Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Kaip as suvokiau kad neesu tas kunas

08 Rgs 2017, 17:31

Skilti "Forumo dalyviu prisistatymai" yra iskelta tema "Kaip as atejau i Krisnos Samones bendrija".

Cia turbut kiek idomiau butu pasidalinti tokia svarbe realizacija . Kaip supratome kad esame visai kas kito .
Na, kad as jau dziva , tai turbut tokiu atsirastu vienas kitas bet kad as ne tie griauciai ( grubus materialus kunas ) , ko gero, suvokusiu tai daugiau..
Nuolankiai siulau pasidalinti . Pavadinkime tai nematerialiu stebuklu...
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Kaip as suvokiau kad neesu tas kunas

08 Rgs 2017, 22:33

Gal nederetu man pirmam cia viesintis su tuo dvasiniu progresu.. Tiesiog man atsirado laisvo laiko tat ir pamaniau kad panaudosiu ji kad cia parasyti . Nes taip jau buna bent jau pas mane kad visada tuo laiko truksta kada praktikuoji bhakti joga..

Kunas ar nekunas . Kas as .
Atsimenu, turejau tik plonyte brosiura "lengva kelione i kitas planetas" . Gan zinoma Prabhupados knygute. Negalejau, o ir nenorejau nuo jos atsiplesti tada. Tiesiog galva ir buvo pramusta kelione i kitas planetas.
As tada tik vieno niekaip negalejau suvokti. Kas man is tos keliones-reinkarnacijos jei as jau tenai geidziamoj planetoj jau ne as. Nu niekaip negalejau surasti tame logika bet ir nemaciau kitos alternatyvos kad palikti tai.
Metus, vienus metus tikrai lauziau galva kad kaip as galiu buti ne tas materialus kunas kas yra suprantama visu zmoniu . Kas man is tos mystines keliones kitur kur geriau jei ten manes jau nebus . Mat tuo metu buvau tikras kad su kuno baigtimi baigesi viskas.
Bet , as jauciau , na tiesiog jauciau kad tai kas ten parasyta toje Prabhupados knyguteje yra imanoma.
Ir po tu metu mano isjautimu, as supratau.
Vienas mano paciu megstamiausiu uzsiemimu, buvo elektronika. Ka ten buvo, ne tas zodis, as ta elektronika gyvenau.. Ir turbut Krisna man padejo jei jau blykstelejo viena mintis . Zinojau kad galima sukurti kompiuteri kur butu mikrofonas, vieta kur padaryta zmogui atsisesti ir pasikalbeti su tuo kompiuteriu kaip ir su zmogumi. Tegul tas kompiuteris uzima nors ir hektarus zemes ploto, bet tai jau zmogus kuris tave supras...
Jo. Tik vienas mano susivokimo BET.
Kompiuteris tai jug neasmenybe, jis nejaucia savojo AS. Tai tik elektronika, materija..
O as gi, jauciu ta savaji AS . Tai kaip galiu buti tik kunas ( biokompiuteris) jei turiu samone ?
Viskas. Nuo to tasko buvo kaip kirviu nukapota grubaus kuno koncepcija.
 
Vartotojo avataras
Kazimieras
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: 09 Gru 2016, 17:59

Re: Kaip as suvokiau kad neesu tas kunas

09 Rgs 2017, 17:02

Nepaminejau vieno momento.
As kaip ir suvokiau kad imanoma astanga jogos deka taip keliauti tik tada man neprijimtina buvo tai kad as ten atsidursiu kaip is naujo gimes bet juk negalesiu palyginti kaip cia zemeje gyvenau su tuo kaip gyvenciau tenai pavydziui rojinese planetose .
Tarkim zmones keliauja is vienos salies kur blogas gyvenimas i kita sali kur materialiai jauciasi laimingi . Ta jogos kelione visai kas kita . Viskas gerai, tu ten tikrai pateksi bet taves kas buvai praeity kaip gyvenai , tokio taves daugiau nebus .

Tai va, masciau taip kadaise dar suvokdamas kad esu grubus kunas bet ir itardamas kad tas kunas ne as .

Sendiena mam viskas aisku ir tokia kelione normaliai suvokiu tik aukstesnes logikos pagalba . Yra siela yra subtilus kunas juo deka ir keliauji , o kad paliginti tai tam yra islike praeito gyvenimo ispudziai. Taigi asmenybe patekusi i zimiai geresne planeta jaucia skirtuma deka tu ispudziu..
 
0lis
Pranešimai: 431
Užsiregistravo: 15 Rgp 2017, 08:04

Re: Kaip as suvokiau kad neesu tas kunas

10 Rgs 2017, 08:08

Kad esu ne tik kūnas žinojau visą laiką. Mano senelis buvo labai religingas ir dažnai pasakodavo biblijines istorijas. Bet manes tai nejaudino. Tiesiog tas žinojimas tiek vaikui tiek jaunuoliui jokios apčiuopiamos naudos nedavė. Tiesiog galvodavau kad jei Dievas sukūrė žemę ir žvaigždes tai neverta stengtis suvokti jį. Visos Biblijos ir t.t tik masėms valdyti, įpūsti baimę. Žodžiu standartinė mastymo klišė. Bet kad su mirtim viskas pasibaigs taip nepamenu kada galvojau. Tik kariuomenėje, viskas pradėjo keistis radikaliai po K.Kastanedos knygų. Po kai kurių praktikų pajutau trumpiau tariant išorinį šaltinį, kuris kažkiek įtakoja vidinę būseną. Atradau budizmą, bet viskas tik domėjimosi lygyje su paviršutiniškom praktikom. Nors maniau kad man labai sekasi be didelių pastangų. Bibliją ignoravau visą laiką. Man ji atrodė primityvi, skirta kaimo bobutėms. Bet visi tie dalykai mane kažkaip kabino. Vėliau viską teko sunkiai mesti, nes pradėjau bijoti nesuprasdamas užgriuvusio pasaulio... Po pauzės paieškos vėl prasidėjo prieš kokius 3-5 metus. Kažkaip neakcentuoju kada...
 
rati
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 16 Lap 2016, 16:38

Re: Kaip as suvokiau kad neesu tas kunas

09 Bal 2018, 17:44

vaikystėje neskyriau, kuris ne fizinis, visi gyvi..

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių