• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Vartotojo avataras
Vilius

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

15 Bal 2018, 08:22

0lis rašė:
Pamąstymui:
"Matau daugybę žmonių, kurie patiria dvasinį nubudimą, nes nuoširdžiai ieško atsakymų. Tačiau tuomet jie atranda religiją, guru arba dvasinį mokymą, ir ima manyti, kad tai jiems galiausiai suteiks visus atsakymus, kurie jiems kada nors bus reikalingi. Kitaip tariant, jie žengė žingsnį į priekį kelyje, nes ieškojo, tačiau dabar mano atradę viską, ko jiems reikia, tad liovėsi ieškoti. Tai tiesiog sustabdo augimą, ir manau, kad visada turėtume ieškoti aukštesnio supratimo"
"Didžioji dauguma religijų šioje planetoje pažeidžia pirmuosius du Mozei duotus įsakymus. Jos yra susikūrusios stabmeldišką Dievo atvaizdą, ir tai sakydamas neturiu omenyje aukso veršio ar iš akmens išskaptuotos ikonos. Turiu omenyje prote susikurtą stabmeldišką Dievo įvaizdį, kurį jie išaukštino į neklystančios ir nekvestionuojamos doktrinos statusą. Laikydami šį įvaizdį neklystančiu, jie šį įvaizdį išsikėlė aukščiau už Dievą. Jie susikūrė netikrą Dievą ir garbiną šį netikrą dievą vietoj Gyvojo Dievo, to Dievo, kuris yra aukščiau VISŲ žmonių sukurtų įvaizdžių – ir būtent dėl to tikrasis Dievas davė šiuos du įsakymus kaip pirmuosius įsakymus."

Geras pamąstymas, aš pats šį momentą irgi labai ilgą laiką turiu galvoje.
Kita vertus, stipri ir kokybiška praktika taip pat yra ieškojimas. Kad ir tas pats Harė Krišna mantros kartojimas - kiekvieno yra individualus. Nors tikrai ne visos religijos ar dvasiniai mokytojai duoda pilnas žinias, bet viskas vis tiek galų gale susiveda į mūsų pačių gebėjimus ir karmą.
O dėl gebėjimų - tai šiai dienai man atrodo, kad visa esmė - kiek sugebi suvokti materialiaus pasaulio sąlygotumą, kančią ir beprasmybę be Dievo. Kuo geriau suvoki - tuo labiau trauks link atsižadėjimo, o kuo daugiau atsižadėsi - tuo norėsis susidraugauti su Dievu. Čia ir slypi esmė, ir šito atsižadėjimo nesufalsifikuosi :) Tai viena iš priežasčių, kodėl BG rekomenduoja užsimti karma joga, nes tai padeda nesirišti prie darbo rezultatų.
Žodžiu, principas yra toks paprastas ir akivaizdus, kad kartais yra sunku suvokti, kaip visi to nesupranta :) Tame majos ir stebuklas bei žavesys.

Vartotojo avataras
Kazimieras

Re: Subtilus kunas tai dzivos projekcija .

16 Bal 2018, 18:33

0lis rašė:
Tai kad ir klausimas nebuvo butinas, Kazimierai. Juk aukščiau išsiaiškinom kad nuo atsakymo nepriklausys tolimesnė kasdieninė veikla. Ir atsakyme rasime tai ką norime rasti. T.y. tai ką ir taip žinome :)

http://www.bvks.com/
Tai vieno Svamio puslapis išlaikomas ir prižiūrimas Jo mokiniu. Čia galima užduoti tam Mokytojui savo klausimus.
Aš neklausiu nes kaip ir sakiau kad išsiaiškinome dėl mėsos valgymo.. Nenoriu trukdyti be reikalo tokia Asmenybę.
Yra ir galimybė klausti rusu kalba ir atrodo ne tik rusu..
Tikslas visada turi būti aiškus. Jei tikslas aiškus nors lėtai tačiau einama link JO.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių