• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Vartotojo avataras
Vilius

Re: Religija ir filosofija

09 Vas 2018, 21:08

Spėju, kad vis tik aplinkybės. Būtent tada ,nori ar nenori, iškrenta visos nesąmonės iš galvos ir natūraliai pradedi koncentruotis į Dievą ir matyt objektyvesnę realybę. Tokios situacijos yra tarsi generalinis apsivalymas, bent jau man. 

0lis

09 Vas 2018, 21:33

Kaip minejau, del ligos. Ne gripo :) Del blogos savijautos pradejau stresuoti ir nemiga istiko. Pradejo atakuoti taip sakant labai stiprios depresines nuotaikos, bet taip nesveikai stipriai. Maniau kad xajuk :) Atsisakiau mintyse paryciais rodos visko. Su viskuo susitaikiau. Zmona strese irgi buvo. Jei tik pasakiau kad as savo baimes palikau. Dabar jus kovokit su savom.
Variau tirtis. Kaip viskas prasidejo taip viskas ir pasibaige. Tiesa blogos savijautos, kuri jau kamavo kelintas menuo priezastis issiaiskinau pats. Tikriausia teks atsisakyti kvieciu, ir pan.produktu. Netoleruoja organizmas. Visi kiti tyrimai geri. Tik galiu pasakyti kad Dievas labai subtiliai viska atlieka. Ir visi potyriai ir pasekmes nutinka ne siaip sau...

Vartotojo avataras
Vilius

09 Vas 2018, 22:17

Joo, įdomi situacija, rodos, iš niekur, lygioj vietoj atsiranda didelis išbandymas. Pamenu, kai būdavau vaikas, mane šiek tiek baugindavo tas suvokimas, kad bet kada gali mirti, pavyzdžiui, paslydęs, užspringęs. Milimetras - ir viskas. Nesuvokiama, kaip šitie visi procesai yra kontroliuojami, koks tikslumas yra reikalingas. Taip ir čia, užtenka vieno įvykio ir mums jau - didelis išbandymas. Jei sukristų keli - išvis neatlaikom, bet viskas yra nuostabiai kontroliuojama.

O gal čia susiję su mėsos nevalgymu, Oli? Juk valgėt kviečius turbūt nuo seno. Kita vertus, kviečių atsisakymas irgi labai naudingas dalykas:)

0lis

09 Vas 2018, 22:38

Manau kad vistik kaltas gliutenas. 2 savaite kaip nevalgau grudiniu ir dingo problemos. Jau anksciau esu pastebejes kad suvalgius per pietus miltiniu produktu mane pradeda imti miegas. O viskas tik uzastrejo. Bet kaip ir sakau, ateina laikas ir viskas turi priezasti ir pasekme.
Taip, isbandymas rodos buvo nemenkas.
Visuomet galvodavau kaip jauciasi ir isoreje tikrai stipriai atrodantys onkologiniai ligoniai ar siaip nuskriausti likimo zmones. Ar pasauli paliekantys, susitaike....Galvodavau kad esu silpnas ir tokiais atvejais saves tiesiog neisivaizduodavau.
Dabar jau zinau. Kancia viska atlieka tobulai. Kuo daugiau turi prisirisimu su siuo pasauliu, tuo daugiau kancios turi gauti. Be kancios tiesiog butu neimanoma visko uzbaigti tobulai. Tai tarsi isganymas. Man labai sunku aprasyti ta busena, tai nesistengsiu...

0lis

10 Vas 2018, 07:42

Si ryt kaip tik naujas straipsnis apie ligos prasme pasirode. Koks sutapimas :)
" ... bet kokioje kančios formoje glūdi galimybė išmokti svarbią pamoką gyvenime, ir ši pamoka jums bus naudinga net ir palikus šį gyvenimą ir savo dabartinę kančios būseną. Žinoma, kaina, kurią už tai turite sumokėti, yra ta, kad privalote prisiimti absoliučią atsakomybę už savo gyvenimą. Tačiau, kai tai padarysite, niekada daugiau nebesijausite paralyžiuoti. Todėl jūsų kančios bus sumažintos, arba jas pakeis džiaugsmingas susitelkimas į augimą.

Be to, jeigu nepaliausite ieškoti ir mokytis už išorinės situacijos paslėptų pamokų, yra visiškai įmanoma, kad įveiksite priežastį, sukėlusią materialinę ligą. Ir tai iš tiesų gali priversti ligą – kad ir kokia sunki ji bebūtų – išnykti tarsi stebuklo dėka. Tačiau iš tiesų stebuklų nėra, yra tik natūralių įstatymų taikymas, apie kuriuos šiuo metu nieko nežino nei mokslas, nei religija."

Vartotojo avataras
Vilius

10 Vas 2018, 10:47

Šiais laikais problemos su sveikata labai dažnai kyla dėl nekokybiško maisto, streso, elementarių gamtos dėsnių nesilaikymų. O vėliau pradėjus naudoti daug papildų ir vaistų, galimi įvairūs šalutiniai poveikiai. Užburtas ratas, jei nepradedi savęs stebėt ir gyvent sveikai. Aš pats esu patyręs daug streso dėl sveikatos, kol galų gale išsiaiškinau, kas visa tai lemia.
Tai irgi yra būtinoji patirtis, nes nesupratęs, kas yra svarbiausia ir priėmęs kaip savaime suprantamą dalyką, suteiksi gerą dirvą egoizmo augimui.

Kančia mažina egoizmą ir leidžia į pasaulį pažvelgt objektyvesniu žvilgsniu. Tai yra būtinas dalykas kokybiškai karma jogai. Suvokus savo padėtį, tai įtvirtinti padeda džiaugsmo sėmimasis iš pareigų vykdymo. Nesuvokus savo objektyvesnės padėties, nėra taip lengva semtis džiaugsmo iš pareigų, kadangi ego gali turėti didesnių tikslų. Na, o be karma jogos, nepasieksim ir bhakti. Bet viskas prasideda nuo kančios:)

Vartotojo avataras
Kazimieras

10 Vas 2018, 19:16

Olis rašė:

"Tiesa blogos savijautos, kuri jau kamavo kelintas menuo priezastis issiaiskinau pats. Tikriausia teks atsisakyti kvieciu, ir pan.produktu. Netoleruoja organizmas."

Gal ir gerai ir jei dar pupu nevalgysi tai gaunasi sąmoningai ar nesąmoningai praktikuosi ekadašį.

Vartotojo avataras
Kazimieras

16 Vas 2018, 15:46

Oli, kaip jautiesi?
Čia vis dar tvyro tokia tyla ,pagalvojau,maža kas,gal ir vėl depresuoji..
Tikslas visada turi būti aiškus. Jei tikslas aiškus nors lėtai tačiau einama link JO.

0lis

17 Vas 2018, 05:42

Aciu uz rupesti, Kazimierai. Laikausi gerai. T.y. savijauta geriausia jau kokios 3 savaites per kokius 3 men. Tiesa miltiniu teko atsisakyti. Tai dabar megaujuosi ramybe ir skaitineju si bei ta.
Nedepresuoju, tuomet buvo trumpam sueme su Kazkieno pagalba :) Pasirodo viskas tik i nauda, supaisysi tu cia ta Krisna :)
Nurimes forumas, pritariu. Nurimes, bet nenumires. Ateina kartais trumpam Gintaraska ir viskas uzverda ir susitvarko kuriam laikui ;)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių