis. Aš visgi norėčiau darkart pasidžiaugt mūsų Donatu Janickiu, kuris puikiai dirba ir tobulėja, man jis kaip pavyzdys, ką gali duoti bhakti joga, kai ją taikai pagal save, šiek tiek atsitraukęs nuo egregoro centro. :)
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Egregorai

03 Sau 2018, 14:17

Edmundas Petruoka sako, kad reikia sąmoningai pasirinkti savo egregorą, žinoma, geriausiai dvasinį.
Gal turite nuoroda?
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Egregorai

03 Sau 2018, 14:25

Edmundas Petruoka sako, kad reikia sąmoningai pasirinkti savo egregorą, žinoma, geriausiai dvasinį.
Gal turite nuoroda?
https://youtu.be/zMueZJYiK3g?t=1h5m46s
 
Aidas
Pranešimai: 734
Užsiregistravo: 15 Geg 2017, 14:16

Re: Egregorai

03 Sau 2018, 14:31

Aciu.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių