Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Mahamantros galia .

08 Vas 2017, 16:59

Vienas bhakta man papasakojo kai pas prabhupada ateidavo jo mokyniai su prasymu patarti . "Prabhupada, ka daryti, negaliu toliau kartoti dzapos,tiesiog negaliu . Ka toliau daryti ? " Prabhupada visada atsakydavo kad reikia ir toliau kartoti. Ir dar sakydavo kad as neturiu kitos medicinos —galiu pasiulyti tik dzapa. Arba ji pramus tai kas atrodo nenugalima, arba proto problemas.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Mahamantros galia .

08 Vas 2017, 17:29

Taip,visi mes zinom kad nieko naujo. O kodel mes to nenaudojames. Ziurekite, mes galime savo materialia gerove susikurti ir savo pastangomis, bet galime ir su mahamantra. Ta pati gerove, bet sukurta mahamantros deka, duoda tau dar ir tikejima i krisna. Seip ar taip,reikia atlikti askeze. Jei nera tikejimo i visagali,tai cia jau kita tema.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Mahamantros galia .

08 Vas 2017, 18:30

Pasak to ruzovo ( patita pavana das ,ten kur mano tema nrisimhadeva ,o is teisybes musu ,sio forumo dalyviu tema ) yra relyginiai susirinkimai. Reiskia ateina zmones tikintis , na deja, tik tokiu dievu kad gauti geidziama daikta. Materialu blyzguti. Gerai. Bet jie ji gauna. Gauna nedirbdami. Suprantama, nedirbdami fiziskai bei protiskai. Jie dirba sventai tikedami is ko ir isplaukia malda.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Mahamantros galia .

08 Vas 2017, 19:50

Dar i pabaiga prisiminiau kur vienas bhakta sake kad jo pazystamas sovietineis laikais nedirbo va tu laiku valdisko darbo . Budavo kad kaimyne pasiulydavo viena kita darbeli arba kas nutikdavo panasei. Jis kartojo 32 ratus kas diena. pvz. as kartoju mahamantra labai daznai, nes kartoju beveik be maldos karoliu. Labai daug mahamantros kartoju mintyse ( prote ) , ir noriu ar netikiu—vyksta stebuklai. Yra apscei pavyzdziu. Kas visada su mahamantra gali tai paliudyti ir mes jausime to liudyjimo gale, arba asmenybe, (ar tai tik zmogus ) kalba tai ka patyre .
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Mahamantros galia .

09 Vas 2017, 20:30

Taip, Kazimierai... Vienu ar kitu būdu svarbiausia yra išlaikyti ryšį su Dievu. Jei nuoširdžiai tą darome, stebuklai, laimė yra neišvengiami. Ne tai, kad jie tikslas, bet kai siela natūralioj savo būsenoj, tai kitaip ir būti negali. :)

Kita vertus, kai kam net vieną kartą ištart Dievo vardą sunku yra. Kiek kažkam sunkumų gyvenime reik patirt, kad Dievas taptų daugiau nei sąvoka... :)  Koks platus spektras sąmoningumo yra net tarp žmonių, neskaičiuojat kitų būtybių...
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Mahamantros galia .

09 Vas 2017, 21:14

Keista . Kodel Viliau, zemeja bet su Dievu.Tai ka katik parasete, atrodo kad ne jus parasete. Nesakau kad nucitavote. Ne. Tai panasu i jusu asmenybe. Toks aukstas mastymas bet zemeja su Dievu. Kalejime, bet su KRISNA.Ar jums ne laikas eiti toliau ,kur nori KRISNOS PLANAS.
 
Vartotojo avataras
Vilius
Pranešimai: 1052
Užsiregistravo: 04 Lap 2016, 19:53

Re: Mahamantros galia .

09 Vas 2017, 22:54

Na, dabar aš nesakiau, kad Žemėje, Kazimierai.  Momentą, kad gyvenimas dorybėje Žemėje daug kam, tame tarpe ir man imponuotų, buvau minėjęs kažkurioje ankstesnėje temoje... :)

Tai sakiau, nes tiesiog neapgaudinėju savęs. Kita vertus, galiu mėginti įsivaizduoti, ką reiškia suvokti Dievą, amžinai būti tame suvokime, ekstazėje. Tai taip pat nesuvokiamai nepaprasta, kaip ir pats faktas, kad kažkas išvis yra, o ne nėra. Be abejo, jei yra didelis potraukis tam suvokimui, Dievui,  gyvenimas atrodo kaip kalėjimas ir nėra jokios prasmės čia kažko siekti, kažko norėti.

Bet čia išplaukia momentas, kad net aukščiausios Visatos asmenybės pasimauna ant įvairių energijų. To mes nenuneigsim, nors tiek sąmonės lygis, tiek intelektas mums gali labai traukti prie Dievo. Užtai yra variantas tiesiog neprisirišti prie tikslų, siekti dorybės ir stengtis kuo daugiau mąstyt ir kontaktuoti su Dievu. Tada viskas vyksta, kaip turi vykti. Aš manau, kiekvienas jaučia jo vedimą... bent jau kiekvienas, kuris į tai žiūri rimtai ir jaučia iš vidaus, kad yra savo kely.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių